Mistrovství světa žen -  ONLINE PŘENOS -  Španělsko  : Rakousko - 6. prosince 2021   20:30

Španělsko
Španělsko
2' Cesáreová Romerová  • 3' Espínolaová  • 6' Cabralová Barbosová  • 7' Martínová Berenguerová  • 8' Martínová Berenguerová  • 13' Cabralová Barbosová  • 14' Martínová Berenguerová  • 19' Gassamaová  • 26' Gassamaová  • 27' Gutiérrezová Bermejová  • 29' Echeverriová  • 32' Castellanosová Soánesová  • 38' Martínová Berenguerová  • 38' Cabralová Barbosová  • 40' Cabralová Barbosová  • 41' Cabralová Barbosová  • 42' Martínová Berenguerová  • 44' Martínová Berenguerová  • 45' A. Hernándezová Serradorová  • 49' Martínová Berenguerová  • 51' Arcosová  • 55' Arcosová  • 58' Arderíusová  • 59' Gassamaová  • 60' Echeverriová
31:19
(14:6)
Rakousko
Rakousko
4' Schindlerová   • 13' Tomasiniová   • 17' Schindlerová   • 22' Leitnerová   • 25' Reichertová   • 34' I. Ivancoková   • 39' Leitnerová   • 44' Leitnerová   • 47' Kovácsová   • 48' L. Ivancoková   • 54' Schindlerová   • 56' Kovácsová   • 57' Schindlerová
Španělsko
Rakousko
L. Ivancoková, Hajgatóová – Dedicová, Schindlerová, Kovácsová, Tomasiniová, Wessová, Reichertová, Schlegelová, I. Ivancoková, Neidhartová, Leitnerová.

Hráčky Španělska byly celý zápas jednoznačně aktivnější, snadněji se dostávaly do šancí a zaslouženě vyhrávají tento zápas.
Španělsko – Rakousko 31:19 (14:6)
Nejvíce branek: Martínová Berenguerová 9/2, Cabralová Barbosová 5, Arderíusová 3/2 – Kovácsová 8/6, Schindlerová 4, Leitnerová 3. Sedmimetrové hody: 7/6 – 7/6. Vyloučení: 1:1.
60'
Maitane Echeverriová proměnila bleskovou akci.
60'
(Patricia Kovácsová neproměnila sedmičku, trefila břevno.
59'
Sedmička pro Rakousko po faulu jejich soupeřek.
59'
Kaba Gassamaová s přehledem proměnila svou šanci.
59'
Probíhají poslední dvě minuty.
58'
Gól vstřelil tým Španělsko (Silvia Arderíusová).
57'
Gól vstřelil tým Rakousko (Johanna Schindlerová).
57'
Hráčky Španělska hrají aktivně na polovině soupeře.
56'
Gól vstřelil tým Rakousko (Patricia Kovácsová).
55'
Gól vstřelil tým Španělsko (Paula Arcosová).
54'
53'
Laura Hernándezová s přehledme proměnila sedmičku.
53'
Vyloučení v týmu Španělsko (Paula Arcosová).
53'
Hráčky Španělska i díky skvělé práci své brankářky vedou o deset branek.
51'
Oddechový čas pro hosty.
51'
Svou první branku v zápase dává Paula Arcosová.
50'
Mercedes Castellanosová Soánesová předvedla tři skvělé zákroky v řadě a fanoušci jí tleskají ve stoje.
49'
Carmen Dolores Martínová Berenguerová krásnou akci dokázala rychle proměnit.
49'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Španělsko (Soledad Lópezová Jiménezová).
48'
Lena Ivancoková se prosazuje z dobré pozice.
47'
Oddechový čas pro domácí.
47'
46'
Házenkářky Rakouska se sice dostaly do střelecké pozice, ale rána byla zblokovaná.
45'
Ainhoa Hernándezová Serradorová dává branku, prosazuje se po rychlé akci středem.
45'
Patricia Kovácsová dává i šestou sedmičku, v tomto ohledu je zatím neomylná.
44'
Hráčky Rakouska vybojovaly sedmičku.
44'
Španělky navyšují své vedení, po rychlé akci se ze strany prosazuje Carmen Dolores Martínová Berenguerová.
44'
Gól vstřelil tým Rakousko (Nora Leitnerová).
43'
Fabienne Tomasiniová měla obrovskou šanci, ale brankářka ji vychytala.
42'
Carmen Dolores Martínová Berenguerová uspěla ze strany.
42'
Hráčky Španělska se dostaly do zakončení a uspěly.
42'
Patricia Kovácsová přidává další sedmičku.
41'
Gól vstřelil tým Španělsko (Alexandrina Cabralová Barbosová). Rakousko neuspěla, a pak hráčka Španělska trefila prázdnou branku.
40'
(Alexandrina Cabralová Barbosová se dostala před branku a snadno se prosazuje.
40'
Patricia Kovácsová proměnila i tuto sedmičku, snadný gól pro Rakousko.
40'
Deset minut z druhého poločasu je pryč, hráčky Španělska kontrolují hru.
39'
Nora Leitnerová z bezprostřední blízkosti uspěla.
38'
Hráčky Rakouska se propracovaly na útočnou část hrací plochy.
38'
Gól vstřelil tým Španělsko (Alexandrina Cabralová Barbosová).
38'
Gól vstřelil tým Španělsko (Carmen Dolores Martínová Berenguerová).
36'
Carmen Dolores Martínová Berenguerová dává sedmičku.
36'
Sedmičku bude mít k dispozic i Španělsko.
36'
Patricia Kovácsová odrazila míč o zem a poslala ho do branky, povedená sedmička.
35'
Alexandrina Cabralová Barbosová měla velkou šanci, ale trefila jen brankářku.
34'
(Ines Ivancoková dává svou první branku v tomto zápase.
34'
Španělsko pokračuje v aktivní hře, Rakousko se těžko dostává do zakončení.
32'
Patricia Kovácsová s přehledem proměnila sedmičku.
32'
Mercedes Castellanosová Soánesová dává gól přes celé hřiště do prázdné branky, skvělá práce brankářky.
31'
Utkání pokračuje druhým poločasem.
31'
Poločasový výsledek 14:6 odpovídá dění na hrací ploše. Španělky jsou aktivnější, mají více ze hry a snadněji dokáží proměňovat šance, které si vypracují.
30'
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
29'
Maitane Echeverriová proměnial rychlý brejk.
29'
Sledujeme atraktivní házenou plnou šancí, ale brankové konstrukce nyní pomáhají brankářkám.
28'
Ines Ivancoková měla obrovskou šanci, z dorážky trefila břevno.
27'
Jennifer Gutiérrezová Bermejová využila toho, že soupeřky hrály bez brankářky a trefila prázdnou branku.
26'
Kaba Gassamaová proměnila rychlou protiakci.
26'
Jedna z hráček Rakouska poslala míč hodně mimo branku. Nepovedená střela.
25'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Španělsko (Silvia Arderíusová). Uspěla hodem k tyči.
25'
Vyloučení v týmu Rakousko (Mirela Dedicová).
25'
Španělky zůstanou u míče, a tak mohou rozehrávat na polovině soupeřek.
25'
Johanna Reichertová se prosazuje střelou přes soupeřky, brankářka na míč nedosáhla.
23'
Silvia Arderíusová s přehledem proměnila sedmičku, snadný gól pro její tým.
22'
Nora Leitnerová proměnila bleskovou akci.
22'
Rakušanky vybojovaly míč a rychle otáčí směr hry.
21'
Hráčky Španělska nyní hrají aktivně.
20'
20'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky v prvním poločase.
19'
Kaba Gassamaová navyšuje vedení Španělska na pět branek.
18'
Jedna z nich trefila břevno.
18'
Nyní znovu rozehrávají hráčky Španělska.
17'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Španělsko (Jennifer Gutiérrezová Bermejová). Trefila brankářku.
17'
Díky dobrému důrazu v koncovce se prosazuje a snižuje Johanna Schindlerová.
16'
Elisabet Cesáreová Romerová z bezprostřední blízkosti trefila tyč.
15'
Patricia Kovácsová proměnila sedmičku, míč poslala pod horní tyč.
14'
Carmen Dolores Martínová Berenguerová dostala míč do branky se štěstím, její hod se tak tak dokoulel za brankovou čáru.
13'
Fabienne Tomasiniová po nepřehledné situaci před brankou získala míč a skóruje.
13'
Povedená akce Španělska a gól dává (Alexandrina Cabralová Barbosová.
12'
Patricia Kovácsová nyní neuspěla, trefila brankářku.
12'
Ines Ivancoková hraje hodně aktivně, ale čeká na nějakou výraznější šanci.
12'
(Carmen Dolores Martínová Berenguerová odrazem o zem proměnila sedmimetrový hod.
11'
Hráčky Španělska se znovu dostaly k míči a kombinují na útočné polovině.
10'
Hra pokračuje dál.
10'
10'
Alexandrina Cabralová Barbosová trefila v brejku jen brankářku.
10'
Deset minut hry je pryč a hráčky Španělska jsou jednoznačně lepší.
9'
Hráčky Rakouska kombinují před brankou soupeřek. Následná rána byla snadnou prací pro gólmanku.
8'
Patricia Kovácsová měla obrovskou šanci, ale trefila jen ruku brankářky. Nepřesný pokus i na druhé straně.
8'
Z brejku se nyní prosazuje aktivně hrající Carmen Dolores Martínová Berenguerová. Míč poslala do horní části branky.
7'
Carmen Dolores Martínová Berenguerová dostala hodně prostoru, dostala se ke střele a hodem ke vzdálenější tyči nedala brankářce šanci.
6'
Sledujeme rychlou házenou, která musí bavit.
6'
5'
Žlutá karta pro tým Španělsko (Irene Espínolaová).
4'
Johanna Schindlerová se po rychlé akci prosazuje, první branka Rakouska v tomto zápase.
4'
Hráčky Španělska si pomohly nedovoleně, u míče budou soupeřky.
3'
Irene Espínolaová se prosazuje hodem na přední tyč.
3'
Nyní se hráčky Rakouska dostaly do střelecké pozice, ale hod se nepovedl.
2'
Jennifer Gutiérrezová Bermejová měla velkou šanci, ale trefila jen tyč branky.
2'
Elisabet Cesáreová Romerová se prosazuje po rychlé akci středem.
1'
Klara Schlegelová se dostala do zakončení, ale brankářka jí vychytala.
1'
Rakušanky mají míč a rozehrávají.
1'

Španělsko: Navarrová Giménezová, Castellanosová Soánesová – Martínová Berenguerová, Arderíusová, Cesáreová Romerová, L. Hernándezová, Gutiérrezová Bermejová, Echeverriová, S. Lópezová Jiménezová, Gassamaová, Fernándezová Fragaová, Rodríguezová, A. Hernándezová Serradorová, Espínolaová, Arcosová, Cabralová Barbosová.

Rakousko: L. Ivancoková, Hajgatóová – Dedicová, Schindlerová, Kovácsová, Tomasiniová, Wessová, Reichertová, Schlegelová, I. Ivancoková, Neidhartová..
V současné tabulce skupiny je Španělsko první se čtyřmi body, druhé je Rakousko mající body dva. Stejně tak třetí Argentina. Čína je na posledním místě bez bodu.
Rakušanky vstoupily do turnaje dobře, porazily Čínu 38:27, ale pak prohrály. Argentinkám podlehly 29:31.
Házenkářky Španělska oba dva své úvodní zápasy vyhrály. Porazily Argentinu 29:13 a a Čínu vysoko 33:18.
Jedná se o zápas ve skupině H. V té je kromě Španělsko a Rakouska ještě Argentina a Čína.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodní házené. V tomto zápase MS žen proti sobě nastoupí Španělsko a Rakousko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.