1. FUTSAL liga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Česká Lípa : Svarog Teplice - 17. listopadu 2017   20:30

Česká Lípa
Česká Lípa
28' Bejda  • 35' Bejda  • 35' Fichtner  • 40' Bejda
4:7
(0:4)
Svarog Teplice
14' Kulhánek   • 16' Černý   • 17' Černý   • 19' Baran   • 26' Jean   • 38' Borges   • 40' Černý
Česká Lípa
Kirov, Sochůrek – Bejda(C), Fichtner, Havrda, Bialek, Kotek, Žampa, Rott
Cílek, Lafek
Sportovní hala Česká Lípa
85 diváků

Skončilo utkání desátého kola mezi Démoni Česká Lípa a Svarog FC Teplice, utkání skončilo výsledkem 4:7, který odpovídá vyrovnanému utkání, ve kterém měli nakonec více štěstí hosté z Teplic.
40'
Teplice právě vstřelily branku!
ČERNÝ utekl při power-play domácích a uklidil míč do prázdné branky.
40'
Démoni právě vstřelili branku!
Bejda dokázal protlačit míč do branky po závaru.
38'
Domácí pouze útočí, to se jim teď stalo osudné, domácí stratili míč na půlící čáře, hosté šli dva na jednoho, Černý našel osamoceného BORGESE a ten uklidil míč do odkryté branky.
37'
Hosté faulovali, následný volný kop rozehrál Havrda na Fichtnera, ten netrefil branku.
37'
Hosté zahrávali power-play, ta se jim nepovedla Fichtner šel z boku na prázdnou branku, tu však minul.
36'
Domácí jsou momentálně v eufórii, Fichtnerovu střelu vytáhl Novák z brankové čáry.
35'
Bejdův centr před branku našel Fichtnera a ten trefil prázdnou branku.
35'
Kirov se vydal na výlet, vystřelil, odražený míč se dostal k Fichtnerovy, ten našel centrem Bejdu a ten uklidil míč do branky.
34'
Domácí se dožadují gólu, když Bejda hlavičkoval a trefil obránce stojícího v brance, rozhodčí ale ukázal že se o gól nejedná.
33'
Kulhánek se dostal ke střele, prostřelil Kirova, trefil ale pouze tyč.
32'
Žák se ocitl tváří v tvář Kirovovi, ten předvedl parádní reflexivní zákrok a podržel svůj tým.
31'
Fichtner se dokázal zbavit brankaře přihrál přesně na Žampu, který trefil pouze stojícího obránce na brankové čáře.
28'
Bialek našel přihrávkou přes celé hřiště volného BEJDU, který z první trefuje odkrytou branku.
27'
Stav faulů je nyní 2:2.
26'
Iemelianov našel u lajny volného JEANA, ten prostřelil vše co mu stálo v cestě a uklidil míč pod horní břevno.
25'
Jean zastavil Fichtnera na hranici pokutového území faulem za což obdržel po právu žlutou kartu.
25'
K zakončení u postranní čáry se dostal Žampa, jeho pokus zlikvidoval Kalina, následný protiútok zastavili domácí pouze za cenu faulu.
24'
Aut rozehráli domácí rychle na Fichtnera, ten šel chvíli sám poté se rozhodl vystřelit, jeho pokus opět zablokovala obrana.
22'
Prvního faulu v druhé půli se dopustili hosté, následný volný kop z hranice vápna vytáhl Kalina, míč se po chvíli dostal opět k Havrdovy, tentokrát trefil tyč!
22'
Roh rozehráli domácí na Havrdu, jeho tvrdou střelu zablokoval obrana na další roh.
22'
Dlouhý nákop si zpracoval Bialek, vyběhnuvšího Kalinu však neprostřelil.
21'
První střel druhého poločasu obstaral Borges, jeho střelu zablokoval Fichtner na roh.
21'
Skončil první poločas, který byl opticky vyrovnaný, hosté pouze udělují domácím lekci z produktivity.
20'
19'
Künzl utekl po straně, Kirov proti němu vyběhl aby zmenšil střelecký úhel, Künzl ale místo střely přihrál na BARANA a ten už to měl jednoduché.
17'
Oddechový čas pro domácí.
17'
Jean našel u lajny osamoceného ČERNÉHO, ten se nerozpakoval a propálil vše co mu stálo v cestě.
16'
Černý utekl obraně a tváří v tvář Kirovovi nezaváhal a upravuje stav na 0:2 z pohledu domácích.
14'
Künzl utekl po straně a nacentroval na volného KULHÁNKA, ten to měl lehké a uklidil míč do prázdné branky.
13'
To co ním teď Jean předvedl to se jen tak nevidí, Kirov vyrazil míč vedle sebe, Jean se dostal k dořážce a branku z brankové čáry minul.
12'
Rozhodčí přes nevoli domácích nařídil nepřímí volný kop za hraní na zemi,hosté šanci nevyužili.
12'
Borges vystřelil z půlící čáry, branku však minul.
11'
Borges rozehrál roh na Jeana ten míč trefil z první, ten však nesměřoval mezi tyče a tak zůstal Kirov v klidu.
10'
Havrda se teď ocitl tváří v tvář Kalinovy, mířil mezi nohy brankaře, brankaře hostí však neprostřelil.
9'
Nástřel Havrdy jen těsně minul Rott.
8'
Dlouhý výhoz Kirova našel Bejdu ten našel Rotta, ten ale nedokázal míč zpracovat.
7'
Jaenův nástřel tečoval Kotek na roh, z něj hosté nic vytěžit nedokázali.
6'
Zatím pozorujeme boj ve středu hřiště, šance se objevují jen zřídka a vždy končí nepřesnou přihrávkou nebo špatnou koncovkou.
5'
Domácí byli dva na jednoho, ale špatná přihrávka Fichtnera zkazila veškeré snažení domácích.
3'
Fichtnerův pozemní centr jen těsně minul Žampa.
2'
Jeanovu tvrdou střelu zablokoval Žampa.
2'
Prvního faulu se dopustili hosté.
1'
První střelu obstaral hostující Baran, jeho střela však nešla mezi tři tyče a tak mohl zůstat Kirov v Klidu.
1'
Úvodní výkop obstarali hosté.
1'

FC Démoni Česká Lípa: Kirov, Sochůrek – Bejda(C), Fichtner, Havrda, Bialek, Kotek, Žampa, Rott

Svarog FC Teplice: Kalina, Novák – Kulhánek, Baran, Borges, Jean, Žák, Iemelianov, Černý, Kasal, Cibrik, Künzl

Rozhodčí: Cílek, Lafek.
Martin Kulhánek, kapitán (Svarog FC)
„V Lípě nás nečeká nic jednoduchého. Myslím si, že to bude spíše jedno z těch bojovných utkání, kde hezký futsal půjde stranou. My se ale budeme snažit hrát svou hru a dobře se na utkání připravit. Všichni také chceme odčinit domácí porážku s Plzní. Věřím, že nic neponecháme náhodě a odvezeme si do Teplic plný počet bodů."
Svarog FC Teplice
Nováček z Teplic zatím prožívá poklidnou sezónu když dokázal pět zápasů z devíti vyhrát a s dvanácti body zatím okupuje sedmou příčku zaručující účast v play-off. Poslední zápas celku z Teplic nevyšel když podlehl Plzni 4:9. Tepličtí dokázali vyhrát pouze dva z pěti venkovnich zápasů, dokázal si ale odvést plný bodový zisk ze Slavie.
Karel Kruliš, trenér (Démoni Česká Lípa)
„V pátek nás čeká velice důležitá bitva o získání tří bodů, které nás můžou posunout v tabulce do klidnějších vod. Sami ale dobře víme, jak silné Teplice jsou a bude to nesmírně náročné utkání.“
Démoni Česká Lípa
Domácí tým se zatím v první polovině sezóny trápí, nedokázal ještě ani jednou získat plný bodový zisk a se třemi body za tři remízy se nachází na předposlední jedenácté příčce. Body nezískal domácí tým ani v minulém kole, kdy podle očekávání podlehl mnohonásobnému mistrovy z Chrudimi 1:6.
Dobrý Den, Vítám Vás u online přenosu z 10. kola nejvyšší futsalové soutěže, v rámci kterého Démoni Česká Lípa přivítají na své palubovce Svarog FC Teplice. Utkaní začíná ve 20:30 v Českolipské sportovní hale.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.