Házená - MOL liga ženy - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba : Písek - 20. ledna 2021   18:00

Poruba
Poruba
1' Desortová  • 7' Maiwaelderová  • 7' Tichá  • 8' Mýlková  • 9' Desortová  • 11' Polášková  • 11' Kavalová  • 12' Desortová  • 14' Polášková  • 22' Tichá  • 26' Tichá  • 27' Baumbachová  • 30' Konečná  • 31' Polášková  • 34' Novobilská  • 36' Desortová  • 36' Desortová  • 37' Konečná  • 38' Desortová  • 38' Tichá  • 41' Desortová  • 45' Konečná  • 47' Konečná  • 47' Baumbachová  • 49' Farářová  • 50' Konečná  • 54' Prašivková  • 55' Baumbachová  • 56' Farářová  • 58' Prašivková  • 59' Tichá
35:20
(16:9)
Písek
Písek
3' T. Pokorná   • 5' Boorová   • 6' T. Pokorná   • 8' K. Kubišová   • 10' Boorová   • 16' Pešková   • 27' A. Velková   • 29' Olšová   • 30' Merglová   • 34' Merglová   • 35' T. Pokorná   • 44' Benešová   • 44' Benešová   • 47' K. Kubišová   • 51' Benešová   • 52' A. Velková   • 53' Merglová   • 56' Dolejšová   • 59' Dolejšová
Poruba
Kateřina Brzósková a Karolína Pavelová
Sportovní hala Polanka
Písek

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
DHC Sokol Poruba – Sokol Písek 35:20 (16:9)
Nejvíce branek: Desortová 7, Polášková 7/4, Tichá 5 – Pokorná 3, Boorová 3, Kubišová 3/1. Rozhodčí: Kateřina Brzósková a Karolína Pavelová. Sedmimetrové hody: 5/4 – 1/1. Vyloučení: 4:3.
60'
Poslední minuta druhého poločasu.
59'
Tichá na druhé straně prostřeila vše co ji stálo v cestě.
59'
Dolejšová přidává dvacátou branku Písku.
58'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Markéta Prašivková).
56'
Farářová se prosazuje na druhé straně a přidává už třiatřicátou branku Poruby.
56'
Dolejšová přesnou ránou koriguje výsledek a přidává devatenáctou branku Písku.
55'
Svou třetí branku v zápase teď přidává nechytatelnou střelou Bambuchová.
54'
Poprvé v zápase se teď prosazuje Prašiková.
53'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Michaela Součková).
53'
Slabší chyba porubských hráček. Merglová zakončuje a trestá nepřesnou přihrávku domácích hráček.
52'
Velková teď potrestala zbytečnou ztrátu domácích hráček.
51'
Šestnáctou branku a korekci výsledku si teď připsala přesnou střelou Benešová.
50'
Konečná teď bude muset sáhnout do kapsy, neboť přízemní střelou k levé tyči přidává jubilejní třicátý gól tohoto zápasu a to ji jistě bude něco stát.
49'
Na hřišti se nám teď množí nepřesnosti na obou stranách.
49'
Rychlou akci zakončuje střelou podél brankářky Farářová.
48'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Tereza Dybalová).
47'
Na domácí straně se mezi uspěšné střelce zapsala teď Baumbachová.
47'
Kubišová se tentokrát trefuje i ze hry. Snížil znovu na dvanáctibrankový rozdíl.
47'
Na druhé straně trestá po rychlé kombinaci a přesné střele k tyči KOnečná.
46'
Kubišová proměňuje sedmičku a trestá faul domácích hráček.
45'
Konečná na druhé straně trefuje přesně k ytči.
44'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Veronika Benešová).
44'
Benešová se teď prosazuje po osmiminutové střelecké absenci hostujících hráček.
43'
Opět se nám množí nepřesnosti na obou strnaách.
41'
Oddechový čas pro hosty.
41'
Desortová proměňuje další úspěšnou domácí akci. Poruba tak poprvé v zápase vede už o čtrnáct branek.
40'
Polášková napravila své zaváhání z minulé sedmičky a tentokrát sedmičku proměňuje.
39'
Další kombinace Písku jen těsně míjí domácí bránu. Poruba bude mít možnost navýšit svůj náskok.
38'
Tichá se stala další úspěšnou aktérkou domácích. Navyšuje vedení domácí Poruby už na dvanáct branek.
38'
Domácí házenkařky zakončují další rychlou kombinaci a trestají ztrátu míče Písku. Další kdo se prosadil byla Desortová.
37'
A máme to o deset a to zásluhou Michaely Konečné! Poruba je jednoznačně lepší a to hlávně v koncovce.
36'
Desortová si udělala prostor ke střele a přidává další branku svého týmu.
36'
Desertová propálila vše co ji stálo v cestě.
35'
Pokorná po rychlé kombinace znovu koriguje pouze na rozdíl sedmi gólů.
34'
Movobilská vrací domácím děvčatům desetibrankové vedení.
34'
Merglová zakončuje rychlou kombinaci Písku, když se prosazuje střelou z pravého křídla.
33'
Polášková tentokrát ze sedmičky uspět nedokázala. Netrefila vůbec bránu.
31'
Polášková se stává první úspěšnou střelkyní druhého poločasu.
31'
Pístenčanky rozehrály druhý poločas.
31'
Skončil nám první poločas mezi Porubou a Pískem. Zápas byl do nějaké desáté minuty vyrovnaný. Poté už ale otěže zápasu převzaly domácí hráčky, když jedenácti góly proti čtyřem hostujícím převrátily vývoj zápasu ve svůj prospěch.
30'
30'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Hana Maiwaelderová).
30'
Merglová nakonec v posledních sekundách trefuje přesně a stanovuje konečný stav prvního poločasu na 16:9.
30'
Michaela Konečná si udělala prostor na hranici brankoviště a zakončuje přesně. Tohle asi byla poslední branka prvního poločasu.
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
29'
Ošlová teď zakončuje z brankoviště rychlý brejk Písku.
28'
Na hřišti se teď množí nepřesnosti na obou stranách.
27'
Rychlou domácí akci zakončuje přesnou střelou Baubachová. Domácí hráčky drží osmibrankové vedení.
27'
Po deseti minutách půstu se prosazují i hostující hráčky a to zásluhou Velkové.
26'
Oddechový čas pro Písek.
26'
To samé se ale povedlo hned vzápětí i Písku! Tichá trestá z brejkové situace střelou z levého křídla.
25'
Domácí hráčky si nepřesně přihrály a přišly o balón.
24'
Polášková dnes sedmičky umí. Opět nedala hostující gólmance příliš šancí.
23'
Odpískaný útočný faul domácím hráčkám.
22'
Z rychlého brejku navyšuje vedení domácích nejzkušenější hráčka a to Petra Tichá.
20'
Polášková trestá a podruhé v zápase se prosazuje střelou ze sedmičky.
20'
19'
Hostující hráčky si nepřesně přihrály.
18'
Oddechový čas pro domácí tým.
18'
Tak tohle je obrovská nepříjemnost! Další vyloučená na domácí straně a to Tichá.
17'
Dvojnásobné oslabení pro domácí. Dvě minuty dostává i Polášková.
17'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná).
17'
Kombinace hostujících hráček nebyla úspěšná.
16'
Další branku Polášková přidává střelou ze sedmičky pod horní tyč.
16'
Po delším čase se prosazuje i hosté a to zásluhou Peškové.
14'
Před Poláškovou se udělal prostor, který česká reprezentantka dokázala využít.
13'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Tereza Pokorná).
12'
Eliška Desortová trefuje přesně a zakončuje podél gólmanky.
11'
Kavalová zakončuje rychlou kombinaci domácích. Poruba vede o dvě branky.
11'
Poprvé v zápase se teď prosazuje i další česká reprezentantka Silivie Polášková.
10'
Máme opět vyrovnáno a to zásluhou Boorové. Sledujeme zatím hodně vyrovnaný zápas.
9'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná).
9'
Eliška Desortová se napřáhla a zakončuje přesně. Poruba tak znovu v zápase se po delším čase dostává do vedení.
8'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Veronika Benešová).
8'
Mýlková na druhé straně zakončuje k tyči. Máme znovu vyrovnáno.
8'
Kubišová přízemní střelou z pravé strany dolů k levé tyči vrací vedení na stranu Písku.
7'
Tichá po výborném zákroku domácí brankářky a rychlé kombinaci vyrovnává.
7'
Hned vzápětí snižuje Hana Maiwaelderová přesnou střelou podél gólmanky.
6'
Posila ze Slavie Tereza Pokorná proměňuje další šanci Písku. Hostující tým vede o dvě branky.
5'
Boorová zakončuje rychlý brejk střelou pod horní tyč. Hostující hráčky trestají i další zbytečnou ztrátu míče domácích házenkařek.
4'
Polášková z pravé strany nevyzrála na hostující gólmanku.Domácí hráčky zůstanou u míče.
3'
Po chybě v rozehrávce domácích hráček se k vyrovnání dostala Tereza Pokorná, která se prosadila z levého křídla střelou na protější tyč.
2'
Sledujeme teď sérii nepřesností na obou stranách.
1'
Eliška Desertová se postarala o první gól Poruby.
1'
Poruba rozehrála první poločas.
1'

DHC Sokol Poruba: Mučková, Roháčková, Hřebejková – Tichá, Farářová, Desortová, Mýlková, Dybalová, Prašivková, Kavalová, Baumbachová, Polášková, Konečná, Maiwaelderová, Novobilská, Kučerová.

Sokol Písek: Preslová, Kržová – T. Pokorná, B. Velková, Boorová, Pešková, Dolejšová, A. Velková, K. Kubišová, Součková, Olšová, Merglová, Chlupová, E. Svobodová, Hauserová, Benešová.

Rozhodčí: Kateřina Brzósková a Karolína Pavelová.
Zápas začíná v 18:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Utkání bude řídit ženské duo rozhodčích Kateřina Brzósková a Karolína Pavelová.
Pro letošek to bude první sokolské derby, odveta je na programu za necelý měsíc v únoru. V současné době se ale může stát, že se zápas klidně může hrát i dříve, nebo naopak později dohrávat. Aktuální termín je 13.2.2021.
Tabulkové umístění nám napovídá, že nás čeká přímý souboj o šestou pozici a zároveň čtvrté české, které znamená postup do playoff.
Sokol Písek je na tom v tabulce o něco málo lépe, je šestý. Hráčky Písku z devíti zápasů čtyřikrát vyhrály a pětkrát prohrály. Mají tak o vítězství více než Poruba, ale taky o jeden odehraný zápas více.
DHC Sokol Poruba je v průběžné tabulce aktuálně na sedmé pozici. Její hráčky zatím stihly odehrát osm zápasů, ve kterých Ostravanky zaznamenaly tři vítězství a pět porážek. Získaly tak šest bodů.
Hezký den všem fanouškům házené, vítáme vás u sledování dohrávky 5. kola MOL ligy žen, ve kterém se proti sobě postaví házenkařky DHC Sokola Poruba a Sokola Písek. Čeká nás tak další sokolské derby, kterým vás provede Michal Chadim.