ME v házené mužů - ONLINE PŘENOS - Španělsko : Norsko

Španělsko

Norsko
23:27
Události zápasu:
Španělsko
- 5'Gómez Abelló
- 11'Gómez Abelló
- 13'Gómez Abelló
- 14'Maqueda Peno
- 16'Guardiola Villaplana
- 17'Maqueda Peno
- 19'Guardiola Villaplana
- 22'Fernández Pérez
- 30'Sánchez-Migallón
- 32'Maqueda Peno
- 33'Sarmiento Melián
- 35'Solé Sala
- 36'Maqueda Peno
- 37'Guardiola Villaplana
- 38'Solé Sala
- 39'Maqueda Peno
- 41'Casado Marcelo
- 52'Maqueda Peno
- 53'Márquez Coloma
- 59'Casado Marcelo
- 60'Casado Marcelo
Norsko
- 5'Sagosen
- 7'Gullerud
- 8'Gullerud
- 9'Sagosen
- 10'Reinkind
- 12'Gullerud
- 13'Reinkind
- 13'Björnsen
- 14'Överby
- 19'Thorsteinsen Toft
- 20'Barthold
- 21'Barthold
- 29:18'Björnsen
- 32'Överjordet
- 34'Thorsteinsen Toft
- 35'Barthold
- 37'Thorsteinsen Toft
- 38'Överjordet
- 39'Reinkind
- 42'Thorsteinsen Toft
- 43'Reinkind
- 46'Barthold
- 50'Gullerud
- 53'Sagosen
- 56'Barthold
- 59'Sagosen
Další informace:
![]() | ![]() |
---|---|
Základní sestava | |
Trenéři | |
Montes Aguera, Cesar | Berge, Christian |
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Nejvíce branek: Maqueda Peno 6, Gómez Abelló 5/2, Guardiola Villaplana 3 – Barthold 6/1, Gullerud 5, Sagosen 4. Sedmimetrové hody: 3/2 – 1/1. Vyloučení: 2:5. ČK: Eck Aga (NOR).
Španělsko: Perez de Vargas, Corrales Rodal, Hernández Ferrer – Peciña Tome, Gurbindo Martínez, Maqueda Peno, Fernández Pérez, Solé Sala, Figueras Trejo, Reixach, Casado Marcelo, A. García Robledo, Gómez Abelló, Ariño, Guardiola Villaplana, Tarrafeta Serrano, Sánchez-Migallón, Márquez Coloma, Odriozola Yeregui, Sarmiento Melián.
Norsko: Saeveraas, Heieren, Bergerud – Eck Aga, Sagosen, Barthold, Överjordet, Överby, Thorsteinsen Toft, Tönnesen, Björnsen, Gullerud, O'Sullivan, Pettersen, Reinkind, K. M. Gulliksen, Solstad, Christoffersen Blonz, Rambo..
Seveřané ve svém prvním zápase na turnaji porazili Slováky o deset branek, poté ale těsně podlehli Rusku (22:23). Ve třetím utkání úvodní skupiny pak přehráli Litvu 35:29. Svěřenci trenéra Thorira Hergeirssona, kvůli prohře s Ruskem, začali Skupinu 2 s nulou. Ta se změnila na dva body po vysoké výhře nad Polskem (42:31). Naposledy přehráli Němce (28:23). Pokud Norové chtějí do semifinále, musí v neděli, proti hráčům z Pyrenejského poloostrova, uspět.
Vzájemné zápasy
Mužská reprezentace Německa a Švédska se naposledy střetla v kvalifikaci na OH, Španělé v červenci minulého roku těsně zvítězili (28:27).
Španělsko má před vzájemným zápasem s Norskem mnohem lepší výchozí pozici, vede totiž skupinu. V předkole udolalo český tým (28:26), porazilo ale Švédsko (32:28) i Bosnu a Hercegovinu (28:24). V hlavní fázi si poradilo s Německem (29:23) a naposledy s Ruskem (26:25). Reprezentanti Španělska na turnaji ještě neztratili zápas.