MS v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Rakousko : Maroko - 20. ledna 2021   18:00

Rakousko
Rakousko
3' R. Weber  • 5' Zivkovic  • 8' R. Weber  • 11' Frimmel  • 12' Frimmel  • 14' Hutecek  • 16' Jochmann  • 17' Zivkovic  • 19' Jochmann  • 20' R. Weber  • 20' Kaiper  • 23' Herburger  • 24' Frimmel  • 28' Frimmel  • 30' Wagner  • 31' Frimmel  • 33' Frimmel  • 36' Wagner  • 39' Frimmel  • 40' Frimmel  • 43' Huber  • 45' Huber  • 49' Frimmel  • 51' Huber  • 53' Hutecek  • 54' Hutecek  • 56' Huber  • 56' Eichberger  • 58' Jochmann  • 60' Hutecek
36:22
(17:14)
Maroko
Maroko
3' Zerouali   • 4' Slassi   • 6' Bentaleb   • 7' Harchaoui   • 11' Rezouki   • 13' Harchaoui   • 17' Rezouki   • 18' Harchaoui   • 21' Rezouki   • 23' Rezouki   • 26' Rezouki   • 27' Bentaleb   • 29' Alaoui   • 30' Rezouki   • 32' Belimen   • 33' Zerouali   • 37' Zerouali   • 38' Alaoui   • 50' Zine   • 58' Zerouali
Rakousko
Brunner A. (Sui) – Salah M. (Sui
Maroko

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
Statistky utkání:
Rakousko – Maroko 36:22 (17:14)
Nejvíce branek: Frimmel 9, Weber 7/4, Huber 4 – Rezouki 6, Zerouali 4, Harchaoui 3. Rozhodčí: Brunner A. (Sui) – Salah M. (Sui. Sedmimetrové hody: 6/5 – 2/2. Vyloučení: 5:3.
Pokud jsme psali, že v první půli byli Rakušané dominantní, pak to co se dělo ve druhé půli bych nazval totální dominance. K výkonu především Rakouska, které hrálo velice uvolněně není třeba moc komentáře, neboť výsledek druhého poločasu 19:8 mluví za vše. Dočkali jsme se také události, která se nevidí v každém utkání a tou je, že oba brankáři rakouského týmu se také zapsali do střelecké listiny.
60'
Zřejmě poslední branku 10 sekund před koncem obstaral Hutecek.
59'
Také Rantfl nastoupil a vstřelil branku ze sedmičky.
58'
Gól vstřelil tým Maroko (Mohamed Zerouali).
58'
Gól vstřelil tým Rakousko (Jakob Jochmann).
57'
Zine proměňuje sedmíčku.
57'
Huber je nyní vyloučen.
56'
Stejně tak si počínal brankář Eichberger. Oba brankáři Rakouska tak dnes vstřelili branku.
56'
Huber přidává další gól do prázdné branky.
54'
Oddechový čas pro hosty.
54'
A Hutecek si na spojce také došel pro hattrick.
53'
Eichberger chytil další brejk soupeře.
53'
Třicátou branku Rakouska dává Hutecek.
52'
Oba dva brankáři nyní skvěle zakročili proti brejku.
51'
Huber zcela osamocen na brankovišti nyní zkompletoval hattrick.
50'
Weber nejprve ze samostatného úniku netrefil branku. Na druhé straně se však trefuje Zine.
49'
Další rakouský brejk zakončuje devátou brankou Frimmel.
48'
Na sruhé straně sedmičku proměňuje Weber. Dnes již počtvrté.
47'
Tu proměňuje Zine.
46'
Keiper si nyní připsal asi 4 zákroky. Nyní se ale bude muset postavit proti penaltě.
45'
Další brejk Rakouska úspěšně zakončil Huber.
44'
Maročané se opět marně snaží opět prokousat přes obranu Rakouska.
43'
SVoji první branku střílí Huber.
42'
Vyloučení v týmu Rakousko (Tobias Wagner).
41'
Rakouská obrana opět předvádí svoji pevnost.
40'
Frimmelův osmý gól přichází z brejku.
39'
39'
Gól vstřelil tým Rakousko (Sebastian Frimmel).
38'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Rakousko (Robert Weber).
38'
Vyloučen je Alaoui a ještě navíc bude mít Rakousko penaltu.
37'
Z brankoviště se proszuje i na druhé straně Zerouali.
36'
Nakonec se z brankoviště prosazuje Wagner.
35'
Také Rakušanům není průchod ke střele zrovna ulehčován.
34'
Rakušané opět předvědějí kvalitní obranu a donutili soupeře k chybě..resp. střele mimo branku.
33'
33'
33'
Weber poslal míč ze sedmimetrového hodu do tyče.
32'
Gól vstřelil tým Maroko (Lahssen Belimen).
32'
Rakušané se ubránili a nyní mohou opět přejít do útoku.
31'
Frimmel začíná druhý poločas další brankou.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:50.
V prvním poločase dominovali většinou Rakušané. První poločas byl však z obou stran poměrně tvrdý a nervozní a tak jsme viděli i několik vyloučení. Každopádně Rakušané odcházejí s tříbrankovým vedením do šaten poměrně zaslouženě, neboť zdá se, že vývoj utkání kontrolují a nebýt inkasované branky 2 sekundy před koncem, byl by rozdíl 4 brankový, což by tomu, co se dělo v prvním poločase sedělo více.
30'
30'
Dvě sekundy před koncem přidává svoji šestou branku Rezouki.
30'
Svoji první branku střílí Wagner.
29'
Oddechový čas pro domácí.
29'
Alaoui se prosazuje za Maroko.
28'
Frimmel se krásně prosazuje z křídla.
27'
Maročané toho využili a po krásné kombinaci z otevřeného prostoru zakončuje Bentaleb.
27'
Za tvrdý zákrok je dnes podruhé vyloučen Hermann.
26'
Svoji pátou branku tak může přidat Rezzouki.
25'
Idrissi se zaskvěl proti Weberovi.
24'
...tu z levé strany z brejku využívá Frimmel.
24'
Maročané opět ztrácejí míč a dávají šanci Rakušanům na zvýšení.
23'
Herburger gólově odpovídá hned o 10 sekund později.
23'
Za Maroko snižuje Rezouki.
21'
21'
Za MAroko snižuje Rezouki.
20'
Také brankář Kaiper se zapisuje mezi střelce, když trefuje prázdnou branku.
20'
Weber trefuje prázdnou branku.
19'
Vyloučení v týmu Rakousko (Lukas Herburger).
19'
19'
Vyloučen je Youssef Azrour.
19'
I přesto že byl Jochman faulován, dokázal se prosadit v otevřené obraně.
18'
Harchoui se trefuje z 9 metrů.
17'
Gól vstřelil tým Rakousko (Boris Zivkovic).
17'
Za Maroko se trefuje Rezzouki.
16'
16'
Počet hráčů se srovná. Vyloučena je marocká hvězda Slassi.
15'
Vyloučen je nyní Hermann.
14'
Hutecek vrací Rakousku vedení.
13'
Harchaoui srovnává.
12'
Frimmel využívá přesilovou hru.
12'
Vyloučení v týmu Maroko (Reda Rezouki).
11'
Gól vstřelil tým Maroko (Reda Rezouki).
11'
Frimmel se prosazuje až z brejku.
10'
Na pevnou obranu naráží ale i Maročané.
9'
Maročané dobře brání a dělají Rakušanům potíže. Ti ztrácejí míč.
8'
Weber dává třetí branku ze čtyř.
7'
Gól vstřelil tým Maroko (Amine Harchaoui).
7'
Weber srovnává ze sedmičky.
6'
Maroko je opět ve vedení zásluhou Bentaleba.
5'
Zivkovic srovnává na 2:2.
4'
Nyní už byl Slassi úspěšný.
4'
Rakouský brankář nyní dvakrát zasáhl proti Slassimu.
3'
Rakušané rychle srovnávají Weberem.
3'
Zerouali otevírá skóre utkání.
2'
Zatím vidíme nepřesnosti na obou stranách.
1'
S míčem v rukou vstoupili do zápasu Afričané.
1'

Rakousko: Kaiper, Eichberger – Dicker, Frimmel, Herburger, M. Hermann, Huber, Hutecek, Jochmann, Pratschner, Neuhold, Ranftl, Stefanovic, Wagner, R. Weber, Zivkovic.

Maroko: El Aroussi, Idrissi – Adli, Alaoui, Belimen, Bentaleb, Foukani, Harchaoui, Kechradi, Lakbi, Lamdakar, Azrour, Rezouki, Slassi, Zerouali, Zine.

Rozhodčí: Brunner A. (Sui) – Salah M. (Sui.
Je tak jasné, že po dnešním zápasu se minimálně jeden z týmů dočká bodového ohodnocení. To však platí i ohledně vzájemných utkání neboť tyto týmy spolu ještě nikdy nehrály.
Ani Maroko se nedočkalo žádného bodu, což však bylo dle očekávání. Nejblíže bodu bylo hned v prvním klání, kdy v Africkém derby prohrálo s Alžírskem 24:23, poté už následovaly debakly od Portugalska (20:33) a Islandu (31:23).
Rakušané trochu překvapivě nezískali v základní skupině ani bod, když hned v úvodním utkání prohrálo se Švýcarskem 25:28 a následně již dle očekávání s Francií 28:35 a s Norskem 38:29.
Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z utkání Mistrovství světa v házené, kde ve skupině poražených proti sobě nastoupí Rakousko a Maroko.