Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Frýdek-M. - 4. května 2019   17:00

Lovosice
Lovosice
2' Holubec  • 5' Karlovec  • 7' Karlovec  • 8' Trkovský  • 10' Holubec  • 12' Trkovský  • 12' Trkovský  • 13' Holubec  • 16' Jonáš  • 17' Malý  • 20' Malý  • 25' Holubec  • 28' Malý  • 29' Malý  • 31' Jonáš  • 32' Holubec  • 33' Holubec  • 36' Malý  • 37' Klimt  • 37' Malý  • 39' Jonáš  • 41' Jonáš  • 44' Malý  • 46' Klimt  • 53' Klimt  • 54' Klimt  • 55' Karlovec  • 56' Malý  • 58' Klimt
30:35
(15:17)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
1' Bosák   • 2' Petrovský   • 5' Mazur   • 8' Bosák   • 9' Petrovský   • 10' Bosák   • 11' Petrovský   • 17' Bosák   • 19' Petrovský   • 21' Petrovský   • 22' Klaban   • 23' Ondrušík   • 25' Pomichálek   • 26' Pomichálek   • 31' Petrovský   • 32'    • 36' Bosák   • 38' Ondrušík   • 39' Mazur   • 39' Pomichálek   • 42' Šimek   • 46' Ondrušík   • 47' Bosák   • 52' Klaban   • 54' Mazur   • 56' Ondrušík   • 57' Žvak   • 58' Bosák   • 59' Petrovský
Lovosice
Haramul, Nezbeda.Delegát: Novák
SH Chemik
Frýdek-M.

60'
Jonáš ještě půl minuty před koncem utkání zkoušel své štěstí z devíti metrů. Proti vstřelení branky byl logicky Cáb, který si s jeho zakončením poradil.
60'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
60'
Probíhá poslední minuta utkání.
59'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
59'
Karlovec se hnal sám na Cába. Úspěšnější v tomto duelu byl tentokrát brankář hostí.
58'
Klimt ale velmi rychle snižuje na rozdíl čtyř branek.
58'
Bosák pláchl všem svým pronásledovatelům a zakončil na 34:29 z pohledu Frýdku-Místku.
57'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak).
56'
Malý ve snaze předejít pasivní hře vystřelil. Cáb si sice na míč sáhl a poté chtěl míč hrudí srazit do rukou, ale právě s míčem na hrudi přešel brankovou čáru a branka je tedy připsána.
56'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík).
55'
Trochu nepřehledná situace na hřišti a na světelné tabuli zmátla i Jiřího Semeráda, který vběhl na hřiště v domění, že on vyloučen není (na světelné tabuli svítilo číslo 34). A rozhodčí po diskusi s delegátem utkání nakonec udělili Jiřímu Semerádovi třetí vyloučení, který tak dnešní utkání může sledovat leda z hlediště. Diváci tomuto kroku rozhodčím zatleskali v negativním smyslu.
55'
I v dvoupočetní nevýhodě dokázaly Lovosice skórovat zásluhou Davida Karlovce, který zakončil akci ve spolupráci s Lukášem Malým.
55'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Václav Klimt).
54'
Václav Klimt i s velkým štěstím procpal míč do sítě Frýdku. Cáb jeho střelu vyrazil pouze do tyče, od které se mu míč odrazil do hlavy a od ní už do sítě.
54'
Mazurovi se povedlo proskočit mezi dvěma protihráči a zakončit i přes výběh Hrdličky pod nohy brankáře.
53'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jiří Semerád).
53'
Klimt schoval své zakončení za tělo jednoho z protihráčů. Cáb neměl příliš šancí na zákrok, což se také ukázalo.
52'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic.
52'
Oddechový čas pro HK FCC Město Lovosice.
52'
Frýdek-Místek dosáhl mety třiceti branek a v celkovém pohledu vede o 5 branek nad domácími Lovosicemi.
51'
Jelínek byl v dalším postupu zastaven rozhodčími pro kroky.
51'
Petrovský proměňuje i svůj pátý sedmimetrový hod v utkání.
50'
Semerádovi se povedlo clonou a rukama nahoře srazit střelu hostů mimo hrací plochu.
50'
Při pasivitě Lovosic byla celá akce přichystána pro střelu Václava Klimta, ten ale v konečné fázi poslal míč jen o milimetry vedle.
48'
Se střelou Mazura pod horní tyč si Rangl poradil. Následný rychlý kontr Lovosic byl obranou Frýdku-Místku zastavena jen za cenu faulu.
48'
Klimtovi jsou odpískány kroky, do útoku tak směřují hráči Frýdku-Místku.
47'
Žvak se střetl s Klimtem hlavami. Rozhodčí raději ihned přerušili hru. Oba hráči už jsou v pořádku a pokračují ve hře.
47'
Dnešní utkání je plné technických střel, nejinak tomu bylo i v případě branky Jakuba Bosáka.
46'
Klimt vstřelil už třetí branku po nástupu do hry ve druhém poločase.
46'
Ondrušík si šikovně klepl po náznaku střely o zem, čímž zmátl obranu Lovosic a poté už měl snadnou cestu ke vstřelení branky.
45'
Rangl se snažil po úspěšném zákroku co nejrychleji poslat míč přes celou délku hrací plochy do sítě Frýdku-Místku. Štolcar byl ale rychlejší a po návratu do brány míč srazil mimo tři tyče.
44'
Lovci velmi rychle využili početní výhodu, o 24. branku domácího celku se postaral technickým zakončením Lukáš Malý, kterému ke vstřelení branky pomohla lehce i konstrukce brány.
44'
43'
Lovosice ztratily míč při postupném útoku. Toho chtěl využít Pomichálek, ale při zakončení trefil pouze nohu Rangla, který se sprintem na poslední chvíli vrátil do brány.
43'
Následný sedmimetrový hod proměnil bez větších problémů Vojtěch Petrovský.
42'
Ondrušík přepadl přes ležícího Semeráda, přesto je vyloučen Václav Franc. Naopak Ondrušík je v péči lékařů přímo na hrací ploše.
42'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Václav Franc).
42'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Šimek).
41'
Jonáš využil mezírku mezi středními obránci Frýdku-Místku pro podstřel.
40'
Ondrušík byl natolik rozběhlý, že neuhl ani proti Jelínkovi, kterého doslova převálcoval.
39'
A hosté jsou znovu "na koni". Pomichálek využil nepřesné rozehrávky domácích k rychlému brejku, který sám nechytatelně zakončil.
39'
Vyrovnané skóre už znovu neplatí, za hosty se trefuje bleskurychle Matěj Mazur.
39'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Josef Jonáš).
38'
Ondrušík už takřka v pádu, přesto dokázal vyslat míč vstříc bráně do míst, kam Rangl nemohl dosáhnout.
37'
Ve 37. minutě je skóre po delší době srovnáno, postaral se o to Lukáš Malý, který se v dnešním utkání společně s Karlem Holubcem v dresu Lovosic rozstřílel.
37'
Klimt dostal po volném hodu dostatek prostoru k nápřahu ke střele z jeho oblíbeného místa. Výsledkem bylo vstřelení branky.
36'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Bosák).
36'
Malý dostal na pravém křídle hodně prostoru, čehož využil k proskoku do brankoviště. Technickým zakončením na vzdálenější tyč dostal diváky ze sedadel.
35'
Tentokrát už tomu ale není. Po špatné kombinaci na útočné polovině Lovosice o míč přišly a hosté z rychlého brejku odskakují soupeři na rozdíl dvou branek.
34'
Jiří Semerád s Jaroslavem Trkovským si mohli užít aplaus přítomných diváků. Tito dva hráči totiž zabránili dalšímu inkasování branky Lovosic.
33'
Klimtovo technické zakončení se s úspěchem nesešlo, další akce Lovosic už ale úspěšná byla. Malý čekal do poslední možné chvíli, aby mohl přihrát Holubcovi. Ten už měl tváří v tvář brankáři snadnou úlohu.
32'
Ale hosté rychlou brankou odskakují zpět do dvoubrankového vedení.
32'
Lovosice pod vedením Pavla Faráře zlepšili souhru s pivotem, což byli nyní k vidění i ve sportovní hale Chemik, trefil se Karel Holubec.
31'
To samé se ale povedlo na druhé straně také Petrovskému, který je gólově hodně aktivní.
31'
Jonáš utáhl dokonale střelu ze své levačky, která skončila těsně nad hlavou Štolcara.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:45 hod.
30'
30'
V posledních vteřinách mohl snížit znovu Malý, tentokrát ale ve výskoku a po zisku míče nedokázal trefit prostor tří tyčí.
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
29'
Ranglova přihrávka přes celou délku haly, po neúspěšné střele soupeře, doputovala přesně do rukou nabíhajícího Malého, který ještě ve výskoku dokázal propasírovat míč do zcela opuštěné brány. Štolcar se neúspěšně snažil výběhem zachytit míč.
28'
Malý sice neměl moc prostoru pro náskok do brankoviště, z minima ale vytvořil maximum, tedy vstřelení branky.
28'
28'
28'
Tuto dovednostní "soutěž vyhrál" Vojtěch Petrovský, který nedal šanci ani Danielovi Ranglovi, který v brankovišti nahradil Jana Hrdličku.
28'
Hosté mají k dispozici sedmimetrový hod po faulu Davida Karlovce.
26'
Další Pomichálkova trefa z podobné pozice se zcela stejným zakončením. A i tentokrát se může Pomichálek společně se svými spoluhráči radovat z branky.
26'
Karlovcovo zakončení na levém křídle skončilo daleko vedle brány.
25'
Pomichálek se zjevil na pravé straně nikým netísněn. Tento prostor využil k náskoku do brankoviště a následného zakončení o zem, které skončilo v síti Lovosic.
25'
Ačkoli byl Holubec opravdu hodně tísněn, v konečné fázi se svému soupeři vysmékl a dokázal procpat míč mezi nohama Štolcara do brány.
24'
Tentokrát už to Ondrušíkovi nevyšlo, při snaze kombinovat se spoluhráčem prorážel.
24'
23'
Ondrušík schoval svou střelu za dvojici bránících hráčů a ačkoli směřovala přesně na hruď Hrdličky, tomu se míč odrazil od těla do sítě.
22'
Klimt chtěl překvapit brankáře střele z prvního náznaku. Avšak jeho zakončení skončilo těsně vedle.
22'
Po faulu na Trkovského mají domácí k dispozici další sedmimetrový hod.
22'
Klaban poslal míč z levého křídla při zakončení na vzdálenější tyč, kterou si Hrdlička tentokrát nepohlídal.
21'
Tentokrát už Lovosice ze sedmimetrového hodu skórují, postaral se o to Václav Klimt, nejlepší střelec STRABAG RAIL Extraligy.
21'
Ve chvíli, kdy je nařízen sedmimetrový hod proti Frýdku-Místku, uplynul trest pro Jiřího Semeráda, Lovosice tak hrají v plném počtu.
21'
20'
Neskutečné, co si domácí v oslabení dovolili při pasivní hře. Nahazovačka Jonáše doputovala milimetrově do brankoviště do rukou Malého, který ještě v letu dokázal technickým zakončením poslat míč do sítě Frýdku.
19'
Petrovský využívá početní výhodu doslova ihned po jejím začátku.
19'
Semerád vzal soupeře kolem krku a nenechal ho hrát, rozhodčím je vyloučen na 2 minuty.
19'
Proti Šimkovi se Hrdlička blýskl zákrokem, jeho spoluhráči ale nedokázali zachytit míč, který tak ukořistili znovu hosté.
18'
Šimek se sice ocitl osamocen na brankovišti Lovosic, následně ale zakončil jen těsně vedle brány.
17'
Pokažený sedmimetrový hod může Lukáš Malý hodit za hlavu. Nyní vyrovnal stav utkání na 10:10 ze své oblíbené pozice pravého křídla.
17'
Bosák, nikým netísněn, překonal Hrdličku technickým zakončením.
16'
Vedení Frýdku-Místku už ale zase neplatí. V krásné kombinaci domácích byl zakončovatelem Josef Jonáš, který se dnes zapsal poprvé do statistik.
15'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Michael Konárik).
15'
Ti se i díky sedmimetrovému hodu Vojtěcha Petrovského dostávají zpět do vedení.
15'
Konárik při náskoku do brankoviště přešlápl čáru brankoviště a rozhodčí tak přidělují míč hostům.
14'
Petrovský se úspěšným sedmimetrovým hodem dostává do vedení ve střeleckých statistikách svého celku v dnešním utkání.
14'
Frýdek-Místek má k dispozici sedmimetrový hod po faulu v brankovišti.
13'
Karel Holubec vypíchl v obranné činnosti míč a sám po sprintu přes celou délku hrací plochy zakončil do levého horního rohu brány soupeře. Lovci se tak poprvé ujímají vedení.
12'
Druhý velmi rychlý gól v řadě v podání Jaroslava Trkovského znamená vyrovnání stavu utkání.
12'
Trkovský se dokázal na levém křídle uvolnit a následně už pro něj nebyl problém zakončit do volného místa brány Frýdku-Místku.
11'
Petrovský vypustil z místa levé spojky střelu, která směřovala jen těsně nad nohu Hrdličky.
10'
Na sedmimetrový hod se postavil do brány Frýdku-Místku Martin Cáb, který si dokázal pravou rukou poradit se sedmimetrovým hodem, který exekuoval Lukáš Malý.
10'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Karel Holubec).
10'
10'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Karel Holubec).
9'
Už to vypadalo, že Lovosice ubrání soupeřovu akci, pak se ale zjevil na středu osamocený Petrovský, který si s nabídnutou šancí poradil.
9'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Matěj Mazur).
8'
Trkovský vystoupal ve vzduchu nejvýše a zakončil milimetrově k pravé tyči.
8'
Bosák zakončil velmi rychlý protiútok svého týmu, na křídle byl zcela osamocen.
7'
Naopak se zakončením Žvaka si Hrdlička poradil a i díky němu drží domácí neustálou naději na vedení.
7'
Nacvičená akce domácích končí brankou. Autorem branky je znovu Karlovec, který využil vzdálenosti od branky a střelu o zem, na kterou Štolcar nedosáhl.
6'
Naopak na druhé straně se blýskl úspěšným zákrokem Hrdlička. Lovosice mohou vyrovnat.
5'
Karlovec zakončil chladnokrevně rychlý brejk domácího celku. Lovosice tak snižují na rozdíl jediné branky.
5'
Mazurova střela z běhu skončila za zády Hrdličky, který byl na toto zakončení příliš krátký.
4'
Štolcar si poradil při pasivní hře Lovců se zakončením Jonáše.
3'
Střela hostí byla příliš slabá, než aby prošla za záda Hrdličky. Domácí se pomalu přesouvají na útočnou polovinu.
3'
Karlovec nedal Petrovskému ani milimetr a stáhl ho za dres k zemi, za což byl rozhodčími ohodnocen žlutou kartou.
2'
2'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak).
2'
Dohrávka domácí akce do pivota byla úspěšná. Karlovec sice trochu kostrbatě, ale míč přeci jen zachytil a poté uspěl tváří v tvář Štolcarovi.
1'
Bosák sice naskakoval z ostrého úhlu do brankoviště, místo mezi tělem Hrdličky a jeho vzdálenější tyčí ale nalezl.
1'
Výhodu úvodního výhozu mají hráči Frýdku-Místku, kteří nastupují v bílých dresech. Domácí Lovci v dresech černých.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Rangl – Holubec, Landa, Jelínek, Barth, Klimt, Trkovský, Konárik, Semerád, Jonáš, Karlovec, Malý, Franc.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Štolcar, Cáb – Šimek, Petrovský, Klaban, Horáček, Žvak, Mazur, Pomichálek, Ondrušík, Bosák.

Rozhodčí: Haramul, Nezbeda.
Delegát: Novák.
Rozhodčími dnešního utkání je dvojice Michael Haramul a Michal Nezbeda. V roli delegáta ČSH je přítomný Petr Novák.