Eliod -  ONLINE PŘENOS -  Havířov : Zlín - 6. ledna 2018   14:15

Havířov
Havířov
10:55' Horváth  • 34:30' Pavlačka  • 41:04' Bochnak  • 48:51' Szturc  • 55:43' Mastič
Zlín

Ve třetí třetině už na ledě bylo jediné mužstvo a tím byl domácí AZ. Havířov přidal tři branky a Zlínu nedovolil skórovat ani jednou. A to měli hosté i krátkou přesilovku 5 na 3. S tímto konstatováním se s vámi loučím a těším se u dalších onlajnů.
59:46'
Útočnou akci AZetu zastavil ofsajd.
59:14'
Ofsajd AZetu.
58:30'
AZ i nadále hraje aktivně, drží se v útočném pásmu a snaží se o další branku.
57:35'
Zlín se ještě snaží o čestný úspěch, ale naráží na připravenou obranu AZetu.
55:43'
Havířov právě vstřelil branku!
Teď se domácímu hráči povedlo přelobovat Synka. Úspěšným střelcem trochu kuriózní branky byl MAXIM MASTIČ. Asistence: Lukáš Adámek a Matěj Bílek.
54:49'
54:26'
Domácí se osvobodili.
54:20'
Hosté tlačí, teď jejich nápor přerušil Pawlas, který má puk v lapačce.
53:12'
Domácí ve 4.
Zlín má 23 vteřin přesilovku 5 na 3.
52:49'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Zmarzlák – 2 min., hákování).
52:18'
AZ se osvobodil.
51:54'
Závar před Pawlasem, domácí gólman má puk pod kontrolou.
51:12'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Adámek – 2 min., sekání).
50:40'
Teď se do útočného pásma podívali i hráči Zlína, ale domácí obrana je rychle vytlačila.
49:46'
Tlak AZetu pokračuje, ale obrana Zlína odolává.
48:51'
Hostující obrana za sebou nechala volného GABRIELA SZTURCE, který svůj samostatný únik proměnil nádherně provedeným blafákem do forhandu zakončeným střelou do horního růžku. Asistence: Adam Černý.
48:20'
Hraje se ve vysokém tempu, hra se přelévá ze strany na stranu, ale bez šancí.
46:57'
Obrovská šance AZetu – Mastič našel Bartu, kterému překazil gólovou radost výborným zákrokem Synek.
45:29'
Domácí Bochnak se proháčkoval až před Synka, ale ten jeho forhandový blafák lapil.
Hraje se 4 na 4.
44:15'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Koubek – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Bednařík – 2 min., hrubost).
43:55'
AZ se drží v útočném pásmu, ale chybí střelba.
42:46'
Domácí Adámek vyslal střelu z pravého kruhu, Synek puk vyrazil.
41:04'
Rychlý protiútok AZetu zakončil po přihrávce Bílka přesnou střelou mezi Synkovy betony Wiktor Bochnak. Asistence: Matěj Bílek a Filip Dabrowski.
40:01'
Hráči obou týmů i rozhodčí jsou na ledě, za chvíli začne třetí třetina.
Třetí třetina začne přibližně v 15:40.
Ve druhé třetině jsme viděli výbornou obrannou hru obou týmů, ale i přesto si oba celky vytvořily šance. Více ze hry měli domácí hráči, kteří díky využité přesilovce navýšili své vedení. Třetí třetina bude jistě velmi zajímavá.
40:00'
39:51'
Puk v ochranné síti, vhazuje se před Pawlasem.
38:43'
Hra se přelévá ze strany na stranu, oba týmy výborně brání.
37:32'
Synek raději podržel puk po nahození AZetu, vhazuje se po jeho pravici.
36:36'
Rychlý protiútok Zlína: Chudil nahrál Formanovi, který mohl pálit do odkryté branky, ale nezpracoval puk.
36:14'
Tlak AZetu vyústil ve střelu Szturce, kterou jeden z hráčů hostí srazil do ochranné sítě.
35:14'
AZ i nadále pokračuje v tlaku, ale obrana Zlína odolává.
34:30'
Krásnou přesilovkou kombinaci po ose Zmarzlák-Jedlička zakončil střelou do odkryté branky MARTIN PAVLAČKA. Asistence: Maroš Jedlička a Antonín Zmarzlák.
34:00'
Mastič vyslal střelu z levého kruhu, Synek vytáhl zákrok lapačkou.
32:58'
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Chludil – 2 min., podražení).
32:56'
Jeden ze Zlínských hráčů zůstává ležet na ledě. Ale vypadá to, že bude v pořádku.
31:56'
AZ udělal před Synkem pěkný závar, ale ten, s pomocí obránců, situaci vyřešil.
31:11'
Domácí Bochnak se prohnal do útočného pásma, jenže Synek jeho pokus z pravého kruhu kryl.
29:46'
Domácí Mastič měl obrovskou šanci, ale jeho pokus zastavil Synkův pravý beton.
28:31'
Dobrou ránu vyslal na Synka Zapletal, ale gólman hostí byl pozorný.
28:07'
Probíhá boj o střední pásmo.
26:52'
Ůtok AZetu zastavil ofsajd.
26:24'
Hraje se nahoru dolů, ale oba týmy jsou velice pozorné v obraně a tak nejsou k vidění šance.
25:32'
AZ se drží v útočném pásmu, jeho kombinace končí v náručí Synka.
24:02'
Domácí Bochnak se dostal do slibné pozice, ale netrefil branku.
23:20'
Teď měl gólovku domácí Adámek, ale Synek se štěstím puk zastavil.
23:05'
Hraje se ve svižném tempu nahoru dolů, ale bez šancí.
21:26'
Hostující Bednařík vypálil zpoza modré čáry, ale Pawlas puk chytil.
20:47'
Zakázané uvolnění AZetu.
20:01'
Hráči i rozhodčí obou týmů jsou na ledě, za malou chvíli začne druhá třetina.
Druhá třetina začne přibližně ve 14:55.
V první třetině jsme viděli spíše nemastný neslaný hokej, ale postupně se hráči obou celků rozehrávali. Ve druhé třetině už by to mělo být lepší.
20:00'
19:42'
Hosté dosáhli branky, úspěšným střelcem byl Martinec, ale branka nebyla uznána pro postavení útočícího hráče v brankovišti.
Puk je v hledišti, vhazuje se před Pawlas.
19:07'
Zmarzlak vypálil od modré, Synek ale neměl problém puk chytit.
Mikulíkova střela sražena do ochranné sítě, vhazuje se před Pawlasem.
17:57'
Puk je na Zlínské brance, vhazuje se před Synkem.