Házená - MOL liga ženy - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Slavia - 26. října 2019   17:30

Hodonín
Hodonín
2' Kalinová  • 5' Cholevová  • 6' Begalová  • 14'   • 15'   • 17' Pospíšilová  • 23' Šemetavová  • 24'   • 25' Gärtnerová  • 27' Šemetavová  • 29' Nováková  • 32'   • 34'   • 36' Poláchová  • 39' Poláchová  • 39' Cholevová  • 40'   • 41' Poláchová  • 42' Pospíšilová  • 46' Pospíšilová  • 47' Poláchová  • 48' Cholevová  • 52' Begalová  • 53'   • 55' Poláchová  • 56' Poláchová  • 59'
28:26
(12:15)
Slavia
Slavia
1' Svobodová   • 4' Novotná   • 8' Chlupová   • 8' Pokorná   • 9' Pokorná   • 11' V. Fryčáková   • 13' Franková   • 15' Jačková   • 16' Pokorná   • 18' Jačková   • 23' Pokorná   • 26'    • 32' Pokorná   • 34' Pokorná   • 36' Pokorná   • 42'    • 45' Míšová   • 47' Pokorná   • 50' Míšová   • 51' Míšová   • 57' Pokorná   • 59'    • 60' V. Fryčáková
Hodonín
Slavia

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Slavistky přitom vedly ve druhém poločase už o čtyři branky, ale mezi 37. a 43. minutou o své vedení přišly a naopak to byly hodonínské házenkářky, kterým se začalo více dařit v útoku. Zároveň kvalitní obranný výkon přinesl překvapivou výhru HK Hodonína.
Obrovské překvapení přineslo 8. kolo MOL ligy žen, ve kterém HK Hodonín, velký outsider dnešního utkání, poráží Slavii Praha 28:26. Touto výhrou se domácí prokousali ke své druhé výhře v sezoně, favorizovaná Slavia naopak prohrála teprve podruhé v ročníku.
60'
Slavia ještě stříl gól do prázdné brány.
60'
Prorážení ze strany Kalinové.
60'
Oddechový čas pro domácí.
59'
Slavistky se prosadily útokem z pravého křídla.
59'
A je hotovo! Domácí proměnili útok středem pouhých 80 vteřin před koncem a už není reálné, aby Slavia svou ztrátu stáhla.
58'
Slavia však útok nevyužila a domácí s rozehrávkou nikam nespěchají!
58'
Dvě minuty také pro domácí.
58'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová).
58'
Slavia se dopouští faulu po střele na brankovišti. Dvě minuty a sedmička.
57'
Přišla ovšem ztráta a Slavia využívá rychlý kontr. Pokorná skóruje, dostala se až za obranu.
56'
Výborný zákrok hodonínské brankářky. Následně Franková posílá střelu nad bránu a Hodonín může útočit. Pokud promění, bude prakticky hotovo.
56'
Hodonín vede už o čtyři branky, další úspěšná střela, tentokrát z levé strany!
55'
Navíc hosté možná trochu uspěchali zakončení a z pravého křídla se mýlí!
55'
Poláchová zvyšuje vedení domácích a schyluje se k obrovskému překvapení!
55'
54'
Jenže Slavia ztrácí míč a Hodonín může nejen pošetřit čas, ale pokusit se především zvýšit vedení.
54'
Ale teď dochází k vyloučení jedné z domácích hráček. Oslabení v této fázi zápasu může být kritické.
53'
Domácí se drží v senzačním vedení, které se jim povedlo zvýšit na rozdíl dvou branek!
53'
Ani nadvakrát se Slavii nepodařilo dostat míč do sítě. Do útoku přechází domácí.
52'
Poláchová přihrála na levé křídlo Begalové, která vsítila gól domácího týmu po seběhu k brankovišti.
51'
Míšová technickým zakončením z levé strany srovnává na 23:23!
51'
Poláchová zkoušela podstřelem trefit bránu, ale neprosadila se.
50'
Rychlá protiútok Slavie využila Míšová.
49'
Domácí se na pravém křídle dopustili nejspíš přešlapu. Jeji střela byla i tak vykryta brankářkou Slavie.
48'
Pokorná však selhala, střelu poslala mimo branku!
48'
Domácí dostávají dvouminutový trest a ještě to bude sedmička pro Pokornou.
48'
Při signalizované pasivitě vystřelila Cholevová do protipohybu hostující brankářky.
47'
Pokorná velmi rychle zakončila útok hostů a snižuje.
47'
Poláchová střelou do levého horního rohu zvyšuje vedení Hodonína.
46'
Večeřová dostala přihrávku na hranici brankoviště, ale nikým nebráněna nedokázala skórovat. Skvělý zákrok domácí brankářky.
46'
Pospíšilová technickým obloučkem překonala brankářku Slavia a vrací domácí do vedení.
45'
Míšová se prosadila střelou z levé strany brankoviště.
44'
Hodonín se sice ubránil, ale pak se domácí dopouští velké chyby. Chtěli rozehrát dlouhou přihrávkou, jež nenašla adresáta a míč končí v autu.
43'
Dobrá obrana domácích zatím nepustila Slavii ke střele. Už je signalizována pasivita.
42'
Ovšem Pospíšilová vrací Hodonínu těsné vedení.
42'
Slavie srovnává na 19:19 po střele středem.
41'
Po další ztrátě Slavie se z levého křídla prosadila Poláchová střelou ke vzdálenější tyči!
40'
Hostující hráčka se provinila útočným faulem. Protiútok domácích končí srovnáním na 18:18!
39'
Cholevová skutečně snižuje na rozdíl jediné branky! Slavia si bere oddechový čas.
39'
Důležitý zákrok hodonínské brankářky, která dává svému týmu šanci ke snížení.
39'
Parádní útok Poláchové z levého křídla. Obhodila brankářku pražského celku.
38'
Ani tento útok gól nepřinesl, míč šel mimo tři tyče. Hodonín se řítí do útoku.
37'
To už chtěla Pokorná asi příliš. Její podstřel z hranice devítky šel vedle. Neprosadil se však ani Hodonín. A tak se hosté vrací do útoku.
36'
Pokorná drží Slavii stále v komfortním vedení.
36'
Poláchová využívá rychlý protiútok po levé straně. Seběhla si až k brankovišti a skóruje.
35'
Znovu Hodonín nevyužil neúspěchu soupeřek. Pusztaiová vychytala střelu středem.
35'
Vzápětí se domácím povedlo ubránit útok soupeřek.
34'
Domácí hráčky se dostaly do kombinace na hranici brankoviště a podstřelily brankářku Slavie.
34'
Pokorná zvyšuje vedení Slavie, tentokrát z levé strany.
32'
Rychle využitý útok středem.
32'
Pokorná se odhodlala ke střele z dálky zpoza obrany a dává gól.
32'
Slavistkám je signalizována pasivita.
31'
První střela druhého poločasu, kterou obstaral domácí tým, končí na levé tyči.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:18.
Házenkářky Hodonína ještě dostaly šanci k poslední střele přes zeď, ale míč poslaly mimo. Přesto ke konci prvního poločasu ukázaly, že by přeci jen mohly hrát se Slavií vyrovnaný zápas a před odchodem do šatny prohrávají jen o tři góly.
30'
30'
Po střele nad bránu se k míči dostává Hodonín.
30'
Domácí první střelu soupeřek ubránili, ale Slavia zůstane u míče.
29'
Sehrávka na levé křídlo a branka Novákové.
29'
Slavistky přichází o míč při svém útoku. Domácí si berou oddechový čas.
28'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
27'
Šemetavová se prosadila středem brankoviště.
27'
Další sedmička pro Slavii. Tentokrát se Pokorná neprosadila.
26'
Tyč zastavila útok L. Tomašechové z levého křídla.
26'
Slavistky okamžitě nalezly odpověď a vrací si čtyřgólový náskok.
25'
Dlouhý útok Hodonína, při kterém byla signalizována pasivita, proměnila střelou k levé tyči Gartnerová.
24'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná).
24'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Hedvika Nováková).
24'
S brankami se nyní roztrhl pytel. Hodonín také proměnil rychlý útok.
23'
Okamžitě odpovídá Pokorná.
23'
Šemetavová se prosadila střelou zpoza obrany.
22'
22'
Jačková sice těsně minula pravý horní růžek, ale byla faulována po náskoku do brankoviště. Sedmička.
21'
Neúspěšný útok předvedly i házenkářky Slavie.
20'
Střelu z dálky Pusztaiová bez problému chytá.
20'
Hodonínu už je signalizována pasivita.
19'
Ubránily se i hráčky Hodonína, které se vrací do útoku.
19'
Střela domácího týmu zpoza obrany jde mimo bránu.
18'
Slavistky se ale drží v třígólovém vedení. Okamžitě odpovídá Jačková.
17'
Po dobré obraně se dostala do brejku Pospíšilová, která v souboji jedna na jednu proti brankářce zakončila obloučkem k levé tyči.
16'
Slavia hraje v plném počtu a ještě se ubránila útoku soupeřek.
16'
Další gól Pokorné, která zatím v dnešním utkání střelecky řádí.
15'
Rychlý útok domácích a míč končí v síti Slavie.
15'
Jačková tuto akci doslova odpracovala. Nakonec se prosadila střelou z hranice devítky.
14'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Hodonín (Nikola Kalinová).
14'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
14'
Domácí se prosadili po rychlé přihrávce na hranici brankoviště.
13'
Franková dostala přihrávku do druhé vlny, seběhla si za devítku a tvrdou střelou zvyšuje.
12'
Hodonín toho ale nijak nevyužil. Střela středem končí na tyči!
12'
Technická chyba útočící Slavie Praha, ztráta míče.
11'
Pusztaiová v brance Slavie čelila osamocené soupeřce na hraně brankoviště. Dokázala ji vychytat a střelu zlikvidovala.
11'
Fryčáková zvyšuje vedení Slavie.
10'
Ovšem střela Hodonína jde nad bránu.
10'
Na levém křídle došlo k nedovolenému zákroku bránícího pražského týmu. Akce domácích pokračuje.
9'
Tyč zastavila další z řady střel Slavie. Domácí zbytečně ztrácí míče a pouští soupeřky do náporu.
9'
Slavia se trhá ve skóre. V obraně vybojovala míč a rychlý kontr zakončila znovu Pokorná.
8'
Technická chyba Hodonína, míč jde do rukou Slavie, která dává gól zásluhou Pokorné.
8'
Slavistky proměnily rychlý útok po návratu před brankoviště soupeře.
7'
Další střela nad, tentokrát od Hodonína nepotrestána.
6'
Slavia střílí nad bránu Hodonína, rychlý brejk proměnila na druhé straně Begalová, jež se dostala za obranu.
6'
Obrana domácích zblokovala střelu Pokorné. Míč zůstává Slavii.
5'
Pod nohy brankářky Slavie poslala míč Cholevová, jež srovnává z levé strany.
4'
Útok z pravého křídla, Novotná si parádně naskočila do brankoviště a prostřelila domácí brankářku.
3'
Chyba Gartnerové při sehrávce do křídla, míč míří do autu.
3'
Oba týmy se dopustily nepřesných zakončení a ztrát míče. Postupný útok rozjíždí domácí házenkářky.
2'
Rychlý návrat domácích do útoku po ztrátě Pražanek. Kalinová střelou k levé tyči srovnává.
2'
Hodonín naopak přichází o míč po střele mimo tři tyče.
1'
Slavistky se prosadily hned z prvního útoku. Svobodová skóruje středem.
1'

HK Hodonín: Blažková, Zichová – Poláchová, D. Tomašechová, Begalová, Vysloužilová, Šemetavová, Jadamíková, Gärtnerová, L. Tomašechová, Pospíšilová, Kalinová, Králová, Cholevová, Nováková.

DHC Slavia Praha: Pusztaiová, Šlejtrová – Franková, Míšová, Novotná, Večeřová, Pokorná, Líbalová, V. Fryčáková, Vítová, Svobodová, Chlupová, Jačková..
Oba týmy spolu svedly dva zápasy v letech 2017 a 2018, v obou se radovala z vítězství Slavia. Na hřišti Hodonína v září 2017 zvítězila 28:20.
V minulém kole Slavia remizovala na hřišti Michalovce 26:26. Hodonín naopak doma padl vysoko s Mostem 26:36.
Favoritkami zápasu jsou házenkářky Slavie. Těm patří po sedmi kolech šesté místo v tabulce MOL ligy se ziskem 10 bodů a bilancí 4 výher, 2 remíz a pouze 1 porážky. Hodonín se naopak zatím v lize trápí, vyhrál jen jeden zápas a je až na 11. místě.
V sobotu pokračuje domácí MOL liga žen, v jejímž 8. kole se spolu utkají také házenkářky HK Hodonína a DHC Slavie Praha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.