Házená - MOL liga ženy - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Veselí n/M - 9. listopadu 2019   17:30

Olomouc
Olomouc
2' Salčáková  • 3' Trumpešová  • 4' Závišková  • 6' Salčáková  • 8' Kašpárková  • 9' Patrnčiaková  • 10' Kašpárková  • 11' Trumpešová  • 14' Trumpešová  • 16' Kašpárková  • 18' Kašpárková  • 19' Patrnčiaková  • 20' Patrnčiaková  • 22' Patrnčiaková  • 23' Závišková  • 28' Jansová  • 29' Patrnčiaková  • 30' Salčáková  • 33' Patrnčiaková  • 36' Patrnčiaková  • 38' Kašpárková  • 41' Trumpešová  • 43' Jansová  • 44' Salčáková  • 45' Kašpárková  • 50' Kašpárková  • 52' Závišková  • 53' Kašpárková  • 54' Salčáková  • 55' Jansová  • 57' Závišková  • 59' Salčáková
33:32
(18:16)
Veselí n/M
Veselí n/M
2' Kučerová   • 5' Boorová   • 8' Novotná   • 10' Vodná   • 14' Vodná   • 15' Kubáčková   • 18' Vodná   • 21' Michálková   • 22' Michálková   • 25' Víchová   • 25' Novotná   • 27' Kučerová   • 29' Kubáčková   • 29' Lukšíková   • 34' Kučerová   • 35' Boorová   • 37' Vodná   • 39' Michálková   • 42' Kučerová   • 44' Novotná   • 46' Štipčáková   • 47' Vodná   • 48' Kučerová   • 49' Víchová   • 52' Kubáčková   • 54' Boorová   • 57' Kučerová   • 59' Boorová
Olomouc
Bubeníček, Petruška
Veselí n/M

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a děkuji Vám za pozornost. Budu se těšit zase někdy příště u onlinů ze sportovní haly v Olomouci, na viděnou!
DHK Zora Olomouc – SHK Veselí n.M. 33:32 (18:16)
Nejvíce branek: Kašpárková 8, Patrnčiaková 8/1, Salčáková 6 – Kučerová 10/4, Vodná 5, Boorová 4. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/4. Vyloučení: 3:4.
Je tady závěr zápasu a domácí hráčky se vrhají na Raškovou jako kdyby vyhrály titul! A bodejť by ne, vždyť domácí brankářka v posledních vteřinách zachránila těsné vítězství fantastickým zákrokem. Domácí tak zvítězili i nad Veselím a zůstanou před Pískem na druhém místě.
60'
Trumpešovou vychytala Nejezchlebová, stejně si ale vedla i na druhé straně Rašková proti Boorové!
60'
Oddechový čas pro domácí.
59'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Michaela Boorová).
59'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Martina Salčáková).
58'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Yuliia Kučerová).
58'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Annamária Patrnčiaková).
58'
Patrnčiakovou vychytala Nejezchlebová.
57'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Yuliia Kučerová).
57'
Oddechový čas pro hosty.
57'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Iva Závišková).
56'
Kučerovou ve velké šanci vychytala Rašková!
55'
Pastorkovou vychytala Rašková jen s velkými obtížemi.
55'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová).
54'
Do branky domácích se vrací Rašková.
54'
54'
Hosté teď hned dvakrát doplatili na hru bez brankáře.
54'
53'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková).
52'
52'
Salčáková nastřelila tyč!
52'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Tereza Kubáčková).
51'
51'
Štipčáková nepropálila blok domácích hráček.
50'
49'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Laura Víchová).
49'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Annamária Patrnčiaková).
49'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Dagmar Lukšíková).
48'
47'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Anna Vodná).
47'
Střelu Záviškové tečovala jedna ze soupeřek, Nejezchlebová si ji přesto našla.
46'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Veronika Štipčáková).
45'
44'
44'
Do branky domácích nastupuje Polášková.
44'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Kateřina Novotná).
43'
43'
Další pokus Kubáčkové už Rašková zlikvidovala.
42'
Závišková trefila tyč, hned po ní Patrnčiakovou vychytala Nejezchlebová.
42'
41'
Střelu Kubáčkové Rašková zastavila.
41'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Jarmila Trumpešová).
40'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Diana Michálková).
40'
Michálková běžela sama a brankářku, ale trestuhodně minula!
39'
39'
Přihrávka na Boorovou byla příliš dlouhá, jinak by se hostující hráčka dostala za obranu domácích.
39'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Diana Michálková).
38'
37'
36'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Annamária Patrnčiaková).
36'
Kubáčková neprostřelila blok domácích.
35'
Střelu Patrnčiakové z úhlu si Nejezchlebová pohlídala.
35'
34'
Kašpárková zamířila nad branku.
34'
33'
33'
Rána Kubáčkové směřovala do tyče!
32'
Kašpárkové přihrávka na spoluhráčku nevyšla, protiútok hostů však také skončil bez jakékoliv střely.
31'
31'
Proti sedmimetrovému hodu Kučerové nastoupí do branky Polášková.
31'
Vytáhla se i Rašková proti Vodné.
31'
Záviškovou zastavila brankářka hostů.
31'
Do branky hostů se na začátek druhého poločasu vrací Nejezchlebová. V domácí brance pokračuje Rašková.
První poločas je za námi a nabídl opravdu napínavou podívanou. Zpočátku se oba týmy přetahovaly o jednobrankové vedení, poté se Olomouci podařilo nepatrně odskočit, ale Veselí nad Moravou opět srovnalo. Domácí si však ještě v posledních dvou minutách dokázali vzít dvoubrankový náskok zpět a tak budou druhý poločas začínat v nepatrně lepší pozici.
30'
30'
30'
Kubáčková trefila jen domácí hráčku.
29'
29'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Dagmar Lukšíková).
29'
28'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Kristína Pastorková).
28'
27'
27'
27'
Ani napodruhé Jansová neuspěla, tentokrát ji zastavila výborná Hřebejková.
26'
Jansová ve velké šanci přešlápla!
25'
25'
Kašpárková nastřelila tyč! Hned poté se obě brankářky vyznamenaly parádními zákroky!
25'
23'
23'
Boorová neprostřelila Raškovou.
22'
22'
22'
21'
Patrnčiaková mířila jen do brankářky.
21'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková).
21'
20'
20'
Kučerovou zastavila Rašková.
19'
19'
Závišková mířila nad branku.
18'
18'
17'
Napodruhé se Novotná provinila postavením v brankovišti.
16'
Novotnou vychytala Rašková.
16'
15'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Diana Řezníčková).
15'
14'
14'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Martina Salčáková).
14'
14'
12'
Boorová neprostřelila brankářku domácích.
11'
11'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková).
11'
Do branky hostů nastupuje Hřebejková.
10'
10'
9'
8'
Kučerová mířila jen nad branku.
8'
8'
7'
6'
5'
5'
Střelu Vodné zastavila Rašková. Činila se i Nejezchlebová proti Jansové.
4'
4'
Kubáčková přestřelila.
3'
Střelu Kubáčkové srazila Jansová vedle branky.
3'
3'
2'
2'
1'
Kučerová nepropálila blok domácích.
1'
V brance domácích dnes nastoupí Rašková. Za hosty začne Nejezchlebová.

DHK Zora Olomouc: Haládiková, Rašková, Polášková – Závišková, Trumpešová, Jansová, Sovová, Protivánková, Kašpárková, Salčáková, Krajčovičová, Řezníčková, Patrnčiaková.

SHK Veselí n.M.: Hřebejková, Nejezchlebová – Kučerová, Víchová, Novotná, Štipčáková, Vodná, Lukšíková, Michálková, Kutálková, Pastorková, Janoušková, Kubáčková, Boorová.

Rozhodčí: Bubeníček, Petruška.
Kdo natáhne svou vítěznou sérii a bude se radovat z dalšího vítězství? Uhájí Zora domácí prostředí, nebo Veselí potvrdí zlepšující se výkony? To se ukáže už v 17:30!
Nejlepší střelci:
Iva Závišková (DHK Zora Olomouc) – 44 branek
Yuliia Kučerová (SHK Veselí nad Moravou) – 57 branek
SHK Veselí nad Moravou – 6. místo (10 bodů)
Hosté se zatím drží v šedém průměru. Na úvod sezóny podlehli Duslo Šaľe a Porubě, poté slavili povinná vítězství nad Prešovem a Bánovcemi, načež čelili naopak Mostu a favoritovi jasně podlehli. Utkání se Slávií Veselí ještě těsně prohrálo, nicméně od té doby se veze na vlně tří vítězství. Dunajsou Stredu smetlo rozdílem devíti branek, s Hlohovcem si poradilo ještě větším rozdílem. Jakž takž vyrovnaným soupeřem byly hostům jen zlínské hráčky, které podlehly 19:24. Nyní by si Veselí rádo připsalo skalp Olomouce.
DHK Zora Olomouc – 2. místo (14 bodů)
Olomouc v úvodním zápase sezóny prohrála s Porubou, hned v tom dalším si ale mohla spravit chuť proti Prešovu a posledním Bánovcím. Největší výzvou pro domácí házenkářky bylo utkání v Mostě, kde se jim dlouhodobě nedaří, namísto loňského debaklu však tentokrát olomoucké hráčky prohrály jen těsně. O týden později navíc Zora fantasticky udolala Slavii rozdílem jediného gólu, poté i Dunajskou Stredou, Sportu Hlohovec a Zlín. V posledním duelu Olomouc v přímém boji o třetí místo přetlačila i Písek a díky tomuto vítězství se dostala i před Porubu. Domácí házenkářky tak budou útočit už na šesté vítězství v řadě!
Příjemný sobotní podvečer, vítejte u textového online přenosu z utkání házenkářské MOL ligy žen mezi DHK Zora Olomouc a SHK Veselí nad Moravou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.