1. FUTSAL liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uherské Hradiště : Chrudim - 19. října 2018   20:00

Uherské Hradiště
13' Křivánek
1:4
(1:3)
Chrudim
Chrudim
15' Slováček   • 18' Bagatini   • 23' Max

Sparta – VŠB-TU Ostrava 16:1 (25')
Česká Lípa – Olympik Mělník 1:2 (po 1.pol.)
Bazooka dnes nestačila na mistra z Chrudimi , když na domácí palubovce prohráli 1:4
40'
Probíhá poslední minuta dnešního zápasu
39'
Chrudim faul 5:2
39'
Janečka vidí žlutou kartu za urážky k rozhodčímu
38'
Bazooka má 5 faul
38'
Marešovu střelu zablokoval Křivánek
36'
Bazooka faul 4:1
34'
Bazooka faul 3:1
34'
Šarkózyho střela jde těsně vedle branky Chrudimi
33'
Evertonova střela byla tečovaná a Chrudim bude zahrávat roh
31'
Dnešní utkání sleduje 275 diváků
30'
Doša z dálky vystřelil vedle branky
29'
Slováček nahrál Maxovi , který vystřelil vysoko nad branku Bazooky
27'
Křivánek nahrál do běhu Sopůškovy , který si nedokázal balon zpracovat
25'
Bazooka faul 2:1
25'
Chrudim faul 1:1
24'
Evertonova střela jde mimo branku
24'
Bazooka faul 1:0
23'
Chrudim jde do vedení o 3 branky zásluhou kapitána mužstva MAXE. Bazooka CF Uherské Hradiště – FK ERA-PACK Chrudim 1:4
22'
Koudelkova střela jde mimo branku
21'
Bazooka rozehrála
21'
Aktuální výsledky z ostatních hal:
Svarog Teplice – FTZS Liberec 2:1
Sparta – VŠB-TU Ostrava 6:0
Česká Lípa – Olympik Mělník 0:0
Chrudim zatím ukazuje svoji skvělou souhru a zatím vede o poločase 1:3
20'
20'
Sopůškovu střelu Lytvynenko vyrazil pouze před sebe
20'
Chrudim faul 2:4
20'
Drozdovu střelu zablokoval Čtvrtníček
20'
Max nahrál Koudelkovi , který vystřelil z první vedle branky
19'
Everton si posadil Janečku M. a následně vystřelil mimo branku Bazooky
19'
Bazooka faul 2:3
18'
BAGATINI napřáhl z dálky a propálil vše i z brankářem Bazooky Janečkou,
18'
Faul Bazooka 1:3
Oddechový čas pro Chrudim
17'
Janečka z rohu nabil Sopůškovy , který vypálil z první nad branku Chrudimi
16'
Evertonovů dalekou střelou si Janečka R. dokázal poradit
15'
Chrudim si bere zpět vedení , Když SLOVÁČEK dokázal propálit Janečku R. mezi nohama
13'
Janečka R. se snažil nahodit míč dopředu na spoluhráče, ale jeho nahození končí za lajnou
13'
Uherské Hradiště srovnává , když Janečka dokázal vypíchnou balon před Lytvynenkem na KŘIVÁNKA , který srovnává na 1:1
12'
Bagatiniho daleká střela jde mimo branku
12'
Chrudim faul 0:3
11'
Sopůšek vybojoval ve svojem rohu balon a nahrál Čtvrtníčkovi , který míč ztratil
9'
Šance jsou na obou stranách
8'
Kombinaci Bazooky zastavil až blok Chrudimského hráče
7'
Chrudim faul 0:2
5'
Křivánek vypíchl balon Felipemu , a po lajně se dostal až před Lytvynenka, ktého obhodil aj z brankou
3'
Janečka se řítil sám na Lytvynenka , který Janečkovu střelu vyráží
3'
Krásná kombinace mezi Slováčkem a Drozdem , který se dostal až ke střele , kterou Janečka vyráží na roh
2'
Koudelka hledal před brankou Slováčka, který se zastavil a míč skončil v zámezí
1'
Faul Chrudim 0:1
1'
Chrudim rozehrála
1'
Oba celky přivádí na hrací plochu trojice rozhodčích Gasnárek – Čep – Štipčák.

Bazooka CF Uherské Hradiště: Janečka R. – Kaspřák, Šarkózy, Čtvrtníček, Janečka M., Šipka, Sopůšek ˇK, , Skřivan, Křivánek, Malý, Svízela

FK ERA-PACK Chrudim: Lytvynenko, Ždánský – Everton, Mareš R, Mareš M, Max ˇK, , Koudelka, Drozd P. , Drozd D, Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe
Zdravím z Uherskohradišťské haly , kde se momentálně loučí Petr Švancara z Bazookou Uherské Hradiště
Vítáme vás u dalšího kola VARTA futsal ligy, ve kterém nováček ligy Bazooka Uherské Hradiště přivítá mistra minulé sezony FK ERA-PACK Chrudim. Utkání začíná ve 20:00
Ještě před zápasem dojde k loučením Petra Švancary s Bazookou.
Bazooka CF Uherské Hradiště
Pro tým z Uherského Hradiště je tato sezóna první v historii v nejvyšší soutěži. Nováček si ale počíná nad očekávání a po čtyřech zápasech je zatím bez porážky , když dokázal 3x zvítězit a 1x remizovat. Bazooka se nachází na třetím místě.
FK ERA-PACK Chrudim
FK ERA-PACK Chrudim je 14ti násobný mistr ČR a do letošní sezony vstoupil jako favorit soutěže. Po 4 kolech je stoprocentní , když si dokázal poradit venku z SK Interobal Plzeň 4:8 , Gardenline Litoměřice 1:2
a doma z VŠB Ostrava 11:2, Démoni Česká Lípa 4:0.
FK ERA-PACK Chrudim , tak po 4 kolech vede tabulku Varta futsal ligy.