Házená - MOL liga ženy - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Písek - 19. října 2019   18:00

Písek

60'
Třicet sekund před koncem Zlín snižuje na rozdíl jediné branky.
59'
Rychlý protiútok hráček Písku. Hosté utíkají necelé dvě minuty před koncem na rozdíl dvou branek.
55'
Skóre se nám posunulo o jednu branku na každé straně.
53'
Povedená akce na druhé straně. Písek znovu vede.
52'
Rychlý protiútok domácích a máme znovu vyrovnáno!
52'
Zápas se nám přelévá ze strany na stranu. Nyní se do vedení dostávají pro změnu znovu hostující hráčky.
51'
Písku se podařilo znovu vyrovnat. Závěr zápasu tak bude určitě pěkně dramatický.
50'
Po rychlém protiútoku hosté snižují na rozdíl jediné branky. Domácí trenér si bere oddechový čas.
48'
Výborný zákrok domácí gólmanky a následný rychlý protiútok od zlínských hráček. Zlín vede dokonce o tři branky.
47'
Po sérii nepřesností utíkají domácí do dvoubrankového vedení gólem ze sedmičky.
43'
Obě gólmanky teď drží své týmy výbornými zákroky.
41'
Střela k tyči vrací vedení na zlínskou stranu.
40'
Po sérii nepřesností na obou strnaách se Písku podařilo vyrovnat.
38'
Opět ztráta hráček Písku a následná povedená akce domácích. Zlín po delším čase v utkání dokonce vede!
36'
Máme vyrovnáno! Domácím vyšla další povedená akce, která srovnala stav zápasu.
35'
Opět se nám posunulo skóre o jednu branku na každé straně.
34'
Rychlá protiakce domácích přináší snížení na rozdíl jediné branky.
33'
Nyní se už to domácím vyšlo a snižují na rozdíl dvou branek.
32'
První neúspěch domácích hráček trestají hosté další brankou.
31'
V první minutě druhého poločasu jsme viděli dvě branky, na každé straně po jedné.
31'
Skončil nám první poločas, ve kterém hráčky Písku vedou ve Zlíně 16:14.
30'
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
29'
Skóre se nám znovu posunulo o jednu branku na každé straně.
28'
Jenže hned vzápětí přidávají dvě branky i hráčky Písku a znovu to tak máme o tři branky.
26'
Dvě rychlé branky od domácích hráček znamenají snížení na rozdíl jediné branky.
24'
Proměněná sedmička od hostujících hráček znamená jejich třináctou branku.
24'
Střelou z levé spojky se domácí hráčky vrací na dvoubrankovou ztrátu.
22'
Domácím teď nevyšla další akce a Písek okamžitě trestá.
21'
Hostujícím hráčkám se povedla další rychlá akce a utíkají znovu do dvoubrankového vedení.
20'
Hosté ale hned vzápětí přidávají střelou pod horní tyč další branku.
20'
Skóre se nám teď posunulo o jednu branku na každé straně.
18'
Házenkařky Písku teď ztratily míč a domácí trestají vyrovnávácí brankou.
18'
Domácí hráčky se střelou z dálky opět vrací na dostřel jedné branky.
17'
Opět se nám množí nepřesnosti na obou stranách.
16'
Hráčkám Písku se povedlá kombinační akce, kterou zakončují přesně k tyči. Opět je to tak o dvě branky.
14'
Nyní jsme viděli dvě rychlé branky na obou stranách.
13'
Na rozdíl jediné branky domácí snižují střelou ze sedmimetrového hodu.
12'
Domácí hráčky opět nedokázaly zakončit a vzápětí se povedla akce Písku, který tak utíká do dvoubrankového vedení.
11'
Střela pod horní tyč vrací vedení na stranu hostí.
10'
Střela pod horní tyč od jedné z domácích hráček nám znovu dává vyrovnaný stav.
9'
Povedená akce hráček Písku končí čtvrtým gólem.
8'
Nyní už to domácím házenkářkám vyšlo. Máme opět srovnáno.
6'
Na hřišti se nám teď množí nepřesnosti na obou stranách.
5'
Hostující hráčky přesnou střelou k tyči se vrací do vedení.
4'
Nejprve Písek neproměnil svou šanci na třetí branku, aby vzápětí domácím nevyšel rychlý protiútok.
4'
Nyní už to domácím hráčkam vyšlo. Máme srovnáno.
3'
Po chybě domácí hráčky přišly o míč a na druhé straně se házenkařky Písku dostávají po rychlé akci do vedení.
2'
Hostující hráčky hned vzápětí dokázaly srovnat stav.
1'
Střela z dálky z pravé strany skončila v bráně. Domácí hráčky vedou 1:0.
1'
Soupisky obou týmů:

HC Zlín: Opatová, Vařechová, Stojarová, Sedláčková, Sedláková – Daňková, Hubová, M. Sekulová, J. Sedláková, Mizerová, Kolářová, K. Gajdošíková, L. Sekulová, Polomíková, Kříčková, Minarčíková, Herbočková, Křižanová, Plachá, Stará, Stuchlíková, Záhorová, Ševčíková.

Sokol Písek: Preslová, Kržová, Neubergová – Kozáková, K. Kubišová, Kvášová, Hauserová, Velková, Merglová, Svobodová, Šmrhová, Benešová, B. Velková, Stellnerová, Pešková, Součková, Cyprysová, Franzová, Königová, Kuntová, Palasová..
Zápas začíná ve Zlíně v 18:00 a vy jste k jeho sledování srdečně zvaní.
Utkání bude řídit zkušená dvojce rozhodčích Petr Halada a Jan Kosmák. Delegátem svazu pak bude pan Jaromír Petřek.
V minulém kole Zlín vyhrál na půdě Hlohovce 33:25, Písek naopak podlehl na domácí palubovce Porubě stejným rozdílem 25:33.
Handball PSG Zlín se v průběžné tabulce nachází na 8. pozice se ziskem osmi bodů za čtyři vítězství a dvě porážky. Sokol Písek je na tom v tabulce o trochu lépe, když bodů má devět a patří mu průběžná čtvrtá pozice. Výsledek tady toho zápasu tak může zamíchat průběžným pořadím.
Hezký den všem fanouškůn házené. Vítáme vás u sledování online přenosu z Mol ligy žen. V našem online přenosu vám přiblížíme online dění ze zápasu 7. kola mezi HC Zlín a Sokol Písek. Utkáním vás provede Michal Chadim.