Házená - MOL liga ženy - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Michalovce : Tatran Stupava - 12. března 2022   17:30

Michalovce
Michalovce
36:13
(15:4)
Tatran Stupava

MŠK Iuventa Michalovce – AHT HC Tatran Stupava 36:13 (15:4)

Najviac gólov:
Radovičová 7, Godečová 4, Popovcová, Trifunovičová, Kohučová, Wollingerová a Abildová po 3, Bajčiová 3/1 – Jagodič a Horváthová po 3, Palušová, Tornócziová a K. Karkušová po 2

Sedemmetrové hody: 2/1 – 2/0, vylúčenia: 0 – 1

Rozhodovali:
Daňo a Vydra (obaja SR), 105 divákov
Druhý polčas priniesol viac gólov, Michalovce v celkovom zúčtovaní porazili Stupavu 36:13.
50'
Duel sa dohráva už veľmi dlho, desať minút pred koncom Zemplínčanky vyhrávajú 30:9.
40'
Po desiatich minútach druhého polčasu Iuventa zveľadila svoje vedenie.
31'
Za osemnásť minút nepustili Michalovce Stupavu do ničoho, za polčas prevalcovali nováčika súťaže 15:4.
30'
13'
Prekvapivo zatiaľ pomalší úvod. Napriek tomu Michalovce podľa očakávania vo vedení na začiatku 13. minúty 6:3.
Vážení diváci, ospravedlňujeme sa, ale pre technické informácie budeme prinášať iba informácie o zmene duelu.
1'
Favorit je jasný. Druhé Michalovce so ziskom 33 bodov naháňajú prvý Most, ktorý má na konte o bod viac. Iuventa hrala v lige naposledy ešte 17. februára, vtedy vyhrala v Plzni 33:17. Zemplínčanky sú hladné po hádzanej, očakáva sa vysoký triumf.

Stupava má v nohách včerajší domáci duel s Chorzówom, ktorý mala solídne rozohraný, ale nakoniec prehrala 24:30. Tatran si nevylepšil dvojbodový zápis v tabuľke, nováčik zostáva na poslednej 14. priečke.
Vážení diváci, vitajte pri textovom online prenose z dohrávky zápasu 12. kola hádzanárskej MOL Ligy žien medzi Iuventa Michalovce a HC Tatran Stupava.

Stretnutie sa začne o 17:30.