Eliod -  ONLINE PŘENOS -  Havířov : M. Boleslav - 20. března 2018   15:00

05:13' Mastič  • 08:25' Mastič  • 29:38' Bochnak  • 41:45' Adámek
(2:0, 1:2, 1:3)
Stav série: (1:1)
M. Boleslav
M. Boleslav
30:51' Dlask   • 39:41' Bartoň   • 42:01' Simon   • 48:55' Simon   • 59:22' Simon
Havířov
Holaň – Carbol, Kořistka
Gascontrol Aréna
M. Boleslav

Třetí třetina přinesla krásnou hokejovou bitvu se šťastným koncem pro Bruslařský klub. Stav série je 1:1 a zítra od 15:00 pokračuje třetím utkáním, ve kterém se rozhodne o postupujícím. To je ode mne pro dnešek vše, těším se u dalších onlajnů.
59:22'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Hosté dokonali obrat! Dlaskovu střelu Ludvík vyrazil, vyrazil i následnou dorážku, ale na střelu MICHALA SIMONA už byl krátký. Asistence: Tomáš Dlask.
58:43'
Domácí Čempel se hnal do úniku, ale byl faulován. Bylo to v pádu, takže to nemůže být trestné střílení.
58:43'
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Rajgl – 2 min., podražení).
58:19'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Bochnak – 2 min., faul kolenem).
57:52'
Oddechový čas pro domácí.
57:52'
AZ se vymanil z tlaku jen za cenu zakázaného uvolnění.
57:18'
Hosté se usadili v útočném pásmu, ale nemohou se dostat ke střele.
55:49'
Hostující Simon měl na holi další branku, dostal se do úniku, položil si Ludvíka, ale nedokázal zasunout puk do mezírky mezi jeho betony a tyč!
55:38'
Puk v hledišti, vhazuje se před Krinwaldem.
54:16'
Ofsajd zastavil útočnou akci Bruslařského klubu.
53:06'
Hostující Dlask vyslal ránu z pravého kruhu, ale hodně nepřesnou.
51:02'
Vidíme bitvu se vším všudy, hosté hrají o prodloužení sezóny opravdu srdnatě. Havířov chce o svém postupu rozhodnout už dnes a na ledě se to jen jiskří.
48:55'
Nedáš dostaneš teď platí dvojnásob. MICHAL SIMON vypálil z pravého kruhu z první, když dostal přesnou přihrávku od Rajgla, a trefil se přesně pod víko Ludvíkovy branky. Asistence: Tomáš Rajgl.
48:41'
Domácí Byčkov obešel obránce, ale jeho forhandový blafák Krinwald vyrazil, následnou dorážku v pádu poslal do boční síťky branky!
47:38'
Hraje se ve vysokém tempu, nechybí tvrdá hra do těla, ale chybí šance.
46:48'
Ofsajd AZetu.
Tato přesilovka hostujícímu týmu nevyšla podle jeho představ, nedařilo se mu zamknout domácí tým.
45:33'
44:53'
Další vyhození AZetu.
44:24'
AZ se osvobodil.
43:33'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Zmarzlák – 2 min., hákování).
42:01'
Rychlá odpověď hostí přišla z hole MICHALA SIMONA, který zakončil rychlý protiútok přesně umístěnou střelou. Asistence: Jakub Zajíček.
41:45'
Havířov právě vstřelil branku!
Druhá využitá přesilovka AZetu – Bochnakovu střelu tečoval mimo dosah Krinwalda LUKÁŠ ADÁMEK. Asistence: Wiktor Bochnak a Maxim Mastič.
41:02'
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Plíšek – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min., zásah do hlavy nebo krku).
41:02'
Na ledě zůstává tentokrát domácí hráč, nevypadá to s ním vůbec dobře. Rozhodčí bude vylučovat.
40:01'
Ve druhé třetině domácí hráči dlouho kontrolovali psvůj náskok, dokonce přidali třetí branku. Ale hosté dokázali snížit a protože Havířov nevyužil trestné střílení, mohli se přiblížit na rozdíl jediné branky. Čeká nás velmi napínavá třetí třetina. Ta začne asi v 16:35
40:00'
39:41'
I hosté využívají přesilovku a rázem je to jen o gól. Haas vyslal střelu z pravého kruhu a ADAM BARTOŇ šikovně tečoval mimo Ludvíkův dosah. Asistence: Oskar Haas.
39:30'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Byčkov – 2 min., sekání).
38:31'
Ludvík jel rozehrát puk na branku, ale nerozehrál příliš šťastně, protože se ke střele dostal Závora, jenže netrefil branku.
37:14'
Hostující Simon, zůstal ležet na ledě, rozhodčí přerušil hru, ale hráč Mladé Boleslavi nakonec odjel sám na střídačku.
36:35'
Adámek zkusil bekhendový blafák, ale puk poslal jen do Krinwaldovy lapačky.
36:35'
Hostující Rajgl vysekl Adámkovi, který jel sám na Krinwalda, hůl a rozhodčí nařídil trestné střílení.
35:02'
Obrovské šance rychle po sobě měli domácí Bochnak s Mastičem, Krinwald už byl položený na ledě, ale ani jeden z nich nedokázal dostat puk přes něj do sítě.
Byl to Hašler, nakonec sám odjel na střídačku.
34:43'
Na ledě zůstává ležet jeden z hráčů hostí, spěchá k němu doktor.
34:15'
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale bez střelby.
32:45'
Útok AZetu zastavil ofsajd.
30:51'
Haas nahrál zpoza branky na připraveného TOMÁŠE DLASKA, jenž zamířil do levého horního rohu Ludvíkovy branky. Asistence: Oskar Haas a Jan Závora.
29:38'
WIKTOR BOCHNAK se dostal do rychlého protiútoku a střelou přes obránce zamířil přesně mezi Krinwaldovy betony. Asistence Maxim Mastič.
29:27'
Po delší době musel zasahovat Ludvík, jenž zastavil nahození Hašlara lapačkou.
27:22'
Další vyhození Bruslařského klubu.
26:34'
Domácí Adámek obkroužil branku a snažil se zasunout puk k levé tyči Krinwaldovy branky, ale narazil na beton gólmana.
26:17'
Hosté se osvobodili.
25:30'
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Rajgl – 2 min., napadení).
23:21'
Na ledě GASCONTROL Arény je k vidění tuhý boj, ale žádné šance.
21:12'
21:02'
Hostující Holoubek, zůstal ležet na ledě, asi si obnovil zranění z první třetiny, nakonec sám odjíždí na střídačku.
Hosté pokračují v přesilové hře, ale moc se jim nedaří, nemohou se dostat do útočného pásma.
20:01'
V první třetině byl lepším celkem domácí AZ, který šel zásluhou dvou gólů Mastiče do vedení. Hosté ale také měli šance, jenže nedokázali překonat Ludvíka. Druhá třetina, stále otevřeného, utkání začne v 15:46.
20:00'
19:40'
19:12'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Dabrowski – 2 min., zlomená hůl / hraní).
18:51'
Hosté se dostali do útočného pásma, ale jsou v rohu a nemohou se dostat ke střele.
17:04'
Do brejku se dostal hostující Simon, ale jeho střelu k levé tyči zastavil Ludvíkův beton.
16:05'
Většinu času má puk v držení AZet, hosté se nemohou dostat do útočného pásma.
Tato přesilovka AZetu příliš nevyšla.
14:13'
13:26'
12:13'
10:57'
Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.
Je u něj lékař, ale hostující obránce nakonec za pomocí spoluhráčů odjel na střídačku.
09:26'
Hra se přitvrzuje, po jednom ze soubojů zůstal ležet hostující Holoubek.
08:25'
AZ přesilovku využívá, když se prosadil opět MAXIM MASTIČ, jehož střela přes klubko hráčů se zastavila až v síti. Asistence: Wiktor Bochnak.
07:58'
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Rajgl – 2 min., nedovolené bránění).
07:36'
Dobrou střelu vyslal z pravého kruhu domácí Pavlačka, jeho střelu ale Krinwald chytil.
05:13'
Autorem branky je MAXIM MASTIČ, který obešel obránce hostí a střelou pod horní tyč nedal Krinwaldovi šanci. Bez asistence.
04:13'
Šance na druhé straně, Dabrowski pálil z mezikruží, ale minul Krinwaldovu branku.
02:37'
První šance utkání a hned gólová – nejprve hostující Haas mohl jít sám na Ludvíka, ale puk dohnal až za brankou, ale zvládl jej poslat přes brankoviště, následně střílející Holoubek netrefil branku AZetu.
00:01'

AZ RESIDOMO Havířov: Ludvík (Nowak) – Topolanský, Černý, Bílek, Frančiak, Koubek, Dabrowski "A", Zmarzlák – Pavlačka, Jedlička, Čempel, Mastič "C", Bochnak, Adámek, Bárta, Vojkůvka, Zapletal, Urbančík, Byčkov "A", Horváth.

BK Mladá Boleslav: Krinwald (Kmec) – Kredba, Sommer, Přenosil, Žabka, Rajgl, Holoubek "A", Závora "A", Zajíček, Sluka, Bartoň, Plíšek, Kredl, Hašlar, Dlask "C", Kapal, Ďuráč, Haas, Šíma, Simon.

Rozhodčí: Holaň – Carbol, Kořistka.
Dnes nás čeká druhé osmifinálové utkání play-off ELIOD extraligy mladšího dorostu skupiny B mezi domácím AZetem Havířov a hostující BK Mladou Boleslaví.

První utkání rozehráli lépe hráči Bruslařského klubu, kteří si v první třetině vypracovali dvoubrankový náskok. Jenže mladí AZeťáci ve druhé třetině vyrovnali a ve třetí části přidali další dvě branky, čímž strhli vítězstí na svou stranu.

V prvním utkání byl nejvíc vidět havířovský Čempel, který dal dvě branky, na obě mu nahráli Byčkov a Zapletal. Díky tomu má Havířov blíž k postupu do čtvrtfinále, hraje se na dva vítězné zápasy.

Bude to velmi zajímavé utkání, buďte u toho s námi!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.