Německo - Portugalsko | ONLINE | 25.1.2020 16:00 | ME v házené mužů 2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

ME v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Německo : Portugalsko - 25. ledna 2020   16:00

Německo
Německo
1' Golla  • 3' Böhm  • 9' Golla  • 10' Böhm  • 11' Drux  • 15' Michalczik  • 16' Zieker  • 19' Kastening  • 21' Golla  • 22' Kühn  • 25' Michalczik  • 26' Schmidt  • 30' Schmidt  • 32' Kohlbacher  • 34' Kühn  • 35' Kühn  • 36' Wolff  • 38' Golla  • 41' Zieker  • 42' Wolff  • 44' Kühn  • 46' Gensheimer  • 48' Zieker  • 50' Häfner  • 51' Kühn  • 55' Häfner  • 57' Kohlbacher  • 58' Michalczik
29:27
(14:13)
Portugalsko
Portugalsko
4' Silva   • 7' Branquinho   • 10' Silva   • 11' Portela   • 14' Ferraz   • 15' Silva   • 17' Salina   • 22' Silva   • 23' Salina   • 26' Moreira   • 27' Magalhaes   • 32' Cavalcanti   • 33' Branquinho   • 37' Martins   • 38' Cavalcanti   • 39' Salina   • 40' Branquinho   • 41' H. Borges   • 42' H. Borges   • 45' H. Borges   • 46' H. Borges   • 47' H. Borges   • 49' Cavalcanti   • 50' Martins   • 57' Ferraz
Německo
Kurtagic M. (Swe) – Wetterwik M. (Swe)
Tele2 Arena (Stockholm)
Portugalsko

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
Ačkoliv Němci i ve druhém poločase vedli o 3 branky, ještě 10 minut před koncem to s nimi nevypadalo úplně dobře. Německý tým se poté semkl a i za pomocí přesilové hry zvrátil vedení na svoji stranu. V závěru navíc Němce neskutečnými zákroky podržel Bitter a tak i díky němu se nyní Němci mohou radovat z 5. místa v Evropě.
Německo – Portugalsko 29:27 (14:13)
Nejvíce branek: Kühn 5, Golla 4, Michalczik 3 – H. Borges 5, Silva 4, Branquinho 3. Rozhodčí: Kurtagic M. (Swe) – Wetterwik M. (Swe). Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/2. Vyloučení: 3:5.
60'
Bitter si připisuje další zákrok. 20 sekund do konce.
59'
A pozor...to je skvělý zákrok Bittera, který vychytal portugalskou kombinaci v přečíslení dva na brankáře.
59'
V německé brance se opět zaskvěl Wolff, čímž výrazně posunuje Němce k pátému místu.
58'
Michalczik však rychle odpovídá brankou.
57'
Portugalce však rychle vrací do hry Ferraz.
57'
Kohlbacher se prosazuje a pro Německo to již vypadá poměrně nadějně.
56'
Borges se dopustil přešlapu a Portugalci přicházejí o míč.
55'
Quintana vychytal Reichmana, na Häfnerovu střelu však nedosáhl.
54'
Cavalcanti je vyloučen, což je šance pro německý tým.
53'
Moreira nepřekonal ze sedmičky Bittera a nedosáhl ani na dorážku.
53'
Sedmička pro Portugalsko....
52'
Na druhé straně rovněž zasahuje Quintana.
51'
Bitter nyní vychytal Cornela.
51'
Kühn vrací Němce do hry, když srovnává stav utkání.
50'
Gól vstřelil tým Německo (Kai Häfner).
50'
Martins se trefuje brankáři mezi nohy.
49'
Cavalcanti vrací vedení Portugalcům. Němci navíc následně ztrácí míč.
48'
Zieker se prosazuje i přes to, že byl faulován Ziekerem.
48'
Vyloučení v týmu Portugalsko (António Areia).
47'
Borges se opět prosazuje a Portugalsko se prvně v zápase ujímá vedení.
46'
Borges rychle zařizuje další srovnání.
46'
Gensheimer vrací do vedení Německo...
45'
Oddechový čas pro domácí.
45'
Přesilovku využívá Borges.
44'
Kohlbacher zastavil přihrávku soupeře nohou a je za to vyloučen.
44'
Nyní se již ale prosazuje Kühn.
43'
Portugalci opět odolávají za pomocí faulů.
42'
Za Portugalsko opět srovnává Borges.
42'
Wolf se pomalu ale jistě řadí mezi nejlepší střelce zápasu, kdy opět trefuje prázdnou branku.
41'
Borges srovnává na 20:20.
41'
...do vedení ihned vrací Německo. Zieker.
40'
Portugalsku se daří opět srovnat...
39'
Do přestřelky se přidává i Salina.
38'
Gól vstřelil tým Německo (Johannes Golla).
38'
Gól vstřelil tým Portugalsko (Alexandre Cavalcanti).
37'
Martins snižuje náskok Německa.
36'
Wolff nejprve vychytal soupeře a poté poslal míč přes celé hřiště do prázdné branky.
36'
Oddechový čas pro hosty.
35'
A Kühn se prosazuje ještě jednou.
34'
Na druhé straně se prosazuje Kuhn.
33'
Portugalci se rozhodli pro hru bez brankáře. Převahu následně využili.
32'
Vedení německému týmu vrací Kohlbacher.
32'
První střelu vytáhla za Wolffa tyč.....druhou střelu již nikdo.
31'
Míč mají Němci. První střela končí mimo branku.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 16:45.
Utkání o 5. místo není zdaleka rozhodnuté, ačkoliv stav po prvním poločase mohl být mnohem rozdílnější. Německo totiž hned několikrát vedli o 2 branky a jednou dokonce i 3. Takové vedení vždy jakoby německý celek ukolébalo, čehož Portugalci využili k vyrovnání stavu. Na druhou stranu je nutno zmínit, že Němci v tomto utkání ještě ani vteřinu neprohrávali a troufám si říci, že tento zápas dopadne pouze na základě jejich koncentrace a uhlídání Silvy.
30'
30'
Ze sedmi metrů se prosazuje Schmidt.
29'
Kvůli pasivitě museli odevzdat míč i Portugalci.
28'
Quintana si připsal zákrok. Poté sebrali Němcům rozhodčí míč pro pasivitu.
27'
27'
Samostatný únik proměňuje v branku Magalhaes.
26'
Na druhé straně dává gól Moreira.
26'
Wolff opět zasáhl a z protiútoku se prosazuje Schmidt.
25'
Po delší době se prosazuje opět Michalczik.
24'
Moreira překonává Wolffa nadvakrát.
24'
Sedmička pro Portugalce...
23'
Gól vstřelil tým Portugalsko (Daymaro Salina).
22'
Gól vstřelil tým Portugalsko (Rui Silva).
22'
Gól vstřelil tým Německo (Julius Kühn).
21'
Portela je dnes podruhé vyloučen.
21'
A přesně to se daří Gollovi, který se prosazuje přes faul.
20'
Wolff si připisuje další zákrok. Němci mají možnost navýšit vedení.
19'
Portela přeloboval brankáře, míč ale zastavila tyč. Na druhé straně se snadno prosazuje Kastening.
18'
Portugalci brání pouze za cenu faulů.
17'
Silva našel zadovkou Salinu, který svoji příležitost proměňuje.
16'
Vyloučení v týmu Portugalsko (Pedro Portela).
16'
Zieker využívá přesilovku střelou rychlostí 103 km/h.
15'
Německo nyní hraje přesilovou hru.
15'
Po střele Silvy se míč odrazil od břevna Wolfovi přímo do zad a odtud do branky.
15'
Vedení vrací Německu Michalczik.
14'
Gólový půst ukončuje střelou ze sedmi metrů Ferraz.
13'
13'
Nyní se zaskvěli oba brankáři a to i proti samostatnému úniku Ziekera.
12'
Němci nedotáhli útok do konce, srovnat mají šanci červení.
11'
Za Portugalce skóruje Portela.
11'
Drux se rovněž zapsal mezi střelce.
10'
Silva opět úspěšný.
10'
Po Wolfově zákroku se na druhé straně prosazuje Bohm.
9'
Německo vrací do vedení Golla.
8'
Moreira srovnává ze sedmičky.
8'
Zieker je vyloučen a sedmička na vrch pro Portugalsko.
7'
Přesilovku využívá Branquinho.
6'
Vyloučení v týmu Německo (Paul Drux).
5'
Reichman sedmičku proměňuje.
5'
Gomes dostává žlutou a Němci budou házet sedmičku.
4'
Gomes byl opět faulován. Následující devítku proměňuje Silva.
3'
Podstřel Portugalců nevyšel. V útoku jsou Němci a Böhm proměňuje svojí střelu z 9 metrů.
2'
Gomez byl faulován Bohmem.
1'
První útok končí mimo branku. Na druhé straně se naopak prosazuje Golla.
1'
Právo prvního útoku mají Portugalci.
1'

Německo: Bitter, Wolff – Böhm, Drux, Gensheimer, Golla, Häfner, Kastening, Kohlbacher, Kühn, Michalczik, Reichmann, Schmidt, Weber, Zieker.

Portugalsko: Quintana, Capdeville – Branquinho, Salina, Cavalcanti, Ferraz, Frade, A. Gomes, H. Borges, Magalhaes, Moreira, Portela, Areia, Rocha, Martins, Silva.

Rozhodčí: Kurtagic M. (Swe) – Wetterwik M. (Swe).
Nejen počet nepovedených zápasů, stoupající forma Němců po odehrání klíčových utkání, ale i vzájemné zápasy jsou to, co dnes jasně favorizuje Německo, které nad svým dnešním sokem vyhrálo všechny tři vzájemné zápasy.
Na druhé straně bude stát proti favoritovi tohoto klání soupeř z Portugalska, který na ME prohrál o jeden zápas více, než jeho dnešní soupeř a to s Norskem, Islandem a naposledy Slovinskem. Pachuť po prohře se Slovinskem však Portugalci zažehnali vysokou výhrou proti Maďarsku.
Německému týmu se Mistrovství Evropy nepovedlo podle představ a tak trochu překvapivě se nakonec o 5. místo uchází právě Němci. Německo sice zvládlo poměrně přesvědčivě postoupit ze základní skupiny, poté ale v osmifinálové skupině podlehli v rozhodujícím zápase s Chorvatskem 25:24 a do semifinále na jejich úkor tak postoupili právě Chorvaté. Závěrečné drtivé porážky Rakouska a naší reprezentace už na tomto faktu nic nezměniliy
Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z utkání Mistrovství Evropy mužů v házené, kde se v souboji o 5. místo utkají Německo a Portugalsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.