Házená - MOL liga ženy - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Most - 28. září 2021   15:00

Písek
Písek
2' Stellnerová  • 5' T. Pokorná  • 9' T. Pokorná  • 12' Chlupová  • 13' Pešková  • 18' K. Kubišová  • 37' Boorová  • 38' Boorová  • 41' Stellnerová  • 43' K. Kubišová  • 44' K. Kubišová  • 46' K. Kubišová  • 47' Součková  • 49' Boorová  • 49' Boorová  • 52' Chlupová  • 59' Bicanová  • 59' E. Svobodová
23:35
(9:15)
Most
Most
2' Smetková   • 3' Mikulčík   • 5' Cholevová   • 7' Holanová   • 8' Holanová   • 9' Cholevová   • 12' M. Poláková   • 19' Eksteinová   • 20' Korešová   • 21' Pazderová   • 21' Smetková   • 24' Holanová   • 26' Eksteinová   • 30' Korešová   • 32' Mikulčík   • 33' Andrýsková   • 34' Mikulčík   • 36' Mikulčík   • 37' Mikulčík   • 37' Andrýsková   • 39' Smetková   • 42' Korešová   • 43' Holanová   • 46' Pazderová   • 47' Eksteinová   • 50' Cholevová   • 51' Holanová   • 51' Smetková   • 52' Andrýsková   • 53' M. Poláková   • 54' Cholevová   • 58' Mikulčík   • 60' Eksteinová
Písek
Kremláček, Procházka.
Most

Zápas mezi Pískem a Mostem končí výhrou papírového favorita. Sokolky se držely do osmnácté minuty, kdy byl stav 8:8. Následně začalo vedení mosteckého týmu narůstat, až do konečného výsledku 23:35. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezké úterý.
Sokol Písek – DHK Baník Most 23:35 (9:15)
Nejvíce branek: K. Kubišová 6/2, T. Pokorná 5/3, Boorová 4 – Mikulčík 6, Holanová 5, Smetková 5/1. Rozhodčí: Kremláček, Procházka. Sedmimetrové hody: 6/5 – 4/2. Vyloučení: 1:5.
60'
Poslední slovo v dnešním utkání měla Pazderová, která s přehledem proměnila sedmimetrový hod.
60'
Oddechový čas pro hosty.
60'
Eksteinová se prosazuje při početní výhodě.
59'
Svobodová skóruje přes celé hřiště, do opuštěné brány Mostu.
59'
Bicanová se zapisuje mezi střelkyně.
58'
Mikulčík se prosazuje po individuální akci.
58'
Kroftová je vyloučena na dvě minuty.
57'
Blíží se závěr utkání, nicméně domácí hráčky nepřestávají bojovat.
55'
Andrýskovou dvakrát po sobě vychytala Preslová.
54'
Cholevová zamířila přesně k tyči a opět navyšuje vedení severočeského celku.
53'
Další branku Mostu dává Poláková.
52'
Chlupová zamířila přesně k tyči a překonala hostující brankářku.
52'
Andrýsková dává již čtvrtý gól Baníku v řadě.
51'
Smetková přidává další gól Mostu a Severočešky důrazně odmítají náznak zvratu v utkání.
51'
Holanová zakončila přečíslení Mostu a vedení hostů opět začíná narůstat.
50'
Cholevová prostřelila vše, co jí stálo v cestě.
49'
Bleskový protiútok Boorové a náskok Baníku se ztenčil na šest branek. Most reaguje oddechovým časem.
49'
Boorová zamířila z pravé strany přesně k vzdálenější tyči.
48'
Kubišová na sedmimetrovém hodu zamířila přesně k levé tyči.
47'
Součková snižuje na rozdíl devíti gólů.
47'
Je to již poněkolikáté, co Most opět vede o deset branek. Nyní se o to postarala Eksteinová.
46'
Písek přichází s dalším snížením gólového manka. Autorkou branky je Kubišová.
46'
Pazderová již zamířila lépe...
45'
Bezpalcová si připisuje výborný zákrok proti sedmičce Smetkové.
44'
Kubišová zamířila naprosto přesně do levého horního rohu. Janssenová neměla nejmenší šanci.
43'
Kubišová snižuje brankové manko na rozdíl deseti branek.
43'
Holanová prostřelila Bezpalcovou mířenou střelou.
42'
Gól Korešové již byl podle regulí a platí.
42'
Ani branka Boorové nebude platit kvůli krokům. Diváci se hodně zlobí na výrok sudího.
41'
Stellnerová na pivotu prokázala velký důraz a následně prostřelila Janssenovou.
40'
Gól Velkové neplatí kvůli prorážení.
39'
Smetková skóruje z protiútoku Baníku.
38'
Boorová zamířila přesně k tyči.
38'
Pokorná na sedmimetrovém hodu trefila nohy Janssenové.
37'
Andrýsková z pivota vrací Mostu desetibrankové vedení.
37'
Boorová snižuje přesnou střelou k pravé tyči.
37'
Mikulčík je při chutí a dává další gól.
36'
Janssenová si připisuje úspěšný zákrok.
36'
Důrazné zakončení Mikulčíkové zapadlo přesně k levé tyči.
34'
Mikulčík zamířila k vzdálenější tyči, Bezpalcová na balón nedosáhla.
33'
Andrýsková přidává další gól Mostu.
32'
Pokorná proměnila sedmičku.
32'
Kostelná nedovoleně atakovala zakončující Stellnerovou a je vyloučena na dvě minuty.
32'
Mikulčík otevírá skóre druhého poločasu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 15:51.
30'
30'
Korešová prostřelila Bezpalcovou. Most půjde do druhého dějství s šestibrankovým náskokem.
30'
Rozběhla se poslední minuta první půle.
28'
Baník hraje v plném počtu.
27'
Korešová předvedla pohledný průnik domácí obranou. Její zakončení však skončilo na pravé tyči.
26'
Pokorná bezpečně proměnila sedmimetrový hod.
26'
Šutranová usedá k dvouminutovému trestu.
26'
Střela Svobodové se odrazila od břevna. Po rychlém brejku se prosadila Eksteinová.
24'
Holanová skórovala s pomocí pravé tyče. Domácí brankářka na její dělovku neměla nárok.
23'
Korešová na sedmimetrovém hodu selhala. Bezpalcová vykopla její střelu.
21'
Smetková přidává další gól a domácí trenérka musí reagovat oddechovým časem.
21'
Pazderová zvyšuje vedení Mostu, Bezpalcová si na její střelu sáhla, ale míč měl příliš velkou razanci.
20'
Písek hraje v plném počtu. Korešová se prosadila střelou do pravého dolního rohu.
19'
Eksteinová vymetla pavučiny v pravé šibenici.
18'
Kubišová se prosazuje s pomocí pravé tyče.
18'
Nosková je první vyloučenou hráčkou Písku.
17'
Kubišová při sedmimetrovém hodu zvolila netradiční zakončení, nicméně její lob rozvlnil bránu Mostu.
16'
Střela Polákové se odrazila od břevna.
15'
15'
Baník Most hraje v plném počtu.
13'
Pešková z pravé strany rychle využívá početní výhodu.
13'
Andrýsková usedá k dvouminutovému trestu.
12'
Poláková vrací Mostu tříbrankové vedení.
12'
Chlupová si naběhla do volného prostoru a po přihrávce si poradila i s Müllnerovou.
11'
Dělovka Andrýskové se odrazila od horní tyče.
9'
Cholevová přichází s bleskovou odpovědí.
9'
Pokorná nenápadným zakončením prostřelila hostující brankářku.
8'
Pohledná kombinace Andrýskové a zakončující Holanové. Most jde do tříbrankového vedení.