Černá Hora - Angola | ONLINE | 1.8.2012 12:15 | OH - házená 2012 | ŽIVĚ | iSport.cz

Hezký zbytek středečního olympijského dne. (30:25)
Po vyrovnaném prvním poločase se nakonec z výhry radujéí hráčky Černé Hory. Ty si ji za výkon ve druhém dějství určitě zaslouží. Ke dvěma bodům pomohla hlavně střelecká chuť Radičovičové. (30:25)
60
Konec zápasu. (30:25)
60
Oddechový čas pro Černou Horu.
60
Z protiútoku dává poslední branku dnešního zápasu Isabel Guialová. (30:25)
60
Ana Dokičová ze šesti metrů střílí jublijelní třicátou branku Černé Hory. (30:24)
58
Bulatovičová opět namířila přesně. (29:23)
57
Z podobného místa se na druhá straně trefila Azenaide Carlosová, nejlepší střelkyně zápasu. (28:23)
57
Z hranice devíti metrů se trefuje Karatina Bulatovičková. (28:22)
56
Svůj střelecký účet si vylepšuje Nair Almeidová, autorka prozatím pěti branek. (27:22)
55
Jovanovičová zamířila přesně k pravé tyči angolské brány. (27:21)
55
Angola se snaží, ale už jí to asi stačit nebude. Carolina Moraisová koriguje stav na 26:12 pro Černohorky. (26:21)
54
Rychlý protiútok zakončuje přesně Bojana Popovičová. (26:20)
54
Černá Hora má zpět svůj pětibrankový náskok. Postarala se o něj opět Majda Mehmedičová. (25:20)
53
A krátká porada pomohla. Mehmedičová propálila brankářku Angoly z levé strany. (24:20)
52
Time-out tentokrát pro Černou Horu.
52
Isabel Fernandesová z rychlého brejku zaznamenává další branku Angoly. (23:20)
51
Hráčky Angoly bojují. Na čtyřbrankový rozdíl snižuje Joelma Viegasová. (23:19)
49
Více než deset minut čekaly hráčky Angoly na svou další trefu. Isabel Guialová se snaží vykřesat jiskřičku naděje. (23:18)
49
A další míš končí v angolské síti. A netrefuje se nikdo jiný, než Jovanka Radičevičová. (23:17)
47
Vypadá to, že Angola je na kolenou. Na pětibrankový rozdíl zvyšuje Savičová. (22:17)
47
Druhý poločas zatím jasně ovládají hráčky Černé Hory. Jedenadvacátou branku stříli Popovičová. (21:17)
45
Angola si bere oddechový čas.
45
Že by se nám rodil rozhodující trhák? Maja Savičová zvyšuje přesnou ranou z levé strany náskok Černé Hory na tři branky. (20:17)
44
Jovanka Radičevičová je nezastavitelná. Čtvrtá branka během posledních desti minut znamená dvougólové vedení pro Černohorky. (19:17)
41
Svou třetí trefou ve druhém poločase posílá Radičevičová Černou Horu do vedení. (18:17)
Savičová ranou pod horní tyč opět vyrovnává. Přetahovaná pokračuje. (17:17)
38
Angola jde zásluhou Moraisové do vedení. (16:17)
37
Almeidová našla Bernardovou a ta přesnou ranou srovnává. (16:16)
36
Bulatičová přihrála Radičevičové, která střelou z pravé strany střílí šestnáctou branku Černé Hory. (16:15)
35
Ale jen na chvíli. Popovičová svou čtvrtou trefou opět vyrovnává. (15:15)
34
Carlosová vrací využitým brejkem Angole vedení. (14:15)
34
Po třech minutách druhého poločasu tu máme první úspěšný útok. Radičevičová srovnává na 14:14. (14:14)
31
Začal druhý poločas. (13:14)
Nejlepší střelkyně:

Černá Hora: Miljaničová 4, Bulatovičová 4, Popovičová 3.

Angola: Carlosová 5, Almeidová 4, Moraisová 2.

Střely na branku po prvním poločase:

Černá Hora - Angola 22:23
První poločas vyhrály těsně hráčky Angoly. Druhý poločas slibuje zajímavou podívanou. O vítězi není ani zdaleka rozhodnuto.
30
První poločas skončil. (13:14)
30
29
Vyrovnaný průběh pokračuje. Zásluhou Moraisové je minut před poločasem stav opět nerozhodný. (13:13)
28
Z pravého křídla se trefuje Miljaničová. (13:12)
27
Carlosová poslala míč k pravé tyči a je opět srovnáno. (12:12)
26
Bulatovičová je při chuti. Z hranice devíti metrů vrací svému týmu vedení. (12:11)
26
Střelou z devíti metrů vymetla růžek branky Almeidová. (11:11)
25
Čtyři góly v řadě hráček Černé Hory a vedení se přelévá na stranu Evropanek. Trefila se Savičová. (11:10)
24
A je srovnáno! Černá Hora se dostává zpět do zápasu díky Popovičové. (10:10)
22
Lavička Angoly si vybírá oddechový čas.
21
Bulatovičová snižuje na rozdíl dvou branek. (8:10)
20
A do třetice Almeidová. Deset minut před koncem prvního poločasu vedou hráčky Angoly o tři branky. (7:10)
19
Na druhé straně vrací dvoubrankové vedení Angole opět Almeidová. (7:9)
18
V závěru osmnácté minuty Černohorky snižují střelou Popovičové. (7:8)
18
Afričanky jdou do dvougólového vedení. Trefila se Almeidová. (6:8)
16
Angola jde opět do vedení, branku střílí Fernandesová. (6:7)
15
Carlosová vyrovnává. (6:6)
14
Lažovičová přidává šestý zásah Černé Hory. (6:5)
13
Je opět vyrovnáno. Autorkou branky Miljaničová. (5:5)
Angolanka Karlosová posílá svou zemi znovu do vedení. (4:5)
Bulatovičová srovnává na 4:4. (4:4)
Angolanky od začátku utkání vedou, Černohorky sice poté otočily na 3:2, ale další dva zásahy si připsaly Afričanky. (0:0)
1
Utkání právě začalo. (0:0)
Zato Angola okupuje až pátou příčku, jelikož ještě nedokázala získat ani jeden bod, před poslední Velkou Británií ji drží pouze lepší skóre. V sobotu se Angolky střetli se silnými Ruskami, kterým podlehli 27:30, předevčírem podlehli Chorvatkám 23:28. Nejvíce branek prozatím nastřádala Guialova (10). (0:0)
Černá Hora je zatím v šestičlenné skupině na třetím místě, když v prvním svém utkání dokázali Černohorky porazit domácí Velkou Británii v poměru 31:19, předevčírem těsně podlehli Brazilkám 25:27. Nejlepší střelkyní týmu Černé Hory je Bulatovicova s 10 brankami. Významnou osobou země z bývalé Jugoslávie je brankářka Barjaktarovicova. (0:0)
Vítejte u online přenosu z utkání základní skupiny v olympijském turnaji v házené žen. Budeme sledovat utkání mezi Černou Horou a Angolou. (0:0)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:15.