Házená - MOL liga ženy - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba : Šaľa - 25. ledna 2020   18:00

Poruba
Poruba
1' Šmidáková  • 3' Konečná  • 6' Mýlková  • 8' Šmidáková  • 9' Prašivková  • 9' Prašivková  • 10' Polášková  • 12' Prašivková  • 17' Konečná  • 18' Farářová  • 23' Andrýsková  • 26' Maiwaelderová  • 29' Smetková  • 32' Polášková  • 33' Zemanovičová  • 34' Zemanovičová  • 41' Polášková  • 41' Polášková  • 42' Smetková  • 44' Smetková  • 51' Smetková
25:17
(15:9)
Šaľa
Šaľa
6' Tisajová   • 14' Pócsíková   • 15' Ščipová   • 17' Tisajová   • 19' Matušincová   • 22' Ščipová   • 27' Špendlová   • 29' Rácková   • 33' Ušiaková   • 34' Matušincová   • 34' Ščipová   • 46' Ščipová   • 48'    • 49' Gajdošová   • 57' Ušiaková
Poruba
Šaľa

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
DHC Sokol Poruba dnes jednoznačně předčil svého soka ze Slovenska, když základním kamenem k úspěchu zvolil pevnou obranu a rychlý protiútok. Díky tomu, že se mu toto dařilo, si dokázal již během úvodních minut vybudovat náskok, který ve druhém poločase ještě navýšil.
DHC Sokol Poruba – HK Slovan Duslo Šaľa 25:17 (15:9)
Nejvíce branek: Polášková 7/3, Smetková 4, Prašivková 3 – Ščipová 4, Matušincová 3/1, Ušiaková 2. Sedmimetrové hody: 4/3 – 2/1.
59'
Balon se opět zastavil o domácí břevno.
58'
Hosté nyní nastřelili tyč, brejk ale odrazila jejich brankářská šance.
57'
Nakonec se to povedlo Ušiakové.
56'
Vidíme opět stejný obrázek...a tím je nekonečné dobývání Porubské tvrze.
55'
Domácí rychle odpovídají brankou.
54'
Šaľa nakonec dává gól.
53'
Sokol stále drží pevnou obranu.
52'
Domácí obrana opět vyzařuje známky pevnosti.
51'
Sokolnice proměňují další brejk. Tentokráte se prosazuje Smetková.
50'
Oddechový čas pro domácí.
49'
A další branku přidává Gajdošová.
48'
Hostující hráčky se opět střelecky prosazují.
47'
Nyní se svými zákroky opět vyznamenaly obě brankářky.
46'
Až nyní se prosazuje Ščipová.
45'
Hostující hráčky opět pociťuje pevnost ale i tvrdost domácí obrany.
44'
44'
Smetková si připisuje další branku, tentokráte z brejku.
43'
Obrana domácích je opět neprostupná.
42'
Z devíti metrů se prosazuje Smetková.
41'
Další útočná chyba hostí a další proměněný brejk a další branka Poláškové.
41'
Oddechový čas pro hosty.
41'
Po chybě hostujících hráček v útoku se z rychlého brejku prosazuje Polášková.
40'
Obrana domácích ale rovněž plní svůj kvalitní standard dnešního utkání.
39'
Šaľa zlepšila obranu do druhé půle. Domácí se přes ní těžko dostávají.
38'
Na každé straně jsme nyní viděli po jednom zásahu brankářek.
37'
Polášková tentokráte sedmičku přestřelila.
36'
Polášková byla ve stejné diciplíně na druhé straně úspěšnější.
35'
Ščipová nyní neproměnila sedmičku.
34'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Olívia Ščipová).
34'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Barbora Zemanovičová).
34'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Karolína Matušincová).
33'
Zemanovičová rychle odpovídá gólem.
33'
Na druhé straně se prosazuje Ušiaková.
32'
Domácí opět začínají lépe, když Polášková proměňuje svoji šanci.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:50.
Domácí hráčky vyrukovaly na soupeřky s kvalitní obranou a následným přechodem do útoku. Takto padla většina branek domácího týmu, která stanovila rozhodující náskok domácího týmu, který bude Slovan hodně těžko dohánět.
30'
30'
Polášková proměňuje sedmimetrový hod.
29'
Na druhé straně brankově rychle odpovídá Rácková.
29'
Branku střílí Smetková...
28'
I hosté měli možnost brejku. Ten byla ale zazděn podklouznutím Tisajové.
27'
Špendlová už musela zakončit a svojí střelu proměnila v gól.
26'
Maiwaelderová využívá opět rychlého protiútoku po kvalitní obranné práci domácího celku.
25'
Smetková nyní trefuje pouze tyč.
24'
23'
Branku si připisuje také Adrýsková.
22'
Na druhé straně se prosazuje Ščípová.
21'
První sedmičku domácích proměňuje Polášková.
20'
Domácí brankářka si připisuje další zákrok.
19'
Střelou z dálky snižuje Matušincová.
18'
Za Porubu se prosazuje Farářová.
17'
Tisajová rychle odpovídá.
17'
Nakonec se prosazuje po krásném pasu Konečná....
16'
Nyní vidíme spoustu nepřesností na obou stranách...
15'
O další branku hostí se postarala Ščipová.
14'
Pócsíková ukončují střelecký půst hostí.
13'
Domácí brání pouze za pomoci faulů.
12'
Tentokráte postupný útok proměňuje a špatné vyběhnutí soupeřky využívá Prašivková.
11'
Domácí hráčky pokračují v neprostupné obraně. A nyní opět mohou zaútočit.
10'
Dobrou obranou a rychlým přechodem do útoku domácí decimují hostující hráčky. Tentokráte samostatný únik proměnila Polášková.
9'
9'
A Prašivková zakončuje ještě jednou, opět z brejku.
9'
Další úspěšný blok proměňuje v branku po rychlém protiútoku Prašivková....
8'
A toho využívá po rychlém protiútoku Šmidáková.
7'
Hosté ztrácejí míč po sražené střele....
6'
Domácím ale rychle vrací vedení Mýlková.
6'
Monika Tisajová se však již prosazuje a srovnává stav na 2:2.
5'
Tým hostí nyní orazítkoval břevno za zády domácí brankářky.
4'
Nyní jsme zaznamenali na každé straně po jednom zákroku brankářek.
3'
Michaela Konečná vrací vedení na stranu svého týmu.
2'
Matušincová proměňuje první sedmičku utkání.
1'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Marie Šmidáková).
1'
Na míči začínají domácí.
1'

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Devátá, Mučková, Krebsová – Mýlková, Kučerová, Dybalová, Konečná, Farářová, Maiwaelderová, Smetková, Andrýsková, Polášková, Prašivková, Misková, Baumbachová, Desortová, Šmidáková, Novobilská, Zemanovičová.

HK Slovan Duslo Šaľa: Chudovská, Furgaláková, Trepáčová, Novotná – Takáčová, Rácková, A. Obstová, Gajdošová, Špendlová, Janičićová, Königová, Pócsíková, Ščipová, Matušincová, Ušiaková, Némethová, Tisajová..
DHC Sokol Poruba

Domácí Poruba může v dnešním zápase prodloužit sérii bez porážky již na 5 zápasů. Poslední utkání odehráli na Jižní Moravě v Hodoníně a zvítězili 30:23.
HK Slovan Duslo Šaľa

Slovenský celek přijíždí do Ostravy v roli outsidera. Formu má poměrně slušnou, když vyhrál z posledních 5 zápasů tři a v posledním utkání dokázali remizovat 29:29 na domácí půdě s Pískem.
Všem příznivcům házené přeji pěkný sobotní podvečer při sledování utkání mezi týmy DHC Sokol Poruba a HK Slovan Duslo Šaľa.