Eliod - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brno : Mountfield - 24. listopadu 2017   18:00

Brno
Nešťák, Vystavěl – Holcman, Holemý, Běhůnek,Sedláček, Fajmon, Furch – Žák, Brabenec, Kalčík, Holotík, Sedláček, Kos, Malý, Harmim, Masa
Štofka, (Czubaj, Hübl)
DRFG Arena, Brno
215 diváků
Mountfield
Sajdl, (Tichý) – Pelda, Králik, Boukal, Naar, Perička, M. Pinkas – Moravec, Souček, Budina, Beneš, Jušta, Pajer, Šlaicher, Daniel Šedivý, Hynek, Jirků.

Děkuj za sledování. Přeji pěkný zbytek večera
59:28'
Kometa se snaží o poslední útok ale ten nevychází.
58:06'
Holemý střílí z kruhů ale střela byla zblokována hráči.
55:39'
Hokej se přelévá z třetiny do třetiny a Kometa se snaží budovat šance.
54:35'
Kometa výborně brání a všechny zbloudilé puky zastavuje Vystavěl.
53:26'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Furch – 2 min., vysoká hůl).
52:46'
Hosté se dostali do útočného pásma a snaží se nakombinovat gólovou šanci.
52:01'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Žák – 2 min., krosček).
50:50'
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Jušta – 2 min., napadení).
50:14'
Dominik Furch posílá střelu na bránu ta ale těsně míjí.
48:48'
Jirků jel sám na bránu, jeho střela ale skončila v ochranné síti.
47:57'
Kometa se snaží smazat jednogólové manko a posílá mnoho střel na bránu.
46:32'
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Beneš – 2 min., faul kolenem).
45:36'
Kometa právě vstřelila branku!
Brabenec nádherně nahrál JAKUBU MASAŘOVI a ten proměnil do odkryté brány. Asistence: Jakub Brabenec.
45:06'
Hradec skvěle ubránil přesilovku, ale nepodařilo se mu vyhnat soupeře z ledu.
43:54'
Kometě se nedaří dostat do útočného pásma.
43:04'
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Šedivý – 2 min., nedovolené bránění).
41:35'
Kometa se snaží víc útočit a dohnat soupeře.
40:02'
Střídání v týmu HC Kometa Brno: ze hřiště odchází Nešťák, přichází Vystavěl.
40:01'
Druhá třetina byla ve vedení Hradce. Ten čtyřikrát proměnil a Kometa využila jen jednu přesilovku.
40:00'
39:59'
Hradec právě vstřelil branku!
PETR MORAVEC dostal nahrávku na kruhy a střelou vymetl brněnskou bránu.Asistence:Jakub Naar.
39:08'
Hradec zrychlil hru a drží Kometu v obraném pásmu. Snaží se zvýšit svůj náskok.
38:43'
Budina nedokázal uklidit puk do prázdné brány v přečíslení dva na jednoho.
36:58'
Hra se zrychlila Kometa jde do rychlých akcí a Hradec vyhazuje do brněnské třetiny.
34:59'
Jan Jušta zavezl puk za bránu a nahrál MARKU PELDOVI, který dorazil. Asistence: Jan Jušta
32:08'
Bartes vytvořil pěknou šanci nahrávkou před branku. Žák nedokázal zakončit.
30:47'
Masař střílí z pravého kruhu. Rána ale šla na gólmanův hrudník.
29:52'
Dva hradečtí hráči ujeli a sami dva a PAJER LUKÁŠ posunul puk za brněnského brankáře. Asistence:Adam Jirků, Matěj Pinkas.
28:08'
Bartes vystřelil z levého kruhu. Střelu hradecký brankář zablokoval.
26:47'
Kometa tvrdě tlačí Hradec do její třetiny a dostává se do mnoha šancí.
24:48'
Po rychlé nahrávce RAŠOVSKÝ vystřelil z kruhu do pravého rohu a proměnil. Asistence: Erik Meluzín.
23:45'
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Šlaicher – 2 min., zásah do hlavy nebo krku).
23:21'
Po Hradeckém úniku a rychlé kombinaci proměnil PETR MORAVEC.Asistence: Daniel Šedivý, Jan Jušta.
21:49'
Kometa se do zápasu vrhla aktivněji a obsadila soupeřovo pásmo.
20:01'
Kometa hrála aktivněji a vstřelila první gól. Zbytek zápasu byl vyrovnaný. Hradec se snažil útočit Kometa ale skvěle bránila.
20:00'
19:59'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:43'
Hynek poslal střelu z kruhů. Tu však chytil Nešťák do lapačky.
17:12'
Brno se usadilo v hradecké třetině. Mělo několik nádherných kombinací. Žádná ale nebyla úspěšně ukončena.
15:20'
Holemý poslal po úspěšném uniku puk před bránu, ale nebyl tam kdo by dorazil.
14:01'
Kometa se konečně dostala ze třetiny a pokusila se o šanci. Hradec se vzápětí vrátil do brněnské třetiny.
12:00'
Mountfield se dostává do více akcí. Snaží se střílet na bránu.
10:50'
Perička střílel od modré. Tuto střelu Nešťák chytil.
10:08'
Tomáš Hynek po vyhraném vhazování vystřelil na branku. Brněnský gólman bezchybně zasáhl.
08:18'
Nádherná střela Petra Žáka skončila v lapačce hradeckého gólmana.
07:35'
Kometa kombinuje v třetině Mountfieldu, ale neposlala žádnou střelu na branku.
05:32'
Hradec se dostal do třetiny Komety. Na žádnou akci se, ale nezmohl.
04:53'
Žádné akce se nekonají hra byla několikrát přerušena.
03:40'
Hradec se snaží vytvořit šanci v přesilovce. Žádná však není úspěšná.
02:50'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Holemy – 2 min., krosček).
02:00'
Kometa vyrazila do rychlého brejku a ADAM HOLOTÍK prostřelil. Asistence: Mikulec Daniel a Kos Jakub.
01:00'
Kometa Zatlačila Hradec do jejich pásma a Hradec se nemúže uvolnit.
00:01'

HC Kometa Brno:
Vystavěl, (Nešťák) – Holcman, Holemý, Běhůnek,Sedláček, Fajmon, Furch – Žák, Brabenec, Kalčík, Holotík, Sedláček, Kos, Malý, Harmim, Masař

Mountfield HK:¨
Sajdl, Tichý – Pelda, Králik, Boukal, Naar, Perička, M. Pinkas – Moravec, Souček, Budina, Beneš, Jušta, Pajer, Šlaicher, Daniel Šedivý, Hynek, Jirků.
Mountfield HK
Hradec se minulý týden utkal ve dvou zápasech se Žďárem a Havlíčkovým Brodem. V prvním zápasu Mountfield nasázel soupeři desítku a inkasoval pouze jeden gól. Druhý zápas byl vyrovnanější, ale Hradec nakonec o jednu branku zvítězil.. Hradec se drží na prvním místě tabulky s 42 body. Na záda dýchá Liberec s dvoubodovou ztrátou. V následujících dvou kolech se rozhodne kdo získá první místo tabulky.
HC Kometa Brno
Mladší dorost minulý týden odehrál dva zápasy. První s Budějovicemi, který prohrál v prodloužení. Na druhý zápas kometa zavítala do Žďáru kde soupeře rozmetala vysoko 11:2. Aktuálně se modrobílí nachází na 4 místě na třetí Boleslav ztrácí 5 bodů. Havlíčkův brod ztrácí na kometu 8 bodů takže ji už nemůže ohrozit. Kometa se bude snažit urvat 6 bodů a z trochou štěstí postoupit o příčku výš.