Maďarsko - Rusko | ONLINE | 11.1.2020 16:00 | ME v házené mužů 2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

ME v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Maďarsko : Rusko - 11. ledna 2020   16:00

Maďarsko
Maďarsko
3' Győri  • 4' Bánhidi  • 6' Szita  • 10' Hornyak  • 17' Szita  • 19' Bánhidi  • 20' Szita  • 25' Nagy  • 26' Bánhidi  • 27' Sipos  • 28' Ligetvári  • 29' Ligetvári  • 31' Bánhidi  • 34' Balogh  • 35' Balogh  • 36' Bóka  • 39' Bóka  • 46' Szita  • 49' Győri  • 49' Bóka  • 51' Szita
26:25
(14:13)
Rusko
Rusko
3' Santalov   • 5' Santalov   • 6' Dibirov   • 11' Žitnikov   • 14' Santalov   • 16' Kalaraš   • 18' Dibirov   • 20' Santalov   • 21' Kalaraš   • 24' Santalov   • 27' Žitnikov   • 30' Jermakov   • 32' Kalaraš   • 34' Škurinskij   • 38' Kosorotov   • 40' Andrejev   • 41' Šiškarjov   • 44' Kosorotov   • 47' Andrejev   • 52' Kalaraš   • 54' Kosorotov   • 55' Škurinskij   • 55' Šiškarjov   • 56' Kosorotov
Maďarsko
Rusko

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Maďarsko – Rusko 26:25 (14:13)
Nejvíce branek: Balogh 7/5, Szita 5, Bánhidi 4 – Santalov 5, Kalaraš 4, Kosorotov 4. Sedmimetrové hody: 5/5 – 3/1. Vyloučení: 3:0.
Těžko říct, zda se dá hovořit o obrovském překvapení, vzhledem k výsledkům dubnové kvalifikace, ale rozhodně je vítězství Maďarska překvapením a celý tým se z vítězství raduje, jako by celý šampionát vyhrál. Maďaři udolali Rusko 26-25 a svým způsobem si zajistili postup do další fáze turnaje.
60'
Neskutečné! Výtečný průnik Dibirova k brankovišti, ale brankář Mikler vytěsnil míč na tyč!
60'
Rusko muselo střílet, ale nemohlo najít prostor. Bere si oddechový čas.
59'
Veledůležitý zásah Kirejeva, který si poradil s ránou Banhidiho!
58'
Zaváhání Atmana, jehož prudká rána z devítky se stala kořistí brankáře Miklera!
57'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Maďarsko (Zsolt Balogh).
56'
A je vyrovnáno! Kosorotov střelou z hranice devítky dostal Rusko definitivně zpět do hry! Maďarsko ztratilo čtyřgólové vedení!
55'
Rychlý protiútok z pravé strany využívá Šiškarjov. Maďarsko si vybírá oddechový čas.
55'
Škurinskij z pravého rohu vypálil pod horní tyč.
54'
Kosorotov snižuje po průniku středem k brankovišti.
53'
52'
Kalaraš i trochu se štěstím prošel obranou k brankovišti a snižuje.
51'
Rusové ztratili míč a pustili do útoku Maďary- Hodně šťastný gól střelou o zem vsítil Szita.
50'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Patrik Ligetvári).
50'
A další brejk Maďarů, jenže Sipos trefil tyč!
49'
Rychlý protiútok využitý Bokou.
49'
Gyori vrací svému týmu trochu jistější vedení.
47'
Rusové jsou na dostřel. Ze středu brankoviště se prosadil Andrejev.
46'
Velmi rychlý maďarský útok zakončil z devítky Szita.
46'
Žitnikov ovšem neuspěl. Po dobré kombinaci svůj průnik nevyužil.
45'
Gyori minul ruskou bránu a to je šance na vyrovnání.
44'
Rusům se ovšem nakonec povedlo vstřelit kýžený kontaktní gól zásluhou průniku Kosorotova obranou soupeře.
43'
Pokus Rusů o střelu přes celé hřiště na prázdnou bránu po ztrátě Balogha. Střela to byla nepřesná.
42'
Jenže Kovaljov selhal, respektive brankář Mikler jeho střelu vychytal!
42'
Sedmička pro Rusko po faulu Banhidiho.
41'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Bálint Fekete).
41'
Rusové se vrací do akce, Šiškarjov dokázal z pravé strany snížit na rozdíl dvou branek.
40'
Banhidi napálil tyč ruské brány.
40'
Pokračující ruský útok nakonec využil Andrejev.
40'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Rusko (Timur Dibirov).
39'
Bóka ovšem okamžitě odpovídá.
38'
Mezi dvěma obránci se povedlo prosadit Kosorotovovi.
38'
Rusové si berou oddechový čas. Zápas jim proplouvá mezi prsty.
38'
36'
Rychlý protiútok Maďarů po zblokované střele Kalaraše a třígólové vedení zařídil Boka.
35'
Balogh se prosadil střelou z hranice devítky do dolního pravého rohu.
34'
Škurinskij pronikl na levé straně.
34'
Parádní maďarská kombinace s přihrávkou na střed, kde se prosadil Balogh.
33'
Jenže míč ztrácí i Santalov.
33'
Ztráta Gyoriho, Rusové se vrací do útoku.
32'
Kalaraš vypálil do pravého horního rohu maďarské brány.
31'
Bánhidi se prosadil po průniku k brankovišti ze středu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 16:51.
Maďarsko dokázalo ve vyrovnaném prvním poločase porazit Rusko o jednu branku 14:13 a zatím v boji se svým mírně favorizovaným soupeřem hraje skvěle. Druhý poločas je zcela otevřený.
30'
30'
Žlutá karta pro tým Rusko (Gleb Kalaraš).
30'
Jermakov pronikl středem k brankovišti a po náskoku prostřelil maďarského brankáře.
29'
Kolem Ligetváriho se nyní točí všechny akce na hřišti. Patrik vypálil z hranice devítky.
29'
Teď se Ligetvári dokázal prosadit i v obraně, když zablokoval Šiškarjova.
28'
Ligetvári střelou z pravé strany vrací Maďarsko do vedení.
27'
Žitnikov se prosadil po průniku z levé strany k brankovišti.
27'
Maďaři otáčejí skóre zápasu. Sipos srovnává po rychlém protiútoku.
26'
Po ztrátě Dibirova vyrovnal Banhidi po náskoku do brankoviště.
25'
Nagy z hranice devítky vsítil kontaktní gól.
24'
Santalov zvýšil ruské vedení na rozdíl dvou branek.
23'
Po sérii neúspěšných útoků si Rusové berou oddechový čas.
21'
Kalaraš využil průnik k brankovišti a po náskoku dostává Rusko do vedení.
20'
Szita seběhem ze strany na střed dokázal vyrovnat.
20'
Maďarům se nepovedlo zastavit ruský útok, který ze středu devítky proměnil Santalov.
19'
Banhidi pronikl až k brankovišti a vyrovnal na 8:8.
18'
Oddechový čas Maďarska.
18'
Rychlý ruský protiútok po ztrátě Maďarů zakončil Dibirov.
17'
Seběh Szity na střed, střela z hranice devítky přes obranu a vyrovnávací gól.
16'
Gyori se nedokázal prosadit z hranice devítky. Rusové toho využili ke strhnutí vedení na svou stranu po střele Kalaraše z levého křídla.
15'
Pokus Rusů přes celé hřiště na prázdnou bránu, míč minul tři tyče.
14'
Santalov zblokoval střelu Balogha, založil rychlý protiútok a střílí šestý ruský gól!
13'
Mikler skvěle zastavil zakončení Dibirova z levého křídla.
13'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Dominik Máthé).
12'
Mathé se marně snažil prosadit přes obranu z hranice devítky.
11'
Žitnikov střelou z hranice devítky snížil na rozdíl jedné branky.
10'
Na pravém křídle byl výtečně uvolněn Peter Hornyak, který dostává Maďary do dvoubrankového vedení.
10'
Série sedmimetrových hodů se zatím přerušila. Rus Santalov ztrácí míč.
10'
8'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Rusko (Timur Dibirov).
8'
Žlutá karta pro tým Maďarsko (Dominik Máthé).
7'
6'
Žlutá karta pro tým Rusko (Daniil Šiškarjov).
6'
Velmi rychlá odpověď Dibirova. Ten se prosadil z hranice devítky.
6'
Zoltan Szita střelou z levé strany vrací Maďary do těsného vedení.
5'
Santalov z hranice devítky srovnává na 2:2.
4'
Maďarský brankář Mikler zastavil střelu Šiškareva. Využil toho Banhidi, který dostává Maďary do vedení.
3'
Gyiori srovnal střelou z levé strany středu.
3'
Po ztrátě Gyoriho se Rusové vrátili do útoku a Santalov se prosadil střelou z levé strany.
1'
Úvodní ruský útok nebyl úspěšný. Žitnikov střelou z hranice devítky Miklera nepřekonal.
1'

Maďarsko: Mikler, Székely – Balogh, Bánhidi, Bóka, Fekete, Győri, Hornyak, Ligetvári, Máthé, Nagy, Rosta, Sipos, Szita, Tóth, Ubornyák.

Rusko: Kirejev, Zabolotin – Andrejev, Atman, Dibirov, Jermakov, Gorbok, Kalaraš, Kosorotov, Kotov, Kovaljov, Santalov, Šiškarjov, Škurinskij, Soroka, Žitnikov..
Pro oba týmy se jedná o premiérové utkání na tomto mistrovství Evropy. Mírnými favority duelu jsou Rusové, kteří ovšem v dubnové kvalifikaci s Maďary jednou prohráli a jednou remizovali.
Mistrovství Evropy v házené pokračuje svým třetím hracím dnem. V základních skupinách se proti sobě střetnou Maďaři a Rusové.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.