Francie - Černá Hora | ONLINE | 7.8.2012 21:30 | OH - házená 2012 | ŽIVĚ | iSport.cz

Dobrou noc. (22:23)
Ve francouzském dresu se dnes nejvíce střelecky dařilo Mariamě Signateové, která se trefila celkem pětkrát. O jeden gólový zásah více zaznamenaly na druhé straně Bojana Popovičová s Katarinou Bulatovičovou. (22:23)
Chvílemi už to vypadalo, že Černé Hoře pomalu ujíždí vlak, nakonec se ale házenkářky této země postaraly o povedený obrat, který korunovala proměněnou sedmičkou v poslední vteřině Katarina Bulatovičová. Francie na turnaji končí. (22:23)
60
Konec zápasu. (22:23)
60
Katarina Bulatovičová to dokázala! V klíčový okamžik udržela nervy na uzdě a posílá svou přesnou trefou Černou Horu mezi čtyřku nejlepších týmů! (22:23)
60
Černá Hora má k dipozici sedmimetrový hod, který ji může posunout do semifinále! V opačném případě se bude prodlužovat. (22:22)
60
O chvilku později si vyžádali oddechový čas také zástupci Černé Hory. (22:22)
60
Rozeběhla se poslední minuta druhého poločasu. (21:22)
59
Právě skončil francouzský time-out. (21:22)
59
Přihrávku Jovanovičové zužitkovala ve vedoucí gól Katarina Bulatovičová! Tak to je povedený obrat! (21:22)
58
Nepříjemnost pro Černou Horu má jméno Miljaničová. Právě tato hráčka se nebude moci na dvě minuty zapojit do hry. (21:21)
58
Signateová skórovat nedokázala. Do brány se nevešel ani pokus Jovanovičové na druhé straně. (21:21)
57
Už to však neplatí! O drama se zasloužila Bojana Popovičová! (21:21)
56
U míče je tým s jednogólovým mankem. (21:20)
54
Oddechový čas zvolil tentokrát Dragan Adzič. (21:19)
54
Pineauová se štěstím navyšuje francouzský náskok. (21:19)
53
Na protější straně hrací plochy se z pravého křídla trefila Mehmedovičová. (20:19)
53
Pohodové zakončení do prázdné branky, tohle se neodmítá! Šťastnou střelkyní je Kamto Njitamová. (20:18)
52
Další dobrou možnost na srovnání spálila Mehmedovičová. Míč letěl opět pouze do levé tyče. (19:18)
51
Francouzská lavička si vyžádala oddechový čas. (19:18)
51
Výborný zákrok Leynaudové, která stihla včas "zavřít dveře" proti ráně Bulatovičové. (19:18)
51
Žlutý kartónek je adresován Ayglonové. (19:18)
50
Trest Savičové je u konce. (19:18)
48
Savičová si svůj nedovolený zákrok odpyká dvouminutovým trestem. (19:18)
46
A rázem je to o jediný gól! Popovičová se dostala po kombinaci s Lazovičovou do pohodlného zakončení a nemýlila se! (19:18)
45
Miljaničová posílá balon pod horní tyč. (19:17)
45
Lacrabereová našla skulinku mezi tělem gólmanky a pravou tyčí. (19:16)
44
Nyní už ale francouzská brankářka loví míč ze své sítě. Přiměla ji k tomu Jovanovičová. (18:16)
43
Lazovičová si vylámala zuby na pozorné Leynaudové. (18:15)
43
Opět se rozezvučela tyč! Tentokrát po ráně Mendyové. (18:15)
42
Po akci na pravé straně palubovky se do úspěšného zakončení prodrala Signateová. (18:15)
40
Lacrabereová trefuje brankovou konstrukci. (17:14)
39
Popovičová nedává sedmičku! (17:14)
39
Nyní už se to podařilo. Autorkou branky je Mariama Signateová. (17:14)
38
Francouzky ale zatím na tři góly odskočit nedokázaly. (16:14)
36
Bleskovou odpověď zajistila Francii Ayglonová. (16:14)
36
Z pravého křídla se prosazuje Radičevičová. (15:14)
34
Před svatyni Černé Hory si naběhla Lacrabereová a dobře umístěnou dělovkou nedala brankářce šanci. (15:13)
32
Rána Pineauové doletěla až do sítě. Francouzky začaly druhý poločas lépe. (14:13)
31
Francie hraje přesilovou hru. (13:13)
31
Začal druhý poločas. (13:13)
První poločas nám o tom, kdo bude čtvrtým semifinalistou, příliš nenapověděl. Chytřejší tak budeme až po druhém dějství. Je rovněž možné, že zápas dospěje do prodloužení. Ať už tak či onak, čeká nás nesmírně dramatická druhá půle. Nechme se překvapit, jak to nakonec dopadne. (13:13)
30
První poločas skončil. (13:13)
30
Dvě vteřiny před sirénou mířila Popovičová pouze do brankové konstrukce! (13:13)
30
Přesilovka Černé Hory je u konče. Dvouminutový trest obdržela také Katarina Bulatovičová. (13:13)
29
Oddechový čas pro Černou Horu. (13:13)
29
Kamto Njitamová oslabuje na dvě minuty svůj tým. (13:13)
29
V akci opět Jovanka Radičevičová, která je dnes v zakončení zatím stoprocentní a svou třetí trefou srovnává na 13:13. (13:13)
27
Radičevičová se prosadila trefou mezi nohy. (13:12)
27
Pineauová je potrestána žlutou kartou. (13:12)
26
Baudouinová navyšuje francouzský náskok po dalekonosné přihrávce vlastní brankářky! (13:11)
25
Ne na dlouho. Úsměv soupeřek zmrazila svou trefou Mariama Signateová. (12:11)
25
Radičevičová poslala míč pod horní tyč a je opět srovnáno. (11:11)
24
Ayglonová poslala míč do protipohybu černohorské brankářky. (11:10)
22
Posléze strhává vedení na francouzskou stranu Dembeleová. Stalo se tak po brejku. (10:9)
21
Kamto Njitamová vyrovnává na 9:9. (9:9)
21
Francie si vyžádala time-out. (8:9)
20
Po chytrém pasu od Jovanovičové se do zdárného zakončení dostala Savičová. (8:9)
19
Střeleckou mizérii Černé Hory ukončila Dokičová. (8:8)
18
Dembeleová se dostala do rychlého úniku a zakončila ho úspěšnou střelou o zem. (8:7)
17
Trestají tak Francouzky, které se prosazují zásluhou přesné dělovky Mendyové. (7:7)
16
Bulatovičová pálila pouze do tyče! (6:7)
15
Černohorské hráčky docílily hned dvou branek, ani jedna ale neplatí. Vždy bylo krátce před zakončením pískáno. (6:7)
14
U míče jsou házenkářky z Černé Hory, které tak mají možnost navýšit svůj náskok. (6:7)
12
Z pravé strany hrací plochy se prosadila Popovičová. Zatím je to jako na houpačce. (6:7)
12
Dalekonosný pokus Signateové zastavila až síť černohorské svatyně. (6:6)
11
Katarina Bulatovičová poslala balon o tyč směrem do brány. (5:6)
10
Chladnokrevně zakončená sedmička v podání Baudouinové. (5:5)
9
Dembeleová nevyzrála na pozornou Barjaktarovičovou. (4:5)
8
Výčet karetních hříšnic obohatila Radičevičová. (4:5)
6
Na konci šesté minuty vrací Černohorkám vedení Lazovičová. (4:5)
6
Mezi střelkyně se zapisuje také Ayglonová. (4:4)
5
Je tady první vyloučení, o které se postarala Signateová. Černá Hora má tak možnost jít do vedení. (3:3)
5
Je opět vyrovnáno. Autorkou přesné trefy je Popovičová. (3:3)
4
Stejná hráčka je ještě v téže minutě potrestána žlutou kartou. (3:2)
4
Ze středu hrací plochy se prosadila Signateová. (3:2)
3
Autorka předchozí branky vidí žlutou kartu. (2:2)
2
Po přihrávce Ayglonové posílá Francii do vedení Pineauová. (2:1)
2
Kněževičová vyfasovala z kraje utkání žluté napomenutí. (1:1)
2
Na druhé straně odpovídá Dembeleová. (1:1)
1
Francouzskou obranou pronikla mrštná Popovičová a zaznamenává první branku tohoto duelu. (0:1)
1
Utkání právě začalo. (0:0)

Francie: Leynaudová, Darleuxová – Dancetteová, Kamto Njitamová, Ayglonová, Pineauová, Mendyová, Baudouinová, Herbrechtová, Dembeleová, Deroinová, Tervelová, Signateová, Lacrabereová

Černá Hora: Vukčevičová, Barjaktarovičová - Jovaničová, Radovičová, Bulatovičová A., Popovičová, Bulatovičová K., Kněževičová - Miljaničová, Radičevičová, Savičová, Mehmedovičová - Dokičová, Lazovičová

Rozhodčí: Per Olesen, Lars Ejby Pedersen (oba Dánsko). (0:0)
Papírovými favoritkami budou samozřejmě dosud neporažené Francouzky, které tak budou usilovat o oplacení květnové porážky z posledního vzájemného měření sil. (0:0)
To Černá Hora měla cestu do čtvrtfinále značně trnitější. Tamější reprezentantky vyhrály pouze nad Velkou Británií a Angolou. Naposledy se černohorská děvčata prezentovala remízou s Ruskem, v soubojích s Chorvatskem a Brazílií pak tahala za kratší provaz. (0:0)
Francouzky zatím na turnaji pod olympijskými kruhy nepoznaly hořkost porážky. Nejvíce jim zatopily Španělky, které vybojovaly remízu 18:18. S Norskem, Švédskem, Jižní Koreou a Dánskem už ale francouzský tým bodoval naplno. (0:0)
Hezký večer u sledování posledního čtvrtfinálového duelu házenkářského turnaje žen na olympijských hrách v Londýně. V tomto textovém přenosu se zaměříme na zajímavou konfrontaci Francie a Černé Hory. (0:0)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.