Házená - MOL liga ženy - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Prešov : Olomouc - 7. září 2019   17:30

Prešov
Prešov
1' Popovcová  • 2' Ratvajská  • 3' Popovcová  • 8' Ratvajská  • 12' Šutranová  • 13' Vagaská  • 13' Ratvajská  • 19' Vencuriková  • 21' Šutranová  • 24' Ratvajská  • 26' Klučková  • 32' Šutranová  • 32' Klučková  • 37' Klučková  • 39' Ščerbáková  • 42' Ščerbáková  • 43' Popovcová  • 45' D. M. Vargová  • 48' Popovcová  • 51' Popovcová  • 55' Ščerbáková  • 58' Klučková  • 59' D. M. Vargová
23:30
(11:15)
Olomouc
Olomouc
2' Patrnčiaková   • 4' Krajčovičová   • 4' Jansová   • 6' Patrnčiaková   • 7' Patrnčiaková   • 9' Patrnčiaková   • 12' Jansová   • 17' Kašpárková   • 17' Kašpárková   • 20'    • 20' T. Fryčáková   • 23' Jansová   • 24' Jansová   • 25' Salčáková   • 29' Kašpárková   • 31' T. Fryčáková   • 31' Jansová   • 34' Gajdošíková   • 36' Gajdošíková   • 39' Jansová   • 42' Kapsová   • 44' Gajdošíková   • 50' Krajčovičová   • 51' Gajdošíková   • 52' Kašpárková   • 53' Salčáková   • 56' Gajdošíková   • 57' T. Fryčáková   • 58' T. Fryčáková   • 59'
Prešov
Feščáková, Poláková, Vagaská – Belušková, Čirčová, D. M. Vargová, Popovcová, Ratvajská, Vraňuchová, Šutranová, Petrovská, Ščerbáková, Kolubová, Vencuriková, Klučková.
Valér Cibere, Peter Richvalský
Olomouc
Rašková – Kapsová, Závišková, Jansová, Sovová, Kašpárková, Salčáková, Krajčovičová, Gajdošíková, Řezníčková, Krůpová, Patrnčiaková, T. Fryčáková.

V druhom polčase si už hostia svoje víťazstvo postrážili a tak Prešov podľahol doma Olomoucu 23:30!

Prajeme ešte pekný zvyšok večera.
Koniec zápasu.
59'
Gól strelil tím Bemaco ŠŠK Prešov (Diana Maria Vargová).
59'
Vylúčenie v tíme DHK Zora Olomouc (Jarmila Trumpešová).
59'
Vylúčenie v tíme DHK Zora Olomouc (Annamária Patrnčiaková).
58'
Gól strelil tím Bemaco ŠŠK Prešov (Lívia Klučková).
58'
Gól strelil tím DHK Zora Olomouc (Tereza Fryčáková).
58'
Vylúčenie v tíme DHK Zora Olomouc (Valentýna Kapsová).
58'
Vylúčenie v tíme Bemaco ŠŠK Prešov (Martina Popovcová).
57'
56'
Gól strelil tím DHK Zora Olomouc (Tatiana Gajdošíková).
55'
Gól strelil tím Bemaco ŠŠK Prešov (Stanislava Ščerbáková).
53'
Gól strelil tím DHK Zora Olomouc (Martina Salčáková).
52'
Gól strelil tím DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková).
51'
Vylúčenie v tíme DHK Zora Olomouc (Tereza Fryčáková).
51'
51'
51'
Gól strelil tím Bemaco ŠŠK Prešov (Martina Popovcová).
50'
Gól strelil tím DHK Zora Olomouc (Denisa Krajčovičová).
48'
45'
44'
43'
43'
Vylúčenie v tíme DHK Zora Olomouc (Klára Sovová).
43'
Vylúčenie v tíme Bemaco ŠŠK Prešov (Stanislava Ščerbáková).
42'
42'
Gól strelil tím DHK Zora Olomouc (Valentýna Kapsová).
40'
Nepremenený sedemmetrový hod tímu DHK Zora Olomouc (Martina Salčáková).
39'
39'
39'
Gól strelil tím DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová).
37'
36'
36'
Vylúčenie v tíme Bemaco ŠŠK Prešov (Viktória Vencuriková).
34'
32'
32'
Gól strelil tím Bemaco ŠŠK Prešov (Tatiana Šutranová).
31'
31'
31'
Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase je stav v Prešove 11:15, hostia teda vyhrávajú o štyri góly. Domáci tím tak čaká v druhom polčase ešte náročná úloha.
30'
Prvý polčas sa skončil.
29'
26'
25'
24'
Žltá karta pre tím Bemaco ŠŠK Prešov (Tatiana Vraňuchová).
24'
Gól strelil tím Bemaco ŠŠK Prešov (Lenka Ratvajská).
24'
23'
21'
21'
Vylúčenie v tíme DHK Zora Olomouc (Alžběta Krůpová).
20'
20'
Gól strelil tím DHK Zora Olomouc (Jarmila Trumpešová).
19'
Gól strelil tím Bemaco ŠŠK Prešov (Viktória Vencuriková).
17'
17'
16'
Žltá karta pre tím DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková).
13'
13'
Gól strelil tím Bemaco ŠŠK Prešov (Veronika Vagaská).
12'
Žltá karta pre tím DHK Zora Olomouc (Klára Sovová).
12'
12'
9'
Gól strelil tím DHK Zora Olomouc (Annamária Patrnčiaková).
8'
Žltá karta pre tím DHK Zora Olomouc (Denisa Krajčovičová).
8'
7'
6'
6'
Vylúčenie v tíme Bemaco ŠŠK Prešov (Lívia Klučková).
4'
4'
3'
2'
Žltá karta pre tím Bemaco ŠŠK Prešov (Lenka Ratvajská).
2'
2'
1'
1'
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

Bemaco ŠŠK Prešov: Feščáková, Poláková, Vagaská – Belušková, Čirčová, D. M. Vargová, Popovcová, Ratvajská, Vraňuchová, Šutranová, Petrovská, Ščerbáková, Kolubová, Vencuriková, Klučková

DHK Zora Olomouc: Rašková – Kapsová, Závišková, Jansová, Sovová, Kašpárková, Salčáková, Krajčovičová, Gajdošíková, Řezníčková, Krůpová, Patrnčiaková, T. Fryčáková

Rozhodca: Valér Cibere, Peter Richvalský
Vážení diváci, vitajte pri priamom textovom prenose zo zápasu 2. kola hádzanárskej MOL Ligy žien. V sobotu si zmerajú sily Bemaco ŠŠK Prešov a DHK Zora Olomouc. Stretnutie sa začne o 18:00.

Proti sebe nastupujú dva tímy, ktoré v úvodnom kole nedokázali bodovať a čo je veľmi zaujímavé, tak podľahli svojmu súperovi len o jeden gól. Prešov prehral v Zlíne veľmi nešťastne, keď podľahol českému súperovi 29:28. Olomouc neuspel doma s Porubou, ktorej podľahol 24:25. Oba tímy teda nešťastne prehrali v úvodnom kole, v tom druhom to však teraz môžu napraviť.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.