Házená - MOL liga ženy - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba : Tatran Stupava - 24. října 2021   17:00

Poruba
Poruba
1' Michalíková  • 4' Baumbachová  • 5' Maiwaelderová  • 7' Desortová  • 10' Baumbachová  • 13' Polášková  • 13' Desortová  • 15' Novobilská  • 17' Desortová  • 19' Polášková  • 19' Desortová  • 21' Dybalová  • 23' Kavalová  • 26' Farářová  • 29' Salašová  • 31' Salašová  • 32' Baumbachová  • 32' Bestová  • 34' Farářová  • 40' Farářová  • 42' Desortová  • 43' Dybalová  • 44' Desortová  • 46' Dybalová  • 49' Polášková  • 51' Desortová  • 55' Polášková  • 56' Novobilská  • 57' Kavalová  • 59' Kavalová  • 59' Kavalová
37:12
(18:3)
Tatran Stupava
2' Štrbáňová   • 5' I. Gašpareková   • 22' H. Karkušová   • 32' R. Gašpareková   • 34' Palušová   • 41' Štrbáňová   • 41' H. Karkušová   • 42' H. Karkušová   • 47' Štrbáňová   • 50' A. Horváthová
Poruba
Roháčková, Mučková, Hřebejková – Dybalová, Maiwaelderová, Farářová, Kavalová, Tichá, Polášková, Michalíková, Bestová, Salašová, Desortová, Baumbachová, Novobilská.
Halada Petr, Kosmák Jan
Mozoľová, Hanzalíková – I. Gašpareková, Slováčková, Štrbáňová, H. Galková, Turčanová, R. Gašpareková, Palušová, Tornócziová, H. Karkušová, A. Horváthová, K. Karkušová.

DHC Sokol Poruba – HC Tatran Stupava 37:12 (18:3)
Nejvíce branek: Kavalová 8/4, Desortová 7, Polášková 5/1 – Štrbáňová 3, H. Karkušová 3, A. Horváthová 3/2. Rozhodčí: Halada Petr, Kosmák Jan. Sedmimetrové hody: 6/6 – 4/2. Vyloučení: 2:2.
Poruba pohodově dokráčela k dvěma bodům, které si připíše do tabulky díky výhře 37:12 nad Stupavou. Od začátku střetnutí nebylo pochyb, kdo dnešní duel ovládne, Stupava za poločas vstřelila jen tři branky, ve druhém dějství se polepšila a nakonec porubskou síť rozvlnila dvanáctkrát.
59'
Stejná hráčka ještě dvě sekundy před koncem dává poslední branku střetnutí.
59'
Probíhá poslední minuta zápasu, ve které dává branku Kavalová.
58'
Stupava útočila, střelu Gašparekové Roháčková vystihla.
57'
Oddychový čas na straně Stupavy.
57'
Kavalová šla do rozhozené obrany Stupavy a neměla problém dát branku.
56'
Do rychlého kontru šla Poruba, na konci akce byla Novobilská a dává branku o zem.
55'
Silvie Polášková tvrdou a přesnou ranou zakončila útok Poruby.
54'
Stupava dlouho kombinovala až sudí museli zvednout ruku, nakonec se hostující hráčky v útoku neprosadily.
52'
Nyní nevyšla Porubě kombinace, když z křídla místo zakončení, chtěla domácí hráčka ještě poslat balon na pivota, ale přihrávka byla příliš dlouhá.
51'
Desortová na straně Poruby dává branku a následně si bere domácí trenér oddychový čas.
50'
Horváthová nedává šanci Roháčkové při její tvrdé střele.
49'
Silvie Polášková se z brejku prosazuje.
49'
Ani jednomu týmu nevyšla kombinace, protože vždy za tím stála technická chyba.
48'
Kavalová ze sedmičky trefuje šibenici stupavské branky.
48'
Polášková je vyloučena za faul na střílející Štrbáňovou.
47'
Gól vstřelil tým HC Tatran Stupava (Mária Štrbáňová).
46'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Tereza Dybalová).
46'
Na obou stranách teď úřadují brankářky, na straně Stupavy Mozoľová a porubské straně Roháčková.
45'
Oba dva celky své šance nyní neproměnily.
44'
Eliška Desortová v pohodě dává branku k tyči.
44'
Horváthová byla při střele ze sedmičky přesná.
43'
Stejná hráčka je vyloučena na dvě minuty.
43'
Tereza Dybalová po pěkné souhře v pohodě vsítila gól.
42'
Karkušová dává devátou branku Stupavy, když překonala Roháčkovou.
42'
Eliška Desortová na druhé straně dává branku Poruby.
41'
Karkušová dává branku po rychlé akci Stupavy.
41'
Štrbáňová se prosazuje střelou do spodní části branky.
40'
Tak až teď po rychlé akci neměla problém se zakončením Farářová.
40'
Ani jedno mužstvo se nyní neprosadilo.
38'
Mučková v brance Poruby dobře zasáhla proti střele a hned vyslala své spoluhráčky do útoku.
37'
Na druhé straně se také pískala sedmička, Horváthová ji se štěstím proměnila.
36'
Kavalová měla při sedmimetrovém hodu přesnou mušku.
35'
Stupavě nevyšla akce a do útoku šla Poruba, Salašová se prosadila z brankoviště, ale sudí ještě před tím odpískali sedmičku.
34'
Farářová střelou k tyči překonala Mozoľovou, i když si brankářka Stupavy na míč sáhla.
34'
Palušová překvapivou střelou k tyči dává branku Stupavy.
33'
Kavalová zamířila přesně k pravé tyči.
32'
Stejná hráčka je o několik chvilek vyloučena na dvě minuty. Poruba bude házet sedmičku.
32'
Gól vstřelil tým HC Tatran Stupava (Romana Gašpareková).
32'
Bestová nebyla na křídle vůbec bráněna a střelou na zadní tyč dává branku.
32'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Adéla Baumbachová).
31'
Salašová dává jako první branku ve druhém dějství.
31'
Po prvním poločase vede Poruba jednoznačně nad Stupavou 18:3, domácí hráčky poctivě brání, což dělá slovenskému mančaftu veliké komplikace ke vstřelení branky, naopak domácí hráčky proskakují obranou Stupavy velice snadno. Hostující hráčky se nestačí vracet zpět do obrany, a Poruba dala snad polovinu branek z protiútoků.
30'
29'
Poslední útok Stupavy vychytala brankářka Hřebejková.
29'
Salašová nebyla nikým bráněna, což ji strašně usnadnilo rozhodování při střelbě, míč s přehledem uklidila do brány.
28'
Farářová je potrestána žlutou kartou.
28'
Tak to nakonec vypadá, že dvacet branek v síti Stupavy neuvidíme, nyní se netrefila Farářová.
26'
Dybylová byla úspěšná proti Hanzalíkové.
26'
Novobilská dostala krásnou přihrávku na křídlo a při hodu byla faulována a bude z toho sedmička.
26'
Farářová pěknou střelou překonala hostující brankářku.
25'
Gálková měla výhodu sedmičky, ale nedala ji, odražený balon se k ní odrazil, ani její druhý pokus nebyl úspěšný.
23'
Nyní obě dvě mužstva vyšla naprázdno ve svých útocích.
23'
Kavalová dává patnáctou branku Poruby. Pravděpodobně uvidíme za první poločas dvacet branek v síti Stupavy.
22'
Karkušová po velmi dlouhé době dává teprve třetí branku Stupavy.
21'
Dybalová se také dnes zapisuje mezi střelkyně.
20'
Kavalová neměla s exekucí sedmičky sebemenší problém.
20'
Hostující celek se dopustil technické chyby a hned jdou do útoku domácí hráčky. Tornócziová faulovala, jde si odpykat dvě minuty a navíc Poruba bude zahrávat sedmičku.
19'
Rychlou akci domácího celku zakončila Desortová.
19'
Naopak na druhé straně se mění skóre díky Silvii Poláškové.
18'
Hostující hráčky už dlouhých 13 minut nedaly branky, nebude to ani nyní, brankářka Hřebejková chytla střelu levé spojky.
17'
Kouč Stupavy si bere první oddechový čas.
17'
Eliška Desortová šla do otevřené obrany a s přehledem překonala brankářku.
16'
A opět pasivita slovenského celku, nakonec jedna z hostujících hráče vystřelila a nastřelila konstrukci branky.
16'
Poruba má docela vysunutou obranu, hráčky Stupavy se nejsou schopny prosadit jedna na jednu.
15'
Novobilská dostala míč na křídlo a střelou k bližší tyči dává branku.
13'
Eliška Desortová dostala míč po pěkné souhře a z brankoviště prostřelila Mozoľovou.
13'
Silvie Polášková ze střední spojky trefuje přesně šibenici.
12'
Hostující celek dokázal za 12 minut hry dát jen dvě branky, což je opravdu málo.
11'
Horváthová nedává sedmičku, balon nasměrovala jen do pravé tyče.
10'
Hosté si moc nevědí rady s dobrou obranou Poruby, naproti tomu domácí házenkářky chodí do otevřené obrany Stupavy.
8'
Souhra domácích hráček teď k brance nevedla, Poruba stále vede o tři branky.
7'
Eliška Desortová skoro z osy hřiště namířila míč přesně do šibenice branky Stupavy.
7'
Stupava se připravila sama o branku technickou chybou.
6'
Karkušová musela zastavil nedovoleně domácí útok a vidí z ruky rozhodčího žlutou kartu.
5'
Sudí už avizovali slovenskému celku pasivitu, který svůj útok nezakončil.
5'
Na druhé staně přesně míč zacílila Gašpareková.
5'
Poruba dobře brání a chodí do rychlých protiútoku, nyní jeden proměnila Maiwaelderová.
4'
Baumbachová po rychlé kombinaci prudkou střelou nedává brankářce Tatranu žádnou šanci.
3'
Útok se slovenskému mančaftu nepovedl a do útoku jde Poruba.
3'
Polášková v pohodě sedmičku proměňuje do protipohybu brankářky.
2'
Poruba bude zahrávat sedmičku za faul v brankovišti.
2'
Stupava ze svého útoku srovnává zásluhou Štrbáňové.
1'
První ztráta slovenského celku a Alžběta Machalíková po rychlé akci dává branku.
1'
Stupava jako první zahájí útok na branku Hřebejkové.
1'
-1'
Před zápasem ještě zazní statní hymny obou zemí.
-4'
Hlasatel představuje divákům nejprve hráčky Stupavy a následně bude pokračovat domácími házenkářkami.
Před zápasem je o favoritovi jasno, jelikož Stupava je na posledním místě, nezískala ani bod a v šesti zápasech nastřílela jen 87 branek. Holky z Poruby jsou v tabulce na desáté pozici se čtyřmi body, za výhry proti Slavii a v minulém kole zdolaly polský celek Chorzów.
Příjemné nedělní odpoledne, vítám vás u sledování 7. kola MOL ligy žen, ve kterém se utkají DHC Sokol Poruba s nováčkem soutěže HC Tatran Stupava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.