Házená - Extraliga muži - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Kopřivnice - 28. dubna 2018   18:00

Jičín
Jičín
2' Šulc  • 5' Bareš  • 7' Šulc  • 9' Horut  • 12' Šulc  • 14' Miľko  • 16' Horut  • 18' Miľko  • 20' Kolc  • 21' Miľko  • 22' Miľko  • 28' Wolski  • 28' Rychna  • 29' Miľko  • 30' Miľko  • 33' Hlava  • 35' Hlava  • 36' Horut  • 38' Horut  • 43' Horut  • 44' Wolski  • 46' Šulc  • 47' Horut  • 50'   • 51' Horut  • 52' Horut  • 53' Horut  • 56'
31:24
(15:10)
Kopřivnice
Kopřivnice
8' Jan Gřes   • 10' Jan Gřes   • 14' Rachač   • 14' Hanus   • 19' Petřík   • 22' Jan Gřes   • 23' Bukovský   • 24' Krpelík   • 27' Unger   • 31' Hanus   • 36'    • 38' D. Zima   • 41' Rachač   • 43' Švébiš   • 45'    • 45' Hanus   • 48' Střelec   • 50' Holbein   • 54' Unger   • 56' Rachač   • 57'
Jičín
Králíček, Letev
Kopřivnice

HBC Ronal Jičín – KH Kopřivnice 31:24 (15:10)
Nejvíce branek: Horut 9, Miľko 6, Šulc 5/1 – Bukovský 4/3, Hanus 3, Gřes 3. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 4/3 – 4/3. Vyloučení: 3:2.
Jičín svého soupeře přesvědčivě přehrál a zaslouženě vítězí rozdílem sedmi branek. V prvním poločase za domácí řádil Martin Miľko, druhý poločas patřil dvěma mužům jičínské sestavy: Liboru Horutovi, nejlepšímu střelci zápasu, a také brankáři Filipu Veverkovi, který zlikvidoval klíčové šance Kopřivnice, jež se v zápase i přes značný bodový rozdíl chtěla dostat domácím na dostřel.
60'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Zdeněk Kubík), který střílí přesně na konec utkání.
59'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH Kopřivnice (Marek Bukovský).
58'
V následujícím protiútoku však hosté nebyli přesní a trefili ochrannou síť za bránou. Míč je opět v držení Jičína.
57'
Libor Horut zastavil protiútok Kopřivnice. Domácí drží míč a nikam se moc neženou.
57'
Oddechový čas pro domácí.
57'
Další branka Kopřivnice.
56'
Miroslav Rachač bleskově snižuje na rozdíl osmi branek.
56'
Následoval protiútok, který domácí proměňují.
55'
Brankář Jičína zvládl nápor hostů a několikrát podržel skvělými zákroky svůj tým.
54'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Zdeněk Kubík).
54'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Dalibor Mynář).
54'
Domácí zapomněli bránit Petera Ungera, jenž toho bleskově využil.
53'
Oddechový čas pro hosty.
53'
Libor Horut dává další gól, už svůj osmý v tomto zápase. Právě tolik činí momentálně rozdíl obou mužstev.
53'
Jičín hraje v plném počtu.
52'
Druhá branka Jičína v oslabení, kdy přízemní střelou překvapil brankáře opět Libor Horut.
51'
Ve vlastním oslabení se prosazuje Libor Horut.
50'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Jan Holbein).
50'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Jiří Groh).
50'
Další branka domácích.
49'
Šulc byl faulován a měl 7metrový hod. Brankář hostí míč vyrazil.
49'
48'
Martin Střelec vzápětí kontruje.
47'
Přesto domácí v oslabení zvyšují své vedení. Libor Horut se trefil.
47'
Jičín kombinuje před bránou a šetří sekundy.
46'
Domácí jdou opět na trestnou, výhoda pro Kopřivnici.
46'
Soupeř otevřel Ondřeji Šulcovi okno, kterým se trefil do brány. Hosté mu to sami velmi usnadnili.
45'
Jan Hanus opět unikl do protiútoku a v situaci jeden na jednoho proměňuje.
45'
Hosté opět snižují.
44'
Bez větších potíží dává Matuesz Wolski další branku.
43'
Ondřej Švébiš v brejku střílí branku soupeře.
43'
Další branku do kopřivnické sítě dopravil Libor Horut.
41'
Miroslav Rachač vrací rozdíl na pět branek náhlým výstřelem.
40'
Navíc Jičín hraje přesilovou hru.
40'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Ondřej Šulc), který sudí nařídil za předešlý faul.
40'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jan Gřes).
38'
David Zima si počínal důrazně v brankovišti a proměňuje.
38'
Libor Horut navyšuje už na rozdíl šesti branek.
36'
Domácí celek rovněž proměňuje svou šanci. Libor Horut je autorem této branky.
36'
Hosté vzápětí snižují.
35'
Martin Hlava podruhé za sebou trefuje branku.
34'
Hosté krouží kolem jičínské brány, beze střel. Domácí poté taky.
33'
33'
Martin Hlava vrací pětibrankový rozdíl jičínskému týmu.
32'
Domácí hrají v plném počtu.
31'
Jan Hanus snižuje na rozdíl čtyř branek.
31'
Jičín se do soupeře pustil bez slitování a vybudoval si dobrý náskok. Hlavním režisérem hry Jičína je Martin Miľko, který se postaral o 6 branek do sítě soupeře. Kopřivnice se dostala na kontaktní gól, ale od té doby pouze inkasoval.
30'
30'
Rachač minul volný hod.
30'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Mateusz Wolski).
30'
Hosté dostávají jednu branku za druhou. Tentokrát opět Martin Miľko.
29'
Martin Miľko dostal pěknou přihrávku a proměňuje.
28'
Domácí dali další branku v rychlém sledu. Tentokrát se trefuje Lukáš Rychna.
28'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Mateusz Wolski).
27'
A hosté zvládli v protiútoku dát kontaktní gól, o který se postaral Peter Unger.
27'
Hosté v brejku neuspěli, gólman Veverka výborně zlikvidoval šanci soupeře.
26'
Hra se přelila zas před hostující bránu, i tentokrát se však Kopřivnice ubránila.
25'
I domácí strážce brány zvládl nápor hostů.
25'
Brankář hostů dobře ubránil svou branku u tyče.
24'
Hosté ubránili svou bránu.
24'
24'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Michael Krpelík), který dává důležitý gól, kdy se jim domácí dostávají pomalu na dostřel.
23'
Marek Bukovský vzápětí snižuje.
22'
Opět Martin Miľko.
22'
Gřes vrací rozdílů na tři branky.
21'
21'
Gól vstřelil Martin Miľko, který je dnes ve formě.
20'
V protiútoku pak ale domácí přeci jen proměňují.
20'
Domácí celek neproměňuje únik. Hostující brankář dobře zasáhl.
19'
Petřík trefuje hostům branku a snižuje.
18'
Hosté v protiútoku neuspěli. Veverka chytá.
18'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Martin Miľko).
17'
17'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Martin Hlava).
16'
Domácí si vrací tříbrankové vedení. Libor Horut dává branku.
15'
Hosté v protiútoku faulovali.
15'
Domácí dlouho kroužili kolem brány, byli pak nepřesní.
14'
Kopřivnice opět snižuje, takže se díky Janu Hanusovi vrací do hry.
14'
Hosté z protiútoku snižují zásluhou Miroslava Rachače.
14'
Martin Miľko střílí už šestý gól svého celku. S Kopřivnicí to začíná vypadat bledě.
13'
Martin Bareš uklouznul a bolestivě upadl. Bude snad v pořádku.
12'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Martin Bareš).
12'
Ondřej Šulc zvyšuje na 5:2.
10'
Hosté snižují.
9'
Domácí vzápětí vrací třígólové vedení díky Liboru Horutovi.
8'
Gřes trefuje první branku hostů.
8'
Míč je v držení hostů, kteří nahrávají před bránou soupeře, ale nedostávají se k příležitostem k útoku.
7'
Byla vstřelena třetí branka, Ondřej Šulc zvyšuje na 3:0!
6'
Filip Veverka chytá tutovku soupeře v protiútoku.
6'
Horut neproměňuje
5'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Dalibor Mynář).
5'
Krahulec padá na záda při výskoku v útoku.
5'
Bareš střílí druhou branku svého týmu.
4'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Jiří Groh).
2'
Šulc otevírá skóre, nic nevymýšlel a pálil.
2'
Horut v šanci, ale byl zastaven a upadl.
2'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu KH Kopřivnice (Jaromír Petřík).
1'
Jičín začal ofenzivně, hostující brankář situaci ustál.
1'

HBC Ronal Jičín: Veverka, Machalický – Rychna, Krahulec, Bareš, Horut, Hlava, Kubík, Wolski, Miľko, Šulc, Groh, Kolc, Matula.

KH Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Střelec, Rachač, D. Zima, Jan Gřes, Mička, Unger, Petřík, Holbein, Švébiš, Krpelík, Hanus, Mynář, Bukovský.

Rozhodčí: Králíček, Letev.