Házená - MOL liga ženy - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : DHC Plzeň - 17. listopadu 2021   19:00

Písek
Písek
2' T. Pokorná  • 4' K. Kubišová  • 5' Stellnerová  • 7' E. Svobodová  • 10' T. Pokorná  • 11' Stellnerová  • 11' K. Kubišová  • 14' T. Pokorná  • 17' T. Pokorná  • 19' T. Pokorná  • 24' Merglová  • 28' T. Pokorná  • 29' Stellnerová  • 32' K. Kubišová  • 33' E. Svobodová  • 34' E. Svobodová  • 36' T. Pokorná  • 38' K. Kubišová  • 39' Stellnerová  • 41' T. Pokorná  • 42' Stellnerová  • 44' T. Pokorná  • 46' Pešková  • 51' Chlupová  • 54' E. Svobodová  • 57' E. Svobodová
29:21
(13:11)
DHC Plzeň
DHC Plzeň
16' V. Galušková   • 20' D. Galušková   • 22' M. Malá   • 23' M. Malá   • 25' L. Galušková   • 27' V. Galušková   • 28' Vlachová   • 29' Tomanová   • 30' Vlachová   • 33' Franzová   • 35' Vlachová   • 42' Bušauerová   • 47' Franzová   • 52' V. Galušková   • 59' Melicharová
Písek
Brzósková, Sovová.
DHC Plzeň

Dnešní utkání vítězí tým Sokol Písek, který měl jednoznačně lepší vstup do utkání a domácí hráčky si vytvořily sedmibrankové vedení. Západočešky ovšem dokázaly gólové manko stáhnout na skóre 13:11. Ve druhé půli Sokolky nepustily své soupeřky ke slovu a diktovaly tempo hry po většinu času. Oba dva body tak zůstávájí u řeky Otavy, za výhru 29:21. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký večer.
Sokol Písek – DHC Plzeň 29:21 (13:11)
Nejvíce branek: T. Pokorná 12/3, E. Svobodová 5, Stellnerová 5 – V. Galušková 9/6, Vlachová 3, Franzová 2. Rozhodčí: Brzósková, Sovová. Sedmimetrové hody: 3/3 – 7/6. Vyloučení: 2:1.
60'
Rozběhla se poslední minuta dnešního utkání.
59'
Melicharová skórovala s pomocí pravé tyče.
57'
Pokorná přihrála do běhu Svobodové, která zvýšila náskok již rozhodnutého zápasu.
56'
Pokorná si na sedmimetrovém hodu počkala na pohyb Řezáčové a poté zamířila k levé tyči. Plzeň si bere poslední možnost oddechového času.
55'
Plzeň v důležitém závěru ztrácí míče. Čas hraje pro Písek...
54'
Svobodová se štěstím prostřelila Řezáčovou.
53'
Pokorná navyšuje vedení píseckého celku ze sedmimetrového hodu.
52'
Plzeň zkouší hru bez brankářky a vyplatilo se. Veronika Galušková zamířila přesně pod břevno.
51'
Tvrdá střela Chlupové končí gólem.
51'
Vlachová se drží Pokorné jako klíště. Domácí kanonýrka to bude mít v závěru hodně těžké.
50'
Pešková nastřelila pravou tyč.
48'
Plzeň mění brankářky. Malá přenechá své místo Řezáčové.
48'
Pokorná proměnila první sedmičku Písku. Malá byla na její lob krátká.
47'
Další tečovaná střela, tentokrát na druhé straně. Autorkou branky je Franzová.
46'
Pešková z pravé strany zavěsila balón přesně pod horní tyč.
45'
Veronika Galušková skóruje ze sedmičky.
44'
Tečovaná střela Pokorné skončila v hostující bráně.
42'
Stellnerová odpověděla střelou z pivota.
42'
Bušauerová vyslala nechytatelnou střelu do levého horního rohu.
41'
Pokorná se elegantně zbavila bránící protihráčky a následně zamířila přesně k tyči. Plzeň kompletní.
39'
Stellnerová rychle využila přesilovou hru.
39'
Veronika Galušková nedovoleně zastavila unikající Kubišovou a je vyloučena na dvě minuty.
38'
Mířená střela Kubišové zapadla přesně do pravé šibenice.
36'
Veronika Galušková proměnila další sedmičku. Nyní zamířila k levé tyči.
36'
Pokorná naznačila střelu, zbavila se bránící hráčky a následně prostřelila gólmanku Plzně.
35'
Vlachová zamířila z pravé strany přesně k bližší tyči.
34'
Svobodová zamířila přesně k tyči a je to opět o dvě branky.
33'
Franzová snižuje na rozdíl jediné branky.
33'
Svobodová zamířila přesně do vzdálenější šibenice.
33'
Sokol hraje v plném počtu.
32'
Veronika Galušková zaznamenala další úspěch na značce sedmimetrového hodu.
32'
Kubišová se prosadila v naznačované pasivitě.
31'
Veronika Galušková navíc proměnila sedmičku proti Preslové.
31'
Součková je vyloučena na dvě minuty.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 19:50.
30'
30'
Linda Galušková je první hráčka, která dostává žluté napomenutí.
30'
Západočešky v závěru zařadily na vyšší rychlostní stupeň a Vlachová střelou k tyči snižuje na rozdíl již pouze dvou branek. Písek si bere necelou minutu před koncem první půle oddechový čas.
29'
Tomanová je autorkou desáté branky Plzně.
29'
Stellnerová prokázala důraz na pivotu a dává gól.
28'
Vlachová snižuje na rozdíl tří branek.
28'
Pokorná odpovídá z protiútoku.
27'
Tečovaná střela Veroniky Galuškové končí v domácí síti.
25'
Linda Galušková se obtočila kolem soupeřky a následně přesně zamířila do spodní části brány.
24'
Merglová zvyšuje vedení domácího celku.
24'
Veronika Galušková nechala na značce sedmimetrového hodu vyniknout gólmanku Bezpalcovou.
23'
Písek hraje v plném počtu.
23'
Další gól brankářky Malé do opuštěné brány Písku.
22'
Písek zkusil hru bez brankářky a gólmanka Malá skórovala přes celé hřiště.
21'
Plzeň si zahraje první přesilovou hru. Bicanová usedá k dvouminutovému trestu.
20'
Dominika Galušková se prosadila střelou v pádu.
19'
Plzeňanky jsou zralé na ručník. Pokorná vystihla přihrávku soupeřky a po běhu přes celé hřiště navýšila náskok Písku.
17'
Písek odpovídá gólem, o který se zasloužila Pokorná.
16'
Plzeňské hráčky se až v 16. minutě poprvé prosazují ze hry. Veronika Galušková zamířila k levé tyči.
14'
Pokorná se postarala o rychlou odpověď z protiútoku.
13'
Také druhý gól Plzně padl ze sedmičky, který proměnila Veronika Galušková.
11'
Kubišová zamířila do protipohybu hostující brankářky. Stav 7:1 po jedenácti minutách už je na hostujícího trenéra příliš a bere si první oddechový čas.