Házená - MOL liga ženy - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Most - 30. listopadu 2019   15:00

Písek
Písek
4' Kvášová  • 13' Hauserová  • 14' Kvášová  • 18' Merglová  • 19' Benešová  • 21' Hauserová  • 22' A. Velková  • 27' Součková  • 28' Kvášová  • 29' Součková  • 30' Pešková  • 30' Kvášová  • 34' Hauserová  • 36' Benešová  • 37' Hauserová  • 38' Pešková  • 39' Pešková  • 45' Kvášová  • 46'   • 47'   • 56' Hauserová  • 58' Kvášová  • 60' Kvášová
25:36
(13:15)
Most
Most
2' Mikulášková   • 5'    • 6' Šustková   • 8' Kostelná   • 8' Borovská   • 9' Mikulášková   • 10' Šustková   • 11' Maňáková   • 16' Zachová   • 17' Kostelná   • 18' Kostelná   • 24' Šustková   • 25' Eksteinová   • 28' Borovská   • 30' Kostelná   • 32' Stříšková   • 34' Maňáková   • 35' Šustková   • 37' Maňáková   • 38' Šustková   • 41' Zachová   • 42' Šustková   • 45' Zachová   • 49' Kostelná   • 50' Mikulčík   • 51' Mikulčík   • 52' Borovská   • 53' Maňáková   • 54' Mikulčík   • 54' Mikulčík   • 55' Borovská   • 57' Šípová   • 58' Stříšková   • 59' Borovská   • 60' Zachová
Písek
Barták, Hladký.
Most

Je za námi atraktivní duel mezi Pískem a Mostem. Favorit nakonec potvrdil svou roli a vítězí jednoznačným rozdílem. Utkání bylo ovšem velkou část velice vyrovnané. Ještě v 47. minutě by stav 22:24 a vše vypadalo na dramatickou koncovku. Mostečanky ovšem zařadily vyšší rychlostní stupeň a především díky Mikulčík a Borovské, začal náskok Baníku narůstat, až na konečný stav 25:36. To je pro tuto chvíli vše, ale ne na dlouho, protože již zítra Sokolky přivítají v předehrávce Michalovce. Přeji hezký večer.
Sokol Písek – DHK Baník Most 25:36 (13:15)
Nejvíce branek: Kvášová 8/1, Hauserová 4, Součková 3/1 – Šustková 7, Borovská 5, Kostelná A., Maňáková a Zachová po 4. Rozhodčí: Barták, Hladký. Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/1. Vyloučení: 5:5.
60'
Poslední slovo mají Mostečanky, jmenovitě Zachová, která otřela svou střelu o pravou tyč.
60'
Kvášová zamířila přesně pod horní tyč.
60'
Rozběhla se poslední minuta dnešního zápasu.
59'
Borovská zamířila pod horní tyč a náskok hostujícího týmu již vyšplhal na 11 branek.
58'
Kvášová si poradila sama proti třem hráčkám Mostu a dokázala přesně zamířit.
58'
Kozáková je vyloučena na dvě minuty.
58'
Stříšková šla sama na bránu a bez potíží prostřelila domácí brankářku.
57'
Šípová schovala svou střelu za bránící hráčku a Šachová již na balón nedosáhla.
56'
Před Hauserovou se otevřel velký prostor, kterého dokázala využít ke vstřelení branky.
56'
Oddechový čas pro domácí.
55'
Kubišová nastřelila levou spojnici hostující brány. Míč se odrazil k Borovské, která po dalším samostatném úniku navýšila náskok Mostu na rozdíl deseti branek.
54'
Mikulčík zakončila protiútok Mostu. V posledních minutách se bude pouze rozhodovat o tom, o kolik branek Most vyhraje.
54'
Mikulčík přidává další gól po úniku.
53'
Maňáková zvyšuje na rozdíl sedmi branek a je jasné, že všechny body půjdou na sever Čech...
52'
Po souhře mosteckých hráček se do úniku dostala Borovská, která se nemýlila.
51'
51'
Další gól Mikulčíkové, která nyní zamířila přesně pod břevno. Písek hraje v plném počtu.
50'
Mikulčík přidává další gól po samostatném úniku.
49'
Zároveň byla vyloučena domácí tahounka Kvášová.
49'
Katarína Kostelná zamířila přesně k pravé tyči.
47'
Další gól přidává Michková, když chladnokrevně přehodila hostující gólmanku. Baník hraje v plném počtu.
46'
Michková se prosadila tváří v tvář proti Müllnerové.
45'
Mikulášková oslabí Most na dvě minuty.
45'
Kvášová zakončila rychlý protiútok.
45'
Zachová zamířila přesně k bližší tyči.
44'
Také Müllnerová na druhé straně podržela svůj tým.
43'
Borovská zamířila do levé nohy Šachové.
42'
Šustková projela domácí obranou jako nůž máslem a po nekompromisním zakončení zvýšila vedení Mostu.
41'
Zachová úspěšně zakončila samostatný únik.
40'
Součková byla úspěšná na sedmičce.
40'
Kostelná využila sedmimetrového hodu.
39'
Pešková dává gól se štěstím, když nastřelila brankovou konstrukci, od které se míč odrazil do brankářky a následně za brankovou čáru.
38'
Zachovou na sedmimetrovém hodu vychytala Šachová.
38'
Svobodová je vyloučena na dvě minuty.
38'
Pešková opět snižuje.
38'
Šustková je autorkou dvacáté branky Písku.
37'
Hauserová snižuje na rozdíl tří branek.
37'
Maňáková zakončila další brejk Mostu.
36'
Benešová se rychle zbavila bránící hráčky a poté přesně zakončila.
35'
Šustková se prosadila po rychlém protiútoku.
34'
Hauserová předvedla pohledný průnik.
34'
Maňáková přidává další gól a náskok Mostu začíná narůstat.
33'
Málo vídaná situace. Kvášová ze sedmičky přestřelila.
32'
Stříšková otevírá brankový účet druhé půle, když prostřelila Šachovou. Rovněž Písek vyměnil brankářky.
31'
Most do druhé půle vyměnil brankářky. Müllnerová si hned připisuje první úspěšný zákrok, proti střele Kubišové.
31'
První poločas nabídl pohlednou házenou. O něco více mohou být spokojené hráčky Mostu, které si do druhého dějství odnášejí dvoubrankové vedení. Domácí hráčky předvádějí velice bojovný výkon a tím zatím vymazávají papírové předpoklady, podle kterých měl být Most jasným favoritem.
Druhý poločas začne přibližně v 15:49.
30'
30'
Poslední slovo v prvním poločase měla Kvášová, která stanovila konečný výsledek této části hry.
30'
Alica Kostelná se prosazuje v početní výhodě. Nyní hraje Písek v plném počtu.
30'
Pešková snižuje na rozdíl dvou branek.
29'
Součková neměla při úniku rychlost a pod tlakem musela zakončit, naštěstí pro Písek přesně.
28'
Svobodová je vyloučena na dvě minuty. Začíná přesilovka Mostu.
28'
Borovská prostřelila domácí brankářku v pádu.
28'
Kvášová dnes již podruhé dává gól přes celé hřiště!
27'
Most opět zkouší hru bez brankářky.
27'
Součková prostřelila hostující brankářku mezi nohy.
26'
Most trápí nedisciplinovanost, další vyloučenou hráčkou hostujícího celku je Šustková.
25'
Eksteinová zamířila přesně ke vzdálenější tyči a Most opět odskakuje na větší brankový rozdíl.
24'
Šustková trochu uklidňuje hostující příznivce.
24'
Hauserová zkusila štěstí z otočky, ale Bezpalcová byla proti.
23'
Hauserová vidí žlutou kartu.
22'
Jihočešky rychle stahují brankové manko. Po gólu Velkové Sokol ztrácí pouze tři branky.
22'
Most hraje v plném počtu.
21'
Žlutá karta pro Merglovou.
21'
Hauserová se prosazuje v početní výhodě, když zamířila přesně do levé šibenice.
20'
Maňáková je vyloučena na dvě minuty.
19'
Benešová dává gól po samostatném úniku.
18'
Alica Kostelná je k nezastavení. Její další střela končí v domácí bráně.
18'
Před Merglovou se na levé straně otevřel velký prostor, kterého dokázala dokonale využít.
17'
Brankářka Bezpalcová rozehrála přesně na Alicu Kostelnou, která skórovala s pomocí pravé tyče. Také velice pěkný gól!
16'
Zachová přidává další gól po úniku.
15'
Hosté hrají v plném počtu. Borovská dostává žlutou kartu.
15'
Dvořáková střílí pouze do tyče.
14'
Nádherný průnik Kvášové a ještě hezčí zakončení domácí hráčky, když zamířila na milimetry přesně pod horní tyč!
13'
Alica Kostelná oslabí Most na dvě minuty.
13'
Hauserová snižuje.
12'
Dělovka Kubišové se odrazila od horní tyče.
11'
Alica Kostelná dostává napomenutí v podobě žluté karty.
11'
Maňáková se trefila k levé tyči.
10'
Šustková chytře přelobovala domácí brankářku a Písek si bere oddechový čas.
9'
Vedení Mostu začíná narůstat. Další branku přidává Mikulášková.
8'
Borovská dává gól přes bránící hráčku.
8'
Katarína Kostelná zvyšuje náskok Mostu.
6'
Šustková vyslala přesnou střelu a Most jde potřetí do vedení.
6'
Kvášová vyrovnává po sedmičce.
5'
Severočešky jdou opět do vedení.
4'
Baník kompletní.
4'
Kvášová prokázala dokonalý přehled a přes celé hřiště poslala míč do prázdné brány Mostu.
3'
Katarína Kostelná usedá ke dvouminutovému trestu.
2'
Eksteinová dostává žlutou kartu.
2'
Mikulášková otevírá skóre dnešního utkání.
1'
První úspěšný zákrok si připisuje Bezpalcová.
1'

Sokol Písek: Kržová, Preslová, Šachová – Kozáková, K. Kubišová, Michková, Kvášová, Hauserová, A. Velková, Merglová, Svobodová, Benešová, Šmrhová, Součková, Pešková.

DHK Baník Most: Bezpalcová, Müllnerová – V. Dvořáková, Borovská, Stříšková, Šustková, Šípová, Mikulčík, Kostelná, Eksteinová, Maňáková, Poláková, Kostelná, Zachová, Mikulášková.

Rozhodčí: Barták, Hladký.
Tým Písku nejvíce táhne Hana Kvášová, která má na svém kontě již 75 přesných zásahů. Kvášová je v lize druhou nejproduktivnější hráčkou. Na druhé straně mosteckou ofenzívu nejvíce podporuje Dominika Zachová, která se v jedenácti zápasech dokázala prosadit přesně šedesátkrát.
Písecké házenkářky čeká v sobotu velice těžká prověrka, v podobě utkání s vedoucím mužstvem – DHK Baník Most. Sokolky prožívají vynikající období a díky skvělé formě dokázaly vybojovat již 16 bodů, za to jim v tabulce patří šestá příčka. Tým Mostu asi netřeba představovat. Tradiční adept na nejvyšší příčky nezměnil ambice ani letos, což se mosteckým hráčkám daří. Baník z jedenácti zápasů klopýtl pouze jednou a s dvaceti body vede tabulku MOL ligy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.