MS v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  DR Kongo : Chile - 27. ledna 2021   15:00

DR Kongo
DR Kongo
2' Bouity  • 3' Moga  • 4' Beauregard  • 4' Ebanga  • 5' Ouedraogo  • 8' Ouedraogo  • 10' Ouedraogo  • 15' Beauregard  • 16' Moga  • 28' Beauregard  • 28' Ebanga  • 28' Ngoulou  • 32' Tuzolana  • 35' Morisho  • 37' Botetsi  • 37' Ouedraogo  • 39' Ouedraogo  • 41' Tuzolana  • 43' Ouedraogo  • 46' Mathey  • 47' Kizonzolo  • 51' Ouedraogo  • 52' Ouedraogo  • 53' Corneil  • 54' Tuzolana  • 57' Tuzolana  • 59' Tuzolana  • 59' Tuzolana  • 60' Tuzolana
30:35
(13:18)
Chile
Chile
3' Ceballos   • 5' Erwin Feuchtmann Pérez   • 6' Erwin Feuchtmann Pérez   • 9' Páez   • 9' Páez   • 10' Ceballos   • 11' Donoso Andalaft   • 12' Páez   • 13' Ceballos   • 14' E. Salinas   • 15' E. Salinas   • 17' Erwin Feuchtmann Pérez   • 21' Ceballos   • 22' Páez   • 22' Ceballos   • 24' R. Salinas   • 25' Ayala   • 29' E. Salinas   • 31' Barrientos   • 33' Ceballos   • 33' Ayala   • 38' E. Salinas   • 39' Ayala   • 40' Emil Feuchtmann Pérez   • 41' Barrientos   • 42' R. Salinas   • 43' Erwin Feuchtmann Pérez   • 46' Erwin Feuchtmann Pérez   • 47' R. Salinas   • 48' Emil Feuchtmann Pérez   • 49' Ayala   • 51' Erwin Feuchtmann Pérez   • 51' Ayala   • 58' Delgado
DR Kongo
Krichen, Machlouf (oba Tunisko)
New Capital Sports Hall
Chile

Demokratická republika Kongo – Chile 30:35 (13:18)
Nejvíce branek: Ouedraogo 8, Tuzolana 7, Beauregard 3 – Ceballos 6, Feuchtmann Pérez 6, Ayala 5. Rozhodčí: Krichen, Machlouf (oba Tunisko). Sedmimetrové hody: 3/1 – 1/1. Vyloučení: 3:1.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí očekávaným vítězstvím Chile, které svého soupeře porazilo výsledkem 35:30. I druhý poločas nabídl hodně ofenzivní partii, která přinesla celou řadu šancí, jenž ve většině případech končily přesnými zásahy. Chile nakonec potvrdilo roli jasného favorita tohoto zápasu a po zásluze vítězí. Kongo dnes nepředvedlo špatný výkon, avšak na výhru to přesto nestačilo.
60'
Kongo dokonce dosáhlo na třicátou branku, v krátkém časovém sledu se znovu prosadil Tuzolana.
59'
Tuzolana to tentokráte zkoušel nečekaně po zemi a byl úspěšný.
59'
Tak přeci jenom přišel ještě jeden zásah Konga. Znovu z velké vzdálenosti se povedlo přesně zamířit Tuzolanovi.
58'
Mezi přesilu protihráčů se vrhl Arian Delgado, který se tak dokázal prosadit.
57'
Oddechový čas pro Chile.
57'
Do zakončení se před malým momentem dostal Tuzolana, který uklidil míč přesně do šibenice.
56'
Sledovali jsme další sedmimetrový hod tohoto zápasu, se kterým přesně naložil Arian Delgado.
55'
55'
Do střelecké pozice se povedlo proniknout Reyesovi, který zakončením k tyči nechal vyniknout brankáře.
54'
Kongo i nadále snižuje. Tentokráte se k parádní dělovce nadechl Tuzolana, který nedal brankáři šanci.
53'
Posléze neměl problém s mířidlem ani Olivier Corneil, který rovněž trefil prázdnou branku Chile.
52'
Po chybě Feuchtmanna se k míči dostal Ngando Ouedraogo, který trefil prázdnou branku soupeře.
52'
Kongo zahrávalo další sedmimetrový hod, Corneil Olivier ovšem trefil pouze levou ruku brankáře.
52'
Vyloučení v týmu Chile (Daniel Ayala).
51'
Jenomže další zářez si připisuje také Daniel Ayala, který tentokráte zakončoval z pravé strany.
51'
Vysoko do vzduchu se natlačil Ngando Ouedraogo, který dalším zásahem potvrzuje velice dobrou formu.
51'
Oddechový čas pro Kongo.
51'
A dokonce je to už o deset branek. Přesně mezi nohy brankáře se povedlo zamířit Erwinu Feuchtmannovi.
51'
Na druhé straně dva úspěšné zákroky chilského brankáře, který se pokoušel bleskově rozehrát, avšak nepřesně.
50'
Sledovali jsme prudký střelecký pokus z levé ruky Salinase, který ovšem mířil vysoko nad branku soupeře.
49'
Do zakončení v tísni se před malým momentem dostal Daniel Ayala, který přesto mířil přesně.
48'
Gól vstřelil tým Chile (Emil Feuchtmann Pérez).
47'
Gól vstřelil tým Chile (Rodrigo Salinas).
47'
Gól vstřelil tým Demokratická republika Kongo (Jacques Kizonzolo).
46'
Branka Chile ovšem na sebe nenechala dlouho čekat, neboť Erwin Feuchtmann zakončil kolem nohy.
46'
John Mathey ovšem své předchozí zaváhání dokázal napravit a míč poslal k pravé brankové konstrukci chilské branky.
45'
Na opačné straně se pro změnu chybou prezentoval John Mathey, k míči se tak znovu dostává reprezentace Chile.
44'
Nyní se do zajímavé pozice pro zakončení dostal Marco Oneto, který ovšem neuspěl.
43'
Vyloučení v týmu Demokratická republika Kongo (Audray Tuzolana).
43'
Chilané v tomto duelu hodně často sázejí na rychlé protiútoky, jeden z nich dokázal vyřešit Erwin Feuchtmann.
43'
V posledních minutách sledujeme vysokou úspěšnost šancí. Tu další si vypracoval Ngando Ouedraogo, který se prosadil.
42'
Znovu o sobě dal vědět hráč s číslem sedmnáct. Tím je Rodrigo Salinas, který znovu mířil naprosto nechytatelně.
41'
Kongo po chybě soupeře předvedlo další rychlý protiútok, který se povedlo vyřešit Audrayovi Tuzolanovi.
41'
Navíc se podruhé prosazuje chilský brankář Felipe Barrientos, který využil prázdné branky soupeře, kam nechytatelně poslal míč.
40'
A je tu dokonce vedení o šest branek. Emil Feuchtmann se vrhl mezi přesilu, proti které se mu povedlo zatlouknout míč do sítě.
39'
Přesně do levého dolního rohu se povedlo poslat míč Ayalovi, který zároveň mířil kousek vedle nohy.
39'
O necelých třicet vteřin později to z poměrně velké vzdálenosti vyzkoušel Ngando Ouedraogo, který znovu snižuje.
38'
Chilané trpělivě kombinovali, nakonec se do střelecké pozice dostal Esteban Salinas, který zaskočil brankáře.
37'
Navíc se z dalšího protiútoku pro změnu trefil Ngando Ouedraogo, který mířil pod břevno.
37'
Na pravém křídle měl hodně prostoru ke střele Olivier Botetsi, který našel místečko v brance.
36'
Technickým faulem se prezentoval Emil Feuchtmann, k míči se tak opět vrací Demokratická republika Kongo.
35'
Až nyní se do zakončení prodral Lombe Morisho, který ze šesti metrů překonal brankáře.
34'
Před malým momentem se do šance dostal Tuzolana, který neuspěl. Podobně si počínal také Feuchtmann.
33'
Aby toho nebylo málo, tak po chybě se do úniku dostal Daniel Ayala, který byl rovněž úspěšný.
33'
Chile načíná třetí desítku vstřelených branek, v tomto případě naprosto přesně mířil Daniel Sebastian Ceballos.
32'
První branku druhého poločasu má za sebou také Demokratická republika Kongo, konkrétněji se jedná o Tuzolanu.
31'
Hned v úvodu druhého poločasu se ovšem prosazuje Felipe Barrienost ránou do prázdné branky.
31'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si vzalo na starost Kongo, které bude pro změnu útočit zleva doprava.
31'
Máme za sebou první poločas, který dle předpokladů vyzněl lépe pro favorizované Chile. To mělo horší začátek, neboť soupeře pustilo do vedení. Chilané ovšem poté přidali na aktivitě a povedlo se jim obrátit výsledek, přičemž momentálně vedou o pět branek. Druhý poločas zřejmě nabídne podobnou podívanou, Kongo se pokusí o zázrak.
30'
30'
Dvě nastřelené brankové konstrukce, po jedné na obou stranách.
29'
Mezi obránce vtrhl také chilský Esteban Salinas, který se štěstím procedil míč do sítě.
28'
A je tu dokonce další branka Konga, v tomto případě se k pravé tyči prosadil Quentin Ngoulou.
28'
Předávka od Salinase nebyla přesná, místo toho jsme sledovali protiútok, který dokázal hravě vyřešit Noah Ebanga.
28'
Po dlouhé době se dokázalo prosadit také Kongo, Mbaka Beauregard vtrhl mezi obranu a poté se mu povedlo zavěsit.
27'
Náskok o šest branek nyní odmítl Olivier Corneil, který při svém zakončení trefil pouze brankáře.
26'
Sledovali jsme další sedmimetrový hod, Kawola tentokráte trefil pouze levou ruku brankáře Barrientose.
25'
Poté si obrana Konga nepohlídala Daniela Ayalu, který se dnes prosazuje vůbec poprvé.
24'
Kongo to zkoušelo hrou bez brankáře, nicméně do prázdné branky se povedlo zamířit Rodrigu Salinasovi.
24'
Vyloučení v týmu Demokratická republika Kongo (Quentin Ngoulou).
23'
22'
Aby toho nebylo málo, tak se sám na branku dostal chilský Sebastian Ceballos, který mířil přesně mezi nohy.
22'
Kongo se znovu nedokázalo včas vrátit, rychlý protiútok přesnou střelou vyřešil Sebastian Páez.
22'
Na jedné straně Kongo napálilo horní brankovou konstrukci, na té druhé brankář Jacoby dokonale vychytal Páeze.
21'
Parádní a navíc velice přesná nahrávka našla Sebastiana Ceballose, který vyřešil svůj únik ukázkově.
20'
Přes protihráče poté zakončoval Esteban Salinas, který to zkoušel pod břevno, kde nechal vyniknout brankáře.
19'
Moga Yahoza se sice dokázal prosadit, jenomže si před zakončením pomohl útočným faulem.
18'
Nedovoleným zákrokem se prezentoval Moga, který při zakončení přidržel Mbaku.
17'
Hra se nám o poznání uklidnila, přesto si do střelecké pozice seběhl Erwin Feuchtmann, který mířil k levé tyči.
16'
Mezi protihráče nyní doslova vtrhl Moga Yahoza, který v pádu přeci jenom překonal Barrientose.
15'
V krátkém časovém sledu se znovu prosazuje Esteban Salinas, který byl znovu nadmíru přesný.
15'
Mbaka se prosadil přesně k pravé tyči a povedlo se mu tak znovu snížit krok.
14'
Chile výrazně zlepšilo proměňování svých šancí, tentokráte se pohodlným zakončením prezentoval Esteban Salinas.
14'
K vidění byla první sedmička tohoto zápasu. Postavil se k ní Kawola, který o zem vyzrál na brankáře.
13'
Sám na branku se od poloviny hrací plochy řítil Sebastian Ceballos, který potrestal zaváhání soupeře.
13'
12'
Chilané se prezentovali dalším výstavním kontrem, při kterém byl úspěšný Sebastian Páez.
12'
Barrientos si také v tomto případě připsal úspěšný zákrok, jenomže míč se od jeho ruky odrazil až do zámezí.
11'
A je dokonce vyrovnáno. V tísni se povedlo zakončit Victoru Donosovi, který mířil k pravé tyči.
10'
Na opačné straně se do zakončení prodral Sebastian Ceballos, který brankáře jednoduše přehodil.
10'
Bleskový protiútok ovšem dokázal důraznou střelou vyřešit Ngando Ouedraogo, který mířil do levé šibenice.
9'
Náramná kombinace Chile přineslo vyloženou šanci pro Sebastiana Páeze, který si také nyní věděl rady.
9'
Poprvé v tomto duelu se prosazuj Sebastian Páez, který pro změnu mířil vedle nohy brankáře.
8'
Vzápětí to na sebe vzal Ngando Ouedraogo, který se vrhl mezi dvojici, načež v těžké pozici našel místečko.
8'
Daleko od snížení nebyl Rodrigo Salinas, který to zkoušel z pravého křídla, jenomže trefil pouze ruce brankáře.
7'
Vyloučení v týmu Demokratická republika Kongo (Fabrice Ebanga).
6'
Sám na branku se řítil chilský Erwin Feuchtmann, který si seběhl až před brankáře, kterého pohodlně překonal.
5'
Na druhé straně předvedlo Chile rychlý protiútok, na jehož konci byl Erwin Feuchtmann.
5'
Přes protihráče se poté napřáhl Ngango Ouedraogo, který přesným zakončením našel prostor.
4'
Je tu vedení o tři branky. Barrientos si s první střelou poradil, o úspěšnou dorážku se ale postaral Noah Ebanga.
4'
Mezi přesilu protihráčů se vydal Mbaka Beauregard, který poslal míč bezpečně k levé konstrukci.
3'
Poprvé se prosazuje také Chile. Po pohodlné kombinaci se k míči dostal Sebastian Ceballos, který neměl problém.
3'
Posléze se do zakončení dostal Moga Yahoza, kterému se v pádu povedlo zamířit naprosto přesně.
3'
Demokratická republika Kongo se znovu dostala na druhou stranu, kde nepřesně nahrával Mathey, jehož nahrávku málem vystihl Feuchtmann.
2'
Úvodní zakončení tohoto zápasu sice obstaral Feuchtmann, avšak ten neuspěl. Na druhé straně mířil naprosto přesně Bouity.
1'
Úvodní rozehrávku tohoto zápasu si vzalo na starost Chile, které bude v prvním dějství útočit zleva doprava.
1'

Demokratická republika Kongo: Sobtacdoug, Jacoby – Moga, Morisho, Mathey, Bouity, Ngoulou, Ouedraogo, Ebanga, Kizonzolo, Tuzolana, Corneil, Botetsi, Beauregard, Kiangebeni, Eyanga.

Chile: Barrientos, F. García, V. González – Ceballos, Erwin Feuchtmann Pérez, Delgado, Reyes, Frelijj, Emil Feuchtmann Pérez, E. Salinas, Illesca, R. Salinas, Páez, Oneto Zúniga, Ayala, Donoso Andalaft.

Rozhodčí: Krichen, Machlouf (oba Tunisko).
Chile

Na opačné straně stojí velký favorit tohoto zápasu, kterým je Chile. Chilané letos nepředvedli úplně nejlepší výkony, a možná z toho bude pouhé 27. místo. Chile si rovněž na úvod turnaje připsalo tři porážky v řadě, jednalo se o prohry proti Egyptu, Chile a také proti Severní Makedonii. Chilané poprvé dokázali zvítězit proti Jižní Koreji, nicméně nadcházející zápas proti Rakousku přinesl letošní čtvrtou porážku. Chile si alespoň spravilo chuť v souboji proti Maroku, zápas poměrně chudý n na branky nakonec stačil na vítězství poměrem 28:17
Demokratická republika Kongo

Demokratická republika Kongo odehrála šest zápasů, během kterých se jí povedlo zvítězit ve dvou případech. Hned na úvod turnaje totiž třikrát prohrála, jednalo se o porážky proti Argentině, Dánsku a Bahrajnu. První a sice velice těsná výhra přišla proti Angole, proti které se Kongu povedlo vyhrát výsledkem 32:31. Demokratická republika Kongo ovšem na tuto výhru nedokázala navázat, ihned v následujícím zápase totiž podlehla Tunisko. Druhá turnajová výhra přišla proti Kapverdám, jednalo se ale o kontumační výhru, neboť Kapverdy neměly potřebný počet hráčů nastoupený do zápasu.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům házené! Mistrovství světa v Egyptě má před sebou další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Demokratickou republikou Kongo a Chile.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.