Házená - MOL liga ženy - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Michalovce - 9. listopadu 2019   18:00

Zlín
Zlín
7' Hubová  • 8' Kříčková  • 10' M. Sekulová  • 16' M. Sekulová  • 18' Kolářová  • 19' Hubová  • 24' Hubová  • 33' Daňková  • 38' Herbočková  • 45' Polomíková  • 47' Herbočková  • 50' M. Sekulová  • 51' M. Sekulová  • 54' Mizerová  • 56' Mizerová  • 60' Polomíková
17:35
(8:18)
Michalovce
Michalovce
3' Štefanová   • 5' Trúnková   • 6' Štefanová   • 7' Trúnková   • 8' Wollingerová   • 9' Štefanová   • 11' Kompaniecová   • 12' Wollingerová   • 15' Trifunovićová   • 19' Štefanová   • 22' Bajčiová   • 23' Radovićová   • 27' Trifunovićová   • 28' Kompaniecová   • 29' Kompaniecová   • 30' Trifunovićová   • 33' Holejová   • 34' Kompaniecová   • 35' Holejová   • 36' Kompaniecová   • 37' Štefaníková   • 38' Bajčiová   • 39' Holejová   • 40' Štefanová   • 43' Holejová   • 44' Bajčiová   • 51' Pustá   • 52' Kišíková   • 53' Milenkyová   • 53' Milenkyová   • 57' Trúnková   • 59' Rovňáková
Zlín
Opatová, Vařechová, Sedláčková, Stojarová – Herbočková, Daňková, Hubová, M. Sekulová, J. Sedláková, Mizerová, Ševčíková, Kolářová, L. Sekulová, Polomíková, Kříčková.
Fukala, Mohyla
Michalovce
Bobal-Jablonska – Pustá, Štefaníková, Kišíková, Trifunovićová, Kordowiecká, Trúnková, Kakaščíková, Štefanová, Holejová, Wollingerová, Bajčiová, Radovićová, Kompaniecová, Rovňáková, Milenkyová.

60'
Lucie Polomíková se prosazuje ze složité pozice, kdy už ležela na zemi.
59'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Simona Rovňáková).
57'
Rychlá souhra s pivotem a Trúnková se nemýlila.
56'
A další gól Mizerové. Nyní se ocitla úplně sama před hostující brankářkou.
54'
Mizerová si všimla opět prázdné branky a chladnokrevně tam poslala míč.
53'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Miriam Milenkyová).
53'
Milenkyová přidává další gól Michalovců z trháku.
52'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Simona Rovňáková).
52'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Vladimíra Kišíková).
52'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Karolína Ševčíková).
51'
Michaela Sekulová poslala z úhlu míč přímo do horního růžku branky.
51'
Pustá dostala míč nalevo do křídla a prostřelila Stojarovou.
50'
Michaela Sekulová si všimla prázdné branky Michalovců a hned tam poslala míč. Snadný gól pro Zlín.
49'
Kišíková si vylámala v trháku zuby na Stojarové, která předvedla skvělý zákrok.
48'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Adriana Holejová).
47'
Krásný gól Herbočkové. Ta už byla v hodně těžké pozici, i tak ale dokázala dostat míč do sítě.
46'
Bajčiová dává ze značky sedmimetrového hodu jubilejní třicátý gól svého týmu.
46'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Lucie Polomíková).
45'
Lucie Polomíková se tváří v tvár hostující brankářce nemýlila.
44'
Bajčiová kličkou oklamala obranu a dává další gól.
43'
Holejová se opět prosazuje z trháku.
42'
Bajčiová proměňuje sedmimetrový hod a Michalovce vedou už o propastných 17 gólů.
40'
Oddechový čas pro domácí.
40'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Michaela Štefanová).
39'
A další gól Holejové, kdy zlínskou obranou prošla jako nůž máslem.
38'
Bajčiová sice napoprvé neuspěla, druhý pokus překonat zlínskou brankářku jí už vyšel.
38'
Natálie Herbočková dává také gól z křídla.
37'
Štefaníková dostala míč do křídla, odkud prostřelila zlínskou brankářku.
36'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Lenka Sekulová).
36'
Kompaniecová zvyšuje z trháku.
35'
Holejová se kličkou zbavila bránící hráčky a Stojarové nedala šanci.
34'
Jubilejná dvacátý gól Michalovců dává Kompaniecová.
33'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Adriana Holejová).
33'
... z následné dorážky se už nemýlila.
32'
Daňková sice neproměnila sedmimetrový hod ...
31'
Druhý poločas začíná útokem Zlína.
31'
30'
30'
Trifunovićová šla do trháku a z křídla překonala Opatovou.
29'
Michalovce si dělají v útoku co chtějí. Důkazem toho byl poslední gól Kompaniecové.
28'
Kompaniecová zkusila štěstí a vystřelila. Je to šestnáctý gól Michalovců.
27'
Trifunovićová se uvolnila na pravém křídla a chladnokrevně poslala míč do sítě.
25'
Wollingerová proměňuje sedmičku s pomocí odrazu od země.
25'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Lucie Polomíková).
24'
Vendula Hubová se odhodlala ke střele a míč zapadl až do sítě.
23'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Michaela Štefanová).
23'
Radovićová udeřuje z trháku.
22'
Bajčiová dostala až příliš prostoru. A to se Zlínu vymstilo. Michalovce vedou o pět.
21'
Oddechový čas pro hosty.
21'
Jarmila Sedláková šla úplně sama na brankářku, ale tuhle šanci trestuhodně neproměnila.
21'
Střela Kolářové byla ztečována a hostující brankářka tak měla snadnou práci.
19'
A totéž se nyní dá říct o Hubové. Ta si připsala hodně snadný gól.
19'
Štefanová dostala až příliš prostoru ke střele, kterého dokonale využila. Její čtvrtý gól v zápase.
18'
Kolářová přesně přihrála pivotce Kříčkové, která se jako obvykle nemýlila.
17'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Iryna Kompaniecová).
17'
Skvělý zákrok Opátové, která se vytáhla proti střele Trúnkové.
16'
Michaela Sekulová se opět skvěle uvolnila a prostřelila Bobal-Jablonskou.
15'
15'
Trifunovićová se uvolnila na pravém křídle a nedala zlínské brankářce šanci.
14'
Skvělý zákrok zlínské Opátové, která vychytala Kompaniecovou.
13'
Wollingerová proměnila sedmičku a Michalovce vedou o pět gólů.
13'
Sedmička pro Michalovce.
13'
Michaela Daňková proměňuje sedmimetrový hod.
12'
Žlutá karta pro tým Iuventa Michalovce (Iryna Kompaniecová).
12'
Wollingerová se kličkou uvolnila a překonala Stojarovou, která následně střídá.
11'
Kompaniecová vyslala velmi tvrdou střelu, která zaletěla přímo do horního růžku.
10'
Michaela Sekulová vsadila sama na sebe a to se jí vyplatilo. Dává třetí gól Zlína.
10'
9'
A znova Štefanová. Zlínská obrana zatím nepůsobí nijak dobrým dojmem.
8'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Patrícia Wollingerová).
8'
Rychlá souhra s pivotem znamená druhý gól Zlína. Zaznamenala ho Monika Kříčková.
7'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Nikoleta Trúnková).
7'
Hubová bleskově odpovídá.
6'
Štefanová se ocitla úplně sama před Stojarovou, kterou propálila mezi nohama.
6'
Žlutá karta pro tým Iuventa Michalovce (Michaela Štefanová).
5'
Trúnková se tváří v tvář zlínské brankářce nemýlila.
3'
Štefanová šla proti otevřené obraně Zlína a bez problémů překonala Stojarovou.
3'
Michalovce neproměňují ani druhou sedmičku. Bajčiovou skvěle vychytala Žaneta Stojarová.
2'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Monika Kříčková).
2'
Wollingerová však ze značky sedmimetrového hodu míří vysoko nad!
2'
1'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Jolana Mizerová).
Zápas začíná útokem Michalovců.
1'
V desátém kole ženské házenkářské MOL ligy nás čeká souboj mezi HC Zlín a Iuventa Michalovce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.