Házená - MOL liga ženy - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Veselí n/M : Dunajská Streda - 19. října 2019   17:00

Veselí n/M
Veselí n/M
1' Vodná  • 6' Kubáčková  • 6' Boorová  • 7' Boorová  • 9' Kubáčková  • 10' Kubáčková  • 15' Michálková  • 18' Michálková  • 19' Novotná  • 20' Víchová  • 22' Štipčáková  • 23' Vodná  • 24' Kučerová  • 26' Kubáčková  • 27' Víchová  • 31' Víchová  • 32' Novotná  • 36' Víchová  • 37' Kubáčková  • 38' Víchová  • 40' Kubáčková  • 41' Kubáčková  • 47' Kutálková  • 48' Boorová  • 51' Kutálková  • 56' Boorová  • 57' Kutálková  • 57' Boorová  • 58' Kubáčková
33:24
(17:12)
Dunajská Streda
1' C. Bugárová   • 5' B. Bíziková   • 11' B. Bíziková   • 12' Straková   • 15' Straková   • 19' Straková   • 19' Straková   • 21' B. Bíziková   • 22' Kozmová   • 26' B. Bíziková   • 30' Brunczviková   • 36' Szabó   • 40' Szabó   • 41' Straková   • 44' B. Bíziková   • 46' M. Rajnohová   • 49' Straková   • 49' Straková   • 54' Kozmová   • 55' Virág Demeter   • 56' B. Bíziková   • 58' Straková   • 60' B. Bíziková
Veselí n/M
T. Demi, M. Dvořáček
Veselí nad Moravou
Bundová, K. Bugárová, Szabó – Lelkesová, B. Bíziková, Kázmerová, Kozmová, Brunczviková, Straková, Virág Demeter, M. Rajnohová, Oláhová, C. Bugárová, Józanová.

SHK Veselí n.M. – MŠK Dunajská Streda 33:24 (17:12)
Nejvíce branek: Kubáčková 8, Kučerová 5/4, Víchová 5 – Bíziková 8/1, Straková 8, Kozmová 2. Rozhodčí: T. Demi, M. Dvořáček. Sedmimetrové hody: 5/4 – 2/1. Vyloučení: 1:2.
Veselí porazilo Dunajskou Stredu o devět branek 33:24 a splnilo tak roli favorita. Panenky vedly po celý průběh střetnutí. Náskok domácího celku narůstal hlavně ve druhém poločase, kdy domácí hráčky vedly i o deset branek.
60'
Bíziková po individuální akci dává pravděpodobně poslední branku střetnutí.
59'
Proti Strakové zasáhla dobře Nejezchlebová, která jí střelu vykopla.
58'
Kubáčková s míčem vyskočila a přesně vystřelila k tyči.
58'
Straková dává z pravého křídla branku.
57'
Boorová zkusila stejnou fintu, jako minule a i podruhé ji to vyšlo.
57'
Kutálková je dnes z pravého křídla stoprocentní ve druhém poločase.
56'
Bíziková hned dává branku Stredy.
56'
Boorová technickou střelou prostřelila Bugárovou.
55'
Druhý oddechový čas si vzal domácí kouč.
55'
Demeter dává branku po rychlém kontru z levého křídla.
54'
Nyní hostující celek to zahrával velmi dobře, na jeho konci byla přesná střela Kozmové.
53'
Domácímu celku byl pískán průraz Kutálkové.
52'
Domácí kouč Hudák si vzal time-out.
51'
Kutálková dostala diagonální přihrávku od své spoluhráčky a s přispěním tyče dává branku.
49'
Opět dává branku Straková z rychlého protiútoku.
49'
Rajnohová přihrávkou přes celé hřiště našla Strakovou a ta prostřelila Nejezchlebovou.
48'
Boorová ihned šla do útoku, který s přehledem zakončila.
47'
Kutálková zachovala při zakončení ledový klid a s přehledem zakončila.
46'
Rajnochová napřáhla a prudkou střelou přesně zamířila do pravého spodního rohu.
45'
Střela Bugárové byla tečována a pro míč v brankovišti si došla Nejezchlebová.
44'
Bíziková se s míčem otočila ve středu hřiště a přesně zakončila k tyči.
43'
Španělský kouč ve službách Dunajské Stredy si vzal oddechový čas.
43'
I po neproměněné sedmičce si Kučerová troufla na další a nyní ji s přehledem proměnila.
43'
Monika Rajnochová byla po faulu na brankovišti vyloučena na dvě minuty.
41'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Tereza Kubáčková).
41'
Straková z rychlé akce hostí koriguje stav zápasu na 19:24.
40'
Kubáčková se dnes rozstřílela, proti její střele neměla Bugárová šanci.
40'
Szabó z pravého křídla dává branku.
39'
Kučerová z levé strany šla s míčem na střed a vystřelila, branku Dunajské Stredy netrefila.
38'
Také Víchová dává svoji pátou branku, když opět unikla obraně slovenského celku.
37'
Tereza Kubáčková dává dnešní pátou branku.
36'
Víchová své přednosti – unikla všem a vstřelila pádu branku.
36'
Dunajská Streda se prosadila ze svého útoku.
35'
Kučerová házela za faul na Kubáčkovou sedmičku, ale nyní ji neproměnila, chtěla přelobovat Bundovou a to se jí nepodařilo.
35'
Vyloučení v týmu MŠK Dunajská Streda (Fanni Brunczviková).
34'
Bíziková vystřelila míč ze sedmičky na pravou nohu Nejezchlebové, ta míč vykopla a zasloužila si ovace domácích diváků.
33'
Kučerová sedmičku proměnila a Veselí vede pohodovým náskokem o osm branek.
33'
Bugárová vystřelila ze střední spojky, Nejezchlebová její pokus vyrazila.
32'
Kateřina Novotná z pravého křídla ke vzdálenější tyči skóruje.
31'
Laura Víchová šla do trháku a ten proměnila střelou k tyči.
31'
30'
30'
Gól vstřelil tým MŠK Dunajská Streda (Fanni Brunczviková).
29'
Straková získala pro slovenský celek míč a šla s ním až na brankoviště domácího celku, kde však vystřelila mimo. Nejezchlebová míč trošičku tečovala.
27'
Straková šla sama na Nejezchlebovou, tak ji pěkně vychytala.
27'
Víchová dává branku, když přehodila vysunutou Bundovou.
26'
Bíziková dává branku a ve slovenském celku je druhou nejpilnější střelkyní v dnešním zápase.
26'
Sudí avizovali Veselí pasivitu, na sebe to vzala Kubáčková a podstřelem se nemýlila.
24'
Kučerová nejprve naznačila střelu, hostující hráčka na to skočila a poté Kučerová se dostala sama až k brankářce, kterou prostřelila.
23'
Vodná dává branku, Veselí potvrzuje roli favorita vede o čtyři branky.
22'
Kosmova napřáhla z pravé spojky a mířila přesně ke vzdálenější tyči.
22'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Veronika Štipčáková).
21'
Bíziková dává na opačné straně branku.
21'
Janoušková vstřelila za domácí branku, ale ta nebyla uznána pro přešlap.
20'
Laura Víchová nebyla pokryta na levém křídle a dokázala toho využít.
20'
Domácí kouč si bere oddychový čas.
19'
Hned po vstřelené brance domácí inkasují z ruky Strakové.
19'
Kateřina Novotná dává branku z pravého pivota.
19'
Straková z rychlého protiútoku to měla celkem jednoduché, kdy trefovala odkrytou branku.
18'
Štipčáková procedila míč mezi hráčkami Michálkové a ta se nemýlila.
16'
Nejezchlebová se snažila dlouhou přihrávkou najít Víchovou, ale ta balon přebrala, nicméně domácí zůstanou na míči.
15'
Straková dává branku z pozice levého křídla.
15'
Stejná hráčka se doslova na brankovišti protlačila mezi protihráčkami jako tank a dává branku.
14'
Michálková dostává žlutou kartu.
14'
Kučerová dává sedmičku, když balon otřela o pravou tyč, a ten zapadl do sítě.
13'
Ale nestalo se tak, jelikož sudí viděl u hostujícího celku přestupek proti pravidlům.
12'
V útoku Veselí jsou vidět nepřesnosti, Dunajská Streda může se dotáhnout na kontaktní branku.
12'
Nekrytá Straková dává branku mezi nohy Nejezchlebové.
11'
Vzápětí sudí zapískali sedmičku proti Veselí a Bíziková dává na stejnou stranu jako v předchozím případě.
10'
Tereza Kubáčková postřelme dává gól a dává druhou branku za sebou.
9'
Kučerová přiťukla míč Kubáčková a ta se nemýlila z osy hřiště.
9'
Veselí hraje bez brankářky, MŠK to mohl už jednou potrestat, míč doskákal kousek vedle tyče.
8'
Riziková dává branku ze sedmičky střelou přesně k pravé tyči.
7'
Kateřina Novotná faulovala při střelbě a je vyloučena na dvě minuty.
7'
A opět rozběhnutá Boorová dostává přihrávku a s přehledem dává branku. Hostující kouč si bere první oddychový čas.
6'
Michaela Boorová dává branku z rychlého kontru domácího celku.
6'
Kubáčková dává Veselí opět vedení o jednu branku.
5'
Bíziková se individuálně uvolnila a vystřela, Nejezchlebová si na míč šáhla, ten ji přeskočil a skončil v brance.
4'
Úspěšnou autorkou je Kučerová, která zamířila přesně k tyči.
4'
Stejná hráčka je potrestána žlutou kartou a Veselí bude házet sedmičku.
3'
Lelkesová mířila z pravé strany na vzdálenější tyč, ale branku netrefila.
3'
Kučerová viděla žlutou kartu.
2'
Na konci druhé minuty jsou nepřesnou na obou stranách. Nyní je na tahu slovenský celek.
2'
Rajnohová je potrestána žlutou kartou.
1'
Hned vzápětí vyrovnává Dunajská Streda zásluhou Bugárové.
1'
Po kombinaci Kučerové a Kubáčkové skórovala Vodná.
1'
-1'
Jako první uvedou míč do hry házenkářky Veselí nad Moravou.
-5'
Dvojice rozhodčích přivádí jak český, tak slovenský do středu hřiště, hlasatel bude podle zápisu představovat hráčky divákům.
-38'
Obě dvě mužstva jsou již na palubovce a rozcvičují se.

SHK Veselí n.M.: Hřebejková, Nejezchlebová – Kučerová, Víchová, Novotná, Štipčáková, Vodná, Klimešová, Michálková, Kutálková, Pastorková, Janoušková, Kubáčková, Boorová.

MŠK Dunajská Streda: Bundová, K. Bugárová – Lelkesová, B. Bíziková, Kázmerová, Kozmová, Brunczviková, Straková, Virág Demeter, M. Rajnohová, Oláhová, C. Bugárová, Józanová.

Rozhodčí: T. Demi, M. Dvořáček.
Hráčky Veselí zatím získaly čtyři body, za dvě vítězství proti slovenským celkům, v minulém kole prohrály na Slavii o čtyři branky 24:28, hostující celek má jen dva body a v předchozím utkání prohrál o jednu branku s Olomoucí.
Příjemný sobotní podvečer z veselské haly. V rámci 7. kola MOL ligy se utkají házenkářky SHK Veselí nad Moravou s MŠK Dunajská Streda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.