Házená - Extraliga muži - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Strakonice : Karviná - 21. listopadu 2023   19:00

Strakonice
Strakonice
7' F. Lukeš  • 8' Němec  • 9' Němec  • 11' Němec  • 18' Landsinger  • 20' Němec  • 20' Wildt  • 21' M. Nejdl  • 24' Sedláček  • 27' A. Nejdl  • 29' Němec  • 31' Bernhard  • 33' A. Nejdl  • 34' Němec  • 36' Sedláček  • 38' Sedláček  • 38' Bičiště  • 43' A. Nejdl  • 46' A. Nejdl  • 47' Mi. Tíkal  • 51' A. Nejdl  • 57' A. Nejdl
25:29
(14:15)
Karviná
Karviná
5' Plaček   • 6' Harabiš   • 6' Harabiš   • 13' Franc   • 14' Franc   • 15' Živanov   • 22' Vá. Košťálek   • 23' Nantl   • 26' Skalický   • 27' Patzel   • 28' Vá. Košťálek   • 33' Plaček   • 35' Živanov   • 40' Solák   • 41' Užek   • 44' Solák   • 47' Vá. Košťálek   • 47' Solák   • 48' Živanov   • 50' Solák   • 54' Solák   • 57' Solák
Strakonice
Karviná

Dnes jsme viděli velmi vyrovnané utkání. Přesto, že byli Strakonice považováni za outsidera, dokázali sehrát velmi dobrý zápas s druhým celkem tabulky z Karviné. Děkuji za pozornost, krásný zbytek večera.
HBC JVP Strakonice 1921 – HCB Karviná 25:29 (14:15)
Nejvíce branek: Sedláček 8/2, A. Nejdl 6, Němec 4 – Solák 11/3, Vá. Košťálek 4/1, Živanov 3. Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/4. Vyloučení: 4:4. ČK: Nantl (KAR).
60'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HCB Karviná (Dominik Solák).
59'
Oddechový čas pro tým HCB Karviná.
58'
Oddechový čas pro tým HBC JVP Strakonice 1921.
57'
Po dlouhé době koriguje utkání Nejdl.
57'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Dominik Solák).
55'
54'
Dominik Solák se hezky rozehrál. Trefuje do protipohybu brankáře.
52'
51'
Nejdl se prosazuje s pomocí teče obránce.
50'
V pádu se prosazuje Solák. Je to jeho 4. branka v utkání. Trefuje levou šibenici.
48'
Třetí branka v utkání pro Dušana Živanova. Trefuje se z dálky.
47'
Michal Tikal přišel na hřiště a hned se prosazuje po samostatném úniku.
47'
Solák srovnává stav dnešního utkání třetí brankou v zápase.
47'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Václav Košťálek).
46'
Adam Nejdl obehrál soupeře a krásně se prosadil z levé části hřiště.
44'
Střelou mezi nohy brankáře se prosazuje Dominik Solák.
43'
Adam Nejdl zvyšuje vedení Strakonic.
42'
Vyloučení pro tým HCB Karviná (Dominik Solák).
41'
Užek také střílí svou první branku v zápase, prosazuje se z osy hřiště.
40'
První branku v zápase střílí Solák. Ze středu hřiště trefuje svou 60. branku v soutěži.
40'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Filip Zdychynec).
39'
Mráz předvádí další skvělý zákrok, chytá průnik z pravé strany.
38'
Krásná branka z dálky, prosazuje se Bičiště
38'
Hosté mají g posledních minutách problém trefit zařízení.
38'
Červená karta pro tým HCB Karviná (Matěj Nantl).
38'
38'
A další Krásná střela Ondřeje Sedláčka. Tentokrát trefuje pravou šibenici.
36'
Patou branku v dnešním utkání zapisuje střelou přes obránce Sedláček.
35'
Dušan Živanov se prosazuje zprava po rychlém breaku.
34'
Němec bere vedení na strakonickou stranu. Na to, že jsou Strakonice poslední, hrajou dobrou partii s druhým celkem tabulky.
33'
A máme opět srovnáno. Plaček se trefuje z práce spojky.
33'
Nejdl se prosazuje z blízka a prvně dostává domácí do vedení.
32'
Bravurní zákrok Mráze, který nedal šanci na úspěch hostujícímu útočníkovi.
31'
A máme vyrovnáno Bernhard se trénuje přízemní střelou.
31'
Střela z dálky v podání Němce konci na tyči.
31'
Máme tady konec prvního poločasu! Kdo by si pomyslel, že z úvodního stavu 1:6 pro hosty bude v poločase skóre pouze 14:15 pro hosty! Těšme se na drama ve druhém poločase.
30'
29'
Martin Němec dělá radost svým fanouškům. Prosazuje se z levé spojky.
28'
Mráz chytá střelu z pravého křídla do rukavic.
28'
Václav Košťálek zvyšuje skóre střelou z dálky.
27'
Rychlý protiútok zakončený brankou Nejdla ze spojky.
27'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jonáš Patzel).
26'
Z pádu se prosazuje Skalický.
25'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Ondřej Sedláček).
24'
Sedláček střelou ze středu hřiště nedává šanci gólmanovi.
23'
První branku v zápase si připisuje Nantl, který se trefuje z levého křídla.
22'
Košťálek zvyšuje skóre svého týmu.
21'
A máme vyrovnáno, po střele z dálky se trefuje Nejdl.
20'
Výborný zákrok domácího gólmana, který kryje ránu z těsné blízkosti.
20'
Čtvrtou branku v zápase zapisuje po breaku a úniku z pravého křídla Wildt.
20'
20'
Martin Němec dává 40. branku v letošním ročníku.
19'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HCB Karviná (Václav Košťálek).
18'
Landsinger se uvolnil z křídla a prostřeluje brankáře.
17'
A vidíme další skvělý zákrok. Tentokrát hostující gólman.
17'
Domácí brankář chytá další střelu z dálky.
16'
16'
Vyloučení pro tým HCB Karviná (Dušan Živanov).
15'
Faul v pravé straně hřiště hostujícího týmu. Míč mají domácí v držení.
15'
Tři branky v řadě. Nyní se prosazuje Živanov.
14'
A znovu Václav Franc! Ten dělá domácím velké problémy a znovu sesecprosazuje prosazuje tváří v tvář brankáři.
13'
Gól se spojky zapsal Franc, který se krásně uvolnil skrze obránce.
13'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Ondřej Sedláček).
11'
Strakoničtí dotahuji skóre, po breaku se prosadil domácí útočník.
10'
Výborné zákroky domácího gólmana!
9'
Třetí branka v řadě pro Strakonice.
8'
Korekce ve skóre.
7'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Filip Lukeš).
7'
6'
6'
Třetí branka pro Harabiše, který se uvolnil z levého křídla a zakončuje pod nohy brankáře.
6'
Denis Harabiš dává druhou branku ze křídla.
5'
Rychlý útok, který zakončil Plaček.
3'
Krásné zákroky obou brankářů!
1'

HBC JVP Strakonice 1921: Mráz, Ma. Tíkal – Bernhard, Nolč, A. Nejdl, Zdychynec, Němec, Landsinger, F. Lukeš, Bičiště, M. Nejdl, Mi. Tíkal, Sedláček, Wildt.

HCB Karviná: Vo. Košťálek, Míra – Růža, Vá. Košťálek, Prašivka, Živanov, Patzel, Plaček, Harabiš, Užek, Solák, Skalický, Široký, Franc, Ptáčník, Nantl.
V posledních pěti vzájemných utkáních dokázali hráči Karviné porazit strakonické chasníky hned pětkrát. Lze je favorizovat i v dnešním utkání.Vysledek se však dozvíme až dnes večer! Sám jsem zvědavý, jak tato strhující partie dopadne!
HCB Karviná
Hráči Karviné se nachází v ligové tabulce na druhém místě s 21 body. Lepší je v tomto tomto ohledu jen tým z Plzně, který zaznamenal o dva body více. Karvinští hráči utrpěli v celém ročníku pouze tři porážky a jednu remízu, jinak dokázali svá utkání vyhrát.
HBC JVP Strakonice
Celek ze Strakonic se nachází po dvanácti zápasech na posledním místě ligové tabulky. Hráči Strakonic nedokázali ani jedno utkání vyhrát, a proto v bodové kolonce vidíme nulu. Poslední utkání odehráli chlapi od pivovaru Dudák s Jičínem, se kterým prohráli 27:31.
Krásné úterní poledne! Ještě jednou Vás osobně vítám u dnešního přenosu házené! Pojďme si společně představit oba týmy!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.