Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Kopřivnice - 15. května 2024   19:00

Lovosice
Lovosice
2' Mizera  • 5' Chotěborský  • 6' Chotěborský  • 9' Mizera  • 11' Horák  • 13' Stach  • 14' Chotěborský  • 16' Kupa  • 18' Horák  • 19' Dichaminžia  • 21' Kupa  • 23' Vojíř  • 24' Dichaminžia  • 25' Kupa  • 27' Stach  • 29' Horák  • 35' Mizera  • 38' Kupa  • 41' Horák  • 42' Kupa  • 44' Kupa  • 46' Kupa  • 49' Adamík  • 50' Chotěborský  • 53' Kupa  • 56' Horák  • 57' Vojíř  • 60' Bednařík
30:26
(18:14)
Stav série: (1:0)
Kopřivnice
Kopřivnice
4' Polcar   • 4' Hanus   • 6' Bukovský   • 11' Bukovský   • 12' Polcar   • 16' Polcar   • 17' Hanus   • 20' Lefan   • 22' R. Doležel   • 23' Střelec   • 24' Lefan   • 25' Hanus   • 27' Gřes   • 27' Lefan   • 31' Polcar   • 33' Polcar   • 37' Brito Benítez   • 38' Brito Benítez   • 42' Bukovský   • 44' Ošmera   • 52' Kancel   • 54' R. Doležel   • 57' Bukovský   • 60' R. Doležel
Lovosice
Milan Hájek – Tomáš Kozler
SH Chemik
Kopřivnice

HK FCC Město Lovosice – KH ISMM Kopřivnice 30:26 (18:14)
Nejvíce branek: Kupa 10/2, Horák 5, Chotěborský 4 – Polcar 5, Bukovský 4, Ošmera 3/2. Rozhodčí: Milan Hájek – Tomáš Kozler. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/2. Vyloučení: 2:7. ČK: Holubec (LOV).
Zápas je u konce. Kopřivnice předvedla parádní stíhací jízdu ze začátku druhého poločasu, kdy vyrovnala, manko smazala, a dlouho držela se soupeřem krok. Jenže se nedokázala dostat do vedení, pak zase začala trochu ztrácet, a manko opět nabrala. A už neměla moc času na to, aby ho smazala znovu. Prohrála tak o čtyři branky, a první bod do série zapisují Lovosice.
60'
Radek Doležel ještě čtyři sekundy před koncem alespoň kosmeticky upravil na 26:30 z pohledu Kopřivnice. Ta ale dnešní utkání prohraje.
60'
Michal Bednařík si doběhl z druhé vlny na pravou stranu pro přihrávku, proběhl obranou a propálil hostujícího gólmana.
60'
Roman Jelínek si vyžádal další oddechový čas.
57'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Pavel Vojíř).
57'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský).
56'
Nádherné sólo Pavla Horáka! Ten si proběhl z levé strany obranou až k brankáři a uklidil míč do branky.
56'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Radek Doležel).
54'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Radek Doležel).
53'
Jan Kupa se parádně osamostatnil na středu a poslal míč do pravého vinglu
52'
Poprvé v zápase se prosadil Oto Kancel. Ten se trefil po parádní přihrávce do pivota. Vyskočil si a poslal míč do střední výšky.
50'
Velká nepříjemnost pro Lovosice. Karel Holubec sestřelil soupeře tvrdým faulem, za který si vykoledoval červenou kartu. Ze zápasu je tedy vyloučen a Kopřivnice jde do přesilovky.
50'
Tomáš Sklenák si vyžádal oddechový čas.
50'
Pavel Chotěborský s dalším přestřelením celé palubovky. Míč vzal na levé straně, kousek od svého brankoviště, následně chvíli vyčkal, rozmyslel se, a pak to zkusil. A vyšlo to.
49'
První gól brankáře v dnešním zápase! Artur Adamík se bral míč, zkusil to, a povedlo se mu přehodit celé hřiště a najít odkrytou branku soupeře.
48'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík).
46'
A znovu Jan Kupa. Tentokrát se prosadil z větší blízky, a na kontě tak má již devět úspěšných zásahů.
44'
Jan Kupa krásnou střelou ze středu, velice razantní a přesnou, poslal míč do sítě, a znovu poslal Lovce do vedení. Pro něj se jednalo už o osmou branku v duelu.
44'
David Ošmera neuspěl na sedmičce, míčem trefil pouze víko domácí svatyně. Jenže míč se mu příhodně odrazil zpět do rukou, a Ošmera ho tentokrát už umístil pod víko.
43'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu KH ISMM Kopřivnice (David Ošmera).
42'
Jan Kupa se skvěle uvolnil z levé strany a poslal míč téměř do levého vinglu. Lovci si udržují gólový odstup.
42'
41'
Pavel Horák s další parádní dělovkou ze středu. Míč poslal do pravého vinglu, a znovu tak Lovce poslal do vedení.
39'
38'
Edwin Brito Benítez skóruje znovu, opět z pivota. Tentokrát ale po výskoku pálil o zem. Stav je tedy opět remízový.
38'
Jan Kupa se prosadil z předbrankového prostoru. Nádherná a brutální dělovka přímo pod víko znamená opět lovosické vedení.
37'
Edwin Brito Benítez srovnal stav utkání na 19:19! Dostal míč do pivota, a pak už ho jednoduše po malém výskoku usměrnil do branky.
35'
David Ošmera se postavil na druhou kopřivnickou sedmičku. Pálil z druhého nápřahu nádhernou dělovkou přímo pod víko.
35'
Vyloučení pro tým HK FCC Město Lovosice (Patrik Stach).
35'
Bohdan Mizera dostal míč do prostoru před brankovištěm, vyskočil si a poslal míč pod víko.
34'
33'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Polcar).
33'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (David Ošmera).
31'
31'
První poločas prvního zápasu série o bronz mezi Lovosicemi a Kopřivnicí je u konce. Domácí zatím v zápase mírně vedou. Byli o něco lepšími, náskok si vytvořili již v brzkých minutách, a od té doby se jim dařilo ho tak nějak udržovat. Čtyři góly, to ale v házené vlastně nic moc neznamená, do druhého poločasu tak zůstává vše otevřeno.
30'
29'
Nejzkušenější z lovosických házenkářů, Pavel Horák, se nyní prosadil opět ze středu, a přidal tak dnes už třetí trefu.
29'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (David Zima).
28'
Druhý sedmimetrový hod zápasu si na starost vzal opět Jan Kupa. A opět uspěl, střílel tentokrát z druhého nápřahu do středu branky.
27'
David Lefan na druhé straně odpověděl po pouhých devíti sekundách střelou z volného prostoru na levé straně.
27'
Patrik Stach skóroval z pivota poté, co dostal přihrávku o zem, obtočil se kolem obránce, a poslal míč do sítě.
27'
Nyní si první oddechový čas vyžádal domácí trenér Roman Jelínek.
27'
Jan Gřes nádherným podstřelem z levé strany usměrnil míč zpoza obrany do střední výšky na bližší tyči. To byla skvělá trefa.
25'
Na druhé straně skóroval do volné branky Jan Hanus. Brankář Lovosic se tam nestihl vrátit.
25'
Jan Kupa nevěděl, co s míčem na středu, a tak bez výskoku vypálil. Jeh orána byla sražena obránci do branky.
24'
David Lefan se prosadil střelou z velkého nápřahu poté, co si z pravé strany vyskočil nad obranu Lovosic.
24'
Giorgi Arvelodi Dichaminžia na druhé straně skóroval ze středu, kam si naběhl na velice dobrý pas.
23'
Martin Střelec si seběhl z levého křídla, přitom sebral přihrávku a usměrnil ji k bližší tyči.
23'
Pavel Vojíř dostal parádní přihrávku do volného prostoru na pravé straně. Seběhl si na střed k brankovišti a tváří v tvář gólmanu uspěl.
22'
Radek Doležel měl nyní štěstí, jeho skvělý podstřel byl sražen jedním z obránců, aby nakonec zapadl za Adamíka.
21'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (David Lefan).
21'
Jan Kupa se prosadil z pravé strany na bližší tyč do spodní části branky. Přitom byl ale sražen a nevypadalo to úplně nejlépe.
20'
David Lefan prostřelil Adamíka z levé strany u bližší tyčky ve střední výšce, a Kopřivnice stahuje na třígólové manko.
20'
Tomáš Sklenák si vyžádal oddechový čas pro hosty.
19'
Giorgi Arvelodi Dichaminžia se prosadil skvělou střelou do vzdálenějšího vinglu z pravého křídla.
19'
Adamík má na kontě další zákrok, a opět tak pomáhá Lovcům k možnému navýšení náskoku.
18'
Pavel Horák teď předvedl fantastickou branku. Na středu si vyskočil, a míč poslal do branky skvělou střelou podstřelem.
17'
Jan Hanus dostal přihrávku o zem na pravé křídlo, seběhl si, přiskočil si a Adamíka propálil nekompromisní ránou do dolního prostoru u zadní tyče.
16'
Jan Kupa si připsal svou druhou branku, první, které dnes dosáhl ze hry. A náskok Lovosic tak opět činí tři trefy.
16'
15'
Vyloučení pro tým HK FCC Město Lovosice (Karel Holubec).
14'
Pavel Chotěborský dostal dlouhou přihrávku do rychlého útoku po levé straně. Míč pak jednoduše umístil do branky, když byl již úplně sám.
13'
Patrik Stach po krátké odmlce znovu poslal míč z útoku Lovosice do branky hostí. Procedil se skrz obranu na levé straně a i přes pád balon dokázal uklidit do sítě.
13'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Hanus).
12'
Jan Polcar se prezentoval parádní individuální akcí. Míč si převzal docela daleko od brankoviště, posunul se s ním až na střed, vyskočil si nad obranu a zakončil.
11'
Marek Bukovský se prosadil z pravé strany, kdy míč dobře otřel o palubovku, a dostal ho tak do branky.
11'
Lovosice začínají soupeři unikat. Pavel Horák nyní parádním švihem ze středu poslal míč bez výskoku do levé části branky, a navýšil tak náskok už na tři góly.
10'
Jan Kupa udeřil z prvního sedmimetrového hodu dnešního utkání. Míč poslal do středu kopřivnické svatyně.
9'
Artur Adamík si připsal skvělý zákrok proti střele z pravé strany.
9'
Bohdan Mizera udeřil z pravého křídla. Naskočil si do brankoviště a míč poslal téměř do vzdálenější šibenice.
6'
Marek Bukovský dostal míč přihrávkou obloučkem do volného prostoru před brankoviště, a pak už jednoduše zakončil švihem k palubovce.
6'
Pavel Chotěborský skóruje znovu! tentokrát ukradl míč při akci soupeře, unikl do trháku, a ten zakončil po náznaku střelu druhou ránou do pravé spodní části kopřivnické branky.
5'
Pavel Chotěborský srovnal na 2:2. Prosadil se tradičně z levého křídla, pálil do levé spodní části branky.
4'
Jan Hanus se prosadil po samostatném úniku z pravé strany. Míč poslal po výskoku před brankářem pod víko.
4'
Přes tři minuty to trvalo, než Kopřivnice odpověděla. Jan Polcar se vysunul nad soupeřovu obranu a poslal míč tvrdou střelou do branky.
2'
Bohdan Mizera si seběhl na křídlo, dostal přihrávku, skočil si do brankoviště a míč poslal do protilehlého vinglu, čímž také otevřel skóre tohoto duelu.
1'

HK FCC Město Lovosice: Šem Tov, Adamík, Günl – Holubec, Kupa, Chotěborský, Motl, Bereš, Dichaminžia, Bednařík, Vojíř, Horák, Stach, Fornbaum, Heřmanovský, Mizera.
Trenér: Roman Jelínek

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, B. Pšenica – Střelec, Ošmera, Zima, Gřes, Kancel, Petřík, Polcar, R. Doležel, Brito Benítez, P. Musálek, Lefan, Palacký, Hanus, Bukovský.
Trenér: Tomáš Sklenák

Rozhodčí: Milan Hájek – Tomáš Kozler.
Zdravím všechny fanoušky házené, a konkrétně té české. V tomto přenosu se podíváme na úvodní zápas série o bronzovou medaili, ve které si ro spolu rozdají HK FCC Město Lovosice a KH ISMM Kopřivnice. V základní části se umístily výše Lovosice, ty posbíraly 34 bodů a skončily třetí. Kopřivnice byla ale hned o jedno místo pod nimi se ziskem 31 bodů. Následně se do semifinále prokousala ve vypjaté sérii s Duklou, kde prohrávala 2:1 na zápasy, ale dokázala nepříznivý výsledek otočit. V semifinále prohrála 0:3 s Plzní. Lovci si poradili ve čtvrtfinále se Zubřím, kdy zaváhali pouze jednou. Následně pak v semifinále dokázali sebrat jeden zápas Karviné, ale dál už se nedostali.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.