Házená - MOL liga ženy - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Dunajská Streda - 7. dubna 2021   18:00

Písek
Písek
2' Boorová  • 6' T. Pokorná  • 7' K. Kubišová  • 10' T. Pokorná  • 12' K. Kubišová  • 13' T. Pokorná  • 20' K. Kubišová  • 25' E. Svobodová  • 27' T. Pokorná  • 31' Boorová  • 33' Boorová  • 34' T. Pokorná  • 38' T. Pokorná  • 40' Pešková  • 45' Pešková  • 50' Dolejšová  • 53' Součková  • 55' E. Svobodová  • 56' Součková  • 58' E. Svobodová  • 59' E. Svobodová
22:37
(9:16)
Dunajská Streda
1' B. Bíziková   • 3' B. Bíziková   • 5' R. Bíziková   • 8' Virág Demeterová   • 9' B. Bíziková   • 10' R. Bíziková   • 11' Élöová   • 14' B. Bíziková   • 15' Élöová   • 15' Jagodičová   • 18' Jagodičová   • 22' Juhosová   • 22' B. Bíziková   • 27' B. Bíziková   • 29' Élöová   • 30' Élöová   • 33' Élöová   • 34' B. Bíziková   • 35' R. Bíziková   • 36' Juhosová   • 37' Élöová   • 38' Élöová   • 39' Élöová   • 42' Virág Demeterová   • 43' Élöová   • 44' C. Bugárová   • 46' C. Bugárová   • 47' Juhosová   • 48' Jagodičová   • 49' C. Bugárová   • 51' Élöová   • 52' Straková   • 53' Kucserová   • 54' Pénzesová   • 55' Mészárosová   • 58' P. Hornyáková   • 60' Pénzesová
Písek
Halada, Kosmák.

Dnešní utkání je u konce a výsledek je pro domácí celek příliš krutý. Dunajská Streda od začátku utkání diktovala tempo. Hostující hráčky ani na chvíli nepustily otěže zápasu a zvítězily přesvědčivě o patnáct branek – 22:37. Dva body tak zaslouženě putují na Slovensko... To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký večer.
Sokol Písek – MŠK Dunajská Streda 22:37 (9:16)
Nejvíce branek: Pokorná 6, Svobodová 4, Kubišová 3 – Élöová 10, Bíziková 7, Juhosová 3. Rozhodčí: Halada, Kosmák. Sedmimetrové hody: 1/1 – 0. Vyloučení: 2:5.
60'
Pénzesová měla v utkání poslední slovo.
59'
Svobodová se dostala do samostatného úniku, který bez problémů proměnila v gól.
58'
Svobodová skórovala s pomocí levé tyče.
58'
Exhibiční tempo pokračuje i v závěru, Hornyáková zvyšuje náskok.
58'
Teprve v 58. minutě byl k dispozici první sedmimetrový hod. Chlupová nezaváhala.
57'
Lelkesová je vyloučena na dvě minuty.
56'
Povedená střela Součkové k levé tyči.
55'
Svobodová se prezentovala chladnokrevným lobem.
55'
Mészárosová navyšuje náskok hostujícího celku.
54'
Pénzesová zamířila přesně k tyči a je to další gól.
53'
Dunajská Streda zapojila na poslední minuty hráčky z lavičky a i ty se snadno prosazují. Mezi střelkyně se zapisuje Kucserová.
53'
Součková se prosadila střelou přes bránící hráčku.
52'
Straková se prosadila z rychlého protiútoku.
51'
Élöová opět v hlavní roli, tentokrát vyslala milimetrovou střelu do pravé šibenice.
50'
Dolejšová vyslala tvrdou střelu, na kterou Oguntoyeová nedosáhla.
49'
Bugárová vymetla pavučiny v levé šibenici.
48'
Jagodičová přidává další gól z dorážky.
47'
Juhosová si z pravé strany vyběhla na střed, kde přesně zamířila k tyči.
46'
Bugárová využila početní výhodu. Náskok slovenského týmu stále narůstá...
45'
Peškové se v pádu podařilo překonat Oguntoyeovou.
44'
Součková usedá k dvouminutovému trestu.
44'
Další gól při vlastním oslabení přidává Bugárová.
43'
Élöové je jedno, že hostující tým hraje v oslabení. Tvrdě vypálila a je to další gól.
42'
Demeterová nedovoleně zastavila domácí hráčku a je vyloučena na dvě minuty.
42'
Demeterová skórovala s pomocí pravé tyče.
41'
Réka Bíziková chtěla lobem překonat Preslovou, ta její záměr vystihla.
40'
Pešková se prosazuje z pravé strany.
39'
Élöová vrací Dunajské Stredě desetibrankový náskok.
38'
Pokorná odpovídá z protiútoku, který úspěšně zakončila.
38'
Élöová je nezastavitelná, další její dělovka končí v domácí bráně.
37'
Domácí hráčky daly Élöové luxusní prostor a hostující hráčka v klidu zamířila k pravé tyči. Domácí trenérka si bere oddechový čas.
36'
Juhosová stála sama před domácí brankářkou a z této pozice se nemýlila.
35'
Réka Bíziková se prosadila z levé strany střelou k bližší tyči.
34'
Boglárka Bíziková chladnokrevně přehodila domácí brankářku.
34'
Tečovaná střela Pokorné končí v hostující bráně.
33'
Élöová tvrdě vystřelila k levé tyči. Preslová se po balónu natahovala marně.
33'
Další gól Písku přidává opět Boorová.
32'
Pokus Preslové přes celé hřiště do prázdné brány nevyšel. Míč těsně minul pravou tyč. Hosté kompletní.
31'
Boorová chytře přelobovala hostující gólmanku.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:53.
30'
30'
V poslední vteřině se při vlastním oslabení prosadila Élöová a stanovila konečný výsledek první půle.
30'
Bugárová usedá k dvouminutovému trestu. Mezitím vypršelo vyloučení Lelkesové.
29'
Élöová vyslala nechytatelnou dělovku k pravé tyči.
28'
Lelkesová oslabí hostující tým na dvě minuty.
27'
Boglárka Bíziková naznačila střelu, zbavila se protihráčky a následně prostřelila Preslovou.
27'
Tvrdá střela Pokorné končí v hostující bráně.
25'
Svobodová zamířila z levé strany přesně k vzdálenější tyči.
25'
Tečovaná střela Jagodičové končí mimo.
24'
Oddechový čas pro domácí.
22'
Boglárka Bíziková zamířila do levé šibenice, Preslová se jen ohlédla po míči.
22'
Juhosová zakončila útok do rozhozené obrany Písku.
20'
Kubišová zamířila přesně pod horní tyč. Dunajská Streda kompletní.
19'
Pešková na pravé straně již poněkolikáté ztroskotala na gólmance Oguntoyeové.
18'
Přesilovou hru bude mít k dispozici také Písek. Réka Bíziková je vyloučena na dvě minuty.
18'
Jagodičová přidává další gól hostů.
17'
Písek hraje v plném počtu.
15'
Velková usedá k dvouminutovému trestu.
15'
Jagodičová zakončila rychlý útok Dunajské Stredy.
15'
Élöová zvyšuje vedení slovenského týmu.
14'
Élöová přihrála lépe postavené Boglárce Bízikové, která nedala domácí brankářce šanci.
13'
Pokorná vyslala tvrdou střelu k levé tyči. Hostující trenér si bere první možnost oddechového času.
12'
Kubišová snižuje na rozdíl dvou branek.
11'
Jagodičová dostává napomenutí v podobě žluté karty.
11'
Élöová stála na konci rychlého brejku hostů.
10'
Pokorná přichází s rychlou odpovědí.
10'
Další gól Bízikové, tentokrát se prosadila Réka.
9'
Boglárka Bíziková vidí žlutou kartu.
9'
Boglárka Bíziková zvyšuje náskok hostů.
8'
Demeterová zamířila přesně k bližší tyči a Dunajská Streda se opět ujímá vedení.
7'
Kubišová se po dlouhé přihrávce dostala do samostatného úniku a je vyrovnáno.
6'
Pokorná snižuje na rozdíl jediné branky.
5'
Bíziková zatím táhne útok hostujícího mužstva.
3'
Další útok slovenského týmu končí gólem, autorkou branky je opět Boglárka Bíziková.
2'
Boorová se prosadila z dorážky a je vyrovnáno.
1'
Boglárka Bíziková prostřelila domácí brankářku.
1'

Sokol Písek: Preslová – K. Kubišová, Dolejšová, T. Pokorná, Merglová, E. Svobodová, Olšová, Pešková, Boorová, B. Velková, Součková, Chlupová.

MŠK Dunajská Streda: Oláhová, Oguntoyeová – Pénzesová, Lelkesová, B. Bíziková, P. Hornyáková, Kucserová, Juhosová, Straková, Mészárosová, Jagodičová, Pastorková, Virág Demeterová, C. Bugárová, R. Bíziková, Élöová.

Rozhodčí: Halada, Kosmák.
V mužstvu MŠK Dunajská Stredase nachází trojice velice produktivních hráček, které táhnou svůj tým k vítězství. První hráčkou je Kata Juhos, které v tabulce střelkyň patří třetí příčka. Tato hráčka má na své pažbě již 114 zářezů. O tři branky méně, tedy 111, má na svém kontě Réka Bízik. Další hráčka, na kterou si Jihočešky budou muset dávat velký pozor je Élö Beatrix. Ta dokázala v dosavadním průběhu sezony nasázet 109 gólů.
Stejný počet vstřelených branek – 109 má na svém kontě také nejlepší hráčka Písku, kterou je Tereza Pokorná. Středeční zápas odstartuje úderem 18. hodiny.
Sokolky se v dalším domácím utkání představí proti Dunajské Stredě. Favoritem dnešního duelu bude slovenský celek, kterému patří druhá příčka v tabulce, za 31 získaných bodů. Jihočešky se nachází na devátém místě a na svém kontě mají 13 bodů. Písečanky ovšem neprodají svou kůži lacino, obzvláště v domácím prostředí dokáží potrápit velice silné celky. Důkazem toho je statistika posledních pěti domácích zápasů, ve kterých písecké házenkářky dokázaly porazit Hodonín, Porubu a Šaľu. K tomu Sokolky přidaly bod za remízu s Prešovem.