Házená - MOL liga ženy - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Most - 10. ledna 2018   17:30

Slavia
Slavia
3' Jačková  • 7' Šetelíková  • 8' Šetelíková  • 11' Jačková  • 12' Šetelíková  • 13' Hudakova  • 14' Jačková  • 18' Šetelíková  • 19' Svobodová  • 23' Galušková  • 24' Galušková  • 25' Galušková  • 26' Motejlová  • 33' Jačková  • 34' Jačková  • 37' Galušková  • 40' Jačková  • 42' Galušková  • 43' Galušková  • 48' Šetelíková  • 59' Novotná  • 60' Galušková
27:26
(15:16)
Most
Most
1' Kostelná   • 4' Szarková   • 7' V. Dvořáková   • 8' Kovařová   • 11' Kovařová   • 12' Szarková   • 15' Szarková   • 17' V. Dvořáková   • 21' Janoušková   • 22' Zachová   • 24' V. Dvořáková   • 25' Borovská   • 27' Janoušková   • 29' Janoušková   • 30' Maňáková   • 35' Janoušková   • 36' V. Dvořáková   • 37' Maňáková   • 39' Borovská   • 42' Maňáková   • 47' Borovská   • 49' Janoušková   • 53' Maňáková
Slavia
Blanar, Haramul
Most

Skvělé utkání viděl pražský Eden, ve kterém se odehrála parádní podívaná v rámci 13. kola MOL ligy. Celý zápas byl nesmírně vyrovnaný, ani jeden z týmů si nedokázal vypracovat větší náskok. Šťastnější nakonec byli domácí hráčky, které ještě necelé dvě minuty před koncem prohrávali, přesto nakonec dokázali skóre ještě otočit. Do čela tabulky se tak posouvají slávistky právě před dnešní soupeřky.
DHC Slavia Praha – DHK Baník Most 27:26 (15:16)
Nejvíce branek: Galušková 12/5, Jačková 6, Šetelíková 5 – Szarková 6/3, Janoušková 5, Maňáková 4. Rozhodčí: Blanar, Haramul. Sedmimetrové hody: 5/5 – 5/3. Vyloučení: 3:1.
60'
Neuvěřitelný závěr pro domácí hráčky! Veronika Galušková tři sekundy před koncem zápasu vypálila zpoza obrany a přesnou ranou zařídila slávistkám vítězství!
60'
Maňáková trefila jen břevno!
59'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
59'
Necelé dvě minuty před koncem si domácí berou oddechový čas.
58'
Szarková neuspěla proti Hillebrandové, míč ale zůstává u hostujících hráček.
57'
Galušková z dálky netrefila branku.
56'
Pokus Jačkové zastavila pozorná Müllnerová.
55'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Baník Most (Simona Szarková).
54'
Galušková se znovu nemýlila ze sedmimetrového hodu.
53'
Galušková je zpátky ve hře.
53'
Maňáková z dálky nedala Hillebrandové šanci zasáhnout.
52'
Chlupová tentokrát mířila jen do tyče.
52'
Hillebrandová předvedla skvělý zákrok proti střele Kovařové.
51'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
51'
Pokus Chlupové zastavila pozorná Müllnerová.
49'
Janoušková se protáhla mezi dvěma obránkyněmi a vyrovnává.
48'
Trenér Baníku Most si vzal oddechový čas.
48'
Šetelíková trefila přesně levý horní růžek mostecké branky.
47'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Michaela Borovská).
46'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
46'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Kateřina Dvořáková).
45'
Galušková je znovu ze sedmimetrového hodu bezchybná.
45'
Oddechový čas si berou domácí hráčky.
44'
Maňáková ze sedmimetrového hodu orazítkovala jen břevno!
44'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Barbora Večeřová).
44'
Jačková nevyužila šanci na srovnání, Müllnerová včas zasáhla.
44'
Po špatné přihrávce mosteckých hráček končí míč v zámezí.
43'
Galušková hladce prošla až na hranici brankoviště, odkud vypálila přesně k tyči.
42'
Maňáková se prosadila z větší dálky.
42'
Galušková zpoza obrany vyslala nechytatelnou střelu.
41'
Szarková přešlápla, a tak branka neplatí.
40'
Jačková tentokrát vypálila hodně přesně a vrací domácí hráčky do hry.
40'
Szarková proměnila sedmimetrový hod a Most vede už o tři branky! Poprvé v dnešním zápase.
39'
Slávistkám se v zakončení přestalo dařit, u míče jsou znovu hostující hráčky.
39'
Borovská se z hranice brankoviště nemýlila.
37'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Petra Maňáková).
37'
Galušková se štěstím prostřelila Bezpalcovou.
36'
Veronika Dvořáková dostala na levém křídle dostatek prostoru, aby dokázala skórovat!
35'
Magdalena Svobodová netrefila branku, míč skončil necelý metr vedle.
35'
Janoušková dokázala v pádu přesně vypálit.
34'
Galušková z dobré pozice trefila jen tyč.
34'
Jačková se skvěle obtočila kolem obránkyně a rozvlnila síť.
33'
Jačková po sérii přihrávek vypálila přesně k pravé tyči.
32'
Šetelíková mířila sama na Bezpalcovou, na kterou ale ranou k tyči nevyzrála!
31'
V prvním poločase jsme sledovali strhující ženskou házenou, která se přelévala ze strany na stranu. Ani jeden z celků během třiceti odehraných minut nevedl o více než dvě branky, průběh souboje o čelo tabulky je tak nesmírně vyrovnaný. Zůstaňte s námi i ve druhé půli, která začne přibližně v 18:15.
30'
30'
Maňáková nakonec stihla ještě před koncem poločasu skórovat, a tak do šaten půjdou s těsným náskokem hostující hráčky.
30'
Hudakova nakonec i vystřelila, Bezpalcová ale zasáhla.
30'
Hudakova se objevuje na hřišti, její zranění tak zřejmě nebude vážné.
29'
Vzápětí Janoušková srovnává tvrdou ranou.
29'
Šanci na dvoubrankové vedení nevyužila Magdalena Svobodová, která trefila tyč!
28'
Borovská s přispěním Kudláčková trefila jen boční síť.
28'
Galušková využila sedmimetrový hod a Slavia je zase ve vedení.
27'
Janoušková se uvolnila na středu a bez problémů překonala Kudláčkovou.
26'
Motejlová z dorážky prostřeluje Bezpalcovou.
26'
Szarková proměnila sedmimetrový hod.
26'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Alena Šetelíková).
25'
Netrvalo to dlouho a znovu skórovala Galušková.
25'
Borovská v pádu prostřelila Kudláčkovou.
24'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Michaela Janoušková).
24'
Galušková se uvolnila a přesně vypálila, slávistky zase vedou.
24'
Domácí ale velmi rychle přišly o míč, čehož využila Veronika Dvořáková, která přehodila brankářku.
23'
Janoušková netrefila prostor mezi třemi tyčemi, u míče Slavie.
23'
Galušková v pasivní hře vypálila nechytatelně k pravé tyči.
22'
Zachová dostala přihrávku za obranu a z hranice brankoviště srovnává!
21'
Oddechový čas si berou i slávistky.
21'
Tentokrát Janoušková pálila přesněji a ranou zpoza obránkyň nedala Kudláčkové šanci.
20'
Janoušková poslala míč jen do tyče!
19'
Magdalena Svobodová vyslala parádní ránu z dálky a připisuje si desátou trefu domácích v zápase.
19'
Szarková mířila do dolního levého rohu, Kudláčková ale nohou perfektně zasáhla.
18'
Šetelíková z otočky znovu skóruje, a vrací tak domácím těsné vedení.
17'
Veronika Dvořáková se prosadila střelou z levé strany.
17'
Z palubovky momentálně na střídačku kulhá Hudakova, uvidíme, jestli se ještě zapojí do hry.
17'
Proti ráně z úhlu zasáhla dobře postavená Bezpalcová.
16'
Slávistky zablokovaly střelu Kovařové a jsou u míče.
15'
Hudakova nemířila přesně, míč poslala kousek nad branku.
15'
Szarková ale velmi rychle snižuje zase na rozdíl jedné trefy.
14'
Jačková utekla obraně a zakončila přesně pod horní tyč!
14'
Hostující střídačka reaguje na průběh zápasu prvním oddechovým časem.
13'
Hudakova se dokázala dostat do zakončení přes clonící protihráčky a skvěle mířila k pravé tyči.
13'
Szarková tentokrát trefila jen tyč, míč následně skončil v zámezí!
12'
Na druhé straně zase skóruje Šetelíková z hranice brankoviště.
12'
Szarková byla znovu úspěšná ranou do protipohybu brankářky.
11'
Jačková z velkého úhlu dokázala prostřelit Müllnerovou.
11'
Kovařová se prosadila přesnou ranou o zem.
10'
Galušková ranou z dálky trefila jen břevno!
9'
Proti střele Kovářové skvěle zasáhla Kudláčková.
8'
Jačková je zpátky ve hře.
8'
Z rychlého protiútoku se prosadila Šetelíková.
8'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Sára Kovařová).
7'
Veronika Dvořáková mířila přesně, skóre je zase vyrovnané.
7'
Chlupová našla na hranici brankoviště Šetelíkovou, která neměla problém z blízka prostřelit Müllnerovou.
6'
Zachová také nemířila přesně, u míče jsou tak domácí.
6'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
5'
Další pokus Galuškové nebyl přesný, míč skončil kousek vedle branky.
5'
Střelu Galuškové z větší dálky hostující hráčky srazily do zámezí.
4'
Szarková vystřelila přesně k pravé tyči a je zase srovnáno.
3'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Katarína Kostelná).
3'
Jačková využila rychlého protiútoku a slávistky rázem vedou.
2'
Galušková bez problémů proměňuje sedmimetrový hod a je srovnáno.
2'
2'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
1'
Kostelná vypálila do protipohybu brankářky a otevírá skóre!
1'
Jako první se pokouší o skórování Most.
1'

DHC Slavia Praha: Kudláčková, Hillebrandová – Motejlová, Hudakova, Novotná, Večeřová, Jačková, Tulipánová, Svobodová, Svobodová, Galušková, Šetelíková, Chlupová, Míšová.

DHK Baník Most: Bezpalcová, Müllnerová – K. Dvořáková, V. Dvořáková, Borovská, Stříšková, Jungová, Szarková, Šípová, Eksteinová, Kovařová, Maňáková, Kostelná, Zachová, Janoušková, Mikulášková..
DHC Slavia Praha

Slávistky odehrály poslední kolo MOL ligy v neděli, kdy na domácí půdě přivítali slovenské Bánovce. Přestože šlo o utkání s posledním celkem tabulky, výsledek ovšem nebyl až tak jednoznačný. Pražanky sice vedli i osm branek, ke konci duelu však polevily a dovolily svým slovenským sokyním snížit. Slavia si tedy nakonec dokázala zajistit vítězství, představený výkon ale nebyl zcela ideální.
DHK Baník Most

Mostecké hráčky mají momentálně hodně nabitý program, v sobotu odehrály zápas evropského poháru ve Švédsku, kde po smolném konci prohráli o jedinou branku. Pouhé tři dny pak měly Severočešky na přípravu na další kvalitní a těžký zápas. Proti Slavii půjde o přímý souboj o první místo, a tak výsledek může napovědět, jak jsou letos rozděleny síly ve dvou nejlepších českých celcích.
Vítejte u sledování textového on-line přenosu ze zápasu MOL ligy žen mezi týmy DHC Slavia Praha a DHK Baník Most.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.