Házená - Extraliga muži - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Jičín - 21. prosince 2019   19:00

Kopřivnice
Kopřivnice
2' Jan Gřes
32:30
(17:15)
Jičín
Jičín
Kopřivnice
Jičín

Kopřivničtí házenkáři zvládli lépe závěr druhého poločasu, kdy si vytvořili rozhodující náskok, a po porážce s Karvinou doma naplno bodovali. Jičín venku prohrál podruhé v řadě, předtím neuspěl právě na karvinské palubovce.
60'
V závěru to ještě stihl hostující Kovařík, ale na výhře Kopřivnice jeho branka už nic nemění.
60'
Další sedmička pro Petříka, tentokrát byl ale úspěšnější jičínský gólman.
60'
Sedmička i na druhé straně a Krahulec taktéž úspěšný.
60'
Petřík proměňuje sedmimetrový hod a tohle už domácí zvládnou.
59'
Kopřivničtí dlouho váhali se střelbou, ale nakonec byl faulován Petřík.
59'
Kopřivničtí neuspěli, na opačné straně ale svižný protiútok završil přesnou trefou kolem gólmana Miľko a snižuje na rozdíl tří branek.
58'
Dlouhé obléhání kopřivnické brány ale skončilo bez úspěchu. Domácí mohou dopředu a logicky nikam nespěchají – současný náskok jim bohatě stačí.
56'
Jičín mohl do brejku, který sice zbrzdil, ale míč má nadále pod kontrolou.
55'
S brankami se nyní roztrhl pytel – Střelec byl úspěšný a teď navíc Jičín nezvládl útočnou akci.
55'
Na opačné straně se dokázal prosadit Krahulec.
54'
Benítez Brito vzal zodpovědnost na sebe a po dravém průniku střílí třicátou branku Kopřivnice.
54'
Kostelecký snižuje na rozdíl tří branek.
53'
Střelec dostál svému příjmení a kopřivnický výběr je rázem ve čtyřbrankovém trháku!
52'
Jičín v útoku opět selhal k radosti domácích příznivců, kteří teď ženou svůj tým dopředu.
Petřík proměňuje sedmimetrový hod a Kopřivnice vede o tři trefy!
50'
Jičín neuspěl v ofenzivně, toho využil Zima a po individuálním úprku zvyšuje kopřivnický náskok.
50'
Domácí Gřes teď prudkou střelou trefil břevno.
49'
Po krátké odmlce jdou do vedení pro změnu domácí – trefuje se Benítez Brito.
49'
Oddechový čas pro hosty.
48'
Dvě velké šance na obou stranách a dva parádní zákroky gólmanů drží skóre neměnné.
46'
Domácí se po chytré kombinaci prosazují a Fulnek srovnává skóre!
46'
Hostující Miľko sám před bránou neuspěl a dopředu jdou domácí.
44'
Jičín ovšem domácím opět odskakuje, tentokrát po trefě Picha.
43'
Petřík sám před gólmanem nezpanikařil a vyrovnává skóre!
42'
Žingor vrací domácí celek na dostřel.
42'
Dolejší ale okamžitě přidává další branku Jičína – 22:24.
42'
Gřes se nyní prosadil po rychlé kombinaci ve středu pole.
41'
Oddechový čas pro domácí.
41'
Opět Krahulec – tentokrát po dalším domácím nepovedeném útoku skóroval po individuálním úniku.
40'
Krahulec otáčí skóre a Jičín na kopřivnické palubovce poprvé vede!
39'
Hanus při sedmičce trefil jen tyč!
39'
Zatímco Benítez sám před brankářem neuspěl, Dolejší srovnal.
37'
Dolejší se ovšem prosmýkl kolem protihráče a pod rukou brankáře snižuje.
37'
Gřes poslal míč přímo pod břevno a vrací domácím dvougólový náskok.
36'
Chalupa předvedl výtečný zákrok a domácí drží těsný náskok. Teď navíc mohou dopředu.
35'
Střelec vrací Kopřivnici těsný náskok. Nyní už jsou ale vepředu hosté.
35'
Domácí neproměnili slibnou šanci a Hlava z následného úniku srovnal pod nohou gólmana.
34'
Další jičínský brejk zakončil přesně k tyči Krahulec.
33'
Fulnek vrací domácím dvoubrankový náskok.
32'
Pich využil zaváhání domácích a brejk využil ke snížení.
32'
Bukovský to zkusil individuálně a prostřelil brankáře.
31'
Krahulec se šikovně uvolnil a vypálil přesně k pravé tyči.
31'
30'
30'
Fulnek využil nahrávky pod sebe a vypálil přesně z pravé spojky na zadní tyč.
30'
Faul na pravou spojku domácích.
30'
Kopřivnice přečetla dohrávku do pivota a Chalupa nemusel zasahovat.
29'
Fulnek přihrál na pivota Brita Beníteze a ten křížem zleva zakončil tam, kam si přál.
28'
Chalupa vyrazil zakončení z pravé spojky a poté levou nohou vykopl dorážku Kosteleckého.
28'
Fulnek vystoupil na středu a fauloval protihráče.
27'
Ztráta domácího celku a hosté si dávají na čas, u míče Pich na pravé spojce.
27'
Což se neděje po zakončení z pravého křídla.
27'
Levé křídlo domácích trefilo pouze horní tyč a hosté mohou jít dokonce do vedení.
27'
Dalším samostatným únikem už Krahulec vyrovnává střelou pod nohy vyskakujícího Žingora.
26'
Gřes převzal míč na středu, ale nahrávku směrem na levé křídlo hosté zablokovali.
26'
Veverka se zlobí, ale výrok rozhodčích o tom, že byl Fulnek faulovaný na levé spojce, nezmění.
25'
Po chybě kopřivnické spojky, které vypadl balón, šel Krahulec dlouho sám na Žingora a zakončil na levou stranu.
25'
Zase faul na Fulneka, když přestřelil branku soupeře a to už si domácí kouč Veřmiřovský vzal čas na poradu.
25'
Fulnek faulován při střele ze střední spojky k pravé tyči.
24'
Kovařík z pravé strany na bližší tyč do protipohybu propálil Žingora.
23'
V ní ovšem Brito Benítez na pivotu přetlačil dva hostující hráče...
23'
Ronal brání 0:6. Rozhodčí zase signalizují pasivitu.
23'
Pich posunul ze spojky Kosteleckému do levého křídla a ten na zadní tyč poslal balón za vybíhajícího Žingora.
22'
I tak zafungovala souhra Zimy z pravé spojky na zakončujícího pivota Brita Beníteze.
21'
Zase signalizuje rozhodcovská dvojice pasivitu domácího celku.
21'
Což neplatilo o rozběhnutém Pichovi, který při brejku zprava nedal brankáři Žingorovi šanci.
21'
Fulnek to zkoušel z levé spojky na přetah, ale nebyl úspěšný.
20'
Žingor připraven u své levé tyče a domácí mužstvo nikam nepospíchá.
20'
Rozhodčí zvedli ruku, Fulnek po zhruba čtvrté nahrávce přihrál na pivota a bomba Brita Beníteze skončila na místě určení.
19'
Jenže nakonec to není nic platné, protože Jičín skóruje z levého křídla Kosteleckým.
19'
Domácí jsou nyní agresivní v obraně.
18'
Zima míří na trestnou lavici po faulu z pravé strany na levou spojku.
18'
Po přihrávce z výskoku na levé křídlo měl Střelec loženku, ale na brankáře hostů si nepřišel.
17'
Žingor toho moc neviděl při přesné střele Picha z pravé spojky na delší tyč.
17'
V signalizované pasivitě pískají rozhodčí faul na pravou spojku hostů.
16'
Domácí chybovali na pravé straně a o balón přišli, do útoku tak jde hostující mužstvo.
16'
Žingor chytá (opět) střele, nyní vyrazil Hlavovo zakončení ze střední spojky ke svojí pravé tyči. Žingor (zase) drží Kopřivnici.
15'
Kovaříkova střela z levé spojky končí vedle bližší tyče.
15'
Zima měl trošku problémy se zpracováním nahrávky Bukovského pod sebe, i tak dobře umístil střelu k levé tyči, ke které šel brankář, ale nedosáhl na balón.
14'
Hlava nahrál na pivota a ačkoliv si Žingor dle všeho na zakončení Milka sáhl, tak balón skončil v brance domácích.
14'
Po sehrávce ze spojky do pivota měli domácí vyloženou příležitost, ale Veverka neinkasoval.
13'
Hlava dohrál akci do pravého křídla a Žingora poté zachránila vzdálenější tyč, od které se balón odrazil k domácím házenkářům.
13'
Bukovský nahrál na pravou spojku do druhé vlny, kde se rozeběhl Zima a už jej nezastavil vůbec nikdo.
12'
Kovařík zakončil z levé strany do sítě soupeře.
12'
Hanus potvrzuje skvělou úspěšnost ze sedmiček, balón zatočil okolo nohy brankáře hostů.
12'
Po faulu na pivota uvidíme sedmičku domácího mužstva.
11'
Fulnek, kterého si už všimli i reprezentační trenéři Filip s Kubešem, dostal dvě minuty.
11'
Fulnek fauloval Milka, ten i tak přidal další trefu z hranice brankoviště.
11'
Ránu ze střední spojky vyrazil brankář hostů na levé křídlo a Střelec zakončil na vzdálenější tyč.
10'
Bukovský neuhlídal Milka a ten po nahrávce z levé spojky poslal balón k pravé tyči z pivota.
10'
Žingor skočil ke svojí pravé tyči a poradil si se zakončením ze spojky.
9'
Hanus opět úspěšný ze sedmičky proti Veverkovi, tentokráte k pravé tyči.
9'
Dva hráči neubránili Hlavu na pravé spojce a ten vypálil opět přesně na zadní tyčku.
8'
Žingor tentokráte přečetl pokus Kovaříka z pravé spojky mezi nohy kopřivnického strážce tří tyčí.
8'
Kopřivnici zatím tento zápas vychází skvěle, nyní se mezi střelce zapsal Fulnek ze spojky.
7'
Marek Žingor nedosáhl na zakončení Kovaříka ze střední spojky z devítky.
7'
Veverka likviduje vyloženou šanci domácích z levého křídla a balón tak drží hostující házenkáři.
6'
Hlava se protáhl na pravou stranu a křížem okolo ruky Žingora pokořil brankáře protivníka.
6'
Domácí postavili obranu 0:6 a čelí postupném útoku soupeře.
5'
Střelou do levé poloviny branky překonal Hanus brankáře Veverku.
5'
Nařízena sedmička pro domácí.
5'
Střela z úhlu z pravého křídla končí na boční síti Žingorovy branky a ani nyní neskóruje hostující celek.
5'
Vypadá to, že domácí jsou pořádně nahecovaní. Navíc je povzbuzují výborní diváci.
5'
Což už donutilo Petra Mašáta k timeoutu, Kopřivnice vstoupila do zápasu výrazně lépe.
5'
Kopřivnice je v laufu a Hanus si vyskočil pro střelu z pravého křídla na zadní tyč.
4'
Jičín se neprosadil a Bukovský čeká až naskočí ze střídačky Donoso.
4'
Exzuberský Pich ještě k tomu dostal dvě minuty.
4'
Patrik Fulnek byl na konci krátkého útoku domácích.
3'
Sehrávka do pravého křídla skončila přesným zásahem Krahulce.
3'
Veverka byl bez šance na ránu Bukovského z pravé spojky.
3'
Tečovanou střelu bez problémů kryje Žingor v brance Kopřivnice a do útoku postupuje domácí mužstvo.
2'
Jan Gřes skóruje z pravé strany mimo dosah jičínského brankáře.
2'
Veverka si pokryl křižné zakončení ke své levé tyči a Žingor přerušil rodící se brejk.
2'
Jičín nastoupil v černém, domácí v modrožlutém.
1'
Povedenou střelou k tyči se prosadil Tkadleček a Kopřivnice vede.
1'

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Střelec, Karban, D. Zima, Jan Gřes, Petřík, Holbein, Tkadleček, Polcar, Fulnek, Jonák, Škarpich, Brito Benítez, Hanus, Bukovský.

HBC Ronal Jičín: Veverka, Pleva – Rychna, Krahulec, Hlava, Dolejší, Škalda, Sedlák, Martin Kovařík, V. Vaněk, Knittl, Miľko, Groh, Thorovský, Pich, Kostelecký.
Utkání bude řídit zkušené duo rozhodčích Václav Horáček a Jiří Novotný. Na jejich činnost a celé utkání pak bude dohlížet delegátka ČSH paní Lada Trojková
Oba týmy se nachází v tabulce v těsné blízkosti. Domácí Kopřivnice jsou v tabulce šesté, Jičín pak sedmý. Mezi oběma týmy jsou pak v tabulce čtyři body.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování online přenosu z STRABAG RAIL Extraligy mužů, ve kterém se v rámci 15. kola utkají proti sobě házenkaři KH iSMM Kopřivnice a HBC Ronal Jičín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.