Házená - MOL liga ženy -  ONLINE PŘENOS -  Poruba : Veselí n/M - 19. května 2019   15:00

Poruba
Poruba
6' Michalíková  • 8'   • 13' Michalíková  • 14'   • 15' Konečná  • 19'   • 25'   • 27' Desortová  • 28' Andrýsková  • 29'   • 32' Desortová  • 32'   • 33'   • 37' Andrýsková  • 38'   • 40' Desortová  • 43' Andrýsková  • 44'   • 45' Desortová  • 46'   • 51' Andrýsková  • 57' Andrýsková  • 57' Mýlková  • 59'
28:24
(12:13)
Veselí n/M
Veselí n/M
3' Veselková   • 4' Kubáčková   • 6' Veselková   • 12'    • 16' Veselková   • 18'    • 20'    • 21' Veselková   • 22'    • 26' Kubáčková   • 39'    • 41'    • 43' Kutálková   • 47' Kutálková   • 48' Kubáčková   • 51'    • 52'    • 55' Kutálková   • 60'
Poruba
Roháčková, Mučková, Krebsová – Mýlková, Konečná, Smetková, Maiwaelderová, Polášková, Andrýsková, Michalíková, Prašivková, Minarčíková, Desortová, Misková.
Bečička, Horák
122 diváků
Veselí n/M
Lekešová, Hřebejková, Šimková – Kučerová, Novotná, Lukšíková, Divilková, Kutálková, Pastorková, Veselková, Žitňanová, Kubáčková.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
DHC Sokol Poruba – SHK Veselí n.M. 28:24 (12:13)
Nejvíce branek: Desortová 8, Michalíková 6, Andrýsková 5 – Kučerová 9/5, Kubáčková 6, Veselková 5. Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 1/1 – 5/5. Vyloučení: 2:4. Diváci: 122.
Je dobojováno! Bronz nakonec získává domácí tým, který zvládl jak sobotní, tak nedělní utkání a otočil sérii o třetí místo. Ostravanky ale do utkání nevstoupily nejlépe, Veselí totiž ještě pět minut před koncem prvního poločasu vedlo čtyřbrankovým rozdílem. Poruba ovládla konec první, zároveň začátek druhé půle, kdy svému soupeři výrazně odskočila, v jednu chvíli až na šest gólů. Konečný rozdíl ve skóre se zastavil na čtyřech brankách!
60'
Ještě jedna změna ve skóre. Jedna z hostujících házenkářek se prosazuje zhruba z osmi metrů!
60'
K balónu se dostala Krebsová, která se pokusila trefit prázdnou branku přes celé hřiště. Zakončení domácí gólmanky ale skončilo těsně vedle branky!
59'
Je rozhodnuto! Ostravanky se prosazují z levé strany, za malou chvíli se rozeběhne závěrečná minuta tohoto utkání.
58'
Veselí se nedokázalo trefit ze šesti metrů, přehození hostující hráčky zastavila Krebsová!
57'
Mýlková se trefuje z nepřehledné situace na brankovišti, tohle už pro Ostravanky vypadá výborně!
57'
Před Andrýskovou se úplně rozevřela obrana soupeře. Domácí hráčka toho dokázala využít!
56'
Nepřesné přihrávky na obou stranách palubovky, rozběhla se poslední pětiminutovka dnešního zápasu!
55'
Rozhodčí pískal prorážení domácího týmu. Na druhé straně palubovky odpověděla z křídla Kutálková!
54'
Pro tuto chvíli nikoliv, střelecký pokus Kubáčkové totiž vychytala Krebsová!
54'
Hostující gólmance teď pomohla branková konstrukce. Dokáže se Veselí přiblížit na dva góly?
53'
Michalíková běžela z pravé strany sama na Lekešovou. Hostující brankářka ještě drží akcii svého týmu na vítězství!
53'
S nepříliš razantní střelou Poláškové si poradila Lekešová, míč se odrazil k hostující hráčce.
52'
Veselí se dotahuje na rozdíl tří branek, závěrečných osm minut tak slibuje pořádné drama!
52'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Veronika Andrýsková).
51'
Na druhé straně palubovky odpovídá k radosti domácích příznivců Andrýsková!
51'
Skrytá střela z pravé strany, Krebsová si míče všimla až na poslední chvíli, balón skončil v síti!
50'
Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná desetiminutovka, u míče je hostující tým.
50'
Tečovaná střela Kučerové mířila do protipohybu Krebsové. Ta ještě stihla zareagovat!
49'
Do hostující branky se vrátila Lekešová, která si v tuto chvíli připsala úspěšný zákrok.
49'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Kristína Pastorková).
48'
Oddechový čas pro domácí.
48'
Pěkná individuální akce Kubáčkové na pravé straně. Veselí se dvěma brankami v řadě přiblížilo svému soupeři!
47'
Kučerová přihrávala do levého křídla, odkud se tvrdou ranou prosadila Kutálková!
47'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná).
46'
Oddechový čas pro hosty.
46'
Domácí celek neustále navyšuje svůj náskok. Ve druhém poločase vstřelil už dvanáct branek za patnáct minut hry!
46'
Krebsová se ve druhém poločase rozchytala k výbornému výkonu. Tato brankářka teď opět potěšila domácí příznivce!
45'
Po zákroku Krebsové se do samostatného úniku dostala Desortová, která zakončovala o palubovku. Hřebejková neměla šanci!
44'
Dvě rychlé trefy, pokaždé na jiné straně palubovky, rozdíl ve skóre zůstává čtyřbrankový!
44'
Ostravanky šly zase rychle dopředu a dokázaly se prosadit z pravé strany. Lekešová poté zůstala ležet na palubovce.
43'
Z levého křídla odpovídá Kutálková, ještě nic není rozhodnuté, Veselí snižuje na rozdíl tří branek!
43'
Hodně prostoru na středu dostala Andrýsková. Její rána poté mířila přesně k tyči!
42'
Lukšíková běžela sama na branku. Krebsová vytáhla bravurní zákrok a zachránila svůj tým před inkasovanou brankou!
42'
Krebsovou v brance nahradila Roháčková. Ani ta ale nedokázala proti Kučerové zasáhnout!
41'
Poruba už zase vede o čtyři branky. Na druhé straně palubovky se píská sedmička pro Veselí!
41'
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Už zase je to jen o tři branky!
40'
Z pravého křídla se trefuje Desortová. Její střela mířila do horní části branky, Lekešová neměla šanci na úspěch!
40'
V časové tísni střílela Kučerová. Její podstřel nebyl přesný, balón skončil vedle branky!
39'
Po osmi minutách druhého poločasu se prosazuje také Veselí. Bylo to z pravé strany!
38'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Eva Veselková).
38'
Po střele Andrýskové šel balón do tyče. Jedna z domácích hráček se dostala k dorážce, rozdíl ve skóre je čtyřbrankový!
38'
Domácí brankářku teď zachránilo břevno, Veselí se stále nemůže střelecky prosadit!
37'
37'
Náskok Poruby narostl krátce poté, co Andrýsková prolétla mezi hostující obranou a skórovala!
37'
Se skrytou střelou Kučerové si poradila domácí gólmanka, která bleskově rozehrává.
36'
Těch nepřesností je teď opravdu hodně na obou stranách, domácí házenkářky znovu přišly o balón.
36'
Z pravého křídla nedokázala skórovat Novotná, která vzápětí zůstala ležet na palubovce, rozhodčí přerušil hru.
35'
Andrýsková se v tuto chvíli marně dožadovala odpískání faulu, míč pro Veselí.
35'
Veselí na svou první trefu ve druhém poločase stále čeká, domácí obrana ve druhé půli výrazně přidala.
34'
Rozhodčí odpískal útočný faul a domácí celek se pokusil trefit odkrytou branku přes celé hřiště. Balón zastavila branková konstrukce!
33'
Hostující obrana zaspala, Poruba se vzápětí prosadila ze středu, rozdíl ve skóre je dvoubrankový!
33'
Zakončení hostující házenkářky skončilo vedle branky, Poruba tak může navýšit svůj náskok.
32'
Vstup do druhé půle vychází ostravskému celku, který se po dvou minutách hry dostává do vedení!
32'
Desortová se na začátku druhé minuty dostala do samostatného úniku, máme srovnáno!
31'
Úvodní útočná akce druhého poločasu bude patřit hostujícímu týmu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 15:44.
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi. Veselí si v ní vypracovalo až čtyřbrankový náskok, ovšem o ten s postupem času přišlo, před odchodem do kabin jsou Ostravanky o jeden gól pozadu.
30'
30'
Zakončení domácí házenkářky z pravého křídla gólem neskončilo. Poslední útočná akce bude patřit hostujícímu týmu.
29'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Yuliia Kučerová).
29'
Bleskový přechod na útočnou polovinu, rozdíl ve skóre je v tuto chvíli jednobrankový!
29'
Rozběhly se poslední dvě minuty prvního poločasu, u balónu je hostující celek.
28'
Minarčíková posunula na Andrýskovou, která z pravé strany dokázala snížit na rozdíl dvou branek!
27'
Žlutá karta pro tým SHK Veselí n.M. (Tereza Kubáčková).
27'
Desortová dostala výbornou přihrávku a běžela sama na branku. To nemohlo dopadnout jinak!
26'
Výborná individuální akce Kubáčkové na pravé straně. Hostující hráčka zakončovala na vzdálenější tyčku!
25'
Poruba nakonec se štěstím dokázala snížit. Veselí se dožadovalo odpískání útočného faulu.
25'
Zhruba tři minuty teď čekáme na další změnu ve skóre, u míče je domácí tým.
24'
Lekešová předvádí jeden skvělým zákrok za druhým. To je přesně ten důvod, proč Veselí vede čtyřbrankovým rozdílem!
24'
Lukšíkové odpískány kroky, míč pro Sokol, který bleskově spěchá směrem dopředu.
23'
Gól Veselí neplatí! Hostující házenkářka totiž přešlápla na brankovišti, což neuniklo zraku rozhodčího.
22'
Domácím házenkářkám se skórovat nepodařilo, zakončení z pravé stany mířilo nad branku!
22'
Zakončení přes domácí obránkyně na bližší tyčku. Gólmanka Poruby si na míč sáhla, ten i přesto skončil v síti!
21'
Ostravanky sice snížily, ovšem Veselková pak na středu prolétla brankovištěm a přidala další gól!
20'
Veselí hraje na útočné polovině s obrovským přehledem, hostující celek přidává další gól.
19'
Totožná situace jako před malou chvílí, Poruba se prosazuje z brankoviště, také to bylo s faulem.
19'
Sedmička také na druhé straně palubovky, Kučerová byla i napotřetí úspěšná!
18'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná).
18'
Téměř každá útočná akce teď končí gólem. V tuto chvíli to bylo s domácím faulem, následovat by měla karta.
17'
Sedmimetrový hod Ostravanky dokázaly využít, Polášková mířila přesně k tyči!
17'
Konečnou i napotřetí vychytala Lekešová, ovšem následovat bude sedmička pro Porubu!
16'
Veselková se dokázala prosadit v pádu na pravé straně, už zase je to o dvě branky!
16'
15'
Brankovištěm se prodrala Konečná, která i se štěstím dokázala překonat Lekešovou a snížit na rozdíl jediné branky!
15'
Lukšíková posunula do křídla na Novotnou, ovšem její zakončení zastavila branková konstrukce!
14'
Ostravanky se přibližují ve skóre, momentálně snižují na rozdíl dvou branek!
14'
Desortová sice přišla o balón, ovšem všemu předcházel faul, devítka pro Porubu.
13'
Výbornou přihrávku přes celé hřiště obdržela Michalíková, která z bezprostřední blízkosti překonala Lekešovou!
13'
Z levé strany zakončovala Desortová, ovšem její střelecký pokus minul branku!
12'
12'
Rychlá akce Veselí skončila brankou z levé spojky! Rozdíl ve skóre je tuto chvíli čtyřbrankový.
11'
Kučerová i napodruhé úspěšná! Proti Roháčkové teď volila technické zakončení doprostřed branky!
11'
Individuálně se uvolnila Veselková, která vybojovala sedmimetrový hod pro svůj tým!
10'
Michalíková si pomohla nedovoleným zákrokem, Veselí bude muset co nejdříve zakončovat.
9'
A zase! Konečná ani podruhé během krátké chvíle nedokázala vyzrát na hostující brankářku, opět to bylo ze šesti metrů!
8'
Na pivotu zůstala úplně volná Konečná. Ta ale z bezprostřední blízkosti nedokázala překonat hostující gólmanku!
8'
Jedna úspěšná akce teď střídá tu druhou, domácí házenkářky opět snižují.
7'
Sedmimetrový hod proměňuje Kučerová, Veselí už zase vede tříbrankovým rozdílem!
7'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková).
6'
Z levého křídla odpovídá Michalíková, která trefuje vůbec první gól Poruby v zápase!
6'
Podstřel Veselkové z osmi metrů. Totožná situace jako u prvního gólu zápasu!
5'
Úvodní pětiminutovka hry je téměř za námi, Veselí je s míčem na útočné polovině.
4'
Z nějakých devíti metrů pálila Kubáčková. Hostující házenkářka mířila přesně do šibenice!
4'
Domácí házenkářky opět přišly o balón a budou se muset bránit.
3'
Podstřelem to ze středu zkusila Veselková. Hostující házenkářka otevřela skóre dnešního zápasu!
3'
Mýlková přihrávala na brankoviště, balónu se nakonec ujala hostující brankářka.
2'
Zatím se hraje hodně tvrdě, pískán další nedovolený zákrok, na první gól čekáme.
1'
Po úspěšném zákroku hostující gólmanky šlo Veselí rychle dopředu, rozhodčí pískal faul, devítka pro hosty.