Házená - MOL liga ženy - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  DHC Plzeň : Prešov - 25. února 2021   17:00

DHC Plzeň
DHC Plzeň
2' Vlachová  • 4' Kepková  • 5' Kepková  • 10' Lásková  • 10' Patrnčiaková  • 12' Patrnčiaková  • 13' Patrnčiaková  • 14' Königová  • 14' Patrnčiaková  • 17' L. Galušková  • 20' Bušauerová  • 24' Franzová  • 37' Vlachová  • 41' Patrnčiaková  • 42' Franzová  • 45' Patrnčiaková  • 47' Patrnčiaková  • 48' Patrnčiaková  • 51' Patrnčiaková  • 52' Patrnčiaková  • 54' L. Galušková
29:27
(16:14)
Prešov
Prešov
3' Holubová   • 5' Vencuriková   • 9' Šutranová   • 10' Šutranová   • 11' Holubová   • 12' Vagaská   • 15' Ščerbáková   • 18' Vagaská   • 18' Vencuriková   • 24' Šutranová   • 29' S. Ratvajská   • 32' Vencuriková   • 33' L. Ratvajská   • 38' Ščerbáková   • 41' D. M. Vargová   • 43' Dvorščáková   • 45' Ščerbáková   • 46' Dvorščáková   • 49' L. Ratvajská   • 50' Dvorščáková   • 55' L. Ratvajská   • 56' D. M. Vargová
DHC Plzeň
Valášek, Vychodil
Sportovní hala 31. ZŠ, Plzeň
Prešov

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů.
Plzeň vedla po celý zápas, ale nedařilo se jí vypracovat rozhodující náskok. Prešov se držel ve hře až do samotného závěru zápasu, ale v posledních minutách zavřela branku Karin Řezáčová, která nepřipustila, aby slovenský tým vyrovnal skóre.
Plzeň zvládla československý souboj proti Prešovu a připisuje si do tabulky dva body. Svého soupeře tak přeskakuje.
DHC Plzeň – ŠŠK Prešov 29:27 (16:14)
Nejvíce branek: Patrnčiaková 13/3, Galušková 7/5, Vlachová 2 – Šutranová 6/3, Dvorščáková 5/2, Vencuriková 3. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 10/8 – 7/5. Vyloučení: 7:5. Hráno bez diváků.
60'
Odpískaná technická chyba domácích, ale Řezáčová vyběhla proti dlouhé přihrávce Slovenek a Plzeň může slavit!
60'
Signalizovaná pasivita Plzně půl minuty před koncem.
59'
Ztráta Prešova přesně minutu před koncem, nepřesná přihrávka hostů. Plzni stačí nepanikařit a dohrát zápas v klidu a bez chyb.
59'
Slovenky získaly míč, ale Vencuriková zablokována. Ovšem Plzeň rychle o balon přišla a znovu se brání.
58'
Řezáčová lapila podstřel Šutranové a Plzeň je blízko k vítězství! Prešov ale nic nevzdává a vytahuje defenzivu.
58'
Oddechový čas pro hosty.
58'
Annamária Patrnčiaková vypálila k pravé tyči a dává důležitý gól.
58'
Linda Galušková faulována, když se snažila proskočit na levé straně. Sedmička pro Plzeň.
57'
Západočešky hrají v plném počtu.
56'
Další ztráta Plzně, Vargové proměňuje rychlý brejk! V závěru nás čeká ještě pořádné drama.
55'
Pěkná souhra Prešova do pravého křídla, odkud se trefuje Lenka Ratvajská, a znovu je to jen o dva góly.
55'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Andrea Vlachová).
55'
Nepřesná přihrávka domácích.
55'
Tatiana Šutranová se nemýlila střelou o zem.
54'
Viktória Vencuriková při proskoku bráněna v brankovišti. Sedmička pro hosty.
54'
Linda Galušková proskočila defenzivou na levé straně a navyšuje plzeňský náskok na čtyři góly.
53'
Oddechový čas pro domácí.
53'
Dvojitý zákrok Karin Řezáčové! Plzeňská brankářka famózně vychytala proskok hostů i dorážku Ščerbákové z pivota! Tohle by mohlo výrazně přiblížit Západočešky k vítězství.
52'
Další zákrok Řezáčové a znovu souhra s unikající Patrnčiakovou, která tentokrát uspěla!
52'
Patrnčiaková si vzala míč na pravém křídle, ale nešla do zakončení, nechala si balon v ruce a proskočila na levé straně, jenže tutovku neproměnila.
51'
Sama faulovaná si vzala míč a přelobovala střídající Evu Mancellari.
51'
Dvorščáková bráněna v brankovišti, sedmička pro Prešov.
51'
Řezáčová si ale připsala důležitý zákrok a navíc našla dlouhým pasem neúnavnou Patrnčiakovou, která si svým jedenáctým gólem spravila chuť.
51'
Patrnčiaková z velkého úhlu na brankářku nevyzrála.
50'
Další ztráta Plzně a Alena Dvorščáková z dálky se štěstím propálila do branky se vracející Řezáčovou!
49'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Linda Galušková).
49'
Lenka Ratvajská na pravé straně faulována při střele, ale i tak překonala Řezáčovou.
49'
Technická chyba domácích.
49'
Prešov mohl rychle snížit, ale Ščerbáková zakončila z pivota o zem nad břevno!
48'
Řezáčová vychytala ránu ze spojky a dlouhou přihrávku vyslala do úniku Patrnčiakovou, která se tentokrát prosadila.
48'
Znovu Annamaria Patrnčiaková, tentokrát ale z pravého křídla přestřelila.
47'
Lenka Ratvajská měla na pravém křídle spoustu prostoru, ale nepřekonala Řezáčovou, který si připisuje důležitý zákrok rukou!
47'
Při signalizované pasivitě skóruje znovu Patrnčiaková, tentokrát z pravého křídla!
46'
Alena Dvorščáková proskočila na pravé straně a vystřelila neomylně do levého horního rohu.
46'
Annamária Patrnčiaková vypálila neomylně k pravé tyčce.
46'
Proskok Bušauerové zastaven jen za cenu faulu, sedmička pro DHC.
45'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Sára Kantnerová).
45'
Řezáčová si poradila se střelou Dvorščákové, ale odražený míč získala Prešov a z pivota snižuje Ščerbáková.
45'
45'
Galušková přihrála na pravé křídlo, odkud skóruje Annamaria Patrnčiaková. Plzeň si stále drží dvou až třígólový náskok.
44'
Ránu Šutranové ze spojky vyráží rukou Karin Řezáčová.
44'
Ovšem následovala další nepřesná přihrávka domácích.
44'
Technická chyba Západočešek, ale Prešovu nevyšel rychlý brejk.
43'
Alena Dvorščáková snižuje pěkným podstřelem, na který Řezáčová těsně nedosáhla.
42'
Denisa Franzová proskočila na levé straně a zakončila neomylně pod břevno!
42'
Hostujícím hráčkám nevyšla dohrávka na pivota.
42'
Kantnerová se dopustila prorážení.
41'
Řezáčovou zachránila tyč při ráně ze spojky, ale odražený míč vybojovala Vargová, která už z dorážky uspěla.
41'
Řezáčová si poradila s ranou Vencurikové přes blok a parádní dlouhou přihrávkou našla nabíhající Patrnčiakovou, která se nemýlí!
40'
Západočešky se dopustily technické chyby.
39'
Tatiana Šutranová ze sedmi metrů trefuje jen horní tyčku!
39'
Lenka Ratvajská zastavena při střele z pravého křídla nedovoleně, sedmička také pro Prešov.
39'
Annamária Patrnčiaková sedmičku proměňuje ranou k levé tyčce.
39'
Franzová faulována při proskoku, sedmička pro DHC.
38'
Stanislava Ščerbáková zůstala volná na pivotu a snižuje znovu na rozdíl jediného gólu.
38'
Patrnčiaková ale v útoku prorážela.
37'
Řezáčová si připisuje další zákrok proti ráně ze spojky.
37'
Vlachová zůstala volná na brankovišti a šanci proměňuje střelou k levé tyčce.
36'
Vargová střelou přes obránce z pravé spojky Řezáčovou nepřekvapila.
35'
Patrnčiaková z pravého křídla na Feščákovou nevyzrála.
35'
Řezáčová se nenechala zahanbit a také ona předvedla dobrý zákrok.
34'
Z protiakce vybojovaly domácí hráčky sedmičku, Linda Galušková ale na šestý pokus neuspěla. Alexandra Feščáková vytáhla míč na břevno.
34'
Vlachová ze spojky branku netrefila, na druhé straně Řezáčová vychytala proskakující Vargovou.
33'
Po další chybě Západočešek utíkala sama na branku Stanislava Ščerbáková, ale dopustila se kroků.
33'
Technická chyba Plzně a Lenka Ratvajská proměňuje únik.
32'
Dobrá zpráva, Denisa Franzová je po ošklivém zákroku zpět na palubovce.
32'
Viktória Vencuriková ze spojky se štěstím překonala Řezáčovou.
31'
Sama Galušková si znovu vzala míč, pátou sedmičku proměnila precizně. Pokorná vystihla směr střely, ale na ránu o zem pod horní tyč nedosáhla.
31'
Patrnčiaková z pravého křídla trefila jen tyč, ale Západočešky získaly odražený míč a Linda Galušková vybojovala sedmičku.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:56.
Západočešky po celý první poločas vedly, nejvíce až o pět gólů. Ani jednomu týmu se nedaří přesilové hry, kterých je k vidění opravdu mnoho. Prešov nakonec v závěru stáhl manko na dvě branky, a tak je utkání stále velmi otevřené.
30'
30'
Slovenky se už ke střele nedostaly.
30'
Prešov v plném počtu, dvě oslabení přežil bez újmy.
30'
Šmrhová z pravého křídla vysoko přestřelila.
29'
Jenže přesilovka se Plzni vůbec nedaří, po ztrátě udeřila na druhé straně z úniku Slávka Ratvajská.
29'
Bušauerová ukořistila přihrávku hostů, do útoku vyráží Západočešky.
28'
Vlachová vymyslela pěknou přihrávku na Kepkovou, jenže ta z levého křídla nevyzrála na Feščákovou.
28'
Vyloučení v týmu ŠŠK Prešov (Alena Dvorščáková).
28'
Lenka Ratvajská se dopustila kroků a dopředu míří Plzeň.
27'
Linda Galušková proměňuje i čtvrtou sedmičku. Vypálila k levé tyči.
27'
Franzová v doprovodu lékařů naštěstí odchází na střídačku po svých, ale nevím, jestli se do dnešního zápasu vrátí.
27'
Tak tohle nevypadá z plzeňskou hráčkou vůbec dobře, svíjí se v bolestech a nezvedá se z palubovky.
27'
Franzová faulována při proskoku, další sedmička pro Plzeň.
27'
Vyloučení v týmu ŠŠK Prešov (Diana Maria Vargová).
26'
Tatiana Šutranová z pravé spojky nepropálila Řezáčovou.
26'
Vencuriková na levé spojce zablokována Galuškovou, ale hosté pokračuje v ofenzivě.
26'
Žlutá karta pro realizační tým DHC Plzeň.
26'
Technické chyby na obou stranách. U balonu Prešov.
25'
25'
Königová při střele z levého křídla přešlápla.
24'
Tatiana Šutranová ale svou pátou trefou rychle snižuje.
24'
Denisa Franzová odvážně proskočila levou stranou obrany a propasírovala míč za Feščákovou.
23'
Tatiana Šutranová i napodruhé úspěšná.
23'
Sedmička také pro Prešov.
23'
Annamária Patrnčiaková si vzala míč, ale její ránu vychytala Petra Pokorná!
23'
Patrnčiaková proskočila na pravé straně a získala pro Plzeň sedmičku.
22'
22'
Tatiana Šutranová proměnila sedmičku střelou o zem.
22'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Tereza Bušauerová).
22'
Po ztrátě Plzně zakončovala Diana Maria Vargová přes celé hřiště do prázdné branky. Byla faulována, další přesilovka a sedmička pro Prešov.
21'
Plzeň už je v pěti a kombinuje.
21'
Domácí výborně brání i ve čtyřech. Prešov nedal ve dvojnásobné přesilovce ani gól, Vagaská totiž z proskoku trefila jen pravou tyč.
20'
Laciná chyba Prešova, což Plzeň hned trestá. Bušauerová proměňuje rychlý brejk.
20'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Andrea Vlachová). Po ztrátě Západočešek následoval další faul, domácí hrají přes minutu ve čtyřech.
19'
Vagaská proskočila středem, ale na Řezáčovou nevyzrála!
19'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Denisa Franzová).
19'
Drozdová nezpracovala přihrávku na pivota.
18'
Technickou chybu Plzně potrestala Vencuriková, která jednoduše proskočila na levé straně.
18'
Veronika Vagaská se prodrala ke střele přes obránce a snižuje.
17'
Linda Galušková si seběhla na brankoviště, dostala přihrávku a dává svůj první gól ze hry.
17'
Alena Dvorščáková ale ze sedmičky napálila jen levou tyč!
17'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Annamária Patrnčiaková).
17'
Diana Maria Vargová také faulována při střelbě z křídla. Sedmička pro Prešov a síly na palubovce se srovnávají.
16'
Linda Galušková i do třetice sedmičku proměňuje.
16'
Vyloučení v týmu ŠŠK Prešov (Tatiana Šutranová).
16'
Patrnčiaková faulována při střele z pravého křídla, sedmička a přesilovka pro Plzeň.
15'
Pěkná souhra Slovenek na pivota, odkud se prosazuje Stanislava Ščerbáková.
15'
Prešov v plném počtu.
14'
Annamária Patrnčiaková z dobrého úhlu na pravém křídle se štěstím propálila Feščákovou, která si na míč sáhla.
14'
Viktória Vencuriková ze spojky Řezáčovou nepřekonala, navíc nepříjemně dopadla na palubovku. Hra je přerušena, ale hostující spojka se po chvilce zvedá a pokračuje ve hře.
14'
Kristýna Königová dostala od Vlachové výbornou přihrávku na levé křídlo. A Plzeň znovu vede o tři góly.
13'
Vyloučení v týmu ŠŠK Prešov (Veronika Vagaská).
13'
Po další ztrátě Prešova šla Franzová do brejku, získala přesilovku.
13'
Patrnčiaková navíc vystihla přihrávku Prešova a z brejku přidává další gól.
12'
Annamária Patrnčiaková tentokrát šancí na pravém křídle nepohrdla a vrací vedení domácím.
12'
Veronika Vagaská šikovně proskočila obranou a máme srovnáno!
11'
Patrnčiaková z pravého křídla netrefila branku.
11'
Rázem je to jen o gól, po technické chybě DHC se trefuje z brejku Holubová.
10'
Tatiana Šutranová snižuje ranou ze spojky.
10'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Andrea Vlachová).
10'
Technickou chybu Prešova trestá ze samostatného úniku Annamária Patrnčiaková.
10'
Míč se dostal na pivota k Pavlíně Láskové, která napálila míč do levého horního rohu.
9'
Tatiana Šutranová napravila svůj faul a z levé spojky prostřelila Řezáčovou.
9'
Linda Galušková znovu proměňuje střelou o zem.
9'
Žlutá karta pro tým ŠŠK Prešov (Tatiana Šutranová).
9'
Bušauerová proskočila obranou a vybojovala sedmičku.
8'
Řezáčová drží vedení domácích dobrým zákrokem proti ráně ze spojky.
8'
Nepovedená přesilovka Plzně, technická chyba Západočešek.
7'
S tečovanou střelou Vlachové si Feščáková poradila, na druhé straně ale Holubová z brejku přestřelila.
7'
Sama Dvorščáková si vzala míč a překonala Řezáčovou.
7'
Alena Dvorščáková proskočila na levé straně a získala sedmimetrový hod.
6'
Linda Galušková vystřelila o zem do protipohybu Feščákové.
6'
6'
Veronika Vagaská se dopustila prorážení. Domácí z protiakce vybojovali sedmičku.
5'
Rychlou odpověď našla znovu Kepková, tentokrát ze své tradiční pozice na levém křídle.
5'
Viktória Vencuriková proskočila středem obrany a srovnává.
5'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Anna Šmrhová).
4'
Ale na druhé straně předvedla také dobrý zákrok Řezáčová, která navíc do úniku uvolnila Kepkovou, která se nemýlila.
4'
Střelu Vlachové přes blok si pohlídala Feščáková.
4'
Žlutá karta pro tým ŠŠK Prešov (Diana Maria Vargová).
3'
Franzová z proskoku nepřekonala brankářku a na druhé straně na druhý pokus uspěla Holubová.
3'
Lenka Holubová zakončila z pravého křídla jen do nohou Řezáčové.
2'
Feščáková vychytala ránu Franzové z levé spojky, ale k dorážce na brankovišti se protlačila Vlachová, která už uspěla.
1'
Viktória Vencuriková vypálila z levé spojky nad břevno plzeňské branky.
1'
Do prvního útoku vyráží hráčky Prešova.
1'

DHC Plzeň: Mancellari, Řezáčová, Boháčková – Patrnčiaková, Vlachová, Továrková, Šmrhová, Franzová, Kepková, L. Galušková, Kantnerová, Lásková, Slabá, Königová, Bušauerová, L. Drozdová.

ŠŠK Prešov: Feščáková, P. Pokorná – Vencuriková, Šutranová, D. M. Vargová, Vagaská, Ščerbáková, L. Ratvajská, S. Ratvajská, Dvorščáková, Holubová, Haňová, Smolková.

Rozhodčí: Valášek, Vychodil.
Toto utkání už bylo několikrát odloženo. Nejprve kvůli koronaviru v týmu Prešova, poté v týmu Plzně. Západočešky se ale rozhodly, že zvládnou sehrát tři utkání během osmi dnů a zařadily tento duel na čtvrtek. Zvládnou Západočešky získat dva body, nebo se bude radovat Prešov?
ŠŠK Prešov
Prešov je na tom ze slovenských týmů letos nejhůře. Z dvanácti zápasů získal jen pět bodů a v tabulce je o skóre před Plzní na devátém místě. Jediné body vybojoval proti Písku a Hodonínu. V posledních třech zápasech Prešov padl proti silným českým soupeřům. Prohrál na palubovce Poruby, doma s Mostem a Slavií.
DHC Plzeň
Západočešky ze třinácti zápasů vybojovaly pět bodů a patří jim desáté místo v tabulce. Dokázaly zdolat Písek a venku Hodonín. Poslední tři zápasy se jim ale příliš nepovedly. Plzeň padla doma s Hodonínem, v Dunajské Stredě a naposledy i doma se Šaľou. Západočešky trápil koronavirus, už by se jim ale měla vrátit důležitá spojka Andrea Vlachová. Na hostování z Lázní Kynžvart navíc v Plzni nově působí i slovenská reprezentantka Annamaria Patrnčiaková, která proti Šale nasázela šest gólů.
Přeji krásný čtvrteční podvečer, vítejte u dohrávky 8. kola házenkářské MOL ligy žen, ve které DHC Plzeň vyzve ŠŠK Prešov. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.