Házená - MOL liga ženy - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Veselí n/M : Bánovce - 28. října 2017   17:00

Veselí n/M
Veselí n/M
3' Soldánová  • 6' Olšovská  • 7' Šustková  • 11' Lukšíková  • 17' Novotná  • 18' Vinklárková  • 19' Šustková  • 21' Soldánová  • 23' Šustková  • 27' Valovičová  • 31' Novotná  • 32' Novotná  • 32' Vinklárková  • 36' Olšovská  • 36' Šustková  • 38' Novotná  • 38' Soldánová  • 39' Olšovská  • 43' Lukšíková  • 49' Valovičová  • 51' Slováková  • 52' Šustková  • 53' Lukšíková  • 56' Lukšíková  • 59' Olšovská  • 60' Slováková
32:22
(14:8)
Bánovce
Bánovce
1' Bencová   • 13' Turková   • 17' A. Obstová   • 22' Matušincová   • 25' K. Obstová   • 28' Matušincová   • 35'    • 39' Bencová   • 43' Turková   • 47' Bencová   • 51' Hollá   • 52' Matušincová   • 53' Matušincová   • 56' Halmová   • 58' Šipláková   • 59' Hrubá
Veselí n/M
Martin Kosa, Pavel Švidernoch
Veselí nad Moravou
Bánovce

SHK Veselí n.M. – Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. 32:22 (14:8)
Nejvíce branek: Olšovská 7/3, Novotná 7/3, Šustková 5 – Matušincová 6/2, Bencová 4/1, Turková 3/1. Rozhodčí: Martin Kosa, Pavel Švidernoch. Sedmimetrové hody: 6/6 – 8/6. Vyloučení: 4:3. ČK: Čížová (BAN).
Veselí splnilo roli favorita a porazilo Bánovce 32:22. Po celou dobu střetnutí mělo domácí mužstvo otěže utkání ve svých rukou, byla jen otázka o kolik Moravanky zvítězí, nakonec je to o deset branek.
60'
Ráciková proměňuje sedmičku.
60'
V poslední minutě se zapsala mezi střelkyně svojí druhou brankou Slováková.
59'
Hrubá se prosazuje na straně slovenského celku.
59'
Bežová dobře zareagovala proti střele Valovičové, ale dorážka z ruky Olšovské už byla na ni příliš.
58'
Šipláková na opačné straně dává dvacátou branku Bánovců.
57'
Olšovská z výskoku mířila k levé tyči, nakonec ji také nastřelila.
56'
Na druhé straně i když byla Veselí oslabeno, tak se prosadila Lukšíková.
56'
Halmová překvapila Beranovou a snížuje na rozdíl deseti branek.
55'
Ráciková dává sedmičku. střelou do horní části branky.
55'
Soldánová byla vyloučena na dvě minuty.
54'
Olšovská tvrdou ranou doprostřed branky nepřekvapila Bežovou.
53'
Matušincová z pravého křídla prostřelila na zadní tyč Beranovou.
53'
Lukšíková z protiútoku dává střelou k tyči branku.
52'
Nyní se hraje trochu bez obran, slovenský celek má zadní vrátka velmi často otevřené.
52'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Karolína Matušincová).
51'
Veselí ihned kontruje z ruky Slovákové.
51'
Hollá dává trochu šťastnou branku Bánovců.
50'
Novotná přesně k tyči dává branku ze sedmičky.
50'
Turková byla vyloučena na dvě minuty za faul na Soldánovou.
49'
Vakovičová po přihrávce od Šustkové prostřelila Bežovou.
49'
Turková střelou ze středu hriště minula jen těsně levou tyč.
48'
Šustková tvrdou ranou nastřelila Sakalošovou, ta se velice těžce sbírá z palubovky.
47'
Po sérii neproměněných šanci dává branku Bencová.
45'
Šustková krásně našla Vinklárková a ta byla úplně sama na brankovišti a orazítkovala pravou tyč.
43'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B..
43'
Lukšíková suplovala hráčku místo brankářky Lekešové a vyplatilo se.
42'
Turková dává gól ze sedmičky, když balon nasměřovala k tyčce, Beranová neměla nárok.
42'
Valovičová byla vyloučena na dvě minuty.
40'
Olšovská přihrála míč Valovičové, která mířila do šibenice, Sakalošová, ale byla na místě.
39'
Ve druhém poločase se s brankami roztrhl pytel, na druhé straně vstřelila branku Olšovská, která si vyměnila místo se svojí spoluhráčkou.
39'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Jana Bencová).
38'
Po velmi hezké akci Soldánová dává branku z levého křídla.
38'
Lekešová dlouhým pasem vybídla k brance Novotnou a ta v pohodě střelou k tyči dává svoji šestou branku.
36'
Na konci šesté minuty druhého poločasu dává gól Šustková, která měla hodně místa ve středu obrany.
36'
Také Olšovská dává na druhé straně branku.
35'
Srncová dává branku po rychlé akci.
34'
Dobrá kombinace Veselí neskončila brankou, jelikož Šustková netrefila hostující svatyni.
34'
Bencová proměnila sedmičku do protipohybu Lekešové.
34'
Lukšíková bránila při střelbě a jde si odpykat dvě minuty.
33'
Novotná bezpečně proměnila sedmičku proti Bežové.
33'
Šustková byla bráněna při střelbě a bude Veselí zahrávat sedmičku.
32'
Vinklárková ihned z protiútoku nedala hostující gólmance žádnou šanci.
32'
Stejná hráčka se prosmíkla mezi dvěmi protihráčkami a podél brankářky Sakalošové dává branku.
31'
Ihned z útočné akce Veselanek dává gól Novotná.
31'
Hollá však výhodu sedmičky neproměnila.
31'
Kristína Obstová byla faulovaná na brankovišti a bude z toho sedmička.
31'
30'
30'
Mária Olšovská zahrávala sedmičku po bránění při střelbě a pohodově ji proměnila.
29'
Alžběta Obstová se tělem na levé křídle vytočila, aby trefila domácí branku, ale jeji svižná rána jen těsně minula vzdálenější tyč.
28'
Matušincová po dlouhé kombinaci hostů se prosazuje střelou z křídla.
27'
Kouč Hudák dává příležitost i hráčkám z lavičky. Dominika Valovičová se mu za to odvděčila brankou.
25'
Šustková střílela před brankovištěm k bližší tyči, kde ale byla Sakalošová a střelu vytěsnila mimo tři tyče.
25'
Kristína Obstová měla volnou dálnici až brance Veselí, Lekešová už nedokázala zabránit brance.
24'
Veselí hrálo bez brankářky, ale Alžběta Obstová ani z poloviny hřiště nedokázala dostat balon do prázdné svatyně.
24'
Alžběta Obstová dostala těžkou přihrávku a vpádu domácí branku přestřelila.
23'
Lukšíková si jde po faulu odpočinout na dvě minuty.
23'
Jana Šustková prostřelila Sakalošovou dává branku.
22'
Matušincová v oslabení dává branku Bánovců a snižuje na rozdíl pěti branek.
21'
Při střele ji faulovala brankářka Čížová, tak, že si vysloužila rovnou červenou kartu.
21'
Soldánová z rychlého protiútoku dává branku.
20'
Matušincová hrázela sedmičku na stejnou stranu jako před tím, tentokrát Lekešová ji střelu vyrazila nohou.
20'
Dagmar Lukšíková byla napomínána žlutou kartou.
19'
Šustková se prosadila po rychlém protiútoku Panenek.
18'
Nikol Vinklárková dává devátou branku Veselí, které je v dnešním zápase velkým favoritem.
18'
Hollá vystřelila ze středu hřiště mimo pravou tyč.
17'
Alžběta Obstová z křídla velice lehce překonala Lekešovou, kterou musel kouč Hudák poté pokárat.
17'
Na druhé straně prostřelila Sakalošovou Novotná.
16'
Matušincová i podruhé nezaváhala ze sedmičky.
16'
Bencová byla faulována na brankovišti a byla nařízena sedmička.
15'
Hanová musel už střídat, jelikož hostujícímu týmu byla signalizována pasivita, její pokus Lekešová chytla.
15'
Kateřina Novotná střelou do protipohybu brankářky proměňuje sedmičku.
15'
Turková po faulu na Vinklárkovou je vyloučena na dvě minuty.
13'
Nyní to ale Turková provedla skvěle, když si našla v obraně Veselí místo ke střele a přehodila Lekešovou.
12'
I Bánovce měly moc přihrávek a sudí museli zvednout ruku nahoru, Turková podstřelem za přispění Lekešové orazítkovala levou tyč.
11'
Obstová Kristína za zákrok na Lukšíkovou byla vyloučena na dvě minuty.
11'
Panenkám byla avizována pasivita, Lukšíková to vzala na sebe a proskočila obranou hostí a prostřelila gólmanku.
10'
Bánovce srazila technická chyba a do útoku jde domácí mužstvo.
8'
Stejná hráčka na straně Veselí mohla navýšit skóre, vychytala ji však Sakalošová.
8'
Matušincová ze sedmičky snižuje na rozdíl tří branek.
7'
Jana Šustková i když byla bráněna Kristínou Obstovou, tak dává branku.
6'
Žlutá karta pro tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Kristína Obstová).
6'
Stejná hráčka viděla i žlutou kartu při útoku slovenského mančaftu.
6'
A je to tak! Tentokrát se Olšovská prosazuje i ze hry.
5'
Technická chyba na straně Bánovců a Veselí může navýšit náskok ma tři branky.
4'
Opět Olšovská se zapisuje mezi střelkyně ze sedmimetrového hodu.
4'
Šustková ideálně našla Vinklárkovou a ta byla bráněna při střelbě.
3'
Soldánová překlápí vedení na stranu Veselí, když proměnila šanci z levé strany.
3'
Olšovská se ze sedmičky nemýlila a vyrovnává stav zápasu.
2'
Alžběta Obstová viděla žlutou kartu za faul na Lukšíkovou.
2'
Bánovce mohly jít do dvoubrankového vedení, domácí celek podržela Lekešová.
1'
1'
Olšovská po přihrávce vystřelila z výskoku a branku hostí přestřelila.
1'
Jako první zahajují útok domácí Panenky.
1'
-8'
Dvojice rozhodčích přivedla týmy Veselí a Banovců do středu hrací plochy a hlasatel postupně představuje jednotlivé hráčky.

SHK Veselí n.M.: Lekešová, Beranová – Olšovská, Novotná, Lukšíková, Slováková, Vinklárková, Žáčková, Šustková, Valovičová, Divilková, Soldánová.

Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.: Sakalošová, Hrubá, Bencová, Bridová, Hanová, Ráciková, Turková, Hollá, Bežová, Halmová, Čížová, Šipláková, A. Obstová, Matušincová, K. Obstová.

Rozhodčí: Martin Kosa, Pavel Švidernoch.
-35'
Obě dvě družstva jsou již na palubovce a poctivě se rozcvičují.
Bánovce nad Bebravou jsou v interlize poprvé a zatím na jejich kontě svítí nula bodů a tím pádem jsou na posledním místě tabulky, v posledním zápase podlehly v domácím prostředí Písku 28:35.
Domácí házenkářky se pohybují na sedmém místě se ziskem sedmi bodů, v minulém kole prohrály v Praze za účasti televizních kamer se Slávií 28:34. V domácím prostředí prohrály jen jednou a to se Šaľou, jinak v ostatních případech braly vždy dva body. Dnes jsou Panenky papírovým favoritem a určitě nebudou chtít z dnešního zápasu brát nic jiného než vítězství. Veselí navíc postoupílo do čtvrfinále poháru po výhře nad Tatranem Bohunice 29:19.
Příjemný sobotní podvečer z Veselí nad Moravou. V rámci 8. kola MOL ligy budou Panenky hostit slovenského nováčka soutěže Bánovce nad Bebravou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.