Pražané nedokázali navázat na skvělou první třetinu, v prostřední části přišli domácí o vedení, v závěrečné power-play pak inkasovali potřetí. Hráči Komety tedy pojedou domů do Brna s hřejivým vedením 3:2 na zápasy ve čtvrtfinálové sérii. Sparta, pokud chce postoupit, bude muset v Brně vyhrát. Já se s Vámi loučím a těším se s Vámi zase někdy u onlajn přenosu. Užijte si víkend.
60:00
59:38
Ten se ale po icingu domácích vrátí zpět do brány. Utkání už se pouze dohrává.
59:22
Domácí to přesto zkoušejí ještě jednou bez Faltera.
58:52
Icing Komety. Hra se přesune před Trvaje. Nechci nevěřit zázrakům, ale dnešní zápas nejspíš nebude jedním z těch, které se zapíšou do historie. Spartě se dva góly za minutu a šest vteřin patrně vstřelit nepodaří.
58:13
Brno se tedy ujme vedení 3:2 ve čtvrtfinálové sérii, o to víc Spartu může mrzet dalí prohrané domácí utkání. Brněnskému mečbolu totiž budou Pražané čelit v brněnské Kajot Areně.
58:13
Kometa právě vstřelila branku! A je dobojováno! Brněnská Kometa je nakonec tím týmem, který získo pro pondělní utkání mečbol. LEOŠ ČERMÁK se dostal přes modrou čáru a zavěsil do prázdné sparťanské brány.
58:05
Bližňák v blízkosti přestřeluje Trvajovu klec
57:44
Je to tak, domácí jdou do hry v šesti mužích a s prázdnou bránou.
57:44
Spartu čeká dvě minuty před koncem útočné buly, proto si trenér Jandač vyžádal oddechový čas. Otázkou je, zda už teď ponechá Faltera na střídačce.
57:35
A znovu puk v rohu útočného pásma Sparty, u něj pětice hráčů a tvrdá práce bruslí přikopávajících puk o nekolik centimetrů doleva, a pak zase doprava.
56:50
Puk se došoural až za modrou čáru, Sparta musí vyklidit pásmo.
56:33
Milam nahodil puk na Trvaje a získal útočné vhazování.
56:25
Teď ofsajd Sparty. No, čas se domácím rychle krátí.
55:33
Čtyři a půl minuty do konce a Brno stále drží hubený náskok.
55:02
Petr Ton se po minutě hokejového bezradna dostal ke střele. Trefil Trvajovo rameno.
53:36
Skákavé nahození od červené čáry z hole Hanzlíka Trvaje už už zaskočila. Nakonec skákavý kotouč schoval ne hrudi.
53:30
Bude se vhazovat ve středním pásmu.
52:50
V končící sedmé minutě musím konstatovat, že Brno působí sebevědomým dojmem, a rozhodně nevypadá, že by připustilo vyrovnání.
52:10
Ton vybojoval puk v rohu kluziště, když jej špatně rozehrál Trvaj. Nabídku na prázdnou bránu před volným Fosterem ukradnul Bičánek.
51:00
Vypadá to, že se Sparta konečně začala snažit. S překonáním Trvaje to budou mít domácí ale hodně složité, chytá skvěle.
50:33
Ivan Rachůnek tečoval pokus Sersena od modré. Trvaj skvěle vyráží.
49:55
Sacha Treille vypálil z levého křídla vysokou střelu. Trvaj puk ztlumil na prsou.
49:26
Kasík se opřel do střely od modré čáry. Trvaj se skvěle stihnul přesunout. Řekněme, že to byl první nebezpečný zákrok.
48:53
A znovu pouze výměna několika přihrávek za brankou Trvaje, a Sparta musí vyklízet pásmo.
48:06
Útočn snažení Sparty teď zastavuje postavení mimo hru. Na vhazování ve středním pásmu se staví Bližňák s Koreisem.
47:41
Hodně nepovedená střela Krsteva hned po buly končí v lapačce Trvaje. Vhazování se bude opakovat.
47:37
Sersen vzal útočení na sebe, přejel modrou čáru a svižně vystřelil do betonu Trvaje. Bude se vhazovat po jeho levici.
47:13
Sparťané se snaží dostat do pásma, ale vůbec se jim to nedaří. Vždy jen jeden, dva hráči v rudém dresu penetrují modrou čáru, v pásmu ale rychle ztratí puk a musí se klidit. Trvaj zatím ve třetí třetině nemusel řešit žádnou vážnější situaci. Bude se vhazovat před Falterem.
46:01
Jaroslav Svoboda branku netrefil, puk mají domácí.
45:20
Druhá formace Sparty znovu držela puk v útočném pásmu. Místo střely však přišla pouze nepřesná nahrávka, po které se sparťané musejí z třetiny dekovat.
44:48
Střela Koreise skončila kdesi ve výstroji brankáře Faltera, bude se vhazovat v pásmu Sparty.
43:54
Čtvrtý útok Sparty už se dostával do akce, nakonec ale Žižka vystřelil puk z obranného pásma.
43:27
Tomáš Svoboda vyzkoušel Falterovu pozornost střelou ze středního pásma. Domácí brankář jen máchnul lapačkou a schoval do ní Svobodův projektil.
43:16
Další icing Komety, už třetí v řadě. Domácím se ale nedaří dostat se do nějaké lepší střelecké pozice.
43:02
Bližňák posílal puk zpoza brány, tam ale nebyl nikdo v rudém dresu.
42:41
Puk skončil za hrazením, bude se vhazovat ve středním pásmu.
42:34
Icing Komety.
41:43
Domácí kotel teď vyvolává jméno Davida Kočího, který znatelně domácím chybí, pokud mluvíme o hře před vlastní brankou.
41:43
Teď to Krstev zkusil ze středního pásma Vybojoval znovu útočné vhazování.
41:32
Kometa má i na začátku třetí části více ze hry.
41:08
Střela Švrčka letěla mimo. Sparta je ale hodně zkoprnělá.
40:55
Druhý útok Komety ale jasné dává najevo, že před Trvajem se hrát nebude. Falter měl teď plné betony práce, jeho obrana silně zaspala, a tak domácí gólman čelil několika dorážkám.
40:25
Hned po buly vyrazil dopředu Koreis a ranou od červené trefil Faltera přímo do masky. Ukázkovou hlavičkou poslal Falter puk do hlediště.
40:17
Ivan Rachůnek střelou od červené čáry vybojoval útočné vhazování. Trenér Jandač dal svým svěřencům patrně jasné pokyny.
40:01
Hráči už se trousí na led. Před pražskou Spartou je dvacet minut pravdy. Pokud nezvrátí skóre, prohrají, a s velkou pravděpodobností také vypadnou. Vyhrát šestý zápas v Brně za stavu 2:3 by bylo už velice složité. Brněnská Komet, oslabená během pěti zápasů už o tři důležité muže své sestavy musí udržet jednobrankový náskok. Začínáme třetí třetinu!
Brnu určitě bude chybět obránce Milan Hruška, který byl po střetu s Treillem odvezen do nemocnice s podezřením na otřes mozku. Sacha Treille, autor hitu, bude rád, pokud dnešní zápas vůbec dohraje, protože hráči Komety svého zraněného spoluhráče logicky chce pomstít. Musím však konstatovat, že zákrok francouzského útočníka byl v mezích pravidel.
Druhá třetina se na ledě holeovické Tipsport Areny odehrávala v úplně jiném duchu, než ta první. Brněnská Kometa, podpořená rychlou přesilovkou, začala s útočením, což jí vydrželo po dobu celé dvacetiminutovky. Hned ve dvaadvacáté minutě vyrovnal Petrovický. Sparta se pak doslova sesypala, dlouhou dobu nebyla schopna ohrozit Trvaje, což se projevilo i na výsledkové tabuli. Jednapadesát sekund před koncem prostřední části ujel Jaroslav Svoboda s Radkem Dlouhým a vystřelili Brnu vedení v zápase. Sparta bude mít dvacet minut na zvrácení dnešního duelu. Pokud se Kometě podaří udržet vedení a vyhrát, v pondělí v Kajot Areně bude bojovat s mečbolem o postup do semifinále. Třetí třetina začne asi ve 20:12. Buďte u toho.
40:00
39:09
Kometa právě vstřelila branku! Kometě se v této sérii opravdu daří dávat góly do šatny. Po chybe ve středním pásmu ujížděli hosté ve dvou proti jedinému obránci. Jaroslav Svoboda předložil puk RADKU DLOUHÉMU, který jednoduše prostřelil klouzajícího Faltera. Asistence: Jaroslav Svoboda a Leoš Čermák.
38:40
Čermák se dostal do obrovské šance po té, co mu Divíšek nádherně přihrál před bránu. Falter zřejmě ani neví jak, přesto puk vyrazil pryč.
37:23
Koreis si vybruslil z rohu a vyzkoušel Falterovu pozornost. To byla ale jediná akce v přesilovce, která je už u konce.
36:09
Ofsajd zabraňuje Kometě založit akci.
35:46
Sersen ještě při hře ve čtyřech projel až před Trvaje. Odražený puk po jeho zakončení se dostal na modrou k Hanzlíkovi, který, vybízený snad celým stadionem, vystřelil. Puk skončil na hrudi Trvaje.
35:23
Domácí ale o krátkou přesilovku rychle přicházejí. Angel Krstev vyjel z trestné, ale hned se na zahřáté místo znovu posadí. Při jeho útočném snažení se dopustil vysoké hole.
34:45
Broš vybídnul k akci Ivana Rachůnka. Podle čárového sudího byl ale forvard v pásmu dříve než puk, tedy ofsajd.
34:15
Jakub Svoboda pěkně protáhnul Faltera. Puk nakonec letěl mimo branku.
33:52
Leoš Čermák teď ve středním pásmu srazil Tomáše Rachůnka a počet hráčů na ledě se srovná. Minutu a třináct vteřin budeme pokračovat ve čtyřech, pak si Pražané zahrají krátkou přesilovku .
33:48
Sersen ani volejbalovým smečem puk z pásma nedostal.
33:31
Střelu Jana Švrčka vyrazil jeden z clonících hráčů do ochranné sítě.
33:05
Brněnské útočné snažení si vynutilo přestupek proti pravidlům Angela Krsteva. Hosté budou hrát další přesilovku. Jejich tlak se tak ještě rozroste.
32:42
Další nebezpečný pobyt Komety v pásmu Sparty. Falter znečkodnil střelu Vašíčka.
Máme zprávu o Milanu Hruškovi. Je na cestě do nemocnice, patrně má naraženou pánev a kyčel a možný otřes mozku.
31:43
Při střídání Sachy Treilleho ještě sparťanský forvard inkasoval dva tvrdé hity. No, zranit protihráče se určitě nevyplácí.
31:31
Na Sachu Treilleho si teď vyšlápnul Jozef Kováčik, rozhodčí po "obličejové bitvě" vylučovat nebude.
31:06
Jaroslav Svoboda trefil střelou z křídla pouze pravý beton Faltera.
30:46
Milamův pokus od modré Trvaj přikryl a přerušil hru.
29:59
Milam střelou od červené čáry provětral Trvaje. Ten už si dlouho na puk nesáhnul, Spartě se nedaří udržet puk na svých hokejkách.
29:30
A máme tu další potyčku. Teď se strhla kvůli Petru Tenkrátovi. Hráči si teď navzájem "čichali k rukavicím". Ruce v obličeji protihráčů, to se musí trestat. Tenkrát a Čermák jsou vyloučení za hrubost. Pokračujeme ve čtyřech bruslařích na obou stranách.
29:20
Kometa má teď jasně více ze hry, domácím obráncům se nedaří uklidnit hru.
28:42
Falter po další střele raději počkal s rozehrávkou. Bude se vhazovat.
28:33
Střelu Tomáše Svobody Falter vyrazil.
28:00
Hosté bojují o puk za Faltrovou brankou.
27:25
Utkání se znovu dost přiostřuje, jak jsme byli ostatně zvyklí ve všech předcházejících střetnutích. V osobních soubojích jsou lokty vysoko, hraje se opravdu tvrdě.
26:46
Puk v rohu útočného pásma Sparty.
26:16
Ton přenechával puk Tenkrátovi, raději měl ale střílet, Tenkrát na puk už nedosáhnul.
25:50
Hruška je tedy třetím zraněným hráčem Komety v sérii se Spartou...
25:13
Jakub Koreis a Alex Foster vyloučeni na 2+2 minuty za hrubost v následné potyčce.
25:13
Tak oným zraněným je obránce Milan Hruška. Už je v péči záchranářů, snad bude vše v pořádku.
25:13
Po Treillovi se samozřejmě hned strhla sháňka na hostující střídačce.
25:13
Sacha Treille nasadil u hrazení za brankou Trvaje ukázkový hit jednomu z brněnských obránců. Přesně není vidět, kdo to je. Každopádně se teď u něj sklání dvojice záchranářů s nosítky, vůbec to nevypadá dobře.
24:41
Do šanci Radka Dlouhého se bude vhazovat před Falterem. Ten teď Spartu zachránil od dalšího gólu.
24:24
Po buly pálil Kováčik, po něm Radek Dlouhý, Sparta je teď pod pořádným tlakem.
24:08
Jakub Svoboda vybídnul pasem zpoza brány ke střele Čermáka. Ten umístil projektil přímo do hrudi gólmana Faltera, bude se vhazovat.
23:58
Hanzlík osvobozuje Spartu až za cenu zakázaného uvolnění.
23:18
A hned je to úplně jiná Kometa, než ta, který se proháněla po ledě Tipsport Areny v první třetině. Hosté nepouští Pražany ani za červenou čáru. Znovu se vhazuje před Falterem.
22:17
Zbytečný faul Petera Jánského stojí tedy Spartu vyrovnání. Branku, kterou zařídil krásnou akcí především Tomáš Svoboda postavila brněnský tým na nohy.
22:00
Kometa právě vstřelila branku! Kometě stačila jediná akce k využití přesilové hry! Zpoza brány šikovně vybruslil až na modrou Tomáš Svoboda, vyslaný projektil z jeho hole dorazil za ležícího Faltera ROBERT PETROVICKÝ. Asistence: Jiří Vašíček a Tomáš Svoboda.
20:10
Další vyhození Sparty, Kometa zatím v přesilovce není nebezpečná.
20:48
Domácím hráčům se perfektně povedlo odbránit dvojnásobné oslabení v první třetině. Spartě sice pomohla notná dávka "hokejového štěstíčka", přesto se sluší je pochválit.
20:48
Ofsajd Komety.
20:35
Domácí hned po buly vyhazují.
20:28
A hned zezačátku druhého dějství je vyloučen Peter Jánský za nedovolené bránění. Brno má možnost na vyrovnání.
20:18
Broš poslal Ivana Rachůnka za bránu hostí, ten se snaží vybojovat puk.
20:01
Hráči už se trousí z kabiny na led, druhé dějství za chvíli začne.
Viděli jsme první třetinu pátého střetnutí brněnské Komety s pražskou Spartou a rozhodně se nemůžeme nudit. Domácím se povedla využít teprve druhá přesilová hra v sérii, která jim zatím zařídila jednobrankové vedení. Ne nadarmo se říká, že v Holešovicích se ukazuje silná brankářská dvojice. Dnes do branky nastoupil Martin Falter, který působí velice jistým dojmem. Jeho kolega, sparťanská jednička Tomáš Pöpperle kvůli nespecifikovaným zdravotním problémům nemůže nastoupit. Falter jej ale skvěle zaskakuje. Na ledě je ale stále vidět, že Brno nedá Spartěnic zadarmo. Neproměněná přesilová hra pěti proti třem hráče Komety sice mrzet může, přesto je ale před hráči ještě 40 minut hry.
20:00
19:56
...tu ale najíždějícímu Čermákovi zhasil Hanzlík.
19:34
Sacha Treille se uvolnil a zkoušel z úhlu blafák na Trvaje. Po kličce ale místo střely ještě posílal puk před bránu. Trvaj instinktivně vytyčil hůl a akci zlikvidoval. Bude se vhazovat před brankou Komety, čas na poslední akci první třetiny.
19:07
A znovu stejný přestupek proti pravidlům.
18:57
Po ofsajdu Sparty se znovu přerušuje.
18:31
Bližňák zametl puk pod sebe, kde číhal v brankovišti Petr Ton. Ten ještě hledal najetého Tenkráta, puk byl ale rychlejší než jeden z nejrychlejších sparťanů.
18:13
Ofsajd a v něm Jakub Koreis. Kometa si bude muset přechod do pásma zkusit ještě jednou.
17:28
Po chvilce nepřesností získává puk Hanzlík a posílá jej k brance Trvaje.
16:36
K ničemu dalšímu se ale domácí pětice nedostala, a tak tato početní výhoda patrně využita nebude.
15:53
Kombinace na jeden dotek skončila střelou Fostera a svižnou dorážkou Sachy Treilleho. Puk skončil i tak na betonech skvělého Trvaje.
15:47
Z přesilovky domácích zbývá 1:19. Vhazování před Trvajem.
15:47
Milan Hruška po jednom ze zákroků skončil v nepříliš hokejové poloze u mantinelu. Po krátkém ošetření ale naštěstí odjíždí po svých. Vylučovat se nebude.
15:09
Hned po buly pálil Philipp. Střela se otřela o boční síťku.
15:06
Druhá přesilovka pro Spartu, Hynek Zohorna hrál vysokou holí a daruje Spartě dvouminutovou početní výhodu.
15:04
Vhazování po pravici Martina Faltera.
14:34
Pacovský nádherně přihrál volnému Žalčíkovi, jeho střelu Trvaj ještě pohledněji zneškodnil.
14:06
Ivan Rachůnek poslal do jízdy Jánského, ten nahazoval puk na Trvaje, první jmenovaný ale puk nestihnul tečovat.
13:46
Teď si na chvíli zase zaútočili domácí. Sacha Treille vyšťoural puk zpoza brány a hledal přihrávkou svého bratra Yoricka. Po komerční pauze se bude vhazovat před Trvajem.
13:00
Brno po řekněme nepříliš oslnivém startu utkání chytilo v přesilovce slušnou střeleckou chuť. Falter ale zatím skvěle zaskakuje svého kolegu Pöpperleho.
12:32
Nebezpečná střela Jaroslava Svobody, kterou Falter pouze vyrazil do rohu.
12:18
Falter uklidňuje hru a rozehrává puk na Milama.
11:49
Domácí už jsou v plném počtu.
11:30
Kometa měla obrovskou smůlu, když se nejprve Divíškovi, a pak Čermákovi nepovedlo trefit odkrytou Falterovu bránu.
11:08
A Pražané vyhazují až k Trvajovi. Patrně jsou z nejhoršího venku.
10:48
Po střele Žižky se bude vhazovat. Falter našel puk v lapačce. To už jsou domácí ve čtyřech.
10:44
Další střela, tentokrát Radek Dlouhý. Falter vyrazil puk za bránu.
10:32
Divíškovu dorážku skvěle zlikvidoval jistý Martin Falter.
10:20
Podobná šance jako před minutkou. Čermák před odkrytou bránou, ale netrefil.
09:42
Ve druhém utkání Kometa výhodu dvou mužů na ledě využila. Uvidíme, jestli se jim to povede i podruhé.
09:41
Ale Pražané teď hráli v pěti, což se musí potrestat. Brno teď bude mít minutovou početní výhodu pěti proti třem. Trest odpykává Yorick Treille.
09:36
Obrovská příležitost pro Kometu. Po Kováčikově střele na Divíška zívala prázdná brána. Zazračný Falterův zákrok drží Spartu v jednobrankovém vedení.
08:57
Hosté se usazijí v pásmu se Žižkou a Kováčikem na modré. Druhý jmenovaný snajpr už dvakrát v této sérii skóroval.
08:43
Michal Sersen si odjíždí sednout za faul vysokou holí. Je tu tedy šance na brněnské vyrovnání.
08:32
Dominik Pacovský si šikovně našlápnul, zamíchal rameny a posílal puk do sítě. Trvaj na poslední chvíli vytasil držadlo hole a poslal puk do ochranné sítě za brankou.
08:16
Domácí psychika bude jistě podpořená využitou přesilovkou. Kometě se zatím nedaří dostat do nějaké slušnější střelecké pozice. Po komerční pauze se bude vhazovat před Falterem.
08:06
Žalčík se snažil proháčkovat hostující obranou, přes zkušeného Kováčika ale neprošel.
07:27
Vstřelená branka rozpoutala mohutné burácení tribun. Dnešní utkání navštívilo téměř jedenáct tisícovek fanoučků.
07:14
Sparta právě vstřelila branku! Domácím hráčům se daří využít druhá přesilová hra v této sérii. SACHA TREILLE dorazil svou vlastní střelu za Trvajova záda. Domácí se tak poprvé v sérii ujímají vedení v zápase. Asistence: Alex Foster a Angel Krstev.
07:08
Ještě půkminutky přesilové hry. Bude se vhazovat před Trvajem.
06:39
Další vyhození Brna. Ton s Bližňákem a Tenkrátem se snažili něco vymyslet, místo střeli ale pouze míchali s kotoučem v rozích.
05:57
Ofsajd Sparty.
05:43
Po Sersenově kanonádě se vhazovalo před Trvajem, následně hostující čtveřice dostala puk až na druhou stranu kluziště.
05:30
Tomáš Žižka je prvním vyloučeným hráčem dnešního zápasu. Proviněním (zdržování hry) tak daruje Spartě první přesilovou hru. Uvidíme, jak domácí hru v početní převaze trénovali.
05:19
Brněnští fanoušci dnes znovu přijeli v hojném počtu. Dnešní krásné počasí si mnozí zpříjemnili návštěvou hlavního města.
05:19
Další přechod do útočného pásma zastavuje čárový rozhodčí - píská se ofsajd Sparty.
04:58
Vysokou přihrávku Milama zpracoval Jánský v útočném pásmu vysokou holí. A z celé návštěvy v útočné třetině nebude vůbec nic. Bude se vhazovat v neutrální zóně.
04:11
Z domácího tlaku se Kometa osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.
03:43
Krstev zpoza brány nabil Tomáši Rachůnkovi, který z místa, odkud nebyl vidět, trefil tyč brány zmateného Trvaje.
03:12
Dlouhý pobyt třetí brněnské formace v pásmu nakonec skončil bez střeleckého pokusu. Puk drží Milam za bránou a čeká, až jeho spolluhráči vystřídají.
02:18
Foster se dvěma francouzi v dresu Sparty na křídlech teď motali hlavy hostující obraně. Puk nakonec nepřesnou přihrávkou dostali z pásma.
01:27
Divíšek měl slušně našlápnuto za obranou, Milam se naštěstí pro Spartu dokázal vrátit a znepříjemnit brněnskému forvardovi zakončení.
01:13
Tenkrát si vybruslil z rohu a vyzkoušel Trvajovu pozornost.
00:57
Po nepovedené přihrávce Jakuba Koreise se píská zakázané uvolnění, hra se přesune k Trvajovi.
00:43
Sersenovu palbu ještě před modrou srazil Bičánek do rohu kluziště.
00:04
Je to tady, pátý čtvrfinálový zápas právě začal. Pržané vyhráli buly a vyrážejí k Trvajovi.
00:01
Zahajovací sestavy se rozestavují okolo středového kruhu. Utkání za malou chvíli začne.
Sparta má velký problém s přesilovkami. Z nejistoty ve vlastním brankovišti pak dostávají důležité branky. Otázkou je, jak se dnes povede Martinu Falterovi, který musí zaskakovat za Pöpperleho. V brance Komety stojí skvěle chytající Jiří Trvaj. Toliko k předzápasovým prognózám, po hymně se už bude hrát hokej.
Ve všech čtyřech zápasech se povedlo otevřít skóre hráčům Komety. Brno vždy vedlo 1:0, Spartě se třikrát povedlo vyrovnat, dvakrát skóre otočit.
Favoritem dnešního duelu jsou sice Pražané, pokud jste ale měli možnost vidět hru Komety ve všech čtyřech zápasech této série, víte, že to domácí hokejisté dnes nebudou mít zdaleka tak lehké. Kurz 1.7 na vítězství je tedy poněkud nadhodnocený. Pokud by se Kometě povedlo skalpovat Spartu na jejím hřišti, za dva dny by na svém stadióně měla mečbol.
Sparta patřila v základní části k jednomu z týmů nejlépe proměňujících přesilové hry. V play-off je to ale děs a bída. Jediná proměněná početní výhoda ze čtyř zápasů hovoří jednoznačně.
V sestavě domácích se překvapivě neobjevuje gólman Tomáš Pöpperle, dnes jej zastoupí jeho kolega Falter. Brněnský lineup se zdá býti beze změn.
V brněnské Kajot Areně se odehrály znovu dvě úplně odlišná utkání. V tom prvním Sparta svého soupeře jasně přejela (5:2). Druhý zápas (čtvrtý v pořadí) se nesl v duchu únavy svěřenců trenéra Jandače. Vždyť do třicáté minuty utkání ohrozili Trvaje v brance Komety jen sedmkrát. Výsledkem 3:1 Brno vyrovnalo stav série a dnes se pokusí strhnout vedení zpět na svou stranu.
Dá se říct, že brněnská Kometa zaskočila v této sérii favorizovanou Spartu. Ta se jen horkotěžko vyrovnávala s psychicky náročnou výhodou domácího prostředí. První zápas prohrála kvůli brance v poslední minutě, v utkání číslo 2 vyhrála až po nájezdech.
Zdravím všechny příznivce kvalitního hokeje! Dnes nás v holešovické Tipsport Areně čeká pátý čtvrtfinálový zápas mezi pražskou Spartou a brněnskou Kometou. Stav série je vyrovnaný - 2:2. Dnes se tedy bojuje o mečbol. Kdo jej získá se dozvíte, pokud budete sledovat náš onlajn přenos. Začínáme v 18:10, buďte u toho!