Házená - Extraliga muži - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  SHC Maloměřice : Dukla - 22. listopadu 2019   18:30

SHC Maloměřice
3' M. Jirák  • 4' Hliničan  • 6' Erbes  • 7' Ipser  • 15' V. Číž  • 17' Hliničan  • 18' V. Číž  • 18' Hliničan  • 19' M. Stříž  • 29' V. Číž  • 33' V. Číž  • 36' L. Vítek  • 37' V. Číž  • 39' Hliničan  • 40' L. Vítek  • 44' V. Číž  • 47' Hotárek  • 49' Javůrek  • 50' V. Číž  • 54' V. Číž  • 56' V. Číž  • 57' Kukla  • 60' Kukla  • 60' Drásal
24:37
(10:20)
Dukla
Dukla
1' Klíma   • 2' Reichl   • 3' Krušberský   • 6' Klíma   • 7' Sviták   • 8' Krušberský   • 10' Reichl   • 12' Krušberský   • 14' Reichl   • 14' Sviták   • 16'    • 17' Zelenka   • 19' Patzel   • 21' Jeníček   • 23' Patzel   • 23' Jeníček   • 25' Patzel   • 26' Jeníček   • 27' Křístek   • 30' Patzel   • 33' Klíma   • 35' Křístek   • 36' Šimůnek   • 37' Zelenka   • 38' Křístek   • 38' Šimůnek   • 41' Zelenka   • 42' Jeníček   • 46' Patzel   • 51' A. Zeman   • 53' A. Zeman   • 54' Šimůnek   • 55' Křístek   • 56' Jeníček   • 58' Křístek   • 59' Patzel   • 60' Křístek
Koňařík, Mazač – M. Jirák, Jung, L. Vítek, Drásal, Ipser, V. Číž, Javůrek, Erbes, Hliničan, R. Horák, Janků, M. Stříž, Kukla, Hotárek, Vykouřil.
Halada, Kosmák
310 diváků
Dukla
Votava, Petržala – Zelenka, Šimůnek, Sviták, Klíma, Patzel, Krušberský, Reichl, Křístek, Jeníček, Grištšuk, A. Zeman, Šůstek, Blecha.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Favorit z hlavního města o svém vítězství rozhodl už v prvním poločase, když se dostal do desetibrankového náskoku. Dá se říci, že ve druhé půli byla k vidění hodně bezstarostná házená, příliš se nebránilo. Překvapení se nekonalo, domácí zůstávají stále bez bodu, zatímco hosté si připisuje "povinné" vítězství.
60'
Ještě jedna změna ve skóre, v poslední vteřině se prosazuje Drásal!
60'
Z levé spojky napřáhl Křístek, který zakončoval na vzdálenější tyčku. A byl přesný!
60'
Kukla šel do obránce a zavánělo to prorážením. Branka nakonec platí!
59'
Až nečekaně hodně prostoru dostal Patzel. Ten toho dokáže využít, stejně jako dokázal teď!
59'
Votava zasahuje proti zakončení z pravého křídla, rozeběhly se poslední dvě minuty utkání.
58'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Ondřej Šimůnek).
58'
Domácí špatně střídali a Křístek postupoval sám na branku. Vše skončilo další změnou ve skóre!
57'
Z poměrně dlouhé vzdálenosti napřáhl Kukla. Gólman Votava šel na druhou stranu!
56'
Z pravého křídla se se štěstím prosazuje Jeníček, domácí jdou rychle do útoku.
56'
V signalizované pasivitě napřáhl Číž. Balón se po skryté střele zastavil až v síti!
55'
Křístek to vzal na sebe. Přeběhl celé hřiště a z osmi metrů skóroval!
55'
Oddechový čas pro domácí.
54'
Pražané šli znovu do přečíslení. Šimůnek ze šesti metrů volil střelu o palubovku!
54'
Číž proskočil mezi hostujícími obránci a překonal brankáře Votavu!
53'
Hosté hráli v sedmi. Zeman dostal dobrou přihrávku a přidal další gól!
52'
Brankář Mazač vytahuje další bravurní zákrok, momentálně zastavil pravé křídlo soupeře!
51'
Maloměřice jsou kompletní, rozhodčí však zvedli své ruce.
51'
Zeman si řekl o přihrávku. Tváří v tvář Mazačovi se nemýlil!
50'
Číž nejprve naznačil střelu, poté překonal Votavu. Skóre druhého poločasu je vyrovnané!
50'
Gól hostů by stejně neplatil, rozhodčí totiž pískal přešlap brankoviště.
49'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Jan Drásal).
49'
Balón putoval na pivota, Javůrek se prosadil z bezprostřední blízkosti!
48'
Klíma neproměňuje sedmimetrový hod, Mazač zasáhl výborně nohou!
47'
K odraženému balónu se dostal Hotárek, ten si poté už věděl rady!
47'
Oddechový čas pro hosty.
46'
Brňanům se přesilovka vůbec nedaří, hosté jdou zase do útoku.
46'
Nechytatelná rána od Patzela, balón se zastavil pod horní tyčí!
45'
Erbes šel do zakončení, jenže sedmičku si nevymodlil, Votava navíc zasáhl!
45'
44'
Ztráta pražského týmu, hra je teď hodně neurovnaná.
44'
V závěru přesilové hry se trefuje Číž, ten je dnes nejlepším střelcem brněnského týmu!
43'
Votava zasahuje nohou a rozehrává hostující útočnou akci.
42'
Jeníček trefoval prázdnou branku přes celé hřiště. Byl atakován, ale zvládl to, míč doskákal do sítě.
42'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Matěj Klíma).
41'
Skvěle sehráno do levého křídla, odkud se dnes Zelenka téměř nemýlí!
40'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Radek Horák).
40'
Další přesná trefa, momentálně ji obstaral Vítek, který z ní má obrovskou radost.
39'
Hliničan trefil tyč, jenže od ní se balón odrazil do nohy Votavy, vzápětí do sítě!
39'
Klíma vystoupil a tvrdě dohrál protihráče. Byl mu odpískán faul.
38'
Další samostatný únik, Šimůnek i napodruhé uspěl!
38'
Sledujeme už hodně bezstarostnou házenou, Křístek přidává další trefu!
37'
Do střelecké listiny se zapisuje Číž, rozdíl ve skóre je jedenáctibrankový.
37'
Podobná situace na druhé straně, Zelenka však skóroval z levé strany!
36'
Vítek teď z pravého křídla překonal brankáře Votavu!
36'
Sám na Mazače běžel Šimůnek. Dlouho čekal se střelou, poté nezaváhal!
35'
Ztráta domácích házenkářů při pokusu o rychlý protiútok.
35'
Rychlá akce Dukly, Křístek na nic nečekal a střílel. Mazač teď neměl nárok!
34'
Hostujícího pivota vychytal Mazač, který si připisuje jeden úspěšný zákrok za druhým!
33'
Z osmi metrů napřáhl Klíma. Balón poslal přesně k tyči!
33'
Jako první se ve druhém poločase prosazuje domácí Číž!
32'
Brankáři jsou zatím stoprocentní, balón pro domácí celek, který nikam nepospíchá.
31'
Sám na branku běžel Zelenka, ovšem Mazač za pomocí branková konstrukce opět uspěl!
31'
Sehrávka do pivota, úspěšný zákrok si připisuje brankář Mazač!
31'
Úvodní útočná akce druhé půle bude patřit hostům.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 19:19.
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi. Ještě deset minut před jejím koncem mohli domácí snížit na rozdíl tří branek, jenže neproměnili sedmičku a následovala série hostujících tref. Před odchodem do kabin je rozdíl ve skóre desetibrankový!
30'
30'
Nepřesná střela Kukly, závěrečná akce bude patřit hostům.
30'
Situace dva na dva. Patzel udělal rychlou změnu pohybu a poslal balón do šibenice!
29'
Po delší době se domácím podařilo ubránit, rozeběhly se poslední dvě minuty prvního poločasu.
29'
Mezi obránci ve žlutých dresech prolétl Číž, který zakončoval o palubovku!
28'
Kukla si došel pro faul, devítka pro domácí.
27'
Razantní rána od Křístka, rozdíl ve skóre je momentálně desetibrankový!
26'
Domácí však bleskově ztratili balón a budou se zase bránit.
26'
Z pravého křídla se trefuje Jeníček. Maloměřice se pokouší o bleskovou rozehrávku.
25'
Rychlá předávka balónu, poté nekompromisní rána Patzela do šibenice!
24'
Ani Drásal však skórovat nedokázal, Petržala balón vyrazil na břevno!
24'
Nařízena další sedmička pro brněnský tým!
23'
Jeníček vystihl rozehrávku soupeře a běžel do samostatného úniku. Mířil na vzdálenější tyčku!
23'
Výborná individuální práce Patzela. Ten byl skvěle bráněn, přesto se mu podařilo překonat Koňaříka!
22'
21'
I v početní nevýhodě se hosté rychle pustili do útočení. Jeníček proměnil příležitost z pravého křídla!
21'
Výborné zákroky gólmanů na obou stranách palubovky, u míče jsou domácí.
20'
Brňané měli výbornou příležitost, aby snížili na rozdíl tří branek. Neproměnili ale sedmimetrový hod!
20'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Martin Grištšuk).
19'
Z podobné vzdálenosti napřáhl také Stříž. Balón od Petržaly doskákal až za brankovou čáru!
19'
Z nějakých osmi metrů napřáhl Patzel, Koňařík byl v tuto chvíli bez šance!
18'
Pražané chybovali v rozehrávce a Hliničan utekl do samostatného úniku, který přetavil v další gól!
18'
Pěkně sehraná akce Maloměřic, Číž snižuje na rozdíl pěti branek!
17'
To nebyl vůbec snadný úhel pro levé křídlo Dukly. Zelenka se nemýlil!
17'
Koňaříkovi pomohla branková konstrukce, na druhé straně se prosadil Hliničan!
16'
Šůstek zpomaluje akci, bude to postupný útok pro hosty.
16'
Pražané se postarali o bleskovou odpověď z pravé spojky!
15'
Skrytá střela Číže, balón se zastavil až v síti!
15'
14'
Brňané hráli bez brankáře, Sviták trefil odkrytou klec přes celé hřiště!
14'
Míč putoval do pivota, Reichl v pádu skóroval! Bylo to navíc s faulem.
13'
13'
Ze druhé vlny napřáhl Horák, jenže Petržala míč dokázal vyrazit!
12'
Kroky byly odpískány hostujícímu hráči, brněnský celek jde do útoku.
12'
Z pravého křídla se trefuje Krušberský. I on přehazoval Koňaříka, pomohla mu branková konstrukce.
11'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (David Šůstek).
10'
Blecha běžel úplně sám na branku, jenže ztroskotal na Koňaříkovi!
10'
Reichl se ocitl tváří v tvář domácímu gólmanovi, kterého chytře přehodil!
9'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Vít Reichl).
9'
Brňané budou muset co nejdříve zakončovat, rozhodčí signalizuje pasivitu.
8'
Milimetrově přesný pas do pravého křídla, Krušberský našel skulinku mezi Koňaříkem a tyčí!
7'
Hraje se opravdu rychle a dění se přelévá ze strany na stranu. Sviták běžel sám na branku, to nemohlo dopadnout jinak!
7'
Skvělá přihrávka do brejku, Ipser se nemýlil, máme srovnáno!
6'
Erbes poslal Petržalu na druhou stranu, rozdíl ve skóre je jednobrankový!
6'
Právě Klíma si vše vynahradil o pár vteřin později!
5'
Balón si vzal na starost Klíma, jenže skórovat se mu nepodařilo. Trefil břevno!
4'
Rozhodčí nařizuje sedmimetrový hod pro celek z hlavního města!
4'
Mezi obránci prolétl Hliničan, snížil! Zatím se moc nebrání!
3'
Krušberský teď se štěstím přelstil domácího gólmana!
3'
Rozehrávali Brňané, Jirák snížil. Obrana Dukly zaspala!
3'
Branka hostů neplatí, rozhodčí pískal přešlap na brankovišti.
2'
Další domácí ztráta na útočné polovině hřiště, míč pro Duklu.
2'
Dlouhá přihrávka pro Reichla, který z bezprostřední blízkosti zakončoval o palubovku!
1'
Petržala rozjel rychlou akci, kterou zakončil úvodním gólem Klíma!
1'
Úvodní útočná akce bude patřit domácím.
1'
Utkání bude řídit dvojice rozhodčích Petr Halada, Jan Kosmák. Naplní hosté roli favorita nebo se domácí celek postará o překvapení a urve první body? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
HC Dukla Praha

Favorit je jasný, je jím tým z hlavního města. Dukla má čtrnáct bodů, skóre 307:257 a patří ji pátá pozice tabulky. Matěj Klíma zaznamenal už 61 branek, jeho spoluhráč Vít Reichl poté o dvě méně.
SHC Maloměřice – Brno

Nováček soutěže je stále poslední. Domácí celek je bez bodu, skóre 205:313. Brňané pociťují kvalitu nejvyšší ligy, jejich nejlepším střelcem je v tuto chvíli Tomáš Osoba, který se postaral o osmadvacet přesných zásahů svého celku.
Pěkný podvečer přeji všem příznivcům házené. Česká nejvyšší soutěž má na programu jedenácté kolo, Maloměřice – Brno v něm narazí na Duklu Praha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.