Házená - Extraliga muži - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Plzeň - 4. prosince 2019   18:00

Kopřivnice
Kopřivnice
8'   • 8'   • 10'   • 12'   • 13'   • 14'   • 16'   • 18'   • 19'   • 21'   • 25'   • 27'   • 28'   • 29'   • 30'   • 31'   • 33'   • 34'   • 35'   • 38'   • 38'   • 39'   • 41'   • 42'   • 47'   • 50' Petřík  • 53' Petřík  • 55'   • 56'   • 58'   • 60' Brito Benítez
35:42
(17:20)
Plzeň
Plzeň
1'    • 4'    • 5'    • 8'    • 9'    • 12'    • 13'    • 14'    • 15'    • 15'    • 17'    • 20'    • 22'    • 24'    • 24'    • 26'    • 27'    • 29'    • 31'    • 32'    • 33'    • 34'    • 35'    • 36'    • 37'    • 39'    • 40'    • 42'    • 43'    • 44' Douda   • 46' Douda   • 49' Vinkelhöfer   • 50' Wildt   • 50' Šindelář   • 53' Macháč   • 53' Bogdanić   • 55' Bogdanić   • 57' Douda   • 57' Douda
Kopřivnice
Hanák, Pavlíček
Plzeň

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů.
Dohrávka 11. kola nabídla zatím nejofenzivnější podívanou v sezóně, padlo celkem 77 branek! Kopřivnice vyrovnala své maximum, které dokázala letos v extralize nastřílet, přesto však s Plzní prohrávala od první minuty a občasně pouze snižovala ztrátu. Talent si došel pro jednoznačné vítězství a posouvá se na druhé místo vyrovnané tabulky o skóre před Zubří a za Duklu.
KH ISMM Kopřivnice – Talent M.A.T. Plzeň 35:42 (17:20)
Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 5/5 – 4/3. Vyloučení: 2:4.
60'
Na začátku poslední minuty snižuje z pivota Edwin Brito Benítez.
59'
Sám faulovaný Říha proměňuje.
59'
Martin Říha vybojoval pro Talent sedmičku.
58'
Tim Jenko Bogdanić z levé spojky branku netrefil, na druhé straně si dobrý zákrok proti zakončení z křídla připsal Šmíd.
58'
Edwin Brito Benítez dává gól z pivota.
57'
Benítez z pivota neuspěl a z protiútoku skóruje znovu Douda.
57'
Žlutá karta pro realizační tým Talent M.A.T. Plzeň.
57'
Douda se jednoduše zbavil obránce a sám proti Žingorovi uspěl. Čtyřicátý gól Talentu je na světě!
56'
Kopřivnice se prosazuje z proskoku.
56'
Ivančev se při pokusu o proskok dopustil útočného faulu.
55'
Kopřivnice o balon přišla.
55'
Tim Jenko Bogdanić rychle odpovídá z proskoku na pravé straně.
55'
Domácí snižují na rozdíl šesti branek.
55'
Jakub Tonar skákal osamocený na brankovišti, jenže trestuhodně minul.
54'
Jaromír Petřík uspěl střelou o zem pod nohu Šmída.
54'
Faulovaný Hanus na pravém křídle, sedmička pro Kopřivnici.
54'
Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Tomáš Nejdl).
53'
Tim Jenko Bogdanić vypálil přes dvojblok až do sítě.
53'
Znovu je to Jaromír Petřík, který dává gól z pozice pivota.
53'
Domácí vysouvají obranu, ale zatím se jim to nevyplácí. Macháč se prosazuje z pivota.
52'
Akci Kopřivnice zastavil útočný faul.
52'
Osamocený Wildt na pravém křídle přestřelil.
51'
Jaromír Petřík procedil míč za Šmída.
51'
Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář).
51'
Sedmička a přesilovka pro Kopřivnici, Petřík faulován na pivotu.
50'
Jakub Šindelář se trefuje také z pivota.
50'
Jaromír Petřík snižuje z pivota.
50'
Eduard Wildt skóruje z pravého křídla, náskok Plzně narostl na rekordních osm gólů!
50'
Ze spojky domácí přestřelili.
49'
Signalizovaná pasivita Moravanů.
49'
Petr Vinkelhöfer volný na levém křídle a přeloboval brankáře.
48'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Víctor Donoso).
48'
Hosté se dopustili kroků, ale Kopřivnice při pokusu o brejk o balon přišla.
47'
Oddechový čas pro hosty.
47'
Domácí snižují z proskoku.
46'
Gól vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Douda).
44'
Oddechový čas pro domácí.
44'
Plzeň se dostává do šestigólového náskoku.
43'
Pořádná přestřelka pokračuje.
42'
Domácí totiž ztrácejí stále jen čtyři góly.
42'
Talent střílí třicátý gól už ve 42. minutě! Nevídaný ofenzivní počin z hostující strany. Kopřivnice přesto není bez šance na body.
41'
Kopřivnice snižuje.
40'
Talent si od první minuty drží vedení.
39'
Rychlá odpověď domácích.
39'
Gól vstřelil tým Talent M.A.T. Plzeň.
38'
Ale Kopřivnice se i tak prosazuje.
38'
Západočeši v plném počtu.
38'
Moravané reagují.
37'
I v oslabení Talent navyšuje náskok.
36'
Velká škoda pro Kopřivnici, která nedává sedmičku!
36'
Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň.
36'
Plzeň dvěma brankami v řadě navyšuje náskok ne pět gólů.
35'
35'
Domácí se drží v těsném kontaktu.
34'
Talent odpovídá.
34'
Dvacátý gól pro Kopřivnici.
33'
Přestřelka pokračuje i ve druhé půli.
33'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice.
32'
Západočeši si rychle berou zpět čtyřbrankový náskok.
31'
31'
Kopřivnice dává gól a už ztrácí pouze dvě branky!
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:51.
Kopřivnice v letošní sezóně nastřílela Plzni vůbec nejvíce gólů v prvním poločase. Defenziva jí ovšem nefunguje podle představ. Tento souboj tedy nabízí vskutku velkou přestřelku, do šaten odchází Talent s vedením 20:17.
30'
30'
V poslední minutě ještě Kopřivnice snižuje!
29'
Domácím se v útoku daří, ale ani šestnáct gólů za první poločas na Plzeň nestačí.
29'
Západočeši dávají už svůj dvacátý gól!
28'
27'
Moravané v plném počtu.
27'
Jenže vzápětí dávají další branku hosté.
27'
Kopřivnice odpovídá.
26'
Talent se prosazuje.
25'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice.
25'
24'
Plzeň se ubránila a dává gól.
24'
Domácí zatím v defenzivě tápou a opět inkasují.
23'
Kopřivnice proměňuje sedmičku.
22'
Talentu se v útoku stále daří.
21'
20'
Plzeň se prosazuje.
19'
Talent v plném počtu a je u míče.
19'
V přesilovce Kopřivnice střílí druhý gól.
19'
Hosté v oslabení vybojovali sedmičku, jenže ji neproměnili.
18'
17'
17'
V útoku to zatím Plzni šlape.
16'
Sedmička pro Kopřivnici a Moravané proměňují.
15'
Hosté přidávají další branku.
15'
Talent si drží vedení o čtyři góly.
14'
Zatím vidíme gólové hody.
14'
Plzeň dává jako první desátý gól.
13'
Timeout domácím zafungoval a skórují.
13'
13'
Západočeši odpovídají.
12'
12'
Ve dvanácté minutě si Plzeň bere už čtyřgólové vedení.
11'
Hosté dostali k dispozici sedmičku, kterou využívají.
10'
9'
Plzeň si drží tříbrankový náskok.
8'
V téže minutě střílí další gól domácí.
8'
Západočeši našli rychlou odpověď.
8'
Moravané snižují.
7'
Hosté ji proměnili.
7'
Talent se ubránil a z protiakce vybojoval sedmičku.
5'
Dobrý start Plzně, která jako první odskakuje.
4'
Západočeši si berou vedení zpět.
2'
Domácí ze sedmičky odpovídají.
1'
Talent se dostává do vedení!
Omluvte technické problémy, které nejsou na naší straně. Z utkání nemůže proběhnout plný on-line přenos, nýbrž jen změny stavu.
1'

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Střelec, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Holbein, Tkadleček, Polcar, Fulnek, Škarpich, Brito Benítez, Očkovič, Donoso, Hanus, Bukovský.

Talent M.A.T. Plzeň: Herajt, K. Šmíd – Douda, Macháč, T. Nejdl, Šafránek, M. Ivančev, Bogdanić, J. Tonar, Vinkelhöfer, Kačín, M. Říha, Chmelík, Šindelář, Režnický, Wildt.

Rozhodčí: Hanák, Pavlíček.
Ve vzájemných zápasech v loňské sezóně se dvakrát radovala Plzeň. Venku nejprve zvítězila 38:29, doma vydřela výhru 28:27. Jak dopadne měření Talentu s Kopřivnicí tentokrát?
KH ISMM Kopřivnice
Moravany v posledních duelech sužovala četná zranění, zápasy hrály v oslabené sestavě, přesto si nevedly špatně. Vyhrály v Hranicích, v Českém poháru trápily Karvinou do poslední sekundy a naposledy otočily utkání s Lovosicemi. V tabulce je Kopřivnice šestá a ačkoliv je to ve vyrovnané extralize nezvyk, před sebou má čtyřbodovou mezeru na Karvinou a za sebou má čtyřbodovou mezeru na Jičín. Zdánlivě v poklidu tak drží postupovou pozici, ale stačí dvě, tři nepovedená kola a vše může být jinak. Kopřivnice dominuje zejména v ofenzivě, má druhý nejvyšší počet gólů na utkání v celé extralize!

Posledních pět zápasů:
Kopřivnice – Lovosice 30:29
Karviná – Kopřivnice 26:25 (ČF Českého poháru)
Hranice – Kopřivnice 25:28
Kopřivnice – Nové Veselí 24:28
Litovel – Kopřivnice 21:38 (OF Českého poháru)
Talent M.A.T. Plzeň
Západočeši vyhráli prvních devět zápasů a zdálo se, že přezimují na prvním místě tabulky. Jenže rázem je čekalo několik těžkých zápasů. První porážka přišla ve třetím předkole Poháru EHF proti dánskému Holstebro, velmi kvalitnímu soupeři. V repríze finále poté Talent přišel na vlastní palubovce proti Karviné o čtyřgólový náskok z prvního poločasu a prohrál 21:24. Vzápětí sice přehrál v Českém poháru Zubří, ale se stejným soupeřem poté padl v sobotu v extralize. Plzni se nedařilo zejména v ofenzivě a padla 17:25. V tabulce se propadla na čtvrté místo, má však o jeden až dva zápasy méně týmy před ní.

Zubří – Plzeň 25:17
Plzeň – Zubří 27:21 (ČF Českého poháru)
Holstebro – Plzeň 37:21 (Pohár EHF)
Plzeň – Karviná 21:24
Plzeň – Holstebro 25:30 (Pohár EHF)
Přeji krásný středeční podvečer, vítejte u dohrávky 11. kola STRABAG Rail Extraligy, ve které KH ISMM Kopřivnice vyzve úřadujícího mistra Talent M.A.T. Plzeň. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.