1. FUTSAL liga - ONLINE PŘENOS - Svarog Teplice : Plzeň

Svarog Teplice

Plzeň
4:9
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Svarog Teplice
- 13'Jean
- 16'Ninho(červená karta)
- 25'Jean-Pereira(žlutá karta)
- 27'Vyleta
- 30'Künzl
- 30'Künzl(žlutá karta)
- 31'Baran
Plzeň
- 14'Havel
- 18'Štverák
- 20'Křemen(žlutá karta)
- 22'Štverák
- 28'Holý
- 29'Vnuk
- 31'Křemen
- 36'Štrast
- 38'Abrham
- 39'Štverák
Další informace:
- Rozhodčí
- Čurda, Nagy
- Stadion
- SH Teplice
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Tepličtí na hru bez gólmana doplácejí i nadále: Stejný scénář jako před necelou minutu, s tím rozdílem, že jej tentokrát napsal TOMÁŠ ŠTVERÁK – 4:9.
TOMÁŠ ABRHAM poslal přes tři čtvrtiny hřiště míč do prázdné teplické branky a zasahuje Svarogu osmý úder – 4:8.
Plzeňští trestají rozevřenou svarogskou defenzivu, která je daní za útočný styl, který je domácí celek nucen praktikovat: Míč do sítě propasíroval MICHAL ŠTRAST.
S góly se roztrhl pytel, Vnukovu přihrávku přetavil v šestý plzeňský a devátý gól v utkání JAN KŘEMEN – 3:6.
Plzeňští zřejmě definitivně rozhodují utkání, po rychlém brejku se míč po trase Vnuk – Štverák vrátil k TOMÁŠI VNUKOVI a ten dává Interobalu tříbrankový náskok – 2:5.
Tomáš Vnuk rozehrál roh a MICHAL HOLÝ dokonal dílo – 2:4.
Plzeň udeřila jako blesk z čistého nebe. Po aktivitě Svarogu unikl Vnuk a jeho pokus dorazil do sítě TOMÁŠ ŠTVERÁK – 1:3.
Nedáš – dostaneš stále platí. Plzeňský útok se po ose Michal Holý – TOMÁŠ ŠTVERÁK dostal až do brány – 1:2.
Když to nevyšlo ze standardky, zkusila to Plzeň ze hry: Slámovu přihrávku usměrnil za Nováka JAN HAVEL – 1:1.
Tepličtí jsou v domácím prostředí stoprocentní a v minulém kole navíc vybojovali cennou remízu na hřišti Slavie Praha (6:5). Zaslouženě jim tak patří solidní šesté místo tabulky.
Rovněž Plzeňští hrají ve výborné formě. Během osmi kol našli přemožitele pouze v litoměřickém Gardenlinu. Za pět výher a dvě remízy se právem vyhřívají na třetí příčce ligové tabulky s pětibodovým odstupem za dvaadvaceti bodovými Spartou a Chrudimí. Oba tyto špičkové soupeře navíc Plzeň obrala o body, když s oběma uhrála remízu (na Spartě ve druhém kole 4:4, doma s Chrudimí v rámci minulého kola 2:2).