1. FUTSAL liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  FTZS Liberec : Plzeň - 16. října 2019   20:00

FTZS Liberec
06:45' Benek  • 16:28' Benek  • 19:37' Novotný
3:7
(3:2)
Plzeň
Plzeň
02:05' Rešetár   • 12:46' Vnuk   • 21:53' Rešetár   • 22:47' Holý   • 34:22' Rešetár   • 34:55' Havel   • 37:43' Vnuk
Vogt (Plechatý) – Kratochvíl, Novotný, Baláž, Janáček – Bína Marek, Dvořák, Daněk, Benek (C) – Vébr, Rumler, Vrabec.
Nešněra, Kresta
SH Dukla Liberec
Plzeň
Němec (Luhový) – Kovács, Holý, Vnuk, Rešetár (C) – Štrajt, Havel, Slavík, Künstner, Rozboud, Maur.

Zápas VARTA Futsal ligy je u konce. Domácí zaskočili v první půli favorita z Plzně a po 20 minutách vedli 3:2. Ve druhém poločase se ale prokázala zkušenost, góly stříleli už pouze hosté a i pošesté v této sezóně vítězí. Ze severu Čech si odvážejí výhru 7:3. Děkuji za pozornost a u některého z dalších textových onlajnů se budu těšit. Příjemný zbytek středečního večera.
39:55'
Domácí ještě zakončili jeden svůj útok. To je ale vše.
38:59'
Oba týmy už utkání dohrávají pouze z povinnosti.
38:18'
Po faulu domácích si Plzeň vyžádala oddechový čas.
37:43'
Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
Tomáš VNUK se řítil sám na Benka a u domácího hráče bylo vidět, že to není rozený brankář. VNUK nechal prjet pouze míč mezi nohami a hatí všechny domácí naděje na bodový zisk.
37:30'
Fauly: 3:3.
37:13'
Plzeňský Kovács zahrál rukou. Míč budou mít domácí.
36:26'
Domácí nemají na co čekat a vytahují napadání až na útočnou polovinu.
35:35'
Hostující Interobal se stáhl na svou polovinu a čeká, co vymyslí soupeř.
34:56'
Domácí FTZS posílá do hry místo brankáře jako pátého hráče kapitána Benka.
34:55'
Liberec si vyžádal oddechový čas.
34:55'
Liberec nezvládá druhý poločas a opět inkasuje, když jeho hráči ztratili na polovině míč a Tomáš Vnuk s Janem HAVLEM se řítili sami na brankáře. Druhý jmenovaný zvyšuje střelou mezi nohy.
34:22'
Hosté se poprvé v zápase dostávají do dvoubrankového vedení. Michal Holý našel po lajně Lukáše REŠETÁRA, který krásnou střelou do vzdálenějšího horního rohu nedal Vogtovi šanci.
33:40'
Hosté ze západu Čech nadále kombinují na útočné polovině a nedávají Liberci moc šancí, aby se zápasem něco udělal.
33:18'
Holého pokus likviduje domácí brankář Vogt.
31:49'
S lehkou střelou doprostřed po rohovém kopu neměl Němec sebemenší problémy.
31:31'
Domácí Liberec se po delší době dostal na útočnou polovinu. Je z toho rohový kop.
30:21'
Vrabec dojel Vnuka, to se rozhodčím nelíbilo. Fauly 3:1.
29:18'
Domácí tentokrát rychlý protiútok nedotáhli k zakončení. Jeden z obránců stihl vložit špičku do finální přihrávky.
28:14'
Lukáš Rešetár obešel rychlou kličkou Novotného. Střelu na vzdálenější tyč ale do branky nevměstnal.
26:59'
Vnuk se opět velmi hlasitě dožadoval přestupku domácích. Tentokrát se mělo jednat o malou domů. Ani v tomto případě s ním ale rozhodčí nesouhlasili.
26:20'
Vogt musel předvést další těžký zákrok, když mu stínil Kovács.
26:04'
Jen tak tak, že domácí Vrabec nevystihl lépe přihrávku Holého a nešel sám na brankáře.
25:26'
Domácí Vrabec fauloval mimo dění Vnuka. Rozhodčímu tento přestupek neunikl. Fauly: 2:1.
25:13'
Hostům to nestačí. Lob Rešetára na dlouhou nohu musel domácí brankář vytáhnout konečky prstů.
22:47'
Hosté si berou své vedení rychle zpět. Domácí obrana nezachytila akci Vnuka s Holým, kdy první jmenovaný patičkou prostrčil míč na Holého, který sám před Vogtem nezaváhal.
22:31'
Rešetár opět v akci! Sám před brankářem trestuhodně minul!
21:53'
Michal Kovács adresoval skrz libereckou obranu naprosto přesnou přihrávku na Lukáše REŠETÁRA, který se nemýlil a srovnává na 3:3.
21:10'
Baláž zastavil přihrávku na úplně volného Kovácse za pět minut dvanáct.
20:21'
Michal Holý pálil z rohu zcela nepřesně. Míč skončil v autu.
20:17'
Interobal se hned vrhá do útoku.
20:01'
Máme za sebou první poločas, po kterém vede překvapivě domácí FTZS Liberec. Povede se lídrovy tabulky zvrátit vývoj utkání a připsat si šestou výhru v řadě?
20:00'
19:59'
Dominik Vogt skvěle vychytal v poslední vteřině kapitána české reprezentace Lukáše Rešetára.
19:37'
Liberec právě vstřelil branku!
Tohle nikdo nečekal! Domácí jdou do vedení! Další rychlý protiútok zakončil přesně k tyči po přihrávce Baláže Vojtěch NOVOTNÝ.
19:20'
Dominik Vogt napálil míč až do stropu.
18:43'
Rešetár s Vnukem si teď několikrát vyměnili míč ve vápně. Nakonec pálil první jmenovaný. Vogt stačil vyrazit nohou.
18:07'
Na druhé straně měl liberecký Janáček úplně odkrytou svatyni! Trestuhodně ale přestřelil!
18:00'
Lukáš Rešetár našel volného Holého ve vápně. Jeho střelu ale zpomalil obránce.
17:42'
Baláž nezkrotil skákající míč a střílel pouze mimo.
17:22'
A další faul hostí. Každý další může pro momentálního lídra tabulky znamenat problém.
17:14'
Plzeňští faulují. Fauly: 1:4.
16:28'
Domácí opět srovnávají! Karel Vrabec našel milimetrovou přihrávkou kapitána Aleše BENKA u tyče, který pouze usměrnil míč do sítě.
15:37'
Tomáš Vnuk si pohrál s libereckou obranou. Následně mířil mimo.
15:15'
Lukáš Rešetár se opět krásně obtočil kolem obránce. Svou střelu však nasměroval pouze do spojnice domácí branky.
14:42'
Holého střelu zblokoval Novotný na rohový kop.
13:34'
Plzeňští vytáhli napadání, což dělá domácím problémy.
12:46'
Domácí chybovali v rozehrávce, čehož využil Tomáš VNUK a vrací Plzni vedení.
12:38'
Odražený míč se dostal ke Kovácsovi, který pálil nad.
12:31'
Na druhé straně také nedovolený zákrok. Fauly: 1:3.
12:24'
Michal Holý zastavil slibně se rozvíjející protiútok Liberce.
12:18'
Dominik Vogt skvěle vychytal Rešetára.
11:11'
Hosté z rohu trefili pouze libereckého obránce.
11:06'
Jedovatou ránu Šrajta vytahuje domácí brankář na roh.
10:45'
Už se opět hraje. Plzeň je na míči.
10:21'
Hosté si vyžádali oddechový čas.
09:49'
Michal Štrajt zajel ostře do domácího Kratochvíla. Obešlo se to bez karty. Fauly: 0:2.
09:23'
Holý si našel Vnukovu přihrávku do vápna. Míč ale netrefil ideálně.
07:40'
Tomáš Vnuk je rozhodčím zavolán pro své hlasité gestikulace při protestování u autu.
06:45'
Domácí předvedli ukázkový rychlý protiútok, na jehož konci zakončoval skoro do prázdné Aleš BENEK. Asistence: Janáček.
05:38'
Plzeňští se nepochopili . Míč končí v autu.
04:41'
Baláž prověřil svým pokusem připravenost Němce.
04:07'
Hosté opět kombinují na útočné polovině.
02:48'
Aleš Benek byl sám před brankářem Plzně, ale ani nadvakrát přes něj míč nepropasíroval.
02:05'
Autorem branky je REŠETÁR, který se otočil kolem obránce a střelou k tyči nedal Vogtovi šanci. Asistence: Kovácz.
02:03'
Tomáš Vnuk si naběhl do ramene libereckého obránce. Hra je přerušena. O faul se ale nejednalo.
01:41'
Domácí Vrabec se ocitl sám na pravé straně. Přihrávka byla ale o trochu rychlejší než by potřeboval.
01:25'
Holý nadvakrát nepropálil libereckou obranu. Tomáš Vnuk vzápětí pálil nad.
01:21'
Tomáš Vnuk se hezky otočil s míčem a domácí brankář si připisuje první zákrok.
00:40'
Hosté z Plzně se rychle chopili míče a kombinují. Liberec vyčkává.
00:01'
Domácí zahájí utkání.
Týmy jsou již na palubovce. Domácí ve své černo-červené kombinaci. Hosté jsou oděni do žlutých dresů a modrých trenýrek.
Do Liberce přijede lídr soutěže SK Interobal Plzeň, který si zatím připsal v pěti zápasech pět vítězství. Plzeňští například vyhráli v Teplicích 5:4 nebo si ve druhém kole doma poradili se silnou Slavií poměrem 5:2. Právě se sešívanými sehrál domácí FTZS Liberec poslední domácí utkání. Proti favoritovi si nevedl vůbec špatně, v poslední desetiminutovce dokonce pražany tlačil. Po závěrečném hvizdu ale svítilo na tabuli skóre 5:7. Tento výkon naopak nezopakovali v následujícím kole na palubovce nováčka z Vysokého Mýta, kde prohráli vysoko 2:8 a mají tedy co napravovat. Po pěti kolech mají liberečtí na svém kontě dvě výhry a tři porážky a patří jim sedmá pozice. Dokážou potrápit doma dalšího z favoritů a připsat si první domácí body?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.