Francie - Velká Británie | ONLINE | 29.7.2012 20:30 | OH - házená 2012 | ŽIVĚ | iSport.cz

Je za námi zápas, který skončil podle očekávání drtivým výsledkem 44:15 ve prospěch Francie.
60
Konec zápasu. (44:15)
60
Francouzi mohli ještě zvýšit své vedení v závěru na 30 branek, to se jim ale z poslední střely již nepodařilo. (44:15)
60
Půl minuty před koncem zápasu se střelecky prosadil ještě Sorhaindo. (44:15)
59
Po rychlém protiútoku skóroval Joli! (43:15)
59
Vincent nyní trefil břevno francouzské brány! (42:15)
57
Velká Británie si nyní bere oddechový čas. (41:15)
57
Dalším úspěšným střelcem Francie je Honrubia, rozdíl mezi oběma celky je 26 branek! (41:15)
56
Francouzi ale umí vždy bleskově odpovědět, jak se to nyní povedlo znovu Fernandezovi. (40:15)
56
Domácí si snaží závěr zápasu užít. Teď se podařilo skórovat Hawkinsovi. (39:15)
54
Opět slepené branky na obou stranách. Snížil sice Garnham, jenže za patnáct vteřin se trefil i Sorhaindo. (39:13)
53
Odpověď na sebe ale opět nenechala dlouho čekat, trefil se Narcisse. (38:12)
53
Do střelecké listiny se nyní zapsal Prieto. (37:12)
52
Nyní se na obou stranách zaskvěli brankáři, kteří zneškodnili útočné akce soupeřových hráčů. (37:11)
51
Francouz Fernandez svou osmou brankou v zápase zvyšuje již na 37:11. (37:11)
50
V pohodě hrající Francie se nyní vyžádala oddechový čas. (36:11)
49
Ani ne dvacet vteřin po gólu Garnhama navíc skóruje Sorhaindo. (36:11)
48
Rychle snížil Garnham, nic to ale nemění na propastném rozdílu mezi oběma týmy. (35:11)
48
Rozdíl mezi oběma týmy je již pětadvacet bodů! Nyní se trefil Joli. (35:10)
47
Zajímavá situace. Domácí Vincent má zcela roztrhaný dres po zákroku jednoho z francouzských hráčů a musí opustit hrací plochu. (34:10)
47
Domácí hráči by byli nejraději, kdyby druhý poločas již skončil. (34:10)
46
Středem hřiště se dokázal protlačit Fernandez a je tu gól na 34:10.
45
Domácí hráči a také fanoušci již rezignovali a nehrají s takovým zápalem jako v prvním poločase. (33:10)
42
Francie stále navyšuje své vedení, nyní se z gólu raduje nejlepší střelec druhé poloviny zápasu Bertrand Gille. (32:10)
42
A další gól pro Francii, tentokrát se prosadil Honrubia. (31:10)
41
Jerome Fernandez ale opět zvyšuje na rozdíl dvaceti branek. (30:10)
41
Hned po pauze se podařilo skórovat Garnhamovi. (29:10)
41
Velká Británie si bere oddechový čas. (29:9)
40
Střelecká série Joliho pokračuje, teď je z toho devětadvacátá branka. (29:9)
39
Guillaume Joli dává o pár desítek vteřin další gól podstřelem a Francie vede již 28:9. (28:9)
38
Následnou sedmičku proměnil Joli. (27:9)
38
Jeden z nejlepších hráčů domácího týmu Larsson dostal nyní červenou kartu! (26:9)
38
Další gól pro Francii zaznamenal opět Gille. (26:9)
37
Gille svým třetím gólem ve druhém poločase zvyšuje na 25:9 pro Francii. (25:9)
36
Na gól Larssona bleskově odpověděl Fernandez. Stav zápasu je 24:9. (24:9)
35
Další dvouminutový trest dostal Garnham. (23:8)
34
Druhým gólem v řadě zvýšil Gille na 23:8 pro Francii. (23:8)
33
Dvaadvacátou branku Francie zaznamenal nyní Gille. (22:8)
33
Dvě minuty za faul dostává McDermott. (21:8)
32
Tak přeci jen vidíme první branku druhé půle, když se trefil Mohr. (21:8)
32
Už jsou odehrané skoro dvě minuty a na první branku čekáme. (21:7)
31
Začal druhý poločas. (21:7)
První poločas byl vyrovnaný prvních pět minut. Poté roli favorita začali naplňovat hráči Francie. Ti také první poločas vyhráli drtivým výsledkem 21:7. Druhá polovina bude pravděpodobně hodně podobná té první.. (21:7)
30
První poločas skončil. (21:7)
30
Dvanáct vteřin před pauzou zvýšil na drtivých 21:7 Fernandez. (21:7)
30
Ti ale po technické chybě o balon přišli a v posledních vteřinách bude útočit Francie. (20:7)
30
Hraje se poslední minuty první půle a u míče jsou domácí. (20:7)
29
Teď byl ale již na střelu Joliho po rychlém protiútoku krátký. (20:7)
28
Francie se v přesilové hře dostala již dvakrát do zakončení, jednou šla střela ale mimo a podruhé zasáhl Parker. (19:7)
28
Nyní je tu dvouminutový trest pro Chrise Mohra (GBR). (19:7)
27
A další trefa do černého, tentokrát byl úspěšný Karabatic. Pro něho je to druhý gól v zápase. (19:7)
27
Francouzi svůj náskok zvýšili již na jedenáct bodů. Svou první branku v zápase zaznamenal Cedric Sorhaindo. (18:7)
26
Dvě minuty za faul na hranici brankoviště dostal McDermott, navíc je tu sedmička pro Francii. (16:7)
25
Domácí Prieto opět potěšil diváky, když se mu podařilo snížit na rozdíl devíti branek. (16:7)
24
Po dalším bleskovém kontru se do zakončení dostal Honrubia a rozdíl mezi oběma celky je již devítibrankový. (15:6)
24
Británie vystřídala gólmany. Odešel White a nastupuje Parker. (14:6)
23
Po rychlém kontru je tu další gól, který z plného běhu zaznamenal Honrubia. (14:6)
22
Xavier Barachet dává třináctou branku Francie a náskok favorita se stále více navyšuje. (13:6)
22
Pokračuje se ve hře, u míče jsou hráči Velké Británie. (11:6)
21
Následuje oddechový čas pro Velkou Británii. (11:6)
21
Po přihrávce Narcisse se trefil Honrubia a Francie vede dokonce již o šest branek! (11:6)
20
Francie vede znovu o pět branek, když se prosadil Fernandez. (11:6)
20
Žlutou kartu nyní dostal hráč Velké Británie. (10:6)
19
Dvě minuty za faul nyní dostal Sorhaindo. (10:6)
18
Další gól Francie zaznamenal Fernandez. (10:6)
18
Nejprve zvýšil Honrubia a následně snad o deset vteřin později opět snížil aktivní Larsson. (9:6)
17
Na druhé straně si připsal domácí gólman skvělý zákrok proti střele Dinarta. (8:5)
16
Další gól pro tým Velké Británie a opět je tu tříbrankový rozdíl, když se trefil Larsson. (8:5)
16
Hráči Francie tak dlouho kombinovali, až se sami připravili o balon. (8:4)
14
A další gól pro Velkou Británii, teď se prosadil Christopher Mohr a je to již 7:4. (7:4)
13
Vděčné domácí publikum předvádí nespoutanou radost po každém gólu. Vůbec jim nevadí, že teď Garnham snižoval jen na 7:3. (7:3)
13
Za faul na hranici brankoviště dostal dvě minuty Karabatic. (7:2)
13
Tým Francie podle předpokladů rychle navyšuje své vedení, teď se trefil Barachet. (7:2)
12
Ránu Prieta opět zneškodnil brankář Francie. U míče jsou Francouzi. (6:2)
11
Domácí sice dlouho drží balon, zakončení ale nepřichází. (6:2)
10
Žlutá karta pro Mohra a navíc je tu sedmička pro Francii. (5:2)
10
Domácí se znovu v útoku neprosadili a u míče je opět Francie. (5:2)
9
Narcisse svým druhým gólem v zápase zvyšuje již na 5:2 pro Francii. (5:2)
8
Smůla pro Larssona, který nyní trefil tyč z hranice sedmi metrů. (4:2)
8
První žlutou kartu pro Francii dostal Dinart. (4:2)
7
Francie svému soupeři odskakuje na rozdíl dvou branek, když se pěkně k pravé tyči trefil Narcisse. (4:2)
5
Francie se poprvé v zápase dostává do vedení, když se trefil Karabatic. (3:2)
5
První žlutou kartu v zápase dostal Williams. (2:2)
5
Francouzi opět rychle srovnali, když se individuálně prosadil Barachet. (2:2)
4
Gól na 1:2 zaznamenal Garnham. Zatím sledujeme hodně rychlou házenou. (1:2)
4
Barachet vystřelil z hranice brankoviště a trefil tyč. (1:1)
4
Další zakončení Larssona nyní v pohodě zneškodnil brankář Francie. (1:1)
3
Hned z protiútoku ale srovnává Honrubia. (1:1)
3
První gól zápasu vstřelil po akci středem hřiště Larsson. (0:1)
2
Larsson trefil jen tyč, u míče jsou přesto stále domácí. (0:0)
2
První útočnou akci si vyzkoušejí také domácí hráči Velké Británie. (0:0)
1
Barachetova rána šla vysoko nad bránu. (0:0)
1
U míče jsou v úvodu hráči Francie. (0:0)
1
Utkání právě začalo. (0:0)
V hale panuje báječná atmosféra, domácí budou mít velkou podporu publika. (0:0)
Vše je nachystáno k začátku zápasu. Domácí hráči Velké Británie, kteří jsou ovšem vedeni jako hosté, mají červené dresy, Francouzi jsou bílém. (0:0)
Blíží se nám začátek zápasu, přestože házená není nijak extra populárním sportem ve Velké Británii, domácí budou mít za zády velice bouřlivé publikum. (0:0)

Francie: Karaboue, Omeyer - Fernandez, Dinart, Barachet, G. Gille, B. Gille, Narcisse, Joli, Honrubia, Karabatic, Abalo, Sorhaindo, Guigou

Velká Británie: Parker, White - Williams, Prieto, Mohr, Larsson, Hare, McMillan, Hawkins, McDermott, Garnham, Edgar, Pearce, Vincent

Rozhodčí: Abdulla, Bamutref. (0:0)
Francie jako obhájce zlatých olympijských medailí bude chtít napravovat nepovedené vystoupení na lednovém světovém šampionátu, kde také obhajovala titul a přesto skončila již ve skupině. Zápas s Velkou Británií ale házenkáře ze země galského kohouta asi příliš neprověří.. (0:0)
V základní skupině A jsou vedle Francie a Velké Británie týmy Argentiny, Islandu, Švédska a Tuniska. Pokud by si domácím Britům podařilo ze skupiny postoupit (do čtvrtfinále postupují první čtyři týmy), byl by to malý sportovní zázrak. V utkání proti silné Francii by byl i jeden získaný bod obrovským překvapením. (0:0)
Ve Velké Británii není házená rozhodně nějak významně sledovaným sportem. Jak u mužů, tak u žen bylo pro trenéry velmi složité poskládat konkurenceschopný tým a stejně jako tým žen patří i ten mužský mezi největší outsidery celého turnaje. (0:0)
Do olympijského turnaje dnes vstoupí mimo jiné také muži v soutěži házené. Od 20:30 čeká první zápas také ambiciózní Francii, která se střetne s velkým outsiderem - domácím celkem Velké Británie. (0:0)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.