ME v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Portugalsko : Maďarsko - 22. ledna 2020   16:00

Portugalsko
Portugalsko
2' Salina  • 6' Cavalcanti  • 8' Frade  • 14' Areia  • 15' Areia  • 16' Silva  • 19' H. Borges  • 21' Moreira  • 23' Areia  • 24' H. Borges  • 27' Magalhaes  • 28' Moreira  • 30' Areia  • 32' Branquinho  • 34' H. Borges  • 36' Moreira  • 40' Martins  • 41' Martins  • 42' Salina  • 45' Moreira  • 46' Magalhaes  • 47' H. Borges  • 48' H. Borges  • 50' Portela  • 52' Rocha  • 53' Martins  • 54' H. Borges  • 56' Frade  • 57' Moreira  • 59' Branquinho  • 60' Magalhaes
34:26
(16:14)
Maďarsko
Maďarsko
2' Bánhidi   • 4' Balogh   • 7' Balogh   • 8' Bánhidi   • 16' Bóka   • 17' Balogh   • 19' Hornyak   • 20' Szita   • 22' Balogh   • 22' Bóka   • 24' Bóka   • 27' Bánhidi   • 29' Balogh   • 30' Ligetvári   • 34' Máthé   • 37' Máthé   • 38' Ligetvári   • 40' Ligetvári   • 43' Máthé   • 44' Bóka   • 49' Bóka   • 51' Bartók   • 54' Sipos   • 55' Ligetvári   • 57' Nagy   • 58' Bánhidi
Portugalsko
Quintana, H. Gomes – Portela, Ferraz, Martins, Moreira, Silva, Salina, Rocha, H. Borges, Cavalcanti, Branquinho, Areia, A. Gomes, Antunes, Frade, Magalhaes.
Maďarsko
Székely, Mikler – Sipos, Balogh, Ligetvári, Bóka, Győri, Rosta, Nagy, Máthé, Bánhidi, Szita, Fekete, Bartók, Ubornyák, Hornyak, Tóth.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Portugalsko – Maďarsko 34:26 (16:14)
Nejvíce branek: H. Borges 6, Moreira 6/1, Areia 4 – Balogh 5, Bóka 5, Ligetvári 4. Sedmimetrové hody: 2/2 – 1/0. Vyloučení: 1:0.
Je konec! Portugalsko dnes předvedlo parádní výkon a poráží Maďarsko výsledkem 34:26. Maďaři se svého soupeře drželi jen v první půli. Po změně stran už bylo Portugalsko jasně lepším týmem na hrací ploše a zasloužilo si svůj triumf. Maďarsko se tak připravilo o možnost zahrát si semifinále, do kterého tak postupuje Slovinsko.
60'
Ještě jedna branka pro Portugalsko! Magalhaes vymetl horní růžek.
59'
Branquinho se dostal do úniku a zakončil jej střelou do dolního rohu.
58'
Bánhidi si po dlouhé době naběhl do střelecké pozice a tradičně se nemýlil.
57'
Moreira si opět našel dostatek prostoru a vymetl horní roh.
57'
Čtyři minutky před koncem se ještě dokázal přesně trefit Nagy.
56'
Fráde se krásným naznačením zbavil obránce a vypálil pod břevno.
55'
Za Maďarsko přispěchal se snížením Ligetvári.
54'
Borges dostal další přihrávku za obránce a v pádu vstřelil třicátou branku Portugalska v utkání.
54'
Oba týmy nyní hrají velice aktivně a baví diváky ofenzivní házenou.
53'
Portugalsko se pomalu blíží ke třicáté brance. Maďaři už vypadají odevzdaně.
52'
Rocha dostal prostor na levém křídle a chytrým zakončením obstřelil brankáře.
51'
Bartok dostal přihrávku na pivota a z otočky snížil na rozdíl pěti branek.
50'
Portela si naběhl na oblouček za obranu a chytře přehodil brankáře.
49'
Maďaři se po sedmi minutách dočkali branky. Po rychlém brejku se prosadil Bóka.
48'
Borges si znovu našel prostor pro zakončení a navýšil vedení Portugalska na šest branek.
47'
Portugalsko přidává branku do opuštěné svatyně. Trefil se Borges.
46'
Magalhaes dostal přihrávku na levé křídlo a z ostrého úhlu přelstil brankáře.
46'
Moreira střílel z velké dálky, jenže poslal svou ránu vysoko nad břevno maďarské branky.
45'
Portugalci nadále kontrolují své vedení. Moreira nedal gólmanovi sebemenší šanci.
44'
Bóka se prosadil akcí po levém křídle a snížil na rozdíl pouhých dvou branek.
43'
Dvacetiletý Máthé se další dalekonosnou ránou opět zapsal mezi střelce.
42'
Salina se krásně trefil pod břevno a Portugalsko už vede o čtyři branky.
41'
Martins se probil do střelecké pozice a zakončil pod břevno.
40'
Ligetvári překonal portugalského brankáře chytrým obloučkem.
40'
Martins si chytrým naznačením udělal prostor ke střele a trefil přesně k tyči.
38'
Ligetvári střílel ze spojky a vymetl horní roh branky. Maďarsko ještě bojuje.
37'
Máthé proměnil svou druhou sedmičku na tomto mistrovství.
36'
Moreira dostal vysokou přihrávku do výskoku a bez problémů zakončil k tyči.
35'
Borges se dral do střelecké pozice, ale byl faulován. Portugalci mohou pokračovat v kombinaci.
34'
Máthé střílel z velké dálky, ale dokázal svou ránu natlačit pod břevno.
34'
Borges dostal přihrávku na hranici brankoviště a v pádu překonal gólmana.
33'
Balogh zahrával sedmimetrový hod, ale trefil nohu soupeřova brankáře.
32'
Branquinho dostal přihrávku na levé křídlo, odkud bez problémů zakončil k pravé tyči.
31'
Maďaři se v úvodu druhého poločasu vydali do útoku, ale zatím se jim nepodařilo vypálit.
31'
První poločas končí! Po první půli mohou být spokojenější Portugalci, kteří vstoupili do zápasu hodně aktivně a postupně si vypracovali dvoubrankový náskok. Hra celku z jižní Evropy je navíc hodně pestrá. Portugalci zakončují ze všech pozic. Naopak Maďarsko zatím spíše razítkuje tyčky.
30'
30'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Patrik Ligetvári).
30'
Areia znovu dostal moře prostoru na křídle a přidal další branku.
29'
Balogh dokazuje, že je fantastický střelec a snižuje na rozdíl dvou branek.
28'
Moreira proměnil další sedmičku a Portugalci už vedou o tři branky.
27'
Magalhaes vypálil z prostoru spojky a vymetl pavučinku v horním rohu branky.
27'
Bánhidi si počkal na přihrávku na brankoviště a střelou o zem snížil na rozdíl jediné branky.
26'
Moreira se prosadil ze sedmimetrového hodu.
26'
Borges dostal další přihrávku na pivota, otočil se, ale jeho ránu z pádu vychytal maďarský brankář.
25'
Cavalcanti si odchází sednout za svůj nedovolený zákrok.
24'
Borges zůstal neobsazený na brankovišti a prudkou střelou zavěsil pod břevno.
24'
Dramatický duel nadále pokračuje. Bóka se také trefil střelou z křídla.
23'
Areia zůstal nehlídaný na pravém křídle, vyběhl si na brankoviště a vrátil Portugalsku vedení.
22'
Je vyrovnáno! Do prázdné branky se prosadil Bóka.
22'
Balogh vyslal neskutečně tvrdou střelu, která se otřela o břevno a zapadla do branky.
21'
Moreira si naběhl na přihrávku na levou stranu a dělovkou z křídla nedal gólmanovi nárok.
20'
Szita se otočil na brankovišti kolem dvou soupeřů a krásnou střelou snížil na rozdíl jediné branky.
20'
Frade dostal přihrávku na hranici brankoviště, ale zakončením v pádu trefil břevno.
19'
Na druhé straně rychle snížil Hornyak.
19'
Borges prošel mezi obránci Maďarska a krásnou střelou se prosadil.
18'
Rui Silva vlétl neohroženým způsobem do zakončení, jenže byl faulován a při dopadu na palubovku si zřejmě ublížil.
17'
Maďarsko okamžitě snižuje a zatím nepouští Portugalce do úniku. Balogh ustál souboj a prosadil se.
16'
Rui Silva dostal krásnou přihrávku na pozici pivota a střelou o zem navýšil vedení na dvě branky.
16'
Také maďarsko se prosadilo po křídle. Krásnou branku vstřelil Bóka.
15'
Areia dostal krásnou přihrávku na křídlo a levačkou poslal míč do sítě.
15'
Frade zkoušel procedit přihrávku na Ruie Silvu, ale trefil jen nohu obránce.
14'
Do rychlého brejku se dostal Areia, který krásným švihem umístil míč do dolního rohu.
13'
Frade střílel z pozice pivota, jenže maďarský brankář předvedl fantastický zákrok.
12'
Balogh si krásně oběhl obránce a střílel levačkou. Quintana jeho ránu skvěle vyrazil nad břevno.
11'
Rocha se s trefil ze sedmimetrového hodu.
10'
Gyori se také dostal do dobré pozice, jenže také jeho rána skončila na tyči.
9'
Sipos střílel z velké dálky, ale orazítkoval jen levou tyč. Maďarsko ale získalo odražený míč.
8'
Bánhidi dostal krásnou přihrávku na brankoviště a prudkou střelou překonal brankáře.
8'
Frade si počkal na přihrávku z levé strany a našel mezírku mezi nohami brankáře.
7'
Balogh si našel clonu svého spoluhráče a pohotovou střelou překonal Quintanu.
6'
Cavalcanti si naběhl na zpětnou přihrávku a dělovkou o zem překonal brankáře.
5'
Brankář Quintana si dal pozor na dělovku ze střední vzdálenosti a vytáhl povedený zákrok.
4'
Balogh se dostal do zakončení na hranici brankoviště a vrátil Maďarsku vedení.
2'
Salina si našel prostor na levém křídle a střelou o zem prostřelil brankáře.
2'
Bánhidi se otočil kolem obránce a střelou v pádu otevřel skóre.
1'
Portugalsko se na úvod utkání vydalo do útoku a bude se drát do zakončení.
1'
Portugalsko

Portugalsko je na tom ještě o něco hůře. Portugalci totiž ve čtyřech duelech vyhráli jen jednou a mají na svém kontě dva body. Portugalsko sice schytalo debakl od Norska, ale následně dokázalo přehrát Švédsko. Poslední dva duely proti Islandu a Slovinsku se však celku z jižní Evropy vůbec nepovedly.
Maďarsko

Maďarsko zatím může ve skupině 2 pomýšlet na postup z druhého místa. Po čtyřech odehraných zápasech má na svém kontě čtyři body za triumf nad Slovinskem a Islandem. V úterý ale Maďaři možná trošičku překvapivě padli proti Švédsku a dnes tak potřebují zabrat proti Portugalsku.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům házené! Vítejte u sledování textového přenosu z evropského šampionátu v házené mezi Portugalskem a Maďarskem. Duel začíná v 16 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.