Házená - MOL liga ženy - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Veselí n/M : Hlohovec - 14. února 2020   19:00

Veselí n/M
Veselí n/M
2' Vodná  • 3' Novotná  • 5' Lukšíková  • 8' Kubáčková  • 9' Pastorková  • 9' Kubáčková  • 12' Pastorková  • 15' Vodná  • 16' Víchová  • 16' Pastorková  • 18' Pastorková  • 20' Novotná  • 21' Lukšíková  • 26' Kubáčková  • 27' Víchová  • 30' Kubáčková  • 30' Kubáčková  • 34' Pastorková  • 35' Kubáčková  • 38' Vodná  • 38' Boorová  • 40' Štipčáková  • 41' Boorová  • 44' Pastorková  • 45' Boorová  • 47' Boorová  • 48' Víchová  • 49' Pastorková  • 49' Boorová  • 50' Pastorková  • 52' Víchová  • 54' Lukšíková  • 57' Boorová  • 57' Víchová  • 58' Víchová  • 58' Víchová  • 59' Kutálková  • 60' Kutálková
41:24
(18:13)
Hlohovec
Hlohovec
3' Tulipánová   • 6' Kisová   • 9' Kolečiánová   • 14' Kolečiánová   • 15' Czuczorová   • 16' Demajová   • 19' Czuczorová   • 21' Kolečiánová   • 24' Kolečiánová   • 26' Demajová   • 27' Tulipánová   • 33' Kisová   • 39' Tulipánová   • 42' Demajová   • 43' Kisová   • 44' Tulipánová   • 49' Czuczorová   • 50' Czuczorová   • 51' Kašníková   • 53' Czuczorová   • 55' Kašníková   • 56' Petríková
Veselí n/M
Brzósková, Pavelová
Veselí nad Moravou
Hlohovec

SHK Veselí n.M. – HC Sporta Hlohovec 41:24 (18:13)
Nejvíce branek: Pastorková 10/2, Víchová 7, Kubáčková 7/1 – Tulipánová 6/2, Czuczorová 5, Kolečiánová 4. Rozhodčí: Brzósková, Pavelová. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2. Vyloučení: 1:2.
Veselí přerušuje třízápasový půst, když v předehrávce poráží Hlohovec vysoko 41:24. Domácí hráčky byly po celý zápas lepším mužstvem, v poločase vedly o pět branek. Náskok ve druhém dějství postupně navyšovaly, rozdíl narostl až na 17 branek. Hodně gólů domácí hráčky vstřelily z protiútoků.
60'
Znovu hráčka Veselí se prosazuje.
59'
Hosté špatně rozehráli, čehož využila Kutálková a prostřelila Sásikovou.
58'
A do třetice všeho dobrého, opět dává branku Víchová.
58'
Opět autorkou branky je Laura Víchová, jak jinak než z trháku.
57'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Laura Víchová).
57'
Boorová netradičně ze spojky, z osy hřiště dává branku.
56'
Petríková po rychlé souhře si našla volné místo ke střelbě a zakončila.
55'
Kašníková měla hodně prostoru ke střelbě a dokázala toho využít.
54'
Lukšíková se prodrala mezi protihráčkami a zakončila přesně.
53'
Gól vstřelil tým HC Sporta Hlohovec (Dominika Czuczorová).
52'
Kouč Hudák vyměnil brankářky, v domácí brance chytá Hřebejková.
52'
Veselí dává už několikátý gól z brejku.
51'
Lavička domácího celku si vyžádala oddechový čas.
51'
Gól vstřelil tým HC Sporta Hlohovec (Kristína Kašníková).
50'
Pastorková dává další branku veselského celku.
50'
49'
Nyní si situaci veselské hráčky vyměnily a na konci akce byla Boorová.
49'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Kristína Pastorková).
49'
48'
Boorová s Víchovou šly na jednu hráčku Hlohovce, první jmenovaná přihrála Víchové a ta dala branku.
48'
Tulipánová z pravé strany střílela na přední tyč, Nejezchlebová ji balon vyrazila.
47'
Hostující střídačka využila druhý oddechový čas.
47'
Boorová jak jinak než z protiútoku dává branku.
47'
Štipčáková zakončovala na zadní tyč, brankářka při přemisťování nechala za sebou nohu a domácí hráčka ji do ni trefila.
45'
Boorová už po několikáté utekla obraně Hlohovce a dává branku.
44'
Pastorková je z pozice pivota dnes bezchybná.
44'
Gól vstřelil tým HC Sporta Hlohovec (Martina Tulipánová).
43'
Gól vstřelil tým HC Sporta Hlohovec (Kristína Kisová).
43'
Stejná hráčka nyní také vystřelila, Nejezchlebová je ránu vyrazila nohou.
42'
Gól vstřelil tým HC Sporta Hlohovec (Sofia Demajová).
41'
Boorová využila své rychlosti a skóruje.
40'
Kubáčková uvolnila Štipčákovou a ta dává branku.
39'
Tulipánová je nečetnější střelkyni svého mužstva v dnešním zápase a potvrdila to i nyní.
38'
Slovenský celek si vzal oddechový čas. Hostující trenérka je hodně nespokojena s hrou mužstva.
38'
Boorová z protiútoku dává branku do šibenice.
38'
Veselí hrálo v oslabení bez brankářky a dokázalo se přes obranu Hlohovce prosadit, autorem branky byla Vodná.
37'
Nejezchlebová nyní si vyšlápla na hostující pivotku, když ji chytila zblízka míč.
36'
Kubáčková je vyloučena na dvě minuty.
35'
Kubáčková na druhé straně prostřelila Sásikovou.
34'
Kisová se snažila překvapit Nejezchlebovou podstřelem, domácí brankářka se skvělě na brankové čáře roztáhla a balon vykopla.
34'
Pastorková po dlouhé přihrávce sama zakončila.
33'
Kisová dává branku z pozice spojky.
33'
Pastorková dává branku, Hlohovec prostřídává brankářky.
33'
Novotná byla faulována při střelbě a sudí nařídila sedmičku.
32'
Vyloučení v týmu HC Sporta Hlohovec (Martina Tulipánová).
31'
Kubáčková proměňuje sedmičku střelou do šibenice.
31'
30'
30'
V posledních vteřinách prvního poločasuse ještě prosazuje Kubáčková.
30'
Tulipánová střelou do šibenice proměňuje sedmičku.
30'
Žlutá karta pro tým SHK Veselí n.M. (Dagmar Lukšíková).
30'
Tereza Kubáčková přesnou ránou do šibenice dává branku.
29'
Hraje se předposlední minuta prvního poločasu a Veselí vede zatím o čtyři branky.
28'
Oba dva celky své útoky neproměnily.
27'
27'
Víchová z křídla překonala vysokou brankářku Slamkovou.
26'
26'
Kubáčková šla s míčem do středu hřiště a odtud vystřelila tvrdě a dává gól.
25'
Kolečiánová šla opět do trháku, ale nyní nastřelila levou tyč!
24'
Z rychlého brejku se prosazuje Kolečiánová.
24'
Tulipánová střelou o zem překonala Nezchlebovou.
24'
Štipčáková bránila nedovoleně na brankovišti a bude z toho sedmička.
22'
Tatáž hráčka ji s přehledem proměnila střelou k tyči.
22'
Pastorková byla nedovoleně bráněna při střelbě a bude následovat sedmička.
21'
Gól vstřelil tým HC Sporta Hlohovec (Katarína Kolečiánová).
21'
Lukšíková se dokázala prodrat přes dvě protihráčky a vstřelit branku.
21'
Domácí kouč Hudák si bere time-out.
20'
Kubáčková posunula míč doprava, kde byla Novotná, která dává branku.
19'
Czuczorová po pěkné souhře snadno prostřelila Nejezchlebovou.
18'
Boorová na levé spojce prostrčila míč Pastorkové a ta dává branku do spodní části branky.
16'
Pastorková z brankoviště se prosazuje střelou k tyči.
16'
Kisová faulovala při střelbě Pastorkovou a jde si odsedět dvě minuty.
16'
Slamková je potrestána žlutou kartou.
16'
Nyní se oba dva celky rozstřílely. Demajová snižuje na rozdíl tří branek.
16'
Laura Víchová střelou nad hlavu dává branku.
15'
15'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Anna Vodná).
14'
Kolečiánová z místa pravého křídla dává branku na přední tyčku.
12'
Veselí dobře reaguje na pohyb slovenských hráček, tři rány ji dokázalo zblokovat.
12'
Kristína Pastorková dává branku a hostující lavička na to reaguje oddechovým časem.
11'
Technický prohřešek slovenského celku zastavil akci hostí, Veselí jde do akce.
10'
Demajová byla stažena Kubáčkovou, ta je za to potrestána žlutou kartou.
9'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Tereza Kubáčková).
9'
9'
Nejezchlebová si připsala další důležitý zákrok, na druhé straně se zapsala mezi střelkyně Pastorková.
8'
Boorová vše napravila vybojovaným míčem a do sóla poslala Kubáčkovou a ta prostřelila Majerskou.
7'
Boorová šla sama na brankářku, ale ta ji vychytala.
6'
Slamková vystřelila, obrana Veselí dobře zasáhla a ránu zblokovala.
6'
Tulipánová je potrestána žlutou kartou.
6'
5'
Nejezchlebová vychytala hráčku Hlohovce a na druhé straně hned skórovala Lukšíková.
5'
Vodná sice podstřelem trefila branku, ale střela šla jen doprostřed, branka z toho nebyla.
3'
Hlohovci nevyšel útok, Veselí může jít do vedení o dvě branky.
3'
Tulipánová až ve třetím útoku slovenského celku dává branku.
3'
Kateřina Novotná prostřelila úplně v pohodě brankářku Majerskou.
2'
Kolečiánová z pravého křídla sice trefila prostor mezi nohy Nejezchlebové, ale balon se zastavil na brankové čáře.
2'
První branku Veselí dává Anna Vodná.
1'
Skaličanová zakončovala útok Hlohovce střelou na vzdálenější tyč, branku ale minula.
1'
-1'
Jako první uvedou do hry míč hráčky Hlohovce.
-4'
Hlasatel představuje divákům sestavy Veselí a Hlohovce.
-20'
Házenkářky jsou již na palubovce a rozcvička probíhá v plném proudu.

SHK Veselí n.M.: Hřebejková, Nejezchlebová – Víchová, Štipčáková, Novotná, Vodná, Lukšíková, Kutálková, Pastorková, Kubáčková, Boorová.

HC Sporta Hlohovec: Majerská, Slamková, Sásiková – Slamková, Skaličanová, Janková, Kisová, Kašníková, Dušinová, Tulipánová, Petríková, Bahelková, Czuczorová, Kolečiánová, Demajová.

Rozhodčí: Brzósková, Pavelová.
Svěřenkyně trenéra Hudáka tři kola nevyhrály, naposledy prohrály na půdě Dunajské Stredy o pět branek 31:36 a v tabulce jsou na devátém místě, když na osmé místo už ztrácejí 5 bodů. Hlohovec utnul pěti zápasovou šňůru bez výhry, když si vyšlápl na favorizovanou Zoru Olomouc a porazil ji 30:28. Slovenské mužstvo je zatím na předposledním místě a na Hodonín ztrácí jen dva body.
Příjemný páteční večer z veselské haly. V předehrávce 21. kola MOL ligy budou házenkářky SHK Veselí nad Moravou hostit slovenský celek HC Sporta Hlohovec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.