Eliod - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  HK MD Šumperk : Zlín - 19. listopadu 2017   13:00

59:53'
Oddechový čas si bere zlínský trenér Pšurný.
59:53'
Domácí hráč trestné střílení neproměnil!
59:53'
Zlínský kapitán Adam Bachánek zalehl puk v brankovišti a rozhodčí nařizuje trestné střílení.
59:28'
Oddechový čas pro domácího trenéra Petra Rutara.
59:03'
Brankář Borovička opouští kluziště a domácí zkouší štěstí v power-play.
49:20'
Domácí jsou kompletní.
47:19'
Robin Kaplan znovu putuje na trestnou lavici a oslabuje Šumperk. Rozhodčí mu udělil dvouminutový trest za faul kolenem.
41:11'
Šumperk je kompletní.
40:01'
40:00'
39:11'
Přesilovka Šumperku je minulostí. Na trestnou lavici putuje domácí Robin Kaplan za držení protihráče.
37:49'
V závěru druhé třetiny mají domácí šanci na vyrovnání. Na dvě minuty za podražení byl vyloučen zlínský Adam Macík.
33:55'
Zlín právě vstřelil branku!
DAN HANDL vrací vedení na stranu zlínského týmu! Asistence: Šimon Frömel, Adam Bachánek.
32:52'
Mladí Draci právě vstřelili branku!
Domácí srovnávají účet zápasu, konkrétně se do střelecké listiny zapsal JAN KUČERA. Asistence: Jakub Zembol, Jiří Fibigr.
25:44'
Po asistenci Lukáše Chludila vstřelil první gól zápasu DAN HANDL – 0:1!
20:01'
20:00'
15:35'
Zlín je v plném počtu.
13:33'
Zlín jde znovu do čtyř. Na dvě minuty je vyloučen Adam Macík za sekání.
07:03'
Zlínští první oslabení přežili bez inkasovaného gólu.
05:00'
Domácí Šumperk si jako první zahraje přesilovou hru. Na dvě minuty za nedovolené bránění byl vyloučen zlínský Jan Handl.
00:01'

HK Mladí Draci Šumperk: Borovička (Zlatnický) – Přecechtěl, Blaháček, P. Kubíček I., P. Kubíček II., Plhal, Křivohlávek, Cekr, Holub (C) – Kesler, Minařík, Moravec, Horký, Kaplan (A), Kučera, Kavan, Mácha, Fibigr, Zembol, Polách (A).

Aukro Berani Zlín: Lekeš (Šarman) – Šindlelek, Hoferek, Talafa, Mikulík (A), Riedl (A), Forman, Prokeš – Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík, Handl, Dluhoš, Martinec, Bachánek (C), Macík.

Rozhodčí: Kašík – Novotná, Skokánek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.