Házená - Extraliga muži - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Kopřivnice - 1. února 2020   18:00

Zubří
Zubří
2' Řezníček  • 3' Jurka  • 8' Hlinka  • 11' Šustáček  • 12' Jurka  • 14' Šustáček  • 15' Dokoupil  • 17' M. Hrstka  • 23' Šustáček  • 24' Mičkal  • 27' Šustáček  • 28' Řezníček  • 30' Válek  • 33' Hlinka  • 35'   • 36' Dořičák  • 49' Mičkal  • 53' Jurka  • 54' Jurka  • 56' Jurka  • 59' Šustáček  • 60' Řezníček
25:29
(13:14)
Kopřivnice
Kopřivnice
4' Donoso   • 9' Bukovský   • 10' Donoso   • 13' Hanus   • 14' Donoso   • 16' Bukovský   • 19'    • 22' Brito Benítez   • 25' Jan Gřes   • 26' Donoso   • 29' Donoso   • 34' Fulnek   • 37' Brito Benítez   • 38' Fulnek   • 40' Hanus   • 42' Donoso   • 44' Bukovský   • 46' Donoso   • 48'    • 54' Fulnek   • 55' Jonák   • 56' Brito Benítez   • 57' Bukovský   • 58' Brito Benítez   • 60' Fulnek
Zubří
Š. Mizera, Malina, Š. Krůpa – Dokoupil, Havran, Přikryl, Vlk, Válek, Mořkovský, Šustáček, T. Říha, M. Hrstka, Jurka, Řezníček, Palát, Souček, Hybner, Korbel, Hlinka, Novák, Mičkal, Dořičák, I. Jirák, B. Mizera.
Kichner, Vacula
Kopřivnice
Ripper, Žingor, Chalupa – Střelec, Karban, Veřmiřovský, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Holbein, Tkadleček, Polcar, Fulnek, Jonák, Škarpich, Brito Benítez, Očkovič, Donoso, Hanus, Bukovský, Magdiel, Doležel, Filouš.

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a těším se zase někdy příště při sledování házené na shledanou.
HC ROBE Zubří – KH ISMM Kopřivnice 25:29 (13:14)
Nejvíce branek: Jurka 7, Hrstka 6/3, Šustáček 5 – Donoso 7, Bukovský 5, Fulnek 4. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 3/3 – 1/1. Vyloučení: 0:4.
Je dobojováno. Máme za sebou velmi napínavé utkání s řadou úspěšných akcí, ale také chyb. Po výborné druhé půli se nakonec z vítězství radují hosté z Kopřivnice, kteří dnešním zápasem dokázali prolomit úspěšnou sérii Zubří na domácí palubovce, která čítala 14 zápasu bez ztráty bodu.
60'
Tomáš Řezníček ještě koriguje stav utkání, ale to již dnes k ničemu nepovede. Kopřivnice si dnes domů odveze cenné 2 body.
60'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Patrik Fulnek).
59'
Matěj Šustáček zakončuje rychlou akci střelou z pravé spojky, která končí úspěšně v hostující síti.
59'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC ROBE Zubří (Miroslav Jurka).
58'
Skvělá akce Kopřivnice. Hosté dokázali zcela rozebrat domácí obranu a míč se dostal na volného Beníteze, který z pivota skóruje.
58'
Čeká nás poslední tříminutovka utkání.
58'
Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Petr Chalupa).
58'
Oddechový čas pro hosty.
57'
Marek Bukovský povedenou střelou přidává velmi důležitou branku a vypadá to nyní velmi dobře pro hostující celek.
56'
Miroslav Jurka znovu úspěšný z pravého křídla.
56'
Brito Benitéz se položil do rány a z pivota skóruje. Kopřivnice vede 26:21.
55'
Petr Chalupa si připisuje důležitý zákrok. Kopřivnice vede pět minut před koncem o čtyři branky.
55'
Jonák se prosmýkl domácí obranou a z hranice brankoviště prostřelil domácího brankáře.
54'
Miroslav Jurka se krásně prosazuje z pravého křídla.
54'
V zápětí na druhé straně tvrdou střelou odpovídá Patrik Fulnek.
53'
Miroslav Jurka skóruje a stav je nyní 20:23.
53'
Kopřivnický hráč nyní vysoko přestřelil.
52'
52'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC ROBE Zubří (Martin Hrstka).
51'
Průraz Hectora a Zubří je u míče.
51'
Žlutá karta pro realizační tým HC ROBE Zubří.
50'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík).
50'
Nařízen sedmimetrový hod pro Kopřivnici.
49'
Mičkal z protiútoku posílá přesný míč za záda Chalupy.
49'
Domácí se v druhé půli trápí na útočné polovině a i nyní přišli o slibnou akci po technické chybě.
48'
48'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice.
47'
Petr Chalupa vychytal pokus Dořičáka z levého křídla.
46'
Victor Donoso dnes řádí. Další krásný obstřel hráče na pravé spojce končí v síti Šimona Mizery.
46'
45'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Radek Doležel).
45'
Také na druhé straně Šimon Mizera chytá pokus Bukovského.
44'
Filip Dořičák se řítil sám na Chalupu, který vytahuje parádní zákrok.
44'
Marek Bukovský zvyšuje vedení Kopřivnice již na rozdíl čtyř branek.
43'
Střela Tomáše Řezníčka v hlášené pasivitě končí úspěšným zákrokem hostujícího brankáře.
43'
Oddechový čas pro domácí.
42'
Hosté už měli dlouho trvající pasivitu, ale přeci jen ji dokázal na poslední chvíli využít Donoso povedenou střelou o zem.
41'
Jan Hanus chytil přihrávku domácího hráče a uklidňuje hru. U míče hosté.
41'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Patrik Fulnek).
40'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Hanus).
40'
Jenže střela domácí pravé spojky byla úspěšně zblokována.
40'
Nepovedený útok hostů a domácí mají možnost na vyrovnání.
38'
Patrik Fulnek obdržel míč na pivota a v pádu dopravuje míč do brány.
38'
Střela Jurky končí mimo hostující bránu.
37'
Na druhé straně srovnává Benítez stav utkání na 16:16.
36'
Filip Dořičák si z křídla vyběhl až na střed hřiště a ve výskoku překonává hostujícího brankáře.
35'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří.
34'
Fulnek se dostal k možnosti střílet ze středu hřiště a toho také náležitě využil.
33'
Tak první branku druhého poločasu střílí Marek Hlinka povedeným zakončení z pravé spojky.
33'
Nyní se hra točí ze strany na stranu. Oba týmy se dopustily technických chyb.
32'
Technická chyba v útočné fázi Zubří.
32'
Pokus Donosa skvělé vychytal Mizera.
31'
První akci druhého poločasu mají na starost hosté.
31'
Je za námi první poločas 16. kola STRABAG RAIL Extraligy mužů v házené, kde jsme mohli sledovat velice vyrovnanou partii, Domácí po většinu poločasu vedli, ale ke konci se začali vytahovat hostující střelci Donoso a Hestor a dokázali otočit stav utkání na svou stranu.
30'
30'
Poslední šance hostů v podání Donosa končí neúspěšně.
30'
Domácí Válek si připisuje první branku v utkání střelou ze spojky.
29'
Donoso vystřelil a Malina se snažil co to šlo, aby míč neskončil v síti, nakonec se tak však stalo.
28'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Řezníček).
28'
Kopřivnický Hestor se nemýlí.
27'
Šustáček se činí na straně domácích. Povedený průnik mezi obránci a zakončení z pravé spojky znamená snížení stavu utkání.
26'
Donosovi to nyní začalo pálit ostrými. Další velmi tvrdý pokus ze střední spojky končí v síti Maliny.
26'
Na druhé straně pokus domácího hráče končí jen na horní tyči.
25'
Jan Gřes znovu dostává hosty do vedení, tentokráte střelou z pravé spojky.
25'
Pasivita hostů.
24'
Tomáš Mičkal se dostal sám před brankáře a umístěnou střelou se nemýlil.
23'
Šustáček skóruje z pravé spojky přesnou střelou k tyči.
22'
Benítez posílá hosty do vedení krásnou střelou z pivota.
20'
Cetera se krásně uvolnil a srovnává stav utkání.
19'
17'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Martin Hrstka).
17'
17'
Petřík nedokázal zachytit přihrávku, která na něj směřovala a Kopřivnice přichází o míč a nadějnou akci.
17'
16'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Edwin Brito Benítez).
16'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský).
16'
Milan Malina lapí pokus hostujícího útočníka.
15'
Zuberští nyní předvedli svižnou akci na jejíž konci je Dokoupil.
14'
Donoso měl před sebou zcela odkrytý prostor a toho využívá. Jeho střela končí v síti.
14'
Šustáček znovu úspěšný z pravé spojky.
13'
Jan Hanus propaluje Malinu.
12'
Miroslav Jurka se uvolnil na pravém křídle a v pohodě překonává hostujícího brankáře.
12'
Victor Donoso zkoušel střelu kolem obránce, jeho pokus však končí daleko vedle brány.
11'
Šustáček využil mezery v hostující obraně a z pravé spojky zakončuje přesně k tyči.
10'
Chyby v útoku domácích využil Donoso a utíkal sám na Malinu, kterého bez problému překonává.
10'
9'
Na druhé straně rychlá odpověď Bukovského.
8'
Hlinka vystihl nepřesnou přihrávku hostů a z následného brejku se nemýlí a zvyšuje vedení.
7'
Malina si krásně poradil se střelou hostujícího Fulneka a připisuje si další důležitý zákrok.
7'
Technická chyba domácích v útočné fázi.
6'
Donoso z následné střely nastřelil horní tyč.
6'
Rozhodčí ukazují pasivitu hostů.
5'
Střela Šustáčka končí mimo levé tyče Kopřivnické brány. Hosté zakládají další akci.
4'
Victor Donoso vzal akci na sebe a povedenou střelou posílá míč do sítě.
3'
Miroslav Jurka krásnou střelou ze spojky překonal hostujícího brankáře.
3'
A další skvělý zákrok Maliny.
2'
Na obou stranách jsme nyní viděli úspěšné zákroky obou gólmanů.
2'
První branku utkání střílí krásným obstřelem Tomáš Řezníček.
1'
Sudí Petr Kichner zahajuje hvizdem dnešní utkání. U míče domácí.
1'

Hostující trenér Lubomír Veřmiřovský před dnešním střetnutím:

"V sobotu nás čeká pravé derby na horké půdě Zubří, které v letošní sezoně neztratilo doma body, věřím, že odbojujeme celých šedesát minut a budeme se schopni porvat o body. Zatím nevíme, v jaké sestavě do Zubřího odjedeme, protože jsme prakticky nebyli celý měsíc kompletní a uvidíme, jak na tom budou po zdravotní stránce kluci, kteří nemohli absolvovat přípravu. Věřím, že nás přijede podpořit hojný počet kopřivnických fanoušků, kteří nás poženou k bojovnému výkonu." zdroj: https://www.khkoprivnice.cz/
HC ROBE Zubří

Zubří si do dnešního utkání přináší formu trochu horší než jejich dnešní soupeř, a to 2 výhry a 3 porážky. Nejprve házenkáři z gumárenského města nestačili v rámci čtvrtfinále Českého poháru na hostující palubovce Plzni 27:21. Tři dny na to už však v rámci Extraligy přijela Plzeň do Zubří a musela se smířit s odplatou v podobě prohry 25:17. Další utkání čekalo na Zubří v dalekých Lovosicích, odkud nakonec museli odjet s prázdnou po prohře 25:30. V dalším kole si doslova pohráli na domácí palubovce s Frýdkem-Místkem, který po mnoha technických chybách přišel o nadějný výsledek a znamenalo to výhru Zubří 31:21. Na závěr roku 2019 zajiždělo ROBE na palubovku Karviné, kde si domácí potvrdili formu a zvítězili 27:20.
Je třeba však dodat, že Zubří má neuvěřitelnou bilanci na domácí palubovce. Od února loňského roku zde nikdo nedokázal ukořistit žádný bod a i 15 výhra v řadě by dnes mohla zůstat právě v Zubří.
Nejlepším střelcem mužstva je Tomáš Řezníček, který má na svém kontě 91 gólů a společně s Dukelským Matějem Klímou vede tabulku střelců Extraligy.
KH ISMM Kopřivnice

Hostující celek z Kopřivnice přijíždí na dnešní utkání s bilancí 3-0-2 v posledních 5 zápasech. Výhry si házenkáři z průmyslového města značky Tatry připsali proti týmům se spodních pater tabulky. Nejprve dokázali uspět na domácí palubovce 30:29 s výběrem Lovosic. Další výhru si připsali na půdě zatím trápícího se celku z Frýdku-Místku, a to velkým rozdílem 28:16. No a konečně poslední zápas před zimní pauzou dokázali svěřenci trenéra Lubomíra Veřmiřovského také vyhrát, když v domácí hale porazili Jičín 32:30. Porážky zaznamenali Kopřivničtí s týmy z prvních dvou míst tabulky, a tedy Plzní 35:42 a Karvinou 30:34.
Kopřivnice se momentálně nachází na 6. místě, když má pětibodový náskok na 8. místo zaručující postup do Play Off.
Nejlepším střelcem mužstva je Victor Andrés Donoso Andalaft, který má na svém kontě 80 gólů.
Všem příznivcům házené přeji pěkný sobotní večer, při sledování 16. kola STRABAG RAIL Extraligy mužů mezi týmy HC ROBE Zubří a KH ISMM Kopřivnice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.