MS v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Chile : Jižní Korea  - 20. ledna 2021   15:30

Chile
Chile
1' R. Salinas  • 3' R. Salinas  • 4' Emil Feuchtmann Pérez  • 6' Emil Feuchtmann Pérez  • 7' Frelijj  • 8' Erwin Feuchtmann Pérez  • 9' R. Salinas  • 10' E. Salinas  • 12' Erwin Feuchtmann Pérez  • 13' R. Salinas  • 14' Erwin Feuchtmann Pérez  • 16' R. Salinas  • 17' Erwin Feuchtmann Pérez  • 19' Erwin Feuchtmann Pérez  • 21' R. Salinas  • 21' Ceballos  • 24' E. Salinas  • 25' Ceballos  • 25' Páez  • 26' Erwin Feuchtmann Pérez  • 27' Frelijj  • 28' R. Salinas  • 31' Ceballos  • 35' R. Salinas  • 36' Ceballos  • 36' R. Salinas  • 37' Ceballos  • 38' E. Salinas  • 40' Páez  • 42' R. Salinas  • 44' R. Salinas  • 45' Páez  • 47' Páez  • 48' Erwin Feuchtmann Pérez  • 49' Frelijj  • 50' Emil Feuchtmann Pérez  • 53' E. Salinas  • 53' Páez  • 54' Emil Feuchtmann Pérez  • 57' Páez  • 59' E. Salinas  • 60' E. Salinas
44:33
(24:17)
Jižní Korea
Jižní Korea
3' Jeon Young-jae   • 7' Lee Seung-min   • 8' Kim Tae-ung   • 9' Kim Jin-young   • 9' Jeon Young-jae   • 11' Jeon Young-jae   • 12' Kim Jin-young   • 13' Kim Jin-young   • 14' Jeon Young-jae   • 15' Kim Tae-ung   • 16' Kim Jin-young   • 18' Kim Tae-ung   • 22' Lee Seung-min   • 23' Kim Myeong-jong   • 25' Kim Myeong-jong   • 26' Kim Hyeon-woo   • 27' Kim Myeong-jong   • 31' Kim Hyeon-woo   • 32' Kim Jin-young   • 33' Kim Jin-young   • 35' Kim Jin-ho   • 37' Yu Chan-min   • 42' Kim Jin-young   • 43' Kim Myeong-jong   • 50' Kim Myeong-jong   • 52' Yu Chan-min   • 52' Jeon Young-jae   • 53' Lee Seung-min   • 60' Jeon Young-jae
Chile
Belchírí, Hamidi (oba Alžírsko)
New Capital Sports Hall, Cairo
Jižní Korea

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
Chile – Jižní Korea 44:33 (24:17)
Nejvíce branek: Salinas 13/2, Feuchtmann Pérez 7, Páez 6 – Kim 8/1, Jeon 6, Kim 6/1. Rozhodčí: Belchírí, Hamidi (oba Alžírsko). Sedmimetrové hody: 2/2 – 6/5. Vyloučení: 4:5.
Házenkáři Chile potvrdili ve skupině o 25.-31. místo roli favorita a Jižní Koreu porazili výsledkem 44:33. Jihoameričané si na šampionátu připsali první vítězství, jejich dnešní soupeř na svůj první vítězný zápis stále čeká.

Od prvních minut bylo jasné, kdo dnes bude tahat za delší konec provazu. Chilané byli přesnější v rozehrávce, ale i koncovce, 44 vstřelených gólů je výborným počinem. Korejci zaslouží uznání za skutečnost, že bojovali až do závěrečné sirény bez ohledu na výsledek, i oni předvedli několik velmi povedených akcí.
60'
Poslední útok utkání mělo Chile, které nakonec přidává ještě jeden úspěšný zásah. Z levé strany skóroval tváří v tvář gólmanovi Esteban Salinas.
60'
probíhá poslední minuta utkání a s největší pravděpodobností poslední gól Jižní Korey zaznamenal Jeon Young-jae střelou do levého horního rohu.
59'
Emil Salinas je v závěru střetnutí při chuti. Opět bral řešení rychlého útoku na sebe, pravačkou vypálil dělovku, která div neprotrhla síť.
58'
Sedmimetrový hod s velkým přehledem proměnil Kim Ji-un. Zvolil odvážný oblouček, na který González vůbec nereagoval.
57'
Na levé straně dostal více prostoru než je zdrávo Páez. Sběhl si na střed a míč hodil pod nohou vyskočivšího brankáře.
56'
Kim Myeong-jong má obrovskou smůlu. Znovu střílel mimo dosah brankáře, jenže stejně jako před malou chvílí pouze do tyče!
55'
Blízko snížení byl Kim Myeong-jong. na jeho prudkou ránu González nedosáhl, gólmana ale zachránila pravá tyč.
54'
Koreu navíc oslabuje Kim Jin-young. Osmigólový střelec dnes usedá na trestnou lavici podruhé.
54'
O vítězi zápasu je rozhodnuto. Náskok na rozdíl devíti gólů navyšuje přízemním pokusem k pravé tyči Emil Pérez Feuchtmann.
53'
Favorit se blíží čtyřiceti gólům. Páez si udělal prostor na střelu mezi dvojicí protihráčů a vystřelil dělovku mezi nohy brankáře.
53'
Premiérový zásah v rámci druhé půle zapisuje Lee Seung-min. González na jeho skrytou střelu neviděl, míč spatřil až v síti.
53'
Chilanům oddechový čas viditelně prospěl. Po jeho skončení skóroval ze středu hřištěm, z šesti metrů od brány Esteban Salinas.
52'
Oddechový čas pro Chile.
52'
Jeon Young-jae dává další gól v přesilové hře. Po ztrátě Feuchtmanna vyrazil do protiútoku, který proměnil s ledovým klidem.
52'
Své zaváhání Yu Chan-min napravil téměř okamžitě. Korejci zůstali u balónu a právě hráč, který před malou chvilkou minul penaltu, tentokráte skóroval hodem do levého horního rohu.
51'
Yu Chan-Min při sedmičce selhal! Mířil doprava dolů, s čímž Garcia počítal a balón vykopl.
51'
Frelijj nejenže způsobil, že Jižní Korea bude házet sedmičku, ale dokonce ho rozhodčí poslali i na dvě minuty na trestnou lavici.
50'
Favorit bleskově odpovídá. Emil Pérez Feuchtmann potrestal nepozornost soupeře proti jeho osobě. Sběhl blíže bráně a ze středu pálil nechytatelně k levé tyči.
50'
Jižní Korea zaslouží uznání za snahu, ačkoli skóre hraje v její neprospěch. Kim Myeong-jong zakončil pohledný průnik střelou nad hlavou vyběhnutého brankáře.
50'
Oddechový čas pro Jižní Koreu.
49'
Početní převahu Chilané využili velmi rychle. Frelijj si naběhl na nahrávku Salinase a z levého křídla poslal míč mezi nohama gólmana.
48'
Jihoameričané mají k dispozici dvouminutovou přesilovou hru. Za svůj prohřešek před brankou je vyloučen Kim Jin-young.
48'
Házenkáři v bílých dresech chybovali v rozehrávce, což trestal Erwin Pérez Feuchtmann. Únik proměnil střelou pod nohu brankáře.
47'
Dobrou práci odvedl na útočné polovině Páez. Pěkně se zbavil tří protivníků, aby pak skóroval střelou do pravého horního rohu.
46'
Korejský trenér dává různým hráčům vyzkoušet si sedmičku. Třetí penalta, po třetí jiný exekutor. Také Yu Chan-min zacílil přesně.
46'
Donoso byl příliš agresivní v souboji s Kim Myeong-jongem. Jeho faul odměnili alžírští rozhodčí dvouminutovým trestem.
45'
Jenže ani útok Korey nebyl úspěšný. Balón opět přebrali házenkáři v červených dresech a Páez napravil zaváhání Salinase z před malé chvíle.
44'
Nejlepší střelec dnešního zápasu Rodrigo Salinas pokračuje ve vynikající hře. Z pravé strany vyslal nechytatelný projektil k protější tyči.
44'
Salinas pálil z devíti metrů od brány, ale neuspěl, brankář předvedl výborný zákrok levou rukou. Útočí Korea.
43'
Pátý gól v utkání pro Kim Myeong-jonga. Ten obdržel výbornou přihrávku před bránu, v jasné pozici se snad ani nemohl mýlit.
43'
Oba týmy si teď vyměnily po jedné chybě. Nejprve Jin-young Kim přihrávkou našel jenom protihráče, následně Rodrigo Salinas střílel nad bránu.
42'
Jin-young Kim bleskově kontruje, odpověď na gól soupeře trvala přesně osm vteřin. Garcia nedosáhl na balón letící po jeho pravé ruce.
42'
Rodrigo Salinas bleskově potrestal faul na svou osobu. Z devítimetrové hranice hodil míč do pravé části brány.
41'
Myeong-han Ju se provinil proti pravidlům, když zabránil v zakončení Rodrigu Salinasovi. Jihokorejec si jde na dvě minuty odpočinout.
41'
Na sedmičku se pro změnu postavil Myeong-jong Kim. I on si s Garciou poradil bez větších problémů, hodem po zemi k levé tyčce.
40'
A další sedmička pro Jižní Koreu. Tentokráte fauloval Ceballos, který si je vědom prohřešku, vůbec neprotestuje.
40'
Páez odčinil zaváhání z před malé chvilky vstřeleným gólem. Z pravého křídla mířil do levého horního rohu, gólman byl u tyčky pozdě.
39'
První sedmičku Korejců házel Jin-young Kim. Nic složitého nenaznačoval, brankáře prostřelil na první dobrou k pravé tyči.
38'
Paéz fauloval a daroval jednomu z protihráčů možnost házet sedmičku. S rozhodčím si ještě celou situaci vyříkává, jeho stanovisko ovšem nezměnil.
38'
Esteban Salinas zřejmě chtěl nahrávat, jenže úmysl si nakonec rozmyslel a dobře udělal. Sám vstřelil gól hodem po brankářově levé ruce.
38'
Po dlouhé době jsme měli možnost vidět úspěšný zákrok gólmana! García dobře změnil střelecký úhel střelci z levého křídla, který si na něm vylámal zuby.
37'
Ceballos přidává pátý úspěšný kousek do svatyně protivníka. Gólman proti němu vyběhl, Jihoameričan jej přehodil.
37'
Chan-min Yu dokázal klamavým pohybem obelstít hned dva protivníky a rázem byl sám před Garciou. V pádu dokázal míč uklidit po zemi k pravé tyči.
36'
Rodrigo Salinas dokonale těžil ze ztráty soupeře. Sám brejk založil a stál i na jeho konci, sám před brankářem nezaváhal.
36'
Ceballos nepatří mezi tradiční střelce Chile, avšak teď zapisuje už čtvrtý zásah a to poté, co z pravé strany hodil povedenou dělovky k protější tyči.
35'
Premiérový gól v zápase pro Jin-ho Kima. Garcia zřejmě očekával, že soupeř ještě bude přihrávat, vzpamatoval se až v momentě, kdy měl balón v síti.
35'
Jubilejní desátou branku v utkání právě vstřelil Rodrigo Salinas. Protihráči mu dali příliš mnoho volného prostoru, Chilan trestal.
34'
třetí zásah Jižní Korey v řadě mohl zapsat Jin-young Kim. Jenže v tomto případě chtěl přihrávat, což byla chyba, pas zachytil Ceballos.
34'
Frelijj měl v pravé ruce gól, jenže trestuhodně selhal. Jak je jeho zvykem, tak šel na zem, ale přízemní pokus hodil jenom do brankové konstrukce.
33'
Jin-young Kim a jeho druhý zásah v rozmezí několika vteřin. Potvrdil, že má dnes střeleckou, oblouček přes vyběhnuvšího gólmana neměl chybu.
33'
A znovu Chilané zaváhali! Tentokráte Paéz, který si nedal pozor na protihráče, balón mu hodil přímo do rukou.
32'
Jihokorejci chybu soupeře potrestali na výbornou. Jin-young Kim dostal nahrávku od spoluhráče na pravé křídlo, odkud střílel na zadní tyč. Garcia reagoval pozdě.
32'
Outsider bude mít další příležitost snížit, protože chyby se dopustil Donoso. Ještě zkouší protestovat, leč zbytečně.
31'
Hyeon-woo Kim reaguje a dostává Koreu zpátky na rozdíl sedmi branek. Ze středu hřiště střílel nechytatelně do levého rohu.
31'
Druhý poločas otevírá gólem Ceballos. Po levém křídle si naskočil až před gólmana, mezi jeho nohou a tyčkou prohodil míč do sítě.
31'
První poločas potvrdil papírové předpoklady. Chile má herně i výsledkově navrch a je blízko svému prvnímu vítězství na šampionátu. Mužstvo z Jižní Ameriky vede od prvních minut, soupeř nehraje špatně, ale v koncovce není tak přesný.
30'
29'
Těsně před koncem prvního poločasu zkoušel snížit Myeong-jong Kim. Rána byla povedená, ale zazvonila jen na břevno chilské svatyně.
29'
Rodrigo Salinas proměnil i druhou sedmičku v utkání. Zkušeně si počkal na pohyb brankáře a balón mu poslal po nataženou pravou nohou.
28'
Ji-un Kim nejenže zavinil sedmimetrový hod, ale navíc ho rozhodčí posílají na dvě minuty na trestnou lavici. Velká ztráta pro Koreu.
28'
Sedmý gól v utkání pro Rodriga Salinase. Chilan sám založil brejk, na jehož konci i stál, po přihrávce od Frelijje se tváří v tvář brankáři nemýlil.
27'
Třetí gól si může odškrtnout Myeong-jong Kim. Na pravém křídle v posledních minutách pracuje velmi dobře, nechytatelně mířil k bližší, pravé tyči.
27'
Frelijj opět využil svých kilogramů. Jako tank se prorval mezi dvěma podstatně slabšími soupeři, načež střílel doleva dolů.
26'
Do střeleckých statistik se zapisuje rovněž Hyeon-woo Kim. Po většinou asistent nyní vzal odpovědnost na sebe a gólmana zaskočil dobře skrytou střelou.
26'
Erwin Pérez příliš dlouho přidržel míč a zdálo se, že jej ztratí. Nakonec ho ovšem udržel a navíc vsítil gól hodem do pravého dolního rohu.
25'
Myeong-jong Kim je na střelecké vlně. Opět se dostal ke střele z devítimetrové vzdálenosti od soupřovy svatyně, i teď mířil přesně.
25'
Svůj první gól v utkání zaznamenal Páez. Z pravého křídla si dal s pokusem záležet, míč hodil dolů l levé tyči.
25'
Po krátké odmlce o sobě dal znovu vědět Ceballos. Pěkně proběhl kolem dvojice pasivně stojících házenkářů a únik zakončil střelou po zemi k levé tyči.
24'
Korejské trápení v útočné fázi pokračuje. Zatímco soupeř promění skoro každý útok, tak Myeong-jong Kim tentokrát střílel velmi nepřesně.
24'
To je odpověď, jak se sluší a patří. Esteban Salinas se zbavil svého osobního strážce a tvrdým hodem pod břevno prostřelil Janga.
23'
z rychlého protiútoku skóruje Myeong-jong Kim. Nabral velkou rychlost, kterou nedokázal zachytit žádný z protihráčů. Gólman byl bez šance na zárkok.
23'
Esteban Salinas dokázal zblokovat střelu jednoho z protihráčů, načež se dopustil technické chyby. Balón opět náleží Korejcům.
22'
Komplikace pro Chile. To se teď bude muset obejít dvě minuty bez svého střelce Rodriga Salinase, který je vyloučen.
22'
Seung-min Lee ukázal, že má v ruce hodně velkou sílu. Balón vyhodil velkou rychlostí, brankář reagoval příliš pozdě.
21'
Asijskému národnímu týmu se v útočné fázi vůbec nedaří. Young-jae Jeon místo očekávané střely ještě zbytečně přihrával, překvapený spoluhráč míč pustil.
21'
První gól zapisuje na své konto Ceballos. Souboj proti Lee zvládl a balón poslal přes dalšího obránce do pravého rohu.
21'
Rozběhla se závěrečná desetiminutovka prvního gólu. Tu otevřel gólem nejlepší střelec zápasu Rodrigo Salinas.
20'
Náskok Chile se drží na rozdíl čtyř branek. Reyes zabránil snížení svojí pravou horní končetinou, kterou zastavil tvrdé zakončení Tae-ung Kima.
20'
Dvě velké chyby na obou stranách. Nejprve Tae-ung Kim špatně nahrál, jenže Ayala, který míč zachytil, vzápětí udělal tutéž chybu.
19'
Korea nesnížila, naopak Chile navýšilo náskok. Emil Pérez Feuchtmann sám získal balón a individuální akci také zakončil střelou mezi nohy gólmana.
19'
Oddechový čas pro domácí.
18'
Rodrigo Salinas se provinil technickou chybou, čímž prakticky zadarmo daroval balón konkurentům. Korea má šanci snížit.
18'
Tae-ung Kim vstřelil první branku svého mužstva, poté se ale odmlčel. Dal o sobě vědět až nyní, když vstřelil gól hodem z šesti metrů od brány.
17'
Žlutá karta pro tým Chile (Víctor Andres Donoso Andalaft).
17'
Jihoameričané potvrzují roli favorita, vedou od prvních minut. Rozdíl je ovšem malý, na čtyři góly jej posunul Erwin Pérez Feuchtmann.
16'
Odpovědi Korejci sázejí s velkou pravidelností. Jin-young Kim si na pravé straně pohrál se Salinasem a hodem na zadní tyč překvapil brankáře.
16'
Chilané odskakují na rozdíl čtyř branek. Jejich nejlepší střelec Rodrigo Salinas se opět připomněl, když skóroval zprava po rychlém protiútoku.
15'
Jenže neúspěšný byl i následný útok Jižní Korey. Ayala odmítl pustit za svá záda Jeona, kterému balón vypíchl z rukou.
15'
Tae-ung Kim ukázal něco ze svých dovedností. Dostal se přes dva protihráče a v těsném obsazení třetího propálil gólmana.
15'
Young-jae Jeon ukázal, že kromě střílení gólů umí i výborně bránit! Skvěle vystál Rodriga Salinase, jehož střelu úspěšně zblokoval.
14'
Erwin Pérez Feuchtmann mohl nahrávat, nakonec vzal situaci na sebe. Protáhl se po levém křídle a Janga propálil s ledovým klidem.
14'
Nejlepším střelce Kory je zatím Young-jae Jeon. Ten se jen málokdy zmýlí, což potvrdil, když z těžké pozice a pod velkým úhlem umístil balón chytře k bližší tyči.
13'
Rodrigo Salinas táhne ofenzivní složku Chile. Pěkně se uvolnil mezi třemi protihráče a gólmana zaskočil přízemním pokusem.
13'
Druhý gól pro Jin-young Kima v krátkém časovém sledu! Z devítimetrové hranice přesně namířil a hodil balón do pravé šibenice.
12'
Ale Erwin Pérez Feuchtmann odmítá dovolit soupeři přiblížení na kontakt jediné branky. Ze střední vzdálenosti vypálil neomylně pod břevno.
12'
Outsider střetnutí zatím vzdoruje velmi statečně. Po gólu Kim Jin-younga se drží na dostřel dvou gólů.
11'
Po faulu na Estebane Salinase dostalo Chile příležitost házet sedmičku. K její exekuci se postavil Rodrigo Salinas, který proměnil s velkým přehledem.
11'
Korejci korigují stav i v oslabení. Young-jae Jeon potvrdil, že jeho střelecká forma není k zahození, skóroval hodem o tyč.
10'
Favorit přesilovku využil velmi brzy. Esteban Salinas dostal moře volného prostoru na levém křídle, sběhl si na střed a zakončil k pravé tyči.
10'
Komplikace pro Koreu, první přesilovku si zahraje také Chile. na trestnou lavici putuje Seung-min Lee.
9'
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, konkrétně sedm vteřin. Poté se mezi obranným valem protáhl Young-jae Jeon, jenž si poradil s i brankářem.
9'
Nejhezčí gól utkání? Zadělal na něj Jin-young Kim, který se proháčkoval mezi třemi protihráči a ze zdánlivě neřešitelné situace vyzkouzlil parádní hod na zadní tyč.
9'
Mužstvo z Jižní Ameriky skóruje i navzdory početní nevýhodě. Rodrigo Salinas je při chuti, dělovou ránu umístil k levé tyčce.
8'
Risk v podobě risk bez brankáře se Chilanům nevyplatil. Tae-ung Kim získal balón a dokázal hodit balón do prázdné brány, brankář přispěchal do svatyně pozdě.
8'
Ceballos si před vlastní brankou počínal nedovoleně a alžírští rozhodčí posílají chilského hráče na dvě minuty na trestnou lavici.
8'
Spolu s Rodrigem Salinasem táhne ofenzivy Chile ještě Erwin Feuchtmann Pérez. Ten potvrdil, že má velmi přesnou mušku, když z poměrně velké vzdálenosti vymetl pravou šibenici.
7'
Jenže Chilané zatím dokáží velmi rychle odpovídat. Mohutný Frelijj se protlačil mezi dvěma obránci a ačkoli byl stažen k zemi, tak ještě dokázal zakončit podél brankářovy levé nohy.
7'
Timeout Jihokorejcům viditelně prospěl. Po jeho skončení přišel povedený útok, třešničkou na dortu byl zásah Seung-mina Lee.
6'
Oddechový čas pro hosty.
6'
Hráč s číslem 10 Emil Pérez Feuchtmann přidává druhý zásah v utkání. Dobře se uvolnil kolem obránce a z pravého křídla zamířil přesně na zadní tyč.
5'
Žlutá karta pro tým Chile (Javier Frelijj).
5'
Korejci se trápí v rozehrávce. Kombinace vázne a Chile po dvou inkasovaných gólech od té doby soupeře k ničemu nepustilo.
4'
Favorit rázem vede o dvě branky. Rodrigo Salinas je při chuti, ze střední vzdálenosti přidává svůj třetí gól v utkání.
4'
Chilané se poprvé v zápase dostávají do vedení. Emil Pérez Feuchtmann si naběhl až před gólmana, míč mu šikovně poslal pod nohou.
3'
Ovšem Chilané i v tomto případě bleskově odpovídají. Mají zatím jediného střelce, jímž je Rodrigo Salinas.
3'
Jižní Korea znovu vede! Z devítimetrové hranice střílel Jeon Young-jae nekompromisně pod horní tyčku.
2'
Neúspěch ale přišel i na druhé straně. Salinas útočil za svým druhým gólem, ale gólman jeho nepovedené zakončení vyrazil.
2'
Druhý gól týmu z Jižní Asie chtěl přidat Kim Ji-un, jenže jeho střelu neprošla houfem házenkářů stojících před ním.
1'
Chilané rychle vyrovnávají. Za Jihoamerické mužstvo odpověděl povedeným hodem k pravé tyči Salinas.
1'
Kim Tae-ung posílá Koreu do vedení, první útok byl úspěšný.
1'

Chile: Barrientos, F. García, V. González – Ayala, Callejas, Ceballos, Donoso Andalaft, Emil Feuchtmann Pérez, Erwin Feuchtmann Pérez, H. Feuchtmann Pérez, Frelijj, Oneto Zúniga, Páez, Reyes, R. Salinas, E. Salinas.

Jižní Korea: Jang Jun-young, Lee Chang-woo – Baek Seung-geon, Jeon Young-jae, Kang Jeong-gu, Kim Hyeon-woo, Kim Jin-young, Kim Jin-ho, Jae-soon Kim, Kim Ji-un, Kim Myeong-jong, Kim Tae-ung, Lee Byeong-Ju, Lee Seung-min, Yu Chan-min, Ju Myeong-han.

Rozhodčí: Belchírí, Hamidi (oba Alžírsko).
Jižní Korea

Také Jižní Korea zatím marně čeká na své první vítězství. V prvním utkání neměla proti Slovinsku žádnou šanci na úspěch, porážka 29:51 hovoří za vše. Následoval o poznání vyrovnanější duel s Běloruskem, který skončil o osm gólů a nakonec Jihokorejci sehráli utkání proti Ruské házenkářské federaci, jíž podlehli po solidním výkonu 26:30.
Chile

Házenkáři Chile v předkole světového šampionátu zapsali tři porážky. Na úvod prohráli s Egyptem rozdílem šesti branek, ještě větší debakl následně obdrželi od Švédska, s nímž prohráli o patnáct gólů. Ve třetím skupinovém utkání hrál národní celek z Jižní Ameriky se Severní Makedonií, s níž sehrál nejvyrovnanější střetnutí, prohrál o tři branky.
Všem fanynkám a fanouškům házené přeju krásné středeční odpoledne! Vítám vás při sledování mistrovství světa, části poražených, u zápasu mezi Chile a Jižní Koreou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.