Házená - Extraliga muži - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Zubří - 22. února 2023   18:30

Plzeň
Plzeň
1' Kosteski  • 3' Šindelář  • 4' Kosteski  • 8' T. Nejdl  • 14' Režnický  • 17' Režnický  • 17' Kosteski  • 19' Stehlík  • 19' Režnický  • 21' Režnický  • 23' Kosteski  • 23' Kosteski  • 26' Stehlík  • 28' Stehlík  • 31' Škvařil  • 33' Stehlík  • 34' Douda  • 35' Šindelář  • 35' Douda  • 36' Šindelář  • 39' Chmelík  • 40' Douda  • 41' Škvařil  • 42' Douda  • 43' Šindelář  • 46' Režnický  • 47' Škvařil  • 47' Škvařil  • 47' Režnický  • 50' Stehlík  • 52' Šafránek  • 55' Režnický  • 57' Režnický  • 59' Režnický  • 60' Režnický
37:27
(15:10)
Zubří
Zubří
8' Mazurek   • 13' Krupa   • 18' Mičkal   • 18' Mořkovský   • 20' Šišák   • 21' Mazurek   • 30' Mazurek   • 32' Mořkovský   • 36' Šišák   • 37' Havran   • 39' Šišák   • 39' Havran   • 40' Šišák   • 41' Mořkovský   • 44' Cibulec   • 47' Třeštík   • 48' Cibulec   • 55' Mizera   • 55' Mizera   • 55' Mizera   • 57' Mizera   • 57' Kyryljuk
Plzeň
Barták Filip, Hladký Karel
Zubří

Talent tým Plzeňského kraje – HC ROBE Zubří 37:27 (15:10)
Nejvíce branek: Režnický 10, Kosteski 5, Škvařil 5/3 – Mičkal 6/3, Šišák 4, Mořkovský 3. Rozhodčí: Barták Filip, Hladký Karel. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/3. Vyloučení: 7:4. ČK: Chmelík (PLZ).
60'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Daniel Režnický).
59'
58'
MIčkal proměnil i pátou sedmičku v zápase.
57'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Tomáš Nejdl).
57'
Tomáš Kyryljuk po rychlé rozehrávce přidal další branku.
57'
Režnický na druhé straně dokázal přidat další domácí branku.
57'
Bohdan Mizera z pivota lobem přidal další branku.
55'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Bohdan Mizera).
55'
Bohdan Mizera trefuje prázdnou domácí branku.
55'
55'
Daniel Režnický na brankovišti v pádu zakončil přesně.
53'
Třetí vyloučení a následně červená karta pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Jan Chmelík).
53'
Škvařil tentokráte sedmičku zakončil střelou o zem.
52'
Ondřej Šafránek zakončuje rychlou akci střelou k tyči.
51'
Oddechový čas pro tým Talent tým Plzeňského kraje.
51'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Milan Škvařil).
50'
Stehlík o břevno navyšuje vedení domácích.
50'
Sedmička pro domácí.
48'
Jakub Cibulec propálil vše co mu stálo v cestě.
47'
Oddechový čas pro tým HC ROBE Zubří.
47'
Režnický dokázal zakončit další rychlou akci domácích.
47'
Třeštík našel skulinu o tyčky domácích.
47'
Milan Škvařil si udělal prostor a chladnokrevně vymetl pavučiny.
47'
46'
Hosté trefují břevno!
46'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Pavel Bajer).
46'
Režnický v brankovišti zakončil z výskoku.
45'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Ondřej Šafránek).
44'
Jakub Cibulec na druhé straně dokázal hned vzápětí snížit.
43'
Jakub Šindelář využil skvělé přihrávky Stehlíka, když dělovkou nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci.
42'
Douda po rychlém rozehrání a pár přihrávkách přidává další domácí branku.
41'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Lukáš Mořkovský).
41'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Milan Škvařil).
40'
Šišák prostřelil vše co mu stálo v cestě.
40'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Douda).
39'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Matěj Havran).
39'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Jan Chmelík).
39'
Jan Chmelík zakončil přesně k tyči, zároveň ale prošel nedovoleně brankovištěm a bude vyloučen.
39'
Filip Šišák dokázal proměnit další hostující branku.
37'
Matěj Havran dokázal se uvolnit a zakončit.
36'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Lukáš Mořkovský).
36'
Jakub Šindelář z rychlé protiakce přidává další domácí branku.
36'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Filip Šišák).
35'
35'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Šindelář).
34'
34'
Mičkal proměnil další sedmičku. Nekompromisně k tyči.
33'
Šafránek z brejku neuspěl. Zkoušel si obhodit brankáře, trefil brankáře hostí do stojné nohy.
33'
Jan Stehlík dobře schovanou ránou trefil dolů k levé tyčce.
32'
Lukáš Mořkovský dostal přihrávku mezi obránce, povyskočil si a zakončil pod horní tyčku.
31'
Milan Škvařil otevřel druhý poločas přesným zakončením
31'
Jakub Šindelář rozehrál druhý poločas.
31'
Skončil nám první poločas, který domácí ovládli o pět branek. Hodně tomu dopomohl domácí brankář Herajt, který několikrát vychytal hostujícího Mořkovského.
30'
30'
David Mazurek zakončuje střelou dolů k tyči.
30'
Prorážení teď odpískali domácím.
29'
Odpískané prorážení hostujícím hráčům.
28'
Stehlík se dokázal uvolnit na levé straně a zakončil opět nekompromisně.
27'
26'
Mičkal zakončil přesně další sedmičku.
26'
26'
Domácí můžou děkovat Herajtovi, který drží výbornými zákroky své spoluhráče.
26'
Jan Stehlík přidal další branku, dokázal trefit volný prostor u tyčce.
23'
Nikola Kosteski z rychlého brejku trefil přesně.
23'
Marek Třeštík trefil připraveného domácího brankáře.
23'
Nikola Kosteski nádherným lobem z levého křídla trefil na zadní tyč.
22'
Signalizovaná pasivita Zubří.
21'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Filip Šišák).
21'
Daniel Režnický na druhé straně trefuje přesně.
21'
David Mazurek z dálky vymetl pavučiny v domácí bráně.
20'
Filip Šišák dostal skvělou přihrávku na pivota od Mořkovského a ve výskoku zakončuje přesně.
19'
19'
Daniel Režnický zakončuje z výskoku ze spojky.
19'
Jan Stehlík střelou do protipohybu hostujícího brankáře navyšuje vedení domácích.
18'
Lukáš Mořkovský zakončuje přesně z doskoku střelou dolů k levé tyči.
18'
Domácí neuspěšní v zakončení.
18'
Tomáš Mičkal napravil svou minulu, kdy mohl vyrovnat. Tentokráte umístil míč přesně pod horní tyč a nedal tak domácímu brankáři žádnou šanci.
17'
Nikola Kosteski trestá další chybu hostí v zakončení. Další branka z brejku.
17'
Daniel Režnický dokázal další rychlou akci zakončit přesně. Zbytečné chyby hostí dokážou teď domácí trestat.
14'
Daniel Režnický umístil svůj pokus k tyči. Domácí tak znovu vedou o dvě branky.
14'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Marek Třeštík).
13'
Mičkal netrefil prázdnou domácí branku!
13'
Jakub Krupa získal míč a přes celé hřiště trefuje prázdnou domácí branku.
12'
Mičkal dokázal sedmičku proměnit střelou do pravého horního rohu.
12'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Nikola Kosteski).
11'
Škvařil se štěstím o tyčku dokázal míč dostat do branky. ze sedmičky.
10'
Rozhodčí teď Mořkovskému odpískali kroky.
10'
Obrany obo týmů jsou teď bezchybné.
8'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (David Mazurek).
8'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Tomáš Nejdl).
7'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal).
5'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Filip Šišák).
5'
Mořkovský opět na Heralta neuspěl.
5'
Domácí dobře brání, hosté tak mají problém se zakončení.
4'
Kosteski z rychlého brejku navyšuje vedení domácích.
4'
Mořkovský z podstřelu trefil jen připraveného brankáře.
3'
K vidění je teď dost nepřesností na obou stranách v zakončení. Oba týmy teď nedokázali uspět v zakončení.
3'
Jakub Šindelář z pivota dokázal navýšit vedení domácích.
2'
Mořkovský trefil jen dobře připraveného domácího brankáře.
2'
Jenže domácí nedokázali uspět. Zubří tak bude mít znovu šanci vyrovnat.
2'
Mičkal ani v druhém hostujícím útoku nedokázal uspět.
1'
Nikola Kosteski na druhé strany z pravé strany dokázal míč umístit pod horní tyč. Domácí se tak dostali do vedení 1:0.