Házená - MOL liga ženy - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Michalovce - 7. března 2020   17:30

Michalovce

60'
Slovenky střelou z pravé strany z úhlu ještě upravují dnešní výsledek.
60'
Začala nám běžet poslední minuta dnešního zápasu.
59'
Střela z pravé strany skončila pod horní tyči hostující brány.
58'
Čas rychle utíká a tohle už domácí hráčky nezvládnou.
56'
Úspěšná sedmička. Sníženo na rozdíl pěti branek.
54'
Olomouckému týmu se podařilo znovu snížit! Už jim ale nezbývá příliš šancí.
53'
Slovenky zakončují svou přesnou ránu k tyči.
52'
Nyní jsme viděli opět dva rychlé góly, na každé straně po jednom.
51'
Ze sedmičky se slovenskému týmu podařilo prosadit. Vede tak znovu o šest.
50'
Slovenskému týmu se nepovedla kombinace a domácí znovu stahují!
49'
Domácí ze sedmičky snižují na rozdíl šesti branek.
48'
Oba týmy teď přidaly po jedné brance na každé straně.
47'
Olomouci se stále nedaří a znovu po dvou rychlých akcích přichází opět dvojnásobný trest!
45'
Chyby domácích hráček nabídly slovenským házenkářkám znovu dva laciné góly.
43'
Opět sledujeme sérii nepřesnosti na obou stranách.
Vzápětí ale domácí neuhlídali si své kombinace a znovu utíkají tak hosté do čtyřbrankového vedení.
41'
Hráčky ze Slovenska nedokázaly zakončit, na druhé straně domácí ano. Olomouc tak stáhla na rozdíl tří branek.
40'
Olomouci se teď podařilo tvrdou střelou k tyči snížit na rozdíl čtyř branek.
39'
Oba tými nám přidaly po jedné brance na každé straně.
37'
Tohle se domácím nepovedlo! Další protiakce a znovu gól soupeře. Čas na poradu.
36'
Olomouc dvakrát přišla o balón po chybách a Michalovce znovu trestají! Vedou tak už o čtyři branky.
35'
Dvě rychlé akce a hostující házenkařky přidávají dva snadné góly.
33'
Domácí hráčky ale dokázaly znovu odpovědět.
31'
Druhý poločas začaly úspěšně hostující házenkařky Michalovců.
31'
30'
29'
V Olomouci máme znovu srovnáno. Střela jedné z hostujících hráček zapadla k tyči.
27'
Po delším čase se do vedení teď dostávají domácí.
26'
Dvě rychlé akce na každé straně a skóre se nám znovu posouvá o jednu branku. Stále tak sledujeme hodně vyrovnaný zápas. Kde jeden tým uteče do vedení a druhý ho hned vzápětí dorovná.
25'
Oba týmy nám teď přidaly po jedné brance.
22'
Michalovce mohly jít nejprve do dvoubrankového vedení. Zakončit ale nedokázaly. Na druhé straně z rychlé protiakce domácí vyrovnávají.
21'
Přízemní střela jedné z hostujících hráček zapadla do domácí brány.
19'
Opět se nám na hřišti množí nepřesnosti na obou stranách.
17'
Po delší pasáži bez gólů se nám skóre v krátkém sledu znovu posunulo o jedno na každou stranu.
16'
Útočná kombinace domácích nám znovu přináší vyrovnání.
15'
Ale hned z další akce se hostující hráčky vrací do vedení.
14'
Střela jedné z domácích hráček zapadla k tyči. Máme znovu srovnáno.
13'
Po sérii nepřesností se nejprve domácím hráčkám podařilo vyrovnat. Hosté ze Slovenska ale hned vzápětí se vrátili do vedení.
10'
Zatím je to takový zápas na houpačce. Oba týmy se střídají ve vedení. Nyní se dostaly do vedení střelou k tyči hostující hráčky.
9'
Oba týny teď během minuty dokázaly přidat po dvou brankách na každé straně.
8'
Zatím sledujeme hodně vyrovnaný zápas. Aktuální stav je 5:5
7'
Střela jedné z domácích hráček zapadla k tyči.
6'
Po dvou chybách domácích hráček teď hostují hánzekařky přidaly dva rychlé góly.
4'
Sledujeme teď sérii nepřesností na obou stranách.
3'
Zatím sledujeme vyrovnaný zápas, oba týmy opět přidaly po jednom gólu.
1'
Hostující hráčky nejprve otevřely skóre přesnou střelou, hned vzápětí se ale domácím hráčkám podařio vyrovnat.