Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Nové Veselí - 24. dubna 2022   17:00

Královo Pole
1' Kikanović  • 3' Zahradníček  • 5' Zahradníček  • 5' R. Flajsar  • 10' Zahradníček  • 11' Kikanović  • 13' Kikanović  • 16' Došen  • 16' Kikanović  • 17' Kikanović  • 22' Živanov  • 24' Živanov  • 27' Kikanović  • 29' Kikanović  • 29' Kikanović  • 33' Žvak  • 36' Zahradníček  • 39' Ratkovský  • 42' Arsenić  • 48' Žvak  • 49' Kikanović  • 50' Strack  • 54' R. Flajsar  • 55' Kikanović  • 58' Došen  • 60' Došen
30:26
(17:14)
Nové Veselí
Nové Veselí
3' Halíček   • 7' Melichar   • 8' Melichar   • 10' Dodica   • 12' Halíček   • 14' L. Bartůněk   • 17' Ptáčník   • 20' L. Bartůněk   • 22' Ptáčník   • 24' Ptáčník   • 25' Ptáčník   • 26' L. Bartůněk   • 27' Dodica   • 31' L. Bartůněk   • 32' Dodica   • 33' Dodica   • 41' Dodica   • 43' Melichar   • 48' Gregorovič   • 48' Ptáčník   • 50' Ptáčník   • 51' Ptáčník   • 55' Parolly
Mojmír Valášek – Jaroslav Vychodil
MH Vodova, Brno
Nové Veselí

Zápas je u konce. Brno si nakonec dokráčelo pro vítězství, i když i ve druhém poločase mělo chvíle, kdy nehrálo úplně nejlépe. Veselí dokonce znovu srovnalo, ale ani jednou se nedokázalo dostat do vedení. Posledních pět minut bylo jasně povedenějších z brněnské strany, a tak si domácí připsalo zasloužené čtyřbrankové vítězství.
SKKP Handball Brno – TJ Sokol Nové Veselí 30:26 (17:14)
Nejvíce branek: Kikanović 10, Arsenić 4/3, Zahradníček 4 – Ptáčník 7, Dodica 5, L. Bartůněk 4. Rozhodčí: Mojmír Valášek – Jaroslav Vychodil. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2. Vyloučení: 2:4.
60'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Marko Došen).
58'
55'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Andrej Parolly).
55'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Luka Kikanović).
54'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Radek Flajsar).
51'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník).
50'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Sebastián Strack).
50'
Adam Ptáčník dostal další míč přímo na střelu a zapsal tak šestou branku v zápase.
49'
Luka Kikanović si seběhl až k brance a poslal do ní podobný míč, jako předtím Žvak. Z výskoku propálil soupeřova brankáře.
48'
48'
Erik Žvak ale odpověděl rychlou brankou kdy po kombinaci před brankovištěm vmetl zvýskoku míč o zem do branky.
48'
Jiří Gregorovič zapisuje dnes svou první branku a opět tak snižuje na jednobrankový rozdíl mezi oběma týmy.
45'
Nikola Arsenić si vzal na starost sedmimetrový hod, který proměnil pěknou střelou o zem, kterou nasměroval do levé části branky.
43'
David Melichar využívá přesilovou hru Nového Veselí. Střelou zpoza obrany se trefil do pravého růžku.
43'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Sebastián Strack).
42'
Nikola Arsenić posílá Brněnské opět do dvoubrankového vedení. Dnes zapisuje již třetí branku.
42'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Jakub Flajsar).
41'
Na druhé straně snížil Roman Dodica střelou z předbrankového prostoru po hezké kombinaci ve středu
39'
Po delší době se opět prosadilo Brno. Vladimír Ratkovský se dostal až před brankoviště, vyskočil si a jednoduše propálil gólmana.
37'
36'
Jan Zahradníček dostal míč do brejku, který jednoduše proměnil střelou do prostřední části branky a tak je Brno i nyní ve vedení.
35'
Žlutá karta pro realizační tým SKKP Handball Brno.
34'
Anur Burnazović se postavil k sedmičce a s přehledem ji proměnil. Míč poslal do pravé spodní části branky.
33'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Roman Dodica).
33'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Erik Žvak).
32'
31'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Luboš Bartůněk).
31'
První poločas je již minulostí. Domácí tým podal dobrý výkon a zaslouženě vede. Přitom se ještě pár minut před pauzou podařilo celou dobu ztrácejícímu Novému Veselí srovnat na 13:13. Perfektní závěr poločasu ale předvedl Luka Kikanović. jenž dokázal vstřelit tři branky v průběhu dvou minut a domácí opět dostat do solidního vedení.